Απόπειρα ανδροκτονίας στα Κουνουπιδιανά!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21441
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Απόπειρα ανδροκτονίας στα Κουνουπιδιανά!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 19 Σεπ 2022, 18:40

στα μπροκολιανά τι παίζει; ησυχία;
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Keyser Soze
Δημοσιεύσεις: 2807
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 15:22

Re: Απόπειρα ανδροκτονίας στα Κουνουπιδιανά!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Keyser Soze » 19 Σεπ 2022, 18:50

Tarkovsky έγραψε:
19 Σεπ 2022, 18:32
Keyser Soze έγραψε:
19 Σεπ 2022, 18:26
Tarkovsky έγραψε:
19 Σεπ 2022, 18:16
εκειά 'χουνε μια γαμάτη ταβέρνα, απ' τσι καλύτερες ούλου του νομού
Ποια λες ? Του Μπουρακη ?
Δεν πιστεύω να λες τα Γουρουνάκια ?!!
συ δεν είσαι απ' τα ανατολικά, ίντα δουλειά 'χεις με τσι Χανιώτες;
SpoilerShow
ναι, του Μπουράκη αν δεν κάνω λάθος
τα Γουρουνάκια είναι εκείνη έξω από το χωριό, χωμένη μέσα στα πλατάνια στον χείμαρρο;
SpoilerShow
Η γυναίκα μου είναι Χανιωτισσα ;) Είμαι περίπου μόνιμος κάτοικος Χανίων εδώ και χρόνια :003: Εχω και Χανιώτικη καταγωγή από την γιαγιά μου .
Τα Γουρουνάκια ειναι πριν μπεις στα Κουνουπιδιανα στα αριστερά σου όπως έρχεσαι από το πανεπιστήμιο.. Προσωπικά είμαι λάτρης της Δροσοσταλιας στους Αρμένους + το Ταμάμ + ο Μύλος του Κερατά στον Πλατανιά. Επίσης μου έκλεισαν την Πέτρα στην Χαλέπα που είχε καλό σουβλάκι στα κάρβουνα και με χάλασαν :P
Τα Χανιά είναι μακράν η πιο ωραία πολη στην Ελλάδα.. :003:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Keyser Soze την 19 Σεπ 2022, 19:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Απόπειρα ανδροκτονίας στα Κουνουπιδιανά!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 19 Σεπ 2022, 19:12

Το ξυλο ΔΕΝ βγηκε απο τον παραδεισο και φυσικα καταδικαζουμε την βια απ' οπου κι αν προερχεται.

Η αισθηση μου ειναι οτι ο τυπος ειναι simp και cuck και φυσικα το κερατο που τρωει παει συννεφο. :011:

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48647
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Απόπειρα ανδροκτονίας στα Κουνουπιδιανά!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 19 Σεπ 2022, 19:27

Naida έγραψε:
19 Σεπ 2022, 18:08
Δεν είμαι εγώ, I swear.
Ναι, καλά, σε πιστέψαμε. :P

Σου το 'χω πεί οτι μια κοπελίτσα στη προπόνηση παραλίγο να με σκοτώσει με απαγορευμένη τεχνική?
Κι όταν της είπα αυτό απαγορεύεται, θα με σκότωνες, μου είπε "ε, ας παραδινόσουν". :-?
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Απόπειρα ανδροκτονίας στα Κουνουπιδιανά!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 19 Σεπ 2022, 19:34

Kauldron έγραψε:
19 Σεπ 2022, 19:27
Naida έγραψε:
19 Σεπ 2022, 18:08
Δεν είμαι εγώ, I swear.
Ναι, καλά, σε πιστέψαμε. :P

Σου το 'χω πεί οτι μια κοπελίτσα στη προπόνηση παραλίγο να με σκοτώσει με απαγορευμένη τεχνική?
Κι όταν της είπα αυτό απαγορεύεται, θα με σκότωνες, μου είπε "ε, ας παραδινόσουν". :-?
Όχι καλέ, δεν είμαι βίαιος άνθρωπος. Κανένα νυχοχωσιμο στο δέρμα , καμιά δαγκωσιά, καμιά κλωτσιά στ αμάξι άμα δεν βλέπει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48647
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Απόπειρα ανδροκτονίας στα Κουνουπιδιανά!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 19 Σεπ 2022, 19:38

Naida έγραψε:
19 Σεπ 2022, 19:34
Kauldron έγραψε:
19 Σεπ 2022, 19:27
Naida έγραψε:
19 Σεπ 2022, 18:08


Δεν είμαι εγώ, I swear.
Ναι, καλά, σε πιστέψαμε. :P

Σου το 'χω πεί οτι μια κοπελίτσα στη προπόνηση παραλίγο να με σκοτώσει με απαγορευμένη τεχνική?
Κι όταν της είπα αυτό απαγορεύεται, θα με σκότωνες, μου είπε "ε, ας παραδινόσουν". :-?
Όχι καλέ, δεν είμαι βίαιος άνθρωπος. Κανένα νυχοχωσιμο στο δέρμα , καμιά δαγκωσιά, καμιά κλωτσιά στ αμάξι άμα δεν βλέπει.
Αυτά είναι. :003:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8283
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Απόπειρα ανδροκτονίας στα Κουνουπιδιανά!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 20 Σεπ 2022, 23:46

Keyser Soze έγραψε:
19 Σεπ 2022, 18:50
Tarkovsky έγραψε:
19 Σεπ 2022, 18:32
Keyser Soze έγραψε:
19 Σεπ 2022, 18:26


Ποια λες ? Του Μπουρακη ?
Δεν πιστεύω να λες τα Γουρουνάκια ?!!
συ δεν είσαι απ' τα ανατολικά, ίντα δουλειά 'χεις με τσι Χανιώτες;
SpoilerShow
ναι, του Μπουράκη αν δεν κάνω λάθος
τα Γουρουνάκια είναι εκείνη έξω από το χωριό, χωμένη μέσα στα πλατάνια στον χείμαρρο;
SpoilerShow
Η γυναίκα μου είναι Χανιωτισσα ;) Είμαι περίπου μόνιμος κάτοικος Χανίων εδώ και χρόνια :003: Εχω και Χανιώτικη καταγωγή από την γιαγιά μου .
Τα Γουρουνάκια ειναι πριν μπεις στα Κουνουπιδιανα στα αριστερά σου όπως έρχεσαι από το πανεπιστήμιο.. Προσωπικά είμαι λάτρης της Δροσοσταλιας στους Αρμένους + το Ταμάμ + ο Μύλος του Κερατά στον Πλατανιά. Επίσης μου έκλεισαν την Πέτρα στην Χαλέπα που είχε καλό σουβλάκι στα κάρβουνα και με χάλασαν :P
Τα Χανιά είναι μακράν η πιο ωραία πολη στην Ελλάδα.. :003:
πωωω, τι είπες τώρα!!!!

Ταμάμ στη Ζαμπελίου (χαμάμ ήταν το κτήριο;;;) - μακράν το ανώτερο στο λιμάνι

Μύλος του Κερατά - μακράν το ανώτερο στην τουριστική ζώνη εκτός πόλης (μόνο που πλακώνουν πολλοί τουρίσται)

σε αμφότερα έχω να πάω πάνω από 10ετία, χαίρομαι που επιβεβαιώνεις ότι διατηρούν την ίδια ποιότητα

στους Αρμένους δεν έχω μπει καν στο χωριό - έχουμε όμως ίδιο και στο Ρέθυμνο με εξοχότατη ταβέρνα παραδοσιακή+γκουρμέ (= ο Αλέκος), μπορεί και να την ξέρεις, διαφορετικά πήγαινε με την πρώτη ευκαιρία

εκτός από εκείνη στα Κουνουπιδιανά, στην ευρύτερη περιοχή του Αποκόρωνα υπήρχε μια γιαγιά στη Μάζα που έκανε εξαιρετικό καφενείο/μαγέρικο, αλλά δεν πρέπει να ζει πια - το ίδιο και ο Αγαπηνάκης που είχε την Καλή Καρδιά στου Κουρνά (μέσα στο χωριό, όχι κάτω στη λίμνη) με δικά του χοιρινά λουκάνικα, απάκια κλπ, πολύχρωμη σαλάτα με 40 πράματα μέσα και γαλακτομπούρεκο της συζύγου (πλέον την χασαποταβέρνα έχει αναλάβει ανιψιός του, δεν έχω όμως ιδίαν άποψη)

πολύ ψηλά παίζουν και τα μαγαζιά στην πλατεία στο Θέρισο


για πες και άλλα εκεί γύρω από τα Χανιά, να μαθαίνουμε...
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών