Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37873
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 23 Αύγ 2022, 17:08

nowhere έγραψε:
23 Αύγ 2022, 17:06
sys3x έγραψε:
23 Αύγ 2022, 16:57
Μόνος σου υποτιμάς τον εαυτό σου ρε ζάβλακα.
τιμητικό είναι ρε χαζοβιόλη.υποτιμητικό θα ήταν να μου κάνεις δεύτερη φωνή
Έχεις παρατηρήσει τι συμβαίνει με την οξυδέρκεια που σε διακρίνει γι' αυτό το λες, αλλιώς μπορεί και να καταλάβαινες πέντε πράματα.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24807
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 23 Αύγ 2022, 17:12

Chilloutbuddy έγραψε:
23 Αύγ 2022, 17:00
Ασέβαστος έγραψε:
23 Αύγ 2022, 14:18
ethereal έγραψε:
23 Αύγ 2022, 14:02


Ασέβαστε, λέγοντας σχολείο εδώ εννοείς από Δημοτικό έως και Λύκειο; Πώς μπορεί το σπίτι να έχει μεγαλύτερη προσφορά; Είναι τόσο πολύ ενημερωμένοι και επαρκείς οι δύο γονείς;
Εκτός αν μιλάμε για φροντιστήρια εξ απαλών ονύχων.
εδω εχεις ενα δικιο, μιλω για δημοτικο, που αντιμετωπιζω ως τωρα.
αλλα παλι, εδω μπαινουν οι βασεις. ειναι περισσοτερο σημαντικο να διδαχθει να αποζητα τη γνωση, παρα η ιδια η γνωση. αν μπει σε σειρα, μεθοδολογικα, απο μικρη ηλικια, θα μπορει να μαθαινει, απο το σχολειο η αλλου, ακομη και οταν οι γονεις δεν κατεχουν τη γνωση για να τη μεταδωσουν.
Φίλε εγώ τα παιδιά που έχω δει στη ζωή μου να μεγαλώνουν (περιπτωσιολογία βέβαια, αλλα αποδεικνύεται σωστό χωρίς εξαιρέσεις έως τώρα) είναι ότι τα παιδιά γίνονται αυτό που είναι οι γονείς τους. Δεν εννοώ γίνονται το συγκεκριμένο επάγγελμα προφανώς, αλλά αν οι γονείς είναι άνθρωποι που το παλεύουν το μυαλό τους, έχουν ασχολίες κι ενδιαφέροντα, διαβάζουν, ταξιδεύουν, μιλάνε γλώσσες, συζητάνε τίποτα πιό περίπλοκο, έτσι γίνεται και το παιδί. Αν οι γονείς σπούδασαν ή έστω προσπάθησαν/ήθελαν και δεν τα κατάφεραν λόγω συνθηκών, σπουδάζει και το παιδί. Αν απ'την άλλη οι γονείς είναι όλη μέρα μάσα/μπάλα/κινητό, ε αυτό θα γίνει και το παιδί, δεν πα να γαμιέσαι να το βάλεις στο καλύτερο σχολείο του κόσμου. Αυτά βλέπει αυτά κάνει.

ΛΟΛ θυμήθηκα τώρα ο κολλητός μου που είναι γαμώ τα παιδιά, έχει σκάσει ένα σκασμό λεφτά για τα ακριβότερα ιδιωτικά για το γιό του, σε σημείο να μην πάει διακοπές κάτι χρονιές (συν μια ώρα διαδρομή το παιδί κάθε πρωί). Το πιστεύει πραγματικά ότι έχει σημασία, και το παιδί είναι καλό παιδί κιόλας. Ε, δεν. Απλά δεν. Πέρυσι τέλειωσε, φέτος δουλεύει στα μακντόναλντς. Κάποια στιγμή αναπόφευκτα πιστεύω θα πάει στη δουλειά του μπαμπά, να βάζει κουζίνες. Μια χαρά.
πολλά παιδιά "ξεφεύγουν" από αυτό που είναι οι γονείς. Έχω 2 φίλους από πολύ προβληματικούς γονείς που βγήκαν εξαιρετικοί άνθρωποι από κάθε άποψη. Και οι δύο βέβαια κάποια στιγμή απλώς ξέκοψαν εντελώς με τους γονείς τους. Τους ενός η μάνα του τον έκανε και μάγια για να τον χωρίσει. Τριτοκοσμικές καταστάσεις μιλάμε, αλλά ο ίδιος είναι ατομάρα

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 23 Αύγ 2022, 17:26

ethereal έγραψε:
23 Αύγ 2022, 16:44
sys3x έγραψε:
23 Αύγ 2022, 16:36
nowhere έγραψε:
23 Αύγ 2022, 02:32

κάνεις λάθος ερωτήσεις χωρίς να έχεις απαντήσει καν στη δική μου
Εδώ λιγάκι να επισημάνουμε και ποια ήταν η "ερώτηση" , η ερώτηση λοιπόν ήτανε μια λανθασμένη διαπίστωση ότι ο μαν υπερασπίζεται, σε έναν φανταστικό κόσμο, την κυρία Σταμάτη.
Δεν ήτανε κανονική ερώτηση δηλαδή με προορισμό να απαντηθεί από κάποιον αλλά απλά να ταμπελιάσει και να κάνει ακριβώς αυτό που και καλά καταγγέλει, δηλαδή να υποτιμήσει.
Τώρα μπορείς να συνεχίσεις με τις υπόλοιπες μαλακίες που έλεγες.
Όταν τους τα λες έτσι ωμά μπορεί να προγκήξουν και να φύγουν ή να βγάλουν νυχάκια και να αυτοτραυματιστούν.
Άσε να το καταλαβαίνουν μόνοι τους αν μπορούν. Είναι πιο αστεία διαδικασία.
Και είναι και πιο ενδιαφέρον να βλέπεις πόσο στροφάρει ένας εν δυνάμει συνομιλητής.

Πολύ σημαντικό αυτό. να λες πέντε πράγματα και επειδή υπάρχει προδιάθεση να σε ενοχλήσει, να πιάνει το ένα από αυτά (δηλαδή τι το ένα; Ούτε καν. Μια λέξη μόνο) και να σου απαντάει άσχετα. Στην κοσμάρα του.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14700
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 23 Αύγ 2022, 17:26

Δημοκράτης έγραψε:
23 Αύγ 2022, 17:12
Chilloutbuddy έγραψε:
23 Αύγ 2022, 17:00
Ασέβαστος έγραψε:
23 Αύγ 2022, 14:18

εδω εχεις ενα δικιο, μιλω για δημοτικο, που αντιμετωπιζω ως τωρα.
αλλα παλι, εδω μπαινουν οι βασεις. ειναι περισσοτερο σημαντικο να διδαχθει να αποζητα τη γνωση, παρα η ιδια η γνωση. αν μπει σε σειρα, μεθοδολογικα, απο μικρη ηλικια, θα μπορει να μαθαινει, απο το σχολειο η αλλου, ακομη και οταν οι γονεις δεν κατεχουν τη γνωση για να τη μεταδωσουν.
Φίλε εγώ τα παιδιά που έχω δει στη ζωή μου να μεγαλώνουν (περιπτωσιολογία βέβαια, αλλα αποδεικνύεται σωστό χωρίς εξαιρέσεις έως τώρα) είναι ότι τα παιδιά γίνονται αυτό που είναι οι γονείς τους. Δεν εννοώ γίνονται το συγκεκριμένο επάγγελμα προφανώς, αλλά αν οι γονείς είναι άνθρωποι που το παλεύουν το μυαλό τους, έχουν ασχολίες κι ενδιαφέροντα, διαβάζουν, ταξιδεύουν, μιλάνε γλώσσες, συζητάνε τίποτα πιό περίπλοκο, έτσι γίνεται και το παιδί. Αν οι γονείς σπούδασαν ή έστω προσπάθησαν/ήθελαν και δεν τα κατάφεραν λόγω συνθηκών, σπουδάζει και το παιδί. Αν απ'την άλλη οι γονείς είναι όλη μέρα μάσα/μπάλα/κινητό, ε αυτό θα γίνει και το παιδί, δεν πα να γαμιέσαι να το βάλεις στο καλύτερο σχολείο του κόσμου. Αυτά βλέπει αυτά κάνει.

ΛΟΛ θυμήθηκα τώρα ο κολλητός μου που είναι γαμώ τα παιδιά, έχει σκάσει ένα σκασμό λεφτά για τα ακριβότερα ιδιωτικά για το γιό του, σε σημείο να μην πάει διακοπές κάτι χρονιές (συν μια ώρα διαδρομή το παιδί κάθε πρωί). Το πιστεύει πραγματικά ότι έχει σημασία, και το παιδί είναι καλό παιδί κιόλας. Ε, δεν. Απλά δεν. Πέρυσι τέλειωσε, φέτος δουλεύει στα μακντόναλντς. Κάποια στιγμή αναπόφευκτα πιστεύω θα πάει στη δουλειά του μπαμπά, να βάζει κουζίνες. Μια χαρά.
πολλά παιδιά "ξεφεύγουν" από αυτό που είναι οι γονείς. Έχω 2 φίλους από πολύ προβληματικούς γονείς που βγήκαν εξαιρετικοί άνθρωποι από κάθε άποψη. Και οι δύο βέβαια κάποια στιγμή απλώς ξέκοψαν εντελώς με τους γονείς τους. Τους ενός η μάνα του τον έκανε και μάγια για να τον χωρίσει. Τριτοκοσμικές καταστάσεις μιλάμε, αλλά ο ίδιος είναι ατομάρα
Τι είδους μαγεία εξάσκησε, τύπε;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 23 Αύγ 2022, 17:27

sys3x έγραψε:
23 Αύγ 2022, 17:03
Δημοκράτης έγραψε:
23 Αύγ 2022, 16:58
Χαοτικός έγραψε:
23 Αύγ 2022, 16:52


Ειδικά εσύ δεν πρέπει να μιλάς για χάλια ρε αποτυχημένη ανάπτυξη. Αγράμματος, χαζός, με μόνιμα προβληματική συμπεριφορά. Αυτό που λέμε αξιολύπητος. Λες την ίδια μαλακία και ούτε μία στιγμή δεν έχεις καταφέρει να αντιληφθείς ότι μου λες κάτι άστοχο.
πόσες φορές πρέπει να σπαμάρω το μη κρίνεις εξ ιδιών και το ότι δεν έχουμε όλοι τα χάλια σου;
Μέχρι να το γράψεις μια φορά σωστά;
:003:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14649
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 23 Αύγ 2022, 17:42

sys3x έγραψε:
23 Αύγ 2022, 17:08
Έχεις παρατηρήσει τι συμβαίνει με την οξυδέρκεια που σε διακρίνει γι' αυτό το λες, αλλιώς μπορεί και να καταλάβαινες πέντε πράματα.
είμαι αρκετά οξυδερκής για να πιάσω μερικά βασικά πραγματάκια,πχ πότε με προσβάλλουν συγκρίνοντας εμένα κ τους δικούς μου με μια μαλακισμένη κότα ή ότι το θέμα του νήματος δεν είναι η ιδιωτική εκπαίδευση.εσύ,όχι

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37873
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 23 Αύγ 2022, 17:47

nowhere έγραψε:
23 Αύγ 2022, 17:42
sys3x έγραψε:
23 Αύγ 2022, 17:08
Έχεις παρατηρήσει τι συμβαίνει με την οξυδέρκεια που σε διακρίνει γι' αυτό το λες, αλλιώς μπορεί και να καταλάβαινες πέντε πράματα.
είμαι αρκετά οξυδερκής για να πιάσω μερικά βασικά πραγματάκια,πχ πότε με προσβάλλουν συγκρίνοντας εμένα κ τους δικούς μου με μια μαλακισμένη κότα ή ότι το θέμα του νήματος δεν είναι η ιδιωτική εκπαίδευση.εσύ,όχι
Φυσικά, βέβαια, σε προσβάλλουν, χοντρό.
Και το κατάλαβες κιόλα, ακόμη πιο χοντρό.

Δε μιλούσα γι' αυτήν την φασούλα φυσικά αλλά δε γαμείς που δε γαμείς.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

ethereal
Δημοσιεύσεις: 1598
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 14:09

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ethereal » 23 Αύγ 2022, 17:48

Δηλαδή τώρα θίχτηκες επειδή σ' ένα φορουμ ΝΟΜΙΣΕΣ ότι γίνεται και καλά κάποια σύγκριση ενός ατόμου με τέτοιο background και τέτοιες δηλώσεις, με όλους εμάς/εσάς/αυτούς/αυτά.
Και ήθελες και να παραμείνουμε στο θέμα που μέχρι τότε είχες διανθίσει με ένα smiley.
Γαμώ τις οξυδέρκειες ρε τύπε!


stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 23 Αύγ 2022, 18:00

Κάτω τα χέρια από το sys. :p4:

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 23 Αύγ 2022, 18:03

ethereal έγραψε:
23 Αύγ 2022, 17:48
Δηλαδή τώρα θίχτηκες επειδή σ' ένα φορουμ ΝΟΜΙΣΕΣ ότι γίνεται και καλά κάποια σύγκριση ενός ατόμου με τέτοιο background και τέτοιες δηλώσεις, με όλους εμάς/εσάς/αυτούς/αυτά.
Και ήθελες και να παραμείνουμε στο θέμα που μέχρι τότε είχες διανθίσει με ένα smiley.
Γαμώ τις οξυδέρκειες ρε τύπε!
Ακριβώς αυτό. Ο κάθε πρόβλημας Θα τσινίσει επειδή του βάζεις στο μυαλό ότι παίζει να είσαι τα ίδια σκατά. νομίζει ο κάθε τέτοιος ότι το να κρ´υβεται σε όχλο τον εξαγνίζει και είναι τέλειος σε όλα και οφείλει να καταγγείλει το κακό και να κράζει και να καταριέται. Επειδή εσύ τώρα μπορεί να μη γουστάρεις να το ακολουθήσεις όλο αυτό, σου την πέφτει εσένα γιατί νιώθει απειλή.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37873
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 23 Αύγ 2022, 18:04

Μην ανησυχείς σταβ, το κεφαλάκι βούτηξα λίγο.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 23 Αύγ 2022, 18:13

Chilloutbuddy έγραψε:
23 Αύγ 2022, 17:00
Ασέβαστος έγραψε:
23 Αύγ 2022, 14:18
ethereal έγραψε:
23 Αύγ 2022, 14:02


Ασέβαστε, λέγοντας σχολείο εδώ εννοείς από Δημοτικό έως και Λύκειο; Πώς μπορεί το σπίτι να έχει μεγαλύτερη προσφορά; Είναι τόσο πολύ ενημερωμένοι και επαρκείς οι δύο γονείς;
Εκτός αν μιλάμε για φροντιστήρια εξ απαλών ονύχων.
εδω εχεις ενα δικιο, μιλω για δημοτικο, που αντιμετωπιζω ως τωρα.
αλλα παλι, εδω μπαινουν οι βασεις. ειναι περισσοτερο σημαντικο να διδαχθει να αποζητα τη γνωση, παρα η ιδια η γνωση. αν μπει σε σειρα, μεθοδολογικα, απο μικρη ηλικια, θα μπορει να μαθαινει, απο το σχολειο η αλλου, ακομη και οταν οι γονεις δεν κατεχουν τη γνωση για να τη μεταδωσουν.
Φίλε εγώ τα παιδιά που έχω δει στη ζωή μου να μεγαλώνουν (περιπτωσιολογία βέβαια, αλλα αποδεικνύεται σωστό χωρίς εξαιρέσεις έως τώρα) είναι ότι τα παιδιά γίνονται αυτό που είναι οι γονείς τους. Δεν εννοώ γίνονται το συγκεκριμένο επάγγελμα προφανώς, αλλά αν οι γονείς είναι άνθρωποι που το παλεύουν το μυαλό τους, έχουν ασχολίες κι ενδιαφέροντα, διαβάζουν, ταξιδεύουν, μιλάνε γλώσσες, συζητάνε τίποτα πιό περίπλοκο, έτσι γίνεται και το παιδί. Αν οι γονείς σπούδασαν ή έστω προσπάθησαν/ήθελαν και δεν τα κατάφεραν λόγω συνθηκών, σπουδάζει και το παιδί. Αν απ'την άλλη οι γονείς είναι όλη μέρα μάσα/μπάλα/κινητό, ε αυτό θα γίνει και το παιδί, δεν πα να γαμιέσαι να το βάλεις στο καλύτερο σχολείο του κόσμου. Αυτά βλέπει αυτά κάνει.

ΛΟΛ θυμήθηκα τώρα ο κολλητός μου που είναι γαμώ τα παιδιά, έχει σκάσει ένα σκασμό λεφτά για τα ακριβότερα ιδιωτικά για το γιό του, σε σημείο να μην πάει διακοπές κάτι χρονιές (συν μια ώρα διαδρομή το παιδί κάθε πρωί). Το πιστεύει πραγματικά ότι έχει σημασία, και το παιδί είναι καλό παιδί κιόλας. Ε, δεν. Απλά δεν. Πέρυσι τέλειωσε, φέτος δουλεύει στα μακντόναλντς. Κάποια στιγμή αναπόφευκτα πιστεύω θα πάει στη δουλειά του μπαμπά, να βάζει κουζίνες. Μια χαρά.
Μπράβο ρε παιδιά. Εμπλουτίζετε το θέμα. Ήθελα να το πω απλά. άφησα αυτά τα ποστ γιατί ασχολήθηκα με τις ειδοποιήσεις που έχω και έχουν να κάνουν με ενόχληση και τρώνε χρόνο. Χαίρομαι που συζητάτε έτσι το θέμα και δεν κάνετε αναφορές στη λεγάμενη. ΟΚ μπορεί να είναι οφτόπικ αλλά πιο το νόημα να κάθεσαι και να λες για το πόσο μαλακισμένη είναι η αυτή και να βγάζεις χολή; Ανάγκη είναι αυτό δε λέω, αλλά όχι και στον άρρωστο βαθμό ρε φίλε! Κάθε μέρα το ίδιο πράγμα για κάποιον μαλάκα που του βρήκαμε κάτι καινούργιο! Χίλιες φορές οφτόπικ και συζήτηση για τα ιδιωτικά σχολεία.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 10028
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 24 Αύγ 2022, 01:57

Δημοκράτης έγραψε:
23 Αύγ 2022, 17:12
πολλά παιδιά "ξεφεύγουν" από αυτό που είναι οι γονείς. Έχω 2 φίλους από πολύ προβληματικούς γονείς που βγήκαν εξαιρετικοί άνθρωποι από κάθε άποψη. Και οι δύο βέβαια κάποια στιγμή απλώς ξέκοψαν εντελώς με τους γονείς τους. Τους ενός η μάνα του τον έκανε και μάγια για να τον χωρίσει. Τριτοκοσμικές καταστάσεις μιλάμε, αλλά ο ίδιος είναι ατομάρα
Δεν αμιφιβάλλω, απλά στη δικιά μου ζωή δεν έτυχε να το δώ ποτέ. Ούτε μία φορά.
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: Βίκυ Σταμάτη: «Ζω σε άθλιες συνθήκες με 2.400 ευρώ τον μήνα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 24 Αύγ 2022, 04:38

Ρε τύποι, συνέλθετε, μην τρώμε τα λυσσακά μας για τη ... Βικάρα την dominatrix
(αυτό πάει φίλο nowhere, όχι στον Δημοκράτη, που πρέπει πρώτα να ξεμαστουρώσει)

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών