Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 06 Σεπ 2022, 23:58

Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη

Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη αξίας 25.000€ – «Είμαι καταπληκτική νύφη»

Εικόνα

Η έλλειψη γαμπρού δεν πτόησε καθόλου την 38χρονη Γαλλίδα Laëtitia Nguyen και παντρεύτηκε τον εαυτό της με τελετή στη Σαντορίνη.

Σύμφωνα με την ίδια, ο αρραβωνιαστικός της αποφάσισε να χωρίσουν τρεις μήνες πριν τον γάμο στο νησί.

Τελικά, ο γάμος έγινε με μόλις 8 καλεσμένους και είναι ο πρώτος solo στη Σαντορίνη.

Μάλιστα το κόστος έφτασε σχεδόν τα 20.000 ευρώ και το νυφικό ξεπέρασε τα 3.000 ευρώ.

Εικόνα

«Ακόμα είμαι πληγωμένη και πάντα θα με πονάει, ωστόσο η ζωή είναι ένα δώρο και πρέπει να το χαρώ», δηλώνει η Laëtitia, προσθέτοντας: «Δεν μπορείς να σβήσεις μια μέρα, για αυτό χρειαζόμουν να την μετατρέψω σε κάτι ευχάριστο. Ήταν ένας κανονικός γάμος, απλώς χωρίς γαμπρό».

Συνέχισε αναφέροντας: «Είναι ντροπιαστικό να σε χωρίζουν και είναι ακόμα χειρότερο όταν γίνεται λίγο διάστημα πριν από τον γάμο σου. Αυτή η τελετή μου έδωσε πίσω την αυτοπεποίθησή μου και ξαναβρήκα τον εαυτό μου, είναι σαν να ξαναγεννήθηκα».


Εικόνα

Μετά τον γάμο, η Laëtitia παρέμεινε για δύο βδομάδες στη Σαντορίνη περνώντας όμορφα έστω και χωρίς σύντροφο. Στο τέλος, ανέφερε: «Κανένας άντρας δεν ήθελε να με παντρευτεί, αλλά ήθελα να με παντρευτώ εγώ γιατί είμαι καταπληκτική και το ξέρω, δεν ντρέπομαι».


Those are simply first world problems. :102:


Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25968
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 07 Σεπ 2022, 00:00

plouf έγραψε:
06 Σεπ 2022, 23:58
Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη

Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη αξίας 25.000€ – «Είμαι καταπληκτική νύφη»

Εικόνα

Η έλλειψη γαμπρού δεν πτόησε καθόλου την 38χρονη Γαλλίδα Laëtitia Nguyen και παντρεύτηκε τον εαυτό της με τελετή στη Σαντορίνη.

Σύμφωνα με την ίδια, ο αρραβωνιαστικός της αποφάσισε να χωρίσουν τρεις μήνες πριν τον γάμο στο νησί.

Τελικά, ο γάμος έγινε με μόλις 8 καλεσμένους και είναι ο πρώτος solo στη Σαντορίνη.

Μάλιστα το κόστος έφτασε σχεδόν τα 20.000 ευρώ και το νυφικό ξεπέρασε τα 3.000 ευρώ.

Εικόνα

«Ακόμα είμαι πληγωμένη και πάντα θα με πονάει, ωστόσο η ζωή είναι ένα δώρο και πρέπει να το χαρώ», δηλώνει η Laëtitia, προσθέτοντας: «Δεν μπορείς να σβήσεις μια μέρα, για αυτό χρειαζόμουν να την μετατρέψω σε κάτι ευχάριστο. Ήταν ένας κανονικός γάμος, απλώς χωρίς γαμπρό».

Συνέχισε αναφέροντας: «Είναι ντροπιαστικό να σε χωρίζουν και είναι ακόμα χειρότερο όταν γίνεται λίγο διάστημα πριν από τον γάμο σου. Αυτή η τελετή μου έδωσε πίσω την αυτοπεποίθησή μου και ξαναβρήκα τον εαυτό μου, είναι σαν να ξαναγεννήθηκα».


Εικόνα

Μετά τον γάμο, η Laëtitia παρέμεινε για δύο βδομάδες στη Σαντορίνη περνώντας όμορφα έστω και χωρίς σύντροφο. Στο τέλος, ανέφερε: «Κανένας άντρας δεν ήθελε να με παντρευτεί, αλλά ήθελα να με παντρευτώ εγώ γιατί είμαι καταπληκτική και το ξέρω, δεν ντρέπομαι».


Those are simply first world problems. :102:
Naida
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 07 Σεπ 2022, 00:08

Εγω παντως θα την επαιρνα αγκαλιτσα να την παρηγορησω ειναι κοντουλα και χαριτωμενη και ειναι ο τυπος μου αλλα μετα απο κατι τετοιο
θα την εβλεπα με πολλες επιφυλαξεις.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 07 Σεπ 2022, 00:09

Μάλλον για αυτό την χώρισε και ο πρώην σύντροφός της.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 07 Σεπ 2022, 00:10

πλαδαρη ειναι, ελεος :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 07 Σεπ 2022, 00:11

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
07 Σεπ 2022, 00:10
πλαδαρη ειναι, ελεος :102:
Δείξε σώμα να πέσουμε όλες ξερές.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23740
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 07 Σεπ 2022, 00:11

«Είναι ντροπιαστικό να σε χωρίζουν και είναι ακόμα χειρότερο όταν γίνεται λίγο διάστημα πριν από τον γάμο σου. Αυτή η τελετή μου έδωσε πίσω την αυτοπεποίθησή μου και ξαναβρήκα τον εαυτό μου, είναι σαν να ξαναγεννήθηκα».
καποιες δεν το ξεπερνανε ποτε ...δυνατη κοπελα θα βρει γρηγορα κατι καλυτερο ...
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
Jimmy81
Δημοσιεύσεις: 6409
Εγγραφή: 04 Ιαν 2019, 05:42
Phorum.gr user: Jimmy81
Τοποθεσία: Ουκρανικές στέπες

Re: Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jimmy81 » 07 Σεπ 2022, 00:14

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
07 Σεπ 2022, 00:10
πλαδαρη ειναι, ελεος :102:
Κρυφή φαντασίωση πολλών μορφονιών δηλαδή.
Ροζάκης-Κοτζιάς-Δένδιας: Οι 3 σύγχρονοι Τιτάνες της ελληνικής εξωτερικής πολιτικής
Κράτη με Σύνθετη Ονομασία αλλά ιθαγένεια από τη μία λέξη της κρατικής ονομασίας

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 07 Σεπ 2022, 00:16

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
07 Σεπ 2022, 00:10
πλαδαρη ειναι, ελεος :102:
Εσυ δηλαδη εχεις τα φοντα να ματσακονιζεις θεογκομενες; :p2:

Το ιδιο ομως μπορει να ηταν και ο πρωην της.

Αν δηλαδη εσυ εισαι πλαδαρος και σαπιοκοιλιας νομιζεις οτι μπορεις να σταθεις διπλα σε καμια ωραια γκομενα;

Αν γινουμε σαν την Βορεια Κορεα που τοσο αγαπας θα τρωμε Τζουτσεσουπα και κανεις δεν θα ειναι πλαδαρος.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14580
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 07 Σεπ 2022, 00:17

Με τόσα λεφτά θα νοίκιαζε μεχρι και γαμπρό για μερικά χρόνια η Βιετναμέζα.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 07 Σεπ 2022, 00:17

Gherschaagk έγραψε:
07 Σεπ 2022, 00:11
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
07 Σεπ 2022, 00:10
πλαδαρη ειναι, ελεος :102:
Δείξε σώμα να πέσουμε όλες ξερές.
θελετε να με δοκιμασετε δλδ? :102:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Eθνικοκοινωνιστης την 07 Σεπ 2022, 00:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29958
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 07 Σεπ 2022, 00:17

Gherschaagk έγραψε:
07 Σεπ 2022, 00:11
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
07 Σεπ 2022, 00:10
πλαδαρη ειναι, ελεος :102:
Δείξε σώμα να πέσουμε όλες ξερές.
:lol:


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"



Άβαταρ μέλους
Jimmy81
Δημοσιεύσεις: 6409
Εγγραφή: 04 Ιαν 2019, 05:42
Phorum.gr user: Jimmy81
Τοποθεσία: Ουκρανικές στέπες

Re: Τριανταοχταχρονη παντρεύτηκε τον εαυτό της με παραμυθένιο γάμο στη Σαντορίνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jimmy81 » 07 Σεπ 2022, 00:18

Αυτές τις προχώ μεταμοντέρνες π@π@ριές βλέπουν και μιμούνται τα κακόμοιρα τα παιδιά μας και σε λίγο καιρό θα αποχαιρετήσουμε την λευκή Ευρώπη των εθνών.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Jimmy81 την 07 Σεπ 2022, 00:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ροζάκης-Κοτζιάς-Δένδιας: Οι 3 σύγχρονοι Τιτάνες της ελληνικής εξωτερικής πολιτικής
Κράτη με Σύνθετη Ονομασία αλλά ιθαγένεια από τη μία λέξη της κρατικής ονομασίας

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών