Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
nowhere
Δημοσιεύσεις: 14620
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 24 Αύγ 2022, 06:03

ξύνω το κεφάλι μου.2 σειρές για την σταμάτη έγραψα και άλλες 4 για τους δηθενούμπες που δεν θα τις έγραφα αν δεν αποφάσιζαν να συνδικαλιστούν

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 24 Αύγ 2022, 10:30

Πάλι η παθολογία εκφράζεται. Ποια είναι η δηθενιά ρε άρρωστε; Είπαμε ο καθένας μια γνώμη για ό,τι μας ενδιέφερε και επειδή είδες ποιος γράφει κάνεις πάλι τις κομπλεξιές σου. που το παίζεις και θιγμένος ότι σε συγκρίνουμε με τη Σταμάτη. όχι η Σταμάτη, αλλά και η Πισπιρίγκου είναι πιο άνθρωποι από σένα.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 24 Αύγ 2022, 10:33

aljawn έγραψε:
24 Αύγ 2022, 04:38
Ρε τύποι, συνέλθετε, μην τρώμε τα λυσσακά μας για τη ... Βικάρα την dominatrix
(αυτό πάει φίλο nowhere, όχι στον Δημοκράτη, που πρέπει πρώτα να ξεμαστουρώσει)

Μα δεν είναι για τη Βικάρα. Εμένα στα παπάρια η κάθε μαλακισμένη. Μπαίνει και βρίζει γιατί έχει πρόβλημα σκατοψυχιάς. Πας να τον λογικέψεις εσύ τώρα;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14620
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 24 Αύγ 2022, 10:39

Χαοτικός έγραψε:
22 Αύγ 2022, 16:31
Για το θέμα των ιδιωτικών σχολείων, αξιοσημείωτο είναι που για τους χρήστες μπορεί να αποτελεί τώρα σημείο κατακραυγής ενώ στην πραγματικότητα αν είχαν τη οικονομική δυνατότητα θα ήθελαν να στείλουν τα παιδιά τους σε ιδιωτικά. Ακόμα καλύτερα σε όσο πιο ακριβό βρουν.
Σύμπτωμα αγραμματοσύνης και προβατισμού. Για κάποιο λόγο είναι πεισμένοι ότι τα ιδιωτικά είναι "καλύτερα". Ανίκανοι να μπουν στη διαδικασία να αναλογιστούν: Τι είναι παιδεία; Τι πρέπει να κάνει ένα σχολείο; Ποιος ο λόγος ύπαρξής του;
θα συμπέραιναν ότι δεν αξίζει να ξοδευτείς γι αυτό που προσφέρεται.
έχω τέτοιους γονείς στη δουλειά μου. Τους προτείνω δημόσιο, τους εξηγώ κάποια πράγματα και τα προσπερνούν με την πεποίθηση ότι
"Ε! όσο να ναι...! Κάτι καλύτερο θα του προσφέρει." Πληρώνουν δηλαδή για την ανασφάλειά τους ότι δεν έχουν προσφέρει στο παιδί ότι καλύτερο. Το κενό τους στην ικανότητα να σταθούν στην εξέλιξη του παιδιού.

Όσο για τη Σταμάτη, μία βλάχα αμόρφωτη και ακαλλιέργητη είναι κι αυτή όπως οι περισσότερες γυναίκες σας οι μανάδες σας. Εκεί κάνετε μόκο ακόμα και μέσα σας. Δεν βάζετε τον εαυτό σας σε διαδικασία να κρίνετε επίπεδα δικών σας. Απέναντι στη Σταμάτη νιώθετε ότι είστε έξω από το πρόβλημα (της μαλακισμενιάς αυτής που βγάζει η Σταμάτη) και δεν το έχετε δίπλα σας. Είστε απέναντί του.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 24 Αύγ 2022, 10:53

Α φχαριστώ για την πάσα.
Βλέπει τη λέξη μανάδες σας και τον πιάνει (όπως όλους σας) πανικός. Πρέπει να εξαιρεθεί η μανούλα μου και η ιερή μου οικογένεια που είναι τέλεια και σαφώς καλύτερη από τους κακούς ανθρώπους που κατά καιρούς δημοσιεύεται ότι έκαναν κάτι κακό και έχουμε εμείς να κράξουμε (δηλώνοντας την πιστοποίησή μας ότι εμείς ανήκουμε στους καλούς και διαφέρουμε από τους κακούς). Αυτό ισχύει για τον καθένα βέβαια. Η απορία μου εδώ είναι, αφού ρε πούστη μου όλοι σας έχετε την τέλεια οικογένεια και γονείς που που πρέπει να είναι απρόσιτοι σε κάθε έκθεση και κριτική, ποιοι είναι οι κακοί που κάνουν τόσο κακό στον κόσμο; :p2:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 24 Αύγ 2022, 10:57

Εν τω μεταξύ βάζει το ποστ μου για να καταδείξει ότι αυτό :smt005:
nowhere έγραψε:
23 Αύγ 2022, 17:42
sys3x έγραψε:
23 Αύγ 2022, 17:08
Έχεις παρατηρήσει τι συμβαίνει με την οξυδέρκεια που σε διακρίνει γι' αυτό το λες, αλλιώς μπορεί και να καταλάβαινες πέντε πράματα.
είμαι αρκετά οξυδερκής για να πιάσω μερικά βασικά πραγματάκια,πχ πότε με προσβάλλουν συγκρίνοντας εμένα κ τους δικούς μου με μια μαλακισμένη κότα ή ότι το θέμα του νήματος δεν είναι η ιδιωτική εκπαίδευση.εσύ,όχι
:102:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14620
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 24 Αύγ 2022, 11:08

Χαοτικός έγραψε:
24 Αύγ 2022, 10:53
Α φχαριστώ για την πάσα.
Βλέπει τη λέξη μανάδες σας και τον πιάνει (όπως όλους σας) πανικός. Πρέπει να εξαιρεθεί η μανούλα μου και η ιερή μου οικογένεια που είναι τέλεια και σαφώς καλύτερη από τους κακούς ανθρώπους που κατά καιρούς δημοσιεύεται ότι έκαναν κάτι κακό και έχουμε εμείς να κράξουμε (δηλώνοντας την πιστοποίησή μας ότι εμείς ανήκουμε στους καλούς και διαφέρουμε από τους κακούς). Αυτό ισχύει για τον καθένα βέβαια. Η απορία μου εδώ είναι, αφού ρε πούστη μου όλοι σας έχετε την τέλεια οικογένεια και γονείς που που πρέπει να είναι απρόσιτοι σε κάθε έκθεση και κριτική, ποιοι είναι οι κακοί που κάνουν τόσο κακό στον κόσμο; :p2:
με εξαίρεση τον πανικό στα υπόλοιπα έτσι ακριβώς έχουν τα πράγματα.πρέπει να εξαιρεθεί η μανούλα μου και η ιερή μου οικογένεια.αν δέχονται κάποιοι άλλοι αυτή την πίπα από τον υστερικό μπουρδελοσοφιστή δάσκαλο του τίποτα δικό τους πρόβλημα

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 24 Αύγ 2022, 11:11

Αυτή είναι η κεντροαριστερή θεώρηση. Ζούμε με λεφτά του κράτους και μας φαίνονται και λίγα.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 24 Αύγ 2022, 11:11

Θα σου έλεγα ρε καραγκιόζη... αλλά ήδη σου έχω πει και ξέρεις :003:

Καμία προσπάθεια όμως να δεις το πρόβλημά σου, ότι πολύ καθυστέρας, να δεις ότι αυτό που παραθέτεις δεν έχει σχέση με αυτό που σχολιάζεις. Αλλά που να καταλάβεις κείμενο.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27037
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 24 Αύγ 2022, 11:13

nowhere έγραψε:
24 Αύγ 2022, 11:08
Χαοτικός έγραψε:
24 Αύγ 2022, 10:53
Α φχαριστώ για την πάσα.
Βλέπει τη λέξη μανάδες σας και τον πιάνει (όπως όλους σας) πανικός. Πρέπει να εξαιρεθεί η μανούλα μου και η ιερή μου οικογένεια που είναι τέλεια και σαφώς καλύτερη από τους κακούς ανθρώπους που κατά καιρούς δημοσιεύεται ότι έκαναν κάτι κακό και έχουμε εμείς να κράξουμε (δηλώνοντας την πιστοποίησή μας ότι εμείς ανήκουμε στους καλούς και διαφέρουμε από τους κακούς). Αυτό ισχύει για τον καθένα βέβαια. Η απορία μου εδώ είναι, αφού ρε πούστη μου όλοι σας έχετε την τέλεια οικογένεια και γονείς που που πρέπει να είναι απρόσιτοι σε κάθε έκθεση και κριτική, ποιοι είναι οι κακοί που κάνουν τόσο κακό στον κόσμο; :p2:
με εξαίρεση τον πανικό στα υπόλοιπα έτσι ακριβώς έχουν τα πράγματα.πρέπει να εξαιρεθεί η μανούλα μου και η ιερή μου οικογένεια.αν δέχονται κάποιοι άλλοι αυτή την πίπα από τον υστερικό μπουρδελοσοφιστή δάσκαλο του τίποτα δικό τους πρόβλημα
Είχε δύσκολα παιδικά χρόνια, μην δίνεις πολλή σημασία.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37816
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 24 Αύγ 2022, 11:14

Και δεν υπάρχει και κανένας φίλος να βοηθήσει, αλλά και πως να υπήρχε θα με πεις αντέχεται αυτό το πράμα;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14620
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 24 Αύγ 2022, 11:14

έσκασε και η πορδίτσα

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 24 Αύγ 2022, 11:15

Nandros έγραψε:
24 Αύγ 2022, 11:13
nowhere έγραψε:
24 Αύγ 2022, 11:08
Χαοτικός έγραψε:
24 Αύγ 2022, 10:53
Α φχαριστώ για την πάσα.
Βλέπει τη λέξη μανάδες σας και τον πιάνει (όπως όλους σας) πανικός. Πρέπει να εξαιρεθεί η μανούλα μου και η ιερή μου οικογένεια που είναι τέλεια και σαφώς καλύτερη από τους κακούς ανθρώπους που κατά καιρούς δημοσιεύεται ότι έκαναν κάτι κακό και έχουμε εμείς να κράξουμε (δηλώνοντας την πιστοποίησή μας ότι εμείς ανήκουμε στους καλούς και διαφέρουμε από τους κακούς). Αυτό ισχύει για τον καθένα βέβαια. Η απορία μου εδώ είναι, αφού ρε πούστη μου όλοι σας έχετε την τέλεια οικογένεια και γονείς που που πρέπει να είναι απρόσιτοι σε κάθε έκθεση και κριτική, ποιοι είναι οι κακοί που κάνουν τόσο κακό στον κόσμο; :p2:
με εξαίρεση τον πανικό στα υπόλοιπα έτσι ακριβώς έχουν τα πράγματα.πρέπει να εξαιρεθεί η μανούλα μου και η ιερή μου οικογένεια.αν δέχονται κάποιοι άλλοι αυτή την πίπα από τον υστερικό μπουρδελοσοφιστή δάσκαλο του τίποτα δικό τους πρόβλημα
Είχε δύσκολα παιδικά χρόνια, μην δίνεις πολλή σημασία.
Πάλι μιλάς ρε άκληρε που δεν άφησες τίποτα στην κοινωνία;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27037
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 24 Αύγ 2022, 11:17

Χαοτικός έγραψε:
24 Αύγ 2022, 11:15
Nandros έγραψε:
24 Αύγ 2022, 11:13
nowhere έγραψε:
24 Αύγ 2022, 11:08

με εξαίρεση τον πανικό στα υπόλοιπα έτσι ακριβώς έχουν τα πράγματα.πρέπει να εξαιρεθεί η μανούλα μου και η ιερή μου οικογένεια.αν δέχονται κάποιοι άλλοι αυτή την πίπα από τον υστερικό μπουρδελοσοφιστή δάσκαλο του τίποτα δικό τους πρόβλημα
Είχε δύσκολα παιδικά χρόνια, μην δίνεις πολλή σημασία.
Πάλι μιλάς ρε άκληρε που δεν άφησες τίποτα στην κοινωνία;
Γνώρισα καμπόσους σαν εσένα και φοβήθηκα να κάνω παιδιά, μη βγουν ίδια.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14032
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 24 Αύγ 2022, 11:19

Στείλτε τη επίτροπο στην ευρωπαϊκή ένωση με διακομματική στήριξη
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών