Θρίλερ στο Ζεφύρι

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9509
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 21 Σεπ 2018, 14:36

Ερμής έγραψε:
21 Σεπ 2018, 11:45
έπιασαν έναν 58χρονο γύφτο ως ύποπτο

Κορώνα ξέρεις οτι θα είχαμε εμπλοκές και μάλιστα θα υπήρχαν και πολλοί μεταφερόμενοι αλληλέγγυοι στην περιοχή.
Εννοειται, χωρις εμπλοκες δεν καθαριζεται η κατασταση ετσι οπως ειναι τωρα. Τους "αλληλεγγυους" τους ειδαμε ποσο στηριξαν και την οικογενεια στο Μενιδι που εχασε το παιδακι της. Κανενας σεβασμος προς αυτους λοιπον, με την εμφανιση τους στην περιοχη θα επρεπε η αστυνομια να εχει το ελευθερο να τους δερνει μεχρι να ξεχασουν το ονομα τους, αλλα ειπαμε για ολα αυτα χρειαζεται πολιτικη βουληση η οποια δεν υπαρχει....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9509
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 21 Σεπ 2018, 14:41

Naida έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:36
Nostalgia έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:18

Αυτο λεει και ο Ασεβαστος, οτι ακομα ειμαστε στο φαινεσθαι, οταν αποδειχτει, θα το δεχτει....
Ο ασέβαστος ρώτησε με τα στοιχεία που έχουμε τι πιστεύουμε, είπα ότι πιστεύω πως είναι βιασμός και με είπε μίσανδρη. Ε όσο να είναι δε περιμένει και να βγουν τ' αποτελέσματα :lol:
Το ειπα πριν, απο τα γραφομενα του Ασεβαστου ειναι ξεκαθαρο οτι ο ανθρωπος εχει μια αλφα γνωση, εαν την ειχες κι εσυ τοτε ισως να σκεφτοσουν διαφορετικα, πιο καχυποπτα. Ουτε εσυ λες κατι παραλογο, ουτε αυτος.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 21 Σεπ 2018, 14:42

Naida έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:36
Nostalgia έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:18

Αυτο λεει και ο Ασεβαστος, οτι ακομα ειμαστε στο φαινεσθαι, οταν αποδειχτει, θα το δεχτει....
Ο ασέβαστος ρώτησε με τα στοιχεία που έχουμε τι πιστεύουμε, είπα ότι πιστεύω πως είναι βιασμός και με είπε μίσανδρη. Ε όσο να είναι δε περιμένει και να βγουν τ' αποτελέσματα :lol:
Ε είσαι λίγο μίσανδρη.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23202
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 21 Σεπ 2018, 14:43

Nostalgia έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:36
Ερμής έγραψε:
21 Σεπ 2018, 11:45
έπιασαν έναν 58χρονο γύφτο ως ύποπτο

Κορώνα ξέρεις οτι θα είχαμε εμπλοκές και μάλιστα θα υπήρχαν και πολλοί μεταφερόμενοι αλληλέγγυοι στην περιοχή.
Εννοειται, χωρις εμπλοκες δεν καθαριζεται η κατασταση ετσι οπως ειναι τωρα. Τους "αλληλεγγυους" τους ειδαμε ποσο στηριξαν και την οικογενεια στο Μενιδι που εχασε το παιδακι της. Κανενας σεβασμος προς αυτους λοιπον, με την εμφανιση τους στην περιοχη θα επρεπε η αστυνομια να εχει το ελευθερο να τους δερνει μεχρι να ξεχασουν το ονομα τους, αλλα ειπαμε για ολα αυτα χρειαζεται πολιτικη βουληση η οποια δεν υπαρχει....
Ναι αλλά το παιδάκι δεν ανηκε σε κάποια κατατρεγμένη μειονότητα, άρα πρέπει να εξετάσουμε μήπως δεν ήταν θύμα αλλά θύτης που κάποιος πρόγονος του έκανε δουλεμπόριο γύφτων.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32532
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 21 Σεπ 2018, 14:48

Naida έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:36
Nostalgia έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:18

Αυτο λεει και ο Ασεβαστος, οτι ακομα ειμαστε στο φαινεσθαι, οταν αποδειχτει, θα το δεχτει....
Ο ασέβαστος ρώτησε με τα στοιχεία που έχουμε τι πιστεύουμε, είπα ότι πιστεύω πως είναι βιασμός και με είπε μίσανδρη.
επειδη τα στοιχεια που εχουμε ειναι μηδεν.

εφοσον με μηδενικα στοιχεια βγαζεις αποφαση, κρινω οτι το κανεις αποκλειστικα και μονο λογω φυλλου.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9509
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 21 Σεπ 2018, 14:49

Ερμής έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:43
Nostalgia έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:36
Ερμής έγραψε:
21 Σεπ 2018, 11:45
έπιασαν έναν 58χρονο γύφτο ως ύποπτο

Κορώνα ξέρεις οτι θα είχαμε εμπλοκές και μάλιστα θα υπήρχαν και πολλοί μεταφερόμενοι αλληλέγγυοι στην περιοχή.
Εννοειται, χωρις εμπλοκες δεν καθαριζεται η κατασταση ετσι οπως ειναι τωρα. Τους "αλληλεγγυους" τους ειδαμε ποσο στηριξαν και την οικογενεια στο Μενιδι που εχασε το παιδακι της. Κανενας σεβασμος προς αυτους λοιπον, με την εμφανιση τους στην περιοχη θα επρεπε η αστυνομια να εχει το ελευθερο να τους δερνει μεχρι να ξεχασουν το ονομα τους, αλλα ειπαμε για ολα αυτα χρειαζεται πολιτικη βουληση η οποια δεν υπαρχει....
Ναι αλλά το παιδάκι δεν ανηκε σε κάποια κατατρεγμένη μειονότητα, άρα πρέπει να εξετάσουμε μήπως δεν ήταν θύμα αλλά θύτης που κάποιος πρόγονος του έκανε δουλεμπόριο γύφτων.
Σε περιοχες κοντα σε γκετο γυφτων, οι ευπαθεις ομαδες που χρειαζονται αληθινη αλληλεγγυη ειναι οι νομοταγεις πολιτες, οπως εκεινη η οικογενεια....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23202
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 21 Σεπ 2018, 14:50

Nostalgia έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:49


Σε περιοχες κοντα σε γκετο γυφτων, οι ευπαθεις ομαδες που χρειαζονται αληθινη αλληλεγγυη ειναι οι νομοταγεις πολιτες, οπως εκεινη η οικογενεια....
Ναι αλλά που ξέρω ο παππούς του απο πόσους δύσμοιρους γύφτους ήπιε το αίμα, πόσους εκμεταλλεύτηκε στο βωμό του κέρδους, που ξέρουμε οτι δεν ήταν οπαδός του μίσους και της μισαλλοδοξίας;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9509
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 21 Σεπ 2018, 14:56

Ερμής έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:50
Nostalgia έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:49


Σε περιοχες κοντα σε γκετο γυφτων, οι ευπαθεις ομαδες που χρειαζονται αληθινη αλληλεγγυη ειναι οι νομοταγεις πολιτες, οπως εκεινη η οικογενεια....
Ναι αλλά που ξέρω ο παππούς του απο πόσους δύσμοιρους γύφτους ήπιε το αίμα, πόσους εκμεταλλεύτηκε στο βωμό του κέρδους, που ξέρουμε οτι δεν ήταν οπαδός του μίσους και της μισαλλοδοξίας;
Σοβαρα τωρα, λενε τετοιες κοτσανες;
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23202
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 21 Σεπ 2018, 15:02

Nostalgia έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:56
Ερμής έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:50
Nostalgia έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:49


Σε περιοχες κοντα σε γκετο γυφτων, οι ευπαθεις ομαδες που χρειαζονται αληθινη αλληλεγγυη ειναι οι νομοταγεις πολιτες, οπως εκεινη η οικογενεια....
Ναι αλλά που ξέρω ο παππούς του απο πόσους δύσμοιρους γύφτους ήπιε το αίμα, πόσους εκμεταλλεύτηκε στο βωμό του κέρδους, που ξέρουμε οτι δεν ήταν οπαδός του μίσους και της μισαλλοδοξίας;
Σοβαρα τωρα, λενε τετοιες κοτσανες;
Αμε. Προχθες εκείνη η μορφή ο Mig δεν έλεγε οτι πρέπει να επιβληθεί Σαρία σε όλες τις καπιταλιστικές χώρες;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Σεπ 2018, 15:06

Nostalgia έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:41


Το ειπα πριν, απο τα γραφομενα του Ασεβαστου ειναι ξεκαθαρο οτι ο ανθρωπος εχει μια αλφα γνωση, εαν την ειχες κι εσυ τοτε ισως να σκεφτοσουν διαφορετικα, πιο καχυποπτα. Ουτε εσυ λες κατι παραλογο, ουτε αυτος.
Όλοι γνωρίζουμε πάνω κάτω τι ισχύει με τους χρήστες. Φυσικά και δε λέω κάτι παράλογο. Αντιθέτως λέω το πιο πιθανό βάση των στοιχείων που ξέρουμε ως τώρα. Αυτό είναι που δε μπορεί να δεχτεί ο Ασέβαστος και όπως βλέπεις και εσύ από τα γραφόμενά του θεωρεί ότι έχουμε μηδέν στοιχεία. Κάτι που μου λέει ότι είναι περισσότερο της άποψης πως ότι έγινε έγινε για να πάρει η χρήστρια τη δόση της. Κάπου το είπε κιόλας ότι είναι ευθύνη της ότι έγινε.
Ασέβαστος έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:48
Naida έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:36
Nostalgia έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:18

Αυτο λεει και ο Ασεβαστος, οτι ακομα ειμαστε στο φαινεσθαι, οταν αποδειχτει, θα το δεχτει....
Ο ασέβαστος ρώτησε με τα στοιχεία που έχουμε τι πιστεύουμε, είπα ότι πιστεύω πως είναι βιασμός και με είπε μίσανδρη.
επειδη τα στοιχεια που εχουμε ειναι μηδεν.

εφοσον με μηδενικα στοιχεια βγαζεις αποφαση, κρινω οτι το κανεις αποκλειστικα και μονο λογω φυλλου.
Ποια μηδέν στοιχεία βρε αγόρι μου; επειδή εσύ παραβλέπεις;
Χαοτικός έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:42

Ε είσαι λίγο μίσανδρη.
Εγώ ούτε κατά διάνοια.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 21 Σεπ 2018, 15:08

Naida έγραψε:
21 Σεπ 2018, 15:06

Εγώ ούτε κατά διάνοια.
Ναι λες και δεν σε ξέρουμε ότι βλέπεις τους άντρες μόνο ως σκεύη ηδονής και τους θεωρείς πως είναι μόνο για χρήση. Οι άντρες έχουν προσωπικητα και ψυχικό κόσμο.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9509
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 21 Σεπ 2018, 15:10

Ερμής έγραψε:
21 Σεπ 2018, 15:02
Nostalgia έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:56
Ερμής έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:50


Ναι αλλά που ξέρω ο παππούς του απο πόσους δύσμοιρους γύφτους ήπιε το αίμα, πόσους εκμεταλλεύτηκε στο βωμό του κέρδους, που ξέρουμε οτι δεν ήταν οπαδός του μίσους και της μισαλλοδοξίας;
Σοβαρα τωρα, λενε τετοιες κοτσανες;
Αμε. Προχθες εκείνη η μορφή ο Mig δεν έλεγε οτι πρέπει να επιβληθεί Σαρία σε όλες τις καπιταλιστικές χώρες;
Ειναι μικρος ακομα, θα στρωσει.... :lol::lol:
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Σεπ 2018, 15:12

Χαοτικός έγραψε:
21 Σεπ 2018, 15:08
Naida έγραψε:
21 Σεπ 2018, 15:06

Εγώ ούτε κατά διάνοια.
Ναι λες και δεν σε ξέρουμε ότι βλέπεις τους άντρες μόνο ως σκεύη ηδονής και τους θεωρείς πως είναι μόνο για χρήση. Οι άντρες έχουν προσωπικητα και ψυχικό κόσμο.
Εγώ είμαι συναισθηματικός τύπος.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9509
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 21 Σεπ 2018, 15:48

Naida έγραψε:
21 Σεπ 2018, 15:06
Nostalgia έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:41


Το ειπα πριν, απο τα γραφομενα του Ασεβαστου ειναι ξεκαθαρο οτι ο ανθρωπος εχει μια αλφα γνωση, εαν την ειχες κι εσυ τοτε ισως να σκεφτοσουν διαφορετικα, πιο καχυποπτα. Ουτε εσυ λες κατι παραλογο, ουτε αυτος.
Όλοι γνωρίζουμε πάνω κάτω τι ισχύει με τους χρήστες. Φυσικά και δε λέω κάτι παράλογο. Αντιθέτως λέω το πιο πιθανό βάση των στοιχείων που ξέρουμε ως τώρα. Αυτό είναι που δε μπορεί να δεχτεί ο Ασέβαστος και όπως βλέπεις και εσύ από τα γραφόμενά του θεωρεί ότι έχουμε μηδέν στοιχεία. Κάτι που μου λέει ότι είναι περισσότερο της άποψης πως ότι έγινε έγινε για να πάρει η χρήστρια τη δόση της. Κάπου το είπε κιόλας ότι είναι ευθύνη της ότι έγινε.
Μπορει αυτη η περιπτωση να ειναι διαφορετικη αλλα δεν μπορεις να το γνωριζεις ακομα. Η κοπελα μπορει απο την αρχη του ετους μεχρι τωρα, να εχει κατσει στον παππου γυφτο και 100 φορες για να παιρνει καθε φορα 1 g παραπανω (κοστος 15-30 ευρω). Φυσικα κατι τετοιο δεν θα το αποκαλυψει στην στυνομια ή στο οικογειακο της περιβαλλον.

Τα "δεν θυμαμαι, εχασα τις αισθησεις μου", μπορει απλα να ειναι σταχτη για να μην φανει ο ξεπεσμος της αλλα και παραλληλα να μην ριξει αμεσα ευθυνες στον πρεζεμπορα. Εαν μετα απο οτι επαθε δεν αποφασισει να ξεκοψει, μην σου κανει εντυπωση εαν δεν κατηγορησει η ιδια τον παππου και αθωωθει οπως την προηγουμενη φορα λογω ελλειψης στοιχειων. Ετσι και αλλιως στον παππου θα καταληξει παλι ή στον γιο του ή στον εγγονο του.... Γενικα δεν ειναι τοσο απλο οσο νομιζεις και οχι οι "γενικες γνωσεις" που νομιζουμε οτι ξερουμε για τα πρεζονια απεχουν απο την πραγματικοτητα.

Εαν η συγκεκριμενη κοπελα, ειχε το χρημα και δεν χρειαζοταν να κατσει στον πρεζεμπορα και οντως βιαστηκε, ειναι ισως και η μοναδικη περιπτωση για να ξεκοψει, οποτε ισως βγει και κατι καλο απο την ολη υποθεση, οσο σκληρο κι αν ακουγεται (μην παρεξηγηθω). Ομως ο Ασεβαστος εχει δικιο κι εδω, για να φθασει η κοπελα να πηγαινει στο Ζεφυρι για να φτιαχτει το θεωρω απιθανο να ειναι τετοια περιπτωση.


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Τι περιπτωση πρεζακια πιστευεις οτι θα πηγαινε εκει για να φτιαχτει; Τελος να μην ξεχασω να πω οτι πολλα πρεζακια που ψωνιζουν απο Ζεφυρι, πανε μετα Ομονοια για μεταπωληση (βαπορακια).
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37757
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Θρίλερ στο Ζεφύρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 21 Σεπ 2018, 16:42

Χαοτικός έγραψε:
21 Σεπ 2018, 15:08
Naida έγραψε:
21 Σεπ 2018, 15:06

Εγώ ούτε κατά διάνοια.
Ναι λες και δεν σε ξέρουμε ότι βλέπεις τους άντρες μόνο ως σκεύη ηδονής και τους θεωρείς πως είναι μόνο για χρήση. Οι άντρες έχουν προσωπικητα και ψυχικό κόσμο.
Επιβεβαιώνω, σίγουρα κάπου θα υπάρχει και ένας τέτοιος, αλλά και αυτός λογικά για να γαμήσει θα το κάνει.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών