Πρωτοφανής προβοκάτσια εντός της Αθήνας: Ύψωσαν σημαίες της Αλβανίας και του ψευδοκράτους -Ρεσάλτο κατοίκων

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
lonelyrider
Δημοσιεύσεις: 3735
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2018, 00:12
Phorum.gr user: lonelyrider
Τοποθεσία: Τόπος ζώντων

Re: Πρωτοφανής προβοκάτσια εντός της Αθήνας: Ύψωσαν σημαίες της Αλβανίας και του ψευδοκράτους -Ρεσάλτο κατοίκων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lonelyrider » 09 Σεπ 2022, 23:59

taxalata xalasa έγραψε:
09 Σεπ 2022, 16:46
lonelyrider έγραψε:
09 Σεπ 2022, 16:21
taxalata xalasa έγραψε:
08 Σεπ 2022, 18:55


από πότε ένα πανί είναι παράνομο ;

δεν παμε καλά.... αντι να βαλουμε και μια σημαια με ουρανιο τοξο στην μεση για να τους τρολλαρουμε και να την ακουσουν στερεοφωνικα, εμεις αντιδρουμε ακριβως όπως θέλει ο προβοκάτωρ... σαν πρόβατα... και υπερήφανα πρόβατα μάλιστα...

ρε δε πα να βάλει ότι σημαία θέλει ο άλλος στο σπίτι του; εσάς τι λόγος σας πέφτει;
Άλλο μέσα στο σπίτι άλλο στη βεράντα. Μη μπερδεύεσαι. Για τραβα να νοικιάσεις στην Σμύρνη ενα δυαρακι και να κρεμάσεις στη βεράντα ελληνική σημαία. Τι πιστεύεις θα γίνει?
Γενικά μαζεύτηκε η σάρα και η μάρα στην Ελλάδα. Πρέπει να ξεκινήσει ειδική επιχείρηση κάθαρσης και λήψης μέτρων για το δημογραφικό. Άμεσα αλλιώς σε μια δεκαετία θα είμαστε μειοψηφία στον τόπο μας.
και η βεραντα σπιτι του ειναι... δεν πηγε στην ακροπολη να βαλει αλλη σημαια... ειστε παρανοϊκοι...

για την Σαρα και την Μαρα, ξαναπες το... ειναι αιωνες μαζεμενη δωχαμ και μας ζαλιζει τον ερωτα με αρλουμπες...
Δεν είμαι παρανοϊκός φίλε απλά δεν έχω την ψευδαίσθηση ότι ζω σε έναν αγγελικά πλασμενο κόσμο. Δεν βάζεις σημαία του ψευδοκρατους στη βεράντα σου στην Ελλάδα για ευνοητους λόγους. Θες να στο εξηγησω και περαιτέρω? Σοβαρά τώρα? :102:
"Οἶδά σου τὰ ἔργα, ὅτι οὔτε ψυχρὸς εἶ οὔτε ζεστός· ὄφελον ψυχρὸς ἦς ἢ ζεστός, οὕτως ὅτι χλιαρὸς εἶ, καὶ οὔτε ζεστὸς οὔτε ψυχρός, μέλλω σε ἐμέσαι ἐκ τοῦ στόματός μου." (Αποκάλυψη 3,15-16)

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16618
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Πρωτοφανής προβοκάτσια εντός της Αθήνας: Ύψωσαν σημαίες της Αλβανίας και του ψευδοκράτους -Ρεσάλτο κατοίκων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 10 Σεπ 2022, 00:05

lonelyrider έγραψε:
09 Σεπ 2022, 23:59
taxalata xalasa έγραψε:
09 Σεπ 2022, 16:46
lonelyrider έγραψε:
09 Σεπ 2022, 16:21


Άλλο μέσα στο σπίτι άλλο στη βεράντα. Μη μπερδεύεσαι. Για τραβα να νοικιάσεις στην Σμύρνη ενα δυαρακι και να κρεμάσεις στη βεράντα ελληνική σημαία. Τι πιστεύεις θα γίνει?
Γενικά μαζεύτηκε η σάρα και η μάρα στην Ελλάδα. Πρέπει να ξεκινήσει ειδική επιχείρηση κάθαρσης και λήψης μέτρων για το δημογραφικό. Άμεσα αλλιώς σε μια δεκαετία θα είμαστε μειοψηφία στον τόπο μας.
και η βεραντα σπιτι του ειναι... δεν πηγε στην ακροπολη να βαλει αλλη σημαια... ειστε παρανοϊκοι...

για την Σαρα και την Μαρα, ξαναπες το... ειναι αιωνες μαζεμενη δωχαμ και μας ζαλιζει τον ερωτα με αρλουμπες...
Δεν είμαι παρανοϊκός φίλε απλά δεν έχω την ψευδαίσθηση ότι ζω σε έναν αγγελικά πλασμενο κόσμο. Δεν βάζεις σημαία του ψευδοκρατους στη βεράντα σου στην Ελλάδα για ευνοητους λόγους. Θες να στο εξηγησω και περαιτέρω? Σοβαρά τώρα? :102:
οχι, τι να μου ξηγησεις; ξερω τι γινεται αλλα το λακτιζουμε διοτι ειναι παρανοια και οσο λιγοτεροι παρανοικοι, τοσο το καλυτερο... θα πας με την παρανοια του αλλουνου που εβαλε ενα σεντονι με σχεδιο στο μπαλκονι και αντιδρασεις παρανοικα δινωντας αξια στο πανι; το τυρι το βλεπς και το τρως... την φακα δεν την βλεπς; σε στραβωνει ο σταυρος και δεν βλεπς;
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29223
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Πρωτοφανής προβοκάτσια εντός της Αθήνας: Ύψωσαν σημαίες της Αλβανίας και του ψευδοκράτους -Ρεσάλτο κατοίκων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 10 Σεπ 2022, 00:15

Imperium έγραψε:
08 Σεπ 2022, 19:40
Τώρα ο Αλβανός γιατί ανέβασε την Βορειο-Κυπριακή σημαία ποιός ξέρει. Doesn't make sense. Μπας και ήταν Αλβανο-Κυπριος; Δεν πάει κάπου αλλού ο νούς μου.
Όταν έπαιξαν Ελλάδα - Αλβανία το 2004, στο γήπεδό τους οι Αλβανοί είχαν υψώσει τουρκικές και τουκροκυπριακές σημαίες.

Άβαταρ μέλους
lonelyrider
Δημοσιεύσεις: 3735
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2018, 00:12
Phorum.gr user: lonelyrider
Τοποθεσία: Τόπος ζώντων

Re: Πρωτοφανής προβοκάτσια εντός της Αθήνας: Ύψωσαν σημαίες της Αλβανίας και του ψευδοκράτους -Ρεσάλτο κατοίκων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lonelyrider » 10 Σεπ 2022, 02:13

taxalata xalasa έγραψε:
10 Σεπ 2022, 00:05
lonelyrider έγραψε:
09 Σεπ 2022, 23:59
taxalata xalasa έγραψε:
09 Σεπ 2022, 16:46


και η βεραντα σπιτι του ειναι... δεν πηγε στην ακροπολη να βαλει αλλη σημαια... ειστε παρανοϊκοι...

για την Σαρα και την Μαρα, ξαναπες το... ειναι αιωνες μαζεμενη δωχαμ και μας ζαλιζει τον ερωτα με αρλουμπες...
Δεν είμαι παρανοϊκός φίλε απλά δεν έχω την ψευδαίσθηση ότι ζω σε έναν αγγελικά πλασμενο κόσμο. Δεν βάζεις σημαία του ψευδοκρατους στη βεράντα σου στην Ελλάδα για ευνοητους λόγους. Θες να στο εξηγησω και περαιτέρω? Σοβαρά τώρα? :102:
οχι, τι να μου ξηγησεις; ξερω τι γινεται αλλα το λακτιζουμε διοτι ειναι παρανοια και οσο λιγοτεροι παρανοικοι, τοσο το καλυτερο... θα πας με την παρανοια του αλλουνου που εβαλε ενα σεντονι με σχεδιο στο μπαλκονι και αντιδρασεις παρανοικα δινωντας αξια στο πανι; το τυρι το βλεπς και το τρως... την φακα δεν την βλεπς; σε στραβωνει ο σταυρος και δεν βλεπς;
Φίλε αν εσύ είσαι ψιλοαναρχας και βλέπεις τις σημαίες ως σεντόνια, οι Έλληνες στρατιωτικοι όμως που μενουν εκει δεν το βλεπουν έτσι, οποτε μια σημαία του ψευδοκρατους στη μαπα τους, προκαλεί. Γιατί το 74 οι ελληνοκυπριοι που σφάχτηκαν δεν ηταν και λίγοι.
"Οἶδά σου τὰ ἔργα, ὅτι οὔτε ψυχρὸς εἶ οὔτε ζεστός· ὄφελον ψυχρὸς ἦς ἢ ζεστός, οὕτως ὅτι χλιαρὸς εἶ, καὶ οὔτε ζεστὸς οὔτε ψυχρός, μέλλω σε ἐμέσαι ἐκ τοῦ στόματός μου." (Αποκάλυψη 3,15-16)

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16618
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Πρωτοφανής προβοκάτσια εντός της Αθήνας: Ύψωσαν σημαίες της Αλβανίας και του ψευδοκράτους -Ρεσάλτο κατοίκων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 10 Σεπ 2022, 02:28

lonelyrider έγραψε:
10 Σεπ 2022, 02:13
taxalata xalasa έγραψε:
10 Σεπ 2022, 00:05
lonelyrider έγραψε:
09 Σεπ 2022, 23:59


Δεν είμαι παρανοϊκός φίλε απλά δεν έχω την ψευδαίσθηση ότι ζω σε έναν αγγελικά πλασμενο κόσμο. Δεν βάζεις σημαία του ψευδοκρατους στη βεράντα σου στην Ελλάδα για ευνοητους λόγους. Θες να στο εξηγησω και περαιτέρω? Σοβαρά τώρα? :102:
οχι, τι να μου ξηγησεις; ξερω τι γινεται αλλα το λακτιζουμε διοτι ειναι παρανοια και οσο λιγοτεροι παρανοικοι, τοσο το καλυτερο... θα πας με την παρανοια του αλλουνου που εβαλε ενα σεντονι με σχεδιο στο μπαλκονι και αντιδρασεις παρανοικα δινωντας αξια στο πανι; το τυρι το βλεπς και το τρως... την φακα δεν την βλεπς; σε στραβωνει ο σταυρος και δεν βλεπς;
Φίλε αν εσύ είσαι ψιλοαναρχας και βλέπεις τις σημαίες ως σεντόνια, οι Έλληνες στρατιωτικοι όμως που μενουν εκει δεν το βλεπουν έτσι, οποτε μια σημαία του ψευδοκρατους στη μαπα τους, προκαλεί. Γιατί το 74 οι ελληνοκυπριοι που σφάχτηκαν δεν ηταν και λίγοι.
αμα τα ανοιξεις μια τρουπα στην μεση γινεται και ποντσο που φορει ο κλιντ ιστγουντ στα καμποικα...

δεν ειναι μονο σεντονι... βλεπς εχω καποιες αρχες, δεν ειμ μπιτι αναρχιας...
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Πρωτοφανής προβοκάτσια εντός της Αθήνας: Ύψωσαν σημαίες της Αλβανίας και του ψευδοκράτους -Ρεσάλτο κατοίκων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 10 Σεπ 2022, 03:04

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
08 Σεπ 2022, 18:30
αλβανική δικαίωμα του. η άλλη είναι παράνομη. οι κάτοικοι που κατέβασαν την αλβανική παρανομήσαν ,και πρέπει να τους απαγελθουν κατηγορίες για κλοπή και παραβίαση ιδιοκτησίας.
:lol::lol::lol:
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23469
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Πρωτοφανής προβοκάτσια εντός της Αθήνας: Ύψωσαν σημαίες της Αλβανίας και του ψευδοκράτους -Ρεσάλτο κατοίκων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 10 Σεπ 2022, 14:28

για τα πανηγύρια...
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14032
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Πρωτοφανής προβοκάτσια εντός της Αθήνας: Ύψωσαν σημαίες της Αλβανίας και του ψευδοκράτους -Ρεσάλτο κατοίκων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 10 Σεπ 2022, 15:27

Golden Age έγραψε:
10 Σεπ 2022, 00:15
Imperium έγραψε:
08 Σεπ 2022, 19:40
Τώρα ο Αλβανός γιατί ανέβασε την Βορειο-Κυπριακή σημαία ποιός ξέρει. Doesn't make sense. Μπας και ήταν Αλβανο-Κυπριος; Δεν πάει κάπου αλλού ο νούς μου.
Όταν έπαιξαν Ελλάδα - Αλβανία το 2004, στο γήπεδό τους οι Αλβανοί είχαν υψώσει τουρκικές και τουκροκυπριακές σημαίες.
Θα ήταν ενδιαφέρον αν είχες κάποιες φωτογραφίες να παρουσιάσεις
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Πρωτοφανής προβοκάτσια εντός της Αθήνας: Ύψωσαν σημαίες της Αλβανίας και του ψευδοκράτους -Ρεσάλτο κατοίκων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 10 Σεπ 2022, 15:40

Μαδουραίος έγραψε:
08 Σεπ 2022, 18:36
Αυτόφωρο στους κατοίκους και παραδειγματική ποινή
Μπα; Δεν είναι ένα απλό κομμάτι πανι η σημαία τώρα;
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Πρωτοφανής προβοκάτσια εντός της Αθήνας: Ύψωσαν σημαίες της Αλβανίας και του ψευδοκράτους -Ρεσάλτο κατοίκων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 10 Σεπ 2022, 15:52

taxalata xalasa έγραψε:
08 Σεπ 2022, 19:39



είναι ένα κομμάτι πανί... θα μπορούσε να είναι σεντόνι για σκέπασμα...
Αμα ο άλλος σου κοτσάρει απέναντι από το μπαλκόνι σου δύο σημαίες του Γ'Ραιχ και σε κάνει να νομίζεις ότι βρίσκεσαι στη Νυρεμβέργη του' 35 έτσι θα πεις;
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πρωτοφανής προβοκάτσια εντός της Αθήνας: Ύψωσαν σημαίες της Αλβανίας και του ψευδοκράτους -Ρεσάλτο κατοίκων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 10 Σεπ 2022, 15:55

Εγώ προτείνω να απλώσει κάποιος δύο σεντόνια με ρίγες και σταυρό σε κάποια μονοκατοικία στα Εξάρχεια.

Παιδικά, διπλόφαρδα, ό,τι θέλει.

Γιατί όντως έχει ενδιαφέρον το θέμα αν το δει κάποιος υλιστικά.

Στηρίζω. :smt023
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16618
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Πρωτοφανής προβοκάτσια εντός της Αθήνας: Ύψωσαν σημαίες της Αλβανίας και του ψευδοκράτους -Ρεσάλτο κατοίκων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 10 Σεπ 2022, 17:49

Πτολεμαίος έγραψε:
10 Σεπ 2022, 15:52
taxalata xalasa έγραψε:
08 Σεπ 2022, 19:39



είναι ένα κομμάτι πανί... θα μπορούσε να είναι σεντόνι για σκέπασμα...
Αμα ο άλλος σου κοτσάρει απέναντι από το μπαλκόνι σου δύο σημαίες του Γ'Ραιχ και σε κάνει να νομίζεις ότι βρίσκεσαι στη Νυρεμβέργη του' 35 έτσι θα πεις;
το ιδιο... δυο κομμάτια πανι, στο μπαλκονι απλωμενα... να σκεπαστει με αυτα γιατι ερχεται χειμωνας και κρυο... τι να του πω;
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών