Θρίλερ στο Ζεφύρι

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 21 Σεπ 2018, 19:12

Naida έγραψε:
21 Σεπ 2018, 18:59
Ασέβαστος έγραψε:
21 Σεπ 2018, 18:43
Naida έγραψε:
21 Σεπ 2018, 18:37

Έχεις την εντύπωση ο πρεζέμπορας που γαμάει καλοστεκούμενες πουτάνες μένει στο Ζεφύρι;
δεν ξερω απο πρεζεμπορους, περιμενω τα φωτα σου. :102:

μπατιρακια ειναι; σπαγγοραμενοι; προτιμουν αρρωστιαρες πρεζουδες στο τσαμπα παρα να δωσουν κανα 50αρι; δεν εχουν 50αρι, περναει κριση το επαγγελμα;

αληθεια, δεν ξερω, δεν εχω νταραβερια ουτε με σκαρμογυφτες ουτε με πρεζεμπορους.
θα πάει στη καλοστεκούμενη πουτάνα να σκάσει 50€
:smt005: βρε κοριτσι, δεν ξερεις ουτε ποσο κανει το σεχ στην ελλαδα

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9510
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 21 Σεπ 2018, 19:17

Highlander έγραψε:
21 Σεπ 2018, 18:46
Για την κατάσταση στο Ζεφύρι ευθύνονται βασικά αυτοί που περιθωριοποιησαν με τον ρατσισμό τους τους ρομα και τους οδήγησαν στην εξαθλίωση, τον αναλφαβητισμό και την παραβατικότητα.
Κανεις λαθος, ειχα συμμαθητες γυφτους, μεχρι την 3η Δημοτικου πηγαιναν να μαθουν τα απαραιτητα και μετα δουλεια. Δεν αφηναν οι γονεις να συνεχισουν, για δε γυφτισες ξερω μονο 3 κοπελες που πηγαν σχολειο (μια η Χριστινα, η κορη του Βασιλια, αριστη κοπελα σε ολα της), οι αλλες δεν επετρεπαν οι γονεις να πανε. Αυτα την δεκαετια του 80, τωρα δεν παω σχολειο πια.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 21 Σεπ 2018, 19:19

Naida έγραψε:
21 Σεπ 2018, 18:59

Ο Ρομά που μένει μες στο Ζεφύρι και πουλάει πρέζα και πιθανόν να φτιάχνεται και ο ίδιος με ουσίες, με ρωτάς γιατί θα βιάσει μια αναίσθητη από τη πρέζα και δε θα πάει στη καλοστεκούμενη πουτάνα να σκάσει 50€ επειδή η πρεζού θα του φανεί αρρωστιάρα ή θα σκεφτεί το ρίσκο μη του πεθάνει στα χέρια. Ο Ρομά πρεζέμπορος από το Ζεφείρι που δεν υπάρχει καν δαχτυλικό του αποτύπωμα στο σύστημα της αστυνομίας.
Και θες να σου μεταδώσω εγώ τα φώτα μου; δε μπορώ τα έχω σβηστά.
Αλλά άμα δεν έχεις καν την εικόνα, άστο βρε αγόρι μου μην εμπλέκεσαι σε συζητήσεις τέτοιες και επιμένεις κιόλας. Κάτσε στην ακρούλα σου και παρακολούθα τη συζήτηση μπας και βγάλεις και εσύ ένα σωστό συμπέρασμα.
εχω μπει στα γυφτικα της αχαγιας. and came out with my soul untouched που λεει και το τραγουδι. για να πληρωθω "ζημια" που ειχε κανει ο αρχιγυφταρος στα μπουζουκια. χρημα με ουρα.
φυσικα και δε θελουν οι πρεζογυφτοι να ψοφανε τα πρεζακια στα τσαντηρια τους. τους δινουν το πραμα και τα στελνουν στο διαολο, δεν τα κρατανε εκει.

φυσικα και δεν υπαρχει στο συστημα το αποτυπωμα του καταδικασμενου για βιασμο. αστεια θα λεμε τωρα; :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Σεπ 2018, 19:23

lolek1 έγραψε:
21 Σεπ 2018, 19:12


:smt005: βρε κοριτσι, δεν ξερεις ουτε ποσο κανει το σεχ στην ελλαδα
Ο Ασέβαστος όρισε την τιμή αυτή, εγώ δεν έχω τέτοιες εμπειρίες. Τα παράπονά σου σ' εκείνον :102:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 21 Σεπ 2018, 19:28

Naida έγραψε:
21 Σεπ 2018, 19:23
lolek1 έγραψε:
21 Σεπ 2018, 19:12


:smt005: βρε κοριτσι, δεν ξερεις ουτε ποσο κανει το σεχ στην ελλαδα
Ο Ασέβαστος όρισε την τιμή αυτή, εγώ δεν έχω τέτοιες εμπειρίες. Τα παράπονά σου σ' εκείνον :102:
:) ενταξει, κορακας κορακου ματι δεν βγαζει

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Σεπ 2018, 19:30

Ασέβαστος έγραψε:
21 Σεπ 2018, 19:19
Naida έγραψε:
21 Σεπ 2018, 18:59

Ο Ρομά που μένει μες στο Ζεφύρι και πουλάει πρέζα και πιθανόν να φτιάχνεται και ο ίδιος με ουσίες, με ρωτάς γιατί θα βιάσει μια αναίσθητη από τη πρέζα και δε θα πάει στη καλοστεκούμενη πουτάνα να σκάσει 50€ επειδή η πρεζού θα του φανεί αρρωστιάρα ή θα σκεφτεί το ρίσκο μη του πεθάνει στα χέρια. Ο Ρομά πρεζέμπορος από το Ζεφείρι που δεν υπάρχει καν δαχτυλικό του αποτύπωμα στο σύστημα της αστυνομίας.
Και θες να σου μεταδώσω εγώ τα φώτα μου; δε μπορώ τα έχω σβηστά.
Αλλά άμα δεν έχεις καν την εικόνα, άστο βρε αγόρι μου μην εμπλέκεσαι σε συζητήσεις τέτοιες και επιμένεις κιόλας. Κάτσε στην ακρούλα σου και παρακολούθα τη συζήτηση μπας και βγάλεις και εσύ ένα σωστό συμπέρασμα.
εχω μπει στα γυφτικα της αχαγιας. and came out with my soul untouched που λεει και το τραγουδι. για να πληρωθω "ζημια" που ειχε κανει ο αρχιγυφταρος στα μπουζουκια. χρημα με ουρα.
φυσικα και δε θελουν οι πρεζογυφτοι να ψοφανε τα πρεζακια στα τσαντηρια τους. τους δινουν το πραμα και τα στελνουν στο διαολο, δεν τα κρατανε εκει.

φυσικα και δεν υπαρχει στο συστημα το αποτυπωμα του καταδικασμενου για βιασμο. αστεια θα λεμε τωρα; :102:
Σώπα βρε, μπήκες σε τσαντρήρ μαχαλά και έβγαλες συμπεράσματα πως ενεργούν οι Ρομά πρεζέμποροι και πως θα συμπεριφερόταν σε κάποια που πήγε για πρέζα και λιποθύμησε. Που φυσικά παίζει και το ενδεχόμενο ο φίλος που τη πήγε να είχε κανονίσει κατάσταση εν άγνοιά της και να τη πήρε μαζί.
Δεν μίλησα για τον συγκεκριμένο σχετικά με τ' αποτυπώματα. Μίλησα γενικότερα. Ο συγκεκριμένος εννοείται και υπάρχουν τ' αποτυπώματα γι΄αυτό και υπάρχει η αντίστοιχη ταύτιση με προηγούμενο περιστατικό. Κάτι που εσύ παραβλέπεις βεβαίως βεβαίως.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

ritzeri

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ritzeri » 21 Σεπ 2018, 19:55

Ναιδα πως ήξερες εξαρχής οτι η κοπέλα βιασθηκε από άνδρα κι όχι από γυναίκα λεσβία;

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 21 Σεπ 2018, 19:56

Nostalgia έγραψε:
21 Σεπ 2018, 19:11

Mπορει αυτα που λες να ακουγονται ωμα για καποιους, αλλα ετσι ειναι. Ξερω ελαχιστες περιπτωσεις απο καποιους που γλυτωσαν μετα απο πολυ κοπο, πολλα πισωγυρισματα. Εαν δεν σου εχει τυχει να ειναι καποιος πολυ γνωστος σου στα ναρκωτικα, δεν μπορεις να αντιληφθεις οτι το κεφαλι ειναι γεματο παραμυθα και ουτε αξιοπρεπεια υπαρχει ουτε τιποτα, μονο η μαστουρα. Ο γολγοθας που τραβαει η οικογενεια ειναι απεριγραπτος, δεν αντεχεται. Φιλος μου πριν χρονια, σαν υστατη προσπαθεια οι γονεις του, εδωσαν οτι ειχε μεινει, δανειστηκαν και τον εστειλαν εξωτερικο (Ισπανια-Πορτογαλλια δεν θυμαμαι) να του καθαρισουν/αλλαξουν το αιμα (δεν ξερω πως ακριβως γινεται), φευγοντας απο εκει του εδωσαν και ενα χαπι να παιρνει καθε μερα για ενα χρονο, ετσι ωστε ακομα και πρεζα να ξαναπαιρνε, να μην μαστουρωνε.
παπαντζα. κανενας δεν καθαρισε ετσι, ξερω 2 που το εκαναν και εχω ακουστα για αρκετους.
Απο εκει ηρθε καθαρος σε ολα εκτος απο το μυαλο. Μετα τον πρωτο μηνα, σταματησε να παιρνει το χαπι και ξανακυλησε. Εφτασαν οι γονεις του στο σημειο να πουν, καλυτερα να πεθανει, παρα αυτο το χαλι, ετσι και αλλιως αυτο δεν ειναι το παιδι μας, ειναι κατι αλλο. Ξυλικια, κακο, ιστοριες οτι μπορεις να φανταστεις, τον εδιωξαν απο το σπιτι και ευτυχως δεν ξερω πως το καταφερε (ισως ηταν ο δικος του πατος) το εκοψε και τωρα ειναι καθαρος πολλα χρονια, παντρευτηκε και εχει και ενα παιδακι. Απο τις ελαχιστες περιπτωσεις που ξερω και ξεφυγαν.
εχω παρομοια ιστορια, στο αμεσο οικογενειακο μου περιβαλλον. απο αυτον αναγκαστηκα και εμαθα οσα ξερω για το χωρο, συμμετειχα και σε συνεδριες του οκανα με αλλους συγγενεις για 2 χρονια.

Το Πασχα πεθανε ο αδερφος ενος φιλου μου, πολλα χρονια στη πρεζα, τα αδερφια του και οι γονεις, για να μην τον δουν να γαμιεται στα γυφτικα για ενα δεκαρικο, τον ειχαν με καθημερινο χαρτζιλικι. Πολλες προσπαθειες για κοψιμο, καταθλιψεις, ψυχοφαρμακα, δεν καταφερε να καθαρισει ποτε.
μεγαλο το λαθος των γονιων, αλλα αναμενομενο, ολοι το κανουν προσπαθωντας να βοηθησουν το παιδι τους. στην πραγματικτητα η μονη βοηθεια ειναι να το αφησεις αφραγκο, να γαμηθει για ενα δεκαρικο, να μπει φυλακη, αν ειναι δυνατον να το στειλεις και εσυ ο ιδιος. οσοι (ελαχιστοι) καθαρισαν ηταν αυτοι που επιασαν πρωτα τον απολυτο πατο. οσοι ειχαν συντηρηση απο γονεις, δε γλυτωσαν ποτε.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 21 Σεπ 2018, 20:00

plouf έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:28
Ερμής έγραψε:
21 Σεπ 2018, 11:45
έπιασαν έναν 58χρονο γύφτο ως ύποπτο

Κορώνα ξέρεις οτι θα είχαμε εμπλοκές και μάλιστα θα υπήρχαν και πολλοί μεταφερόμενοι αλληλέγγυοι στην περιοχή.
:smt023

Aυτο!Μεταξυ των αλληλεγγυων ειναι και το κοκοε το οποιο με τις μαλακιες που κανει στελνει τον απλο λαουτζικο στην αγκαλια της χρυσης αυγης.Σταλιν θα λετε και θα κλαιτε.Αν ηταν ο Πατερουλης στην εξουσια θα τους μαζευε τους βρωμογυφτους και θα τους εστελνε κατα χιλιαδες στο εκτελεστικο αποσπασμα γι αυτα που κανουν και πολυ καλα θα εκανε.Κατα τ αλλα οι κοκοεδες μας το παιζουν αλληλεγγυοι και δημοκρατικοι τρομαρα να τους ερθει. :lol:
Χρυσή Αυγή #2

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Σεπ 2018, 20:04

ritzeri έγραψε:
21 Σεπ 2018, 19:55
Ναιδα πως ήξερες εξαρχής οτι η κοπέλα βιασθηκε από άνδρα κι όχι από γυναίκα λεσβία;
Δε το ήξερα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 21 Σεπ 2018, 20:04

Naida έγραψε:
21 Σεπ 2018, 19:23
lolek1 έγραψε:
21 Σεπ 2018, 19:12


:smt005: βρε κοριτσι, δεν ξερεις ουτε ποσο κανει το σεχ στην ελλαδα
Ο Ασέβαστος όρισε την τιμή αυτή, εγώ δεν έχω τέτοιες εμπειρίες. Τα παράπονά σου σ' εκείνον :102:
ουτε εγω παω με πουτανες, ενα νουμερο στην τυχη ειπα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Σεπ 2018, 20:08

Ασέβαστος έγραψε:
21 Σεπ 2018, 20:04


ουτε εγω παω με πουτανες, ενα νουμερο στην τυχη ειπα.
Ο lolek1 το ανέφερε. Τις διευκρινίσεις σε 'κείνον :102:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9510
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 21 Σεπ 2018, 22:04

Ασέβαστος έγραψε:
21 Σεπ 2018, 19:56
Nostalgia έγραψε:
21 Σεπ 2018, 19:11

Mπορει αυτα που λες να ακουγονται ωμα για καποιους, αλλα ετσι ειναι. Ξερω ελαχιστες περιπτωσεις απο καποιους που γλυτωσαν μετα απο πολυ κοπο, πολλα πισωγυρισματα. Εαν δεν σου εχει τυχει να ειναι καποιος πολυ γνωστος σου στα ναρκωτικα, δεν μπορεις να αντιληφθεις οτι το κεφαλι ειναι γεματο παραμυθα και ουτε αξιοπρεπεια υπαρχει ουτε τιποτα, μονο η μαστουρα. Ο γολγοθας που τραβαει η οικογενεια ειναι απεριγραπτος, δεν αντεχεται. Φιλος μου πριν χρονια, σαν υστατη προσπαθεια οι γονεις του, εδωσαν οτι ειχε μεινει, δανειστηκαν και τον εστειλαν εξωτερικο (Ισπανια-Πορτογαλλια δεν θυμαμαι) να του καθαρισουν/αλλαξουν το αιμα (δεν ξερω πως ακριβως γινεται), φευγοντας απο εκει του εδωσαν και ενα χαπι να παιρνει καθε μερα για ενα χρονο, ετσι ωστε ακομα και πρεζα να ξαναπαιρνε, να μην μαστουρωνε.
παπαντζα. κανενας δεν καθαρισε ετσι, ξερω 2 που το εκαναν και εχω ακουστα για αρκετους.
Απο εκει ηρθε καθαρος σε ολα εκτος απο το μυαλο. Μετα τον πρωτο μηνα, σταματησε να παιρνει το χαπι και ξανακυλησε. Εφτασαν οι γονεις του στο σημειο να πουν, καλυτερα να πεθανει, παρα αυτο το χαλι, ετσι και αλλιως αυτο δεν ειναι το παιδι μας, ειναι κατι αλλο. Ξυλικια, κακο, ιστοριες οτι μπορεις να φανταστεις, τον εδιωξαν απο το σπιτι και ευτυχως δεν ξερω πως το καταφερε (ισως ηταν ο δικος του πατος) το εκοψε και τωρα ειναι καθαρος πολλα χρονια, παντρευτηκε και εχει και ενα παιδακι. Απο τις ελαχιστες περιπτωσεις που ξερω και ξεφυγαν.
εχω παρομοια ιστορια, στο αμεσο οικογενειακο μου περιβαλλον. απο αυτον αναγκαστηκα και εμαθα οσα ξερω για το χωρο, συμμετειχα και σε συνεδριες του οκανα με αλλους συγγενεις για 2 χρονια.

Το Πασχα πεθανε ο αδερφος ενος φιλου μου, πολλα χρονια στη πρεζα, τα αδερφια του και οι γονεις, για να μην τον δουν να γαμιεται στα γυφτικα για ενα δεκαρικο, τον ειχαν με καθημερινο χαρτζιλικι. Πολλες προσπαθειες για κοψιμο, καταθλιψεις, ψυχοφαρμακα, δεν καταφερε να καθαρισει ποτε.
μεγαλο το λαθος των γονιων, αλλα αναμενομενο, ολοι το κανουν προσπαθωντας να βοηθησουν το παιδι τους. στην πραγματικτητα η μονη βοηθεια ειναι να το αφησεις αφραγκο, να γαμηθει για ενα δεκαρικο, να μπει φυλακη, αν ειναι δυνατον να το στειλεις και εσυ ο ιδιος. οσοι (ελαχιστοι) καθαρισαν ηταν αυτοι που επιασαν πρωτα τον απολυτο πατο. οσοι ειχαν συντηρηση απο γονεις, δε γλυτωσαν ποτε.
Ναι, ναι και ναι.... Παντως ειναι πολυ δυσκολο για οποιαδηποτε οικογενεια να κανει αυτο που λες. Αυτο συνηθως γινεται στο τελος, οπου δεν υπαρχουν πλεον αλλες αντοχες....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 21 Σεπ 2018, 22:34

Αν και το διαβάζει η Δαναΐτσα και δεν κάνει να το γράψω σαν να μη σέβομαι την παρουσία της,
αυτό που μου τη σπάει είναι ότι αν τη διεκδικούσα εγώ και Ασέβαστος σε αυτόν θα καθότανε. Την κοντράρει και κρατάει και το κεφάλι ψηλά ανυποχώρητος και αγέρωχος. Ενώ εγώ ο μαλακούλης που συμφωνώ μαζί της και στηρίζω τη γυναικεία θέση και όλα, θα είμαι στο κλάσιμο.

(Στο διάλο καριιόλες υποκρίτριες. Όλες ίδιες.) :011:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 22 Σεπ 2018, 11:17

Χαοτικός έγραψε:
21 Σεπ 2018, 22:34
Αν και το διαβάζει η Δαναΐτσα και δεν κάνει να το γράψω σαν να μη σέβομαι την παρουσία της,
αυτό που μου τη σπάει είναι ότι αν τη διεκδικούσα εγώ και Ασέβαστος σε αυτόν θα καθότανε. Την κοντράρει και κρατάει και το κεφάλι ψηλά ανυποχώρητος και αγέρωχος. Ενώ εγώ ο μαλακούλης που συμφωνώ μαζί της και στηρίζω τη γυναικεία θέση και όλα, θα είμαι στο κλάσιμο.

(Στο διάλο καριιόλες υποκρίτριες. Όλες ίδιες.) :011:

Δηλαδή εσύ συμφωνείς με τη γυναικεία θέση έχοντας πονηρούς σκοπούς; :xena:
Δε νομίζω να είχε κανείς σας 6μηνη υπομονή :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών