Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δράστε

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17567
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 30 Σεπ 2022, 23:48

Ο πατέρας της 22χρονης υπηρετούσε στα ΜΑΤ. Το 2005 έφυγε από την ζωή, όταν εκείνη ήταν μόλις 5 ετών. Από μικρή δήλωνε ότι θέλει να γίνει αστυνομικός. Άλλωστε εκτός από τον πατέρα της, θείος της ήταν ανώτατος αξιωματικός της ΕΛΑΣ και ένας άλλος θείος της ανώτατος αξιωματικός στη διεύθυνση Τροχαίας.
https://www.newsit.gr/ellada/polytexnei ... s/3609922/

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21441
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 30 Σεπ 2022, 23:51

Maspoli έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:48
Ο πατέρας της 22χρονης υπηρετούσε στα ΜΑΤ. Το 2005 έφυγε από την ζωή, όταν εκείνη ήταν μόλις 5 ετών. Από μικρή δήλωνε ότι θέλει να γίνει αστυνομικός. Άλλωστε εκτός από τον πατέρα της, θείος της ήταν ανώτατος αξιωματικός της ΕΛΑΣ και ένας άλλος θείος της ανώτατος αξιωματικός στη διεύθυνση Τροχαίας.
https://www.newsit.gr/ellada/polytexnei ... s/3609922/
κατάλαβα, θα τη γλιτώσει εύκολα
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7427
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 01 Οκτ 2022, 00:11

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:51
Maspoli έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:48
Ο πατέρας της 22χρονης υπηρετούσε στα ΜΑΤ. Το 2005 έφυγε από την ζωή, όταν εκείνη ήταν μόλις 5 ετών. Από μικρή δήλωνε ότι θέλει να γίνει αστυνομικός. Άλλωστε εκτός από τον πατέρα της, θείος της ήταν ανώτατος αξιωματικός της ΕΛΑΣ και ένας άλλος θείος της ανώτατος αξιωματικός στη διεύθυνση Τροχαίας.
https://www.newsit.gr/ellada/polytexnei ... s/3609922/
κατάλαβα, θα τη γλιτώσει εύκολα
Με ένα Σάκη Κεχαγιόγλου θα της δώσουν και παράσημο.

Άβαταρ μέλους
ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 882
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 02:00
Phorum.gr user: ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ » 01 Οκτ 2022, 00:36

Ήταν σε μυστική αποστολή, να διεισδύσει στη συμμορία και να την ξεσκεπάσει. Η παρασημοφόρηση επίκειται.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13510
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 01 Οκτ 2022, 08:44

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:46
Ναύτης έγραψε:
30 Σεπ 2022, 10:31

Κάθε άλλο. Απλώς, σύμφωνα με το σκεπτικό της juno, παρέθεσα χαρακτηριστική μούρη Ελληνίδος της οποίας δεν αμφισβητείται ο Ιχώρ.
η συγκεκριμένη έχει αδυνατήσει και έχει αλλάξει προς το πολύ καλύτερο
just saying..
Δεν αμφιβάλλω και μπράβο της. Το point, πάντως, ήταν ότι η juno λέει ανερμάτιστες ρατσιστικές μαλακίες.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17026
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Οκτ 2022, 11:56

Εμπεδοκλής έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:43
Juno έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:17
Εμπεδοκλής έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:04


Πάλι βλακεία έγραψες ρε τσόκαρο. Δεν είμαι δα και τόσο μεγάλος Σπίτι μου είχαμε internet από το 2001. Την εποχή που εσύ άνοιγες τα μπούτια σου στις πλατείες... :102:
Βασικά στις πλατείες έβλεπα την μανούλα σου να ανοίγει τα μπούτια της και γελούσα. Λυπάμαι που το μαθαίνεις έτσι :c020:

Όλοι είχαμε internet τότε, αλλά δεν ήταν για τους γονείς. Αν μπορούσες να θυμηθείς, ένας ήταν online και οι υπόλοιποι δεν είχαν ούτε τηλέφωνο.
Βρε δε μου πας στο διάολο βραδιάτικα βλαμμένη; Άντε πάρε τα ψυχοφάρμακα σου και πέσε για ύπνο.
Δεν τα χρειάζομαι και δυστυχώς δεν γνωρίζω κάποιον καλό ψυχίατρο να σου συστήσω.
Πάντως δεν είναι σωστό να έρχεσαι στο phorum για να βρίζεις και να εκτονώνεσαι. Εμεις δεν φταίμε σε τίποτα. Να βάλεις το χέρι στην τσέπη και να πληρώσεις ψυχοθεραπεία.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21107
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 01 Οκτ 2022, 11:58

Juno έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:56
Εμπεδοκλής έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:43
Juno έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:17


Βασικά στις πλατείες έβλεπα την μανούλα σου να ανοίγει τα μπούτια της και γελούσα. Λυπάμαι που το μαθαίνεις έτσι :c020:

Όλοι είχαμε internet τότε, αλλά δεν ήταν για τους γονείς. Αν μπορούσες να θυμηθείς, ένας ήταν online και οι υπόλοιποι δεν είχαν ούτε τηλέφωνο.
Βρε δε μου πας στο διάολο βραδιάτικα βλαμμένη; Άντε πάρε τα ψυχοφάρμακα σου και πέσε για ύπνο.
Δεν τα χρειάζομαι και δυστυχώς δεν γνωρίζω κάποιον καλό ψυχίατρο να σου συστήσω.
Πάντως δεν είναι σωστό να έρχεσαι στο phorum για να βρίζεις και να εκτονώνεσαι. Εμεις δεν φταίμε σε τίποτα. Να βάλεις το χέρι στην τσέπη και να πληρώσεις ψυχοθεραπεία.
Ρε τύπισσα. Στο έχω ξαναγράψει. Τράβα στον ψυχολόγο. Δεν είναι ταμπού. Κάνε κάτι η ίδια για τη μίζερη ζωή σου. Δε σου φταίνε οι άλλοι. Θέλεις να το καταλάβεις; Καλό θα σου κάνει.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17026
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Οκτ 2022, 12:08

Εμπεδοκλής έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:58
Juno έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:56
Εμπεδοκλής έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:43


Βρε δε μου πας στο διάολο βραδιάτικα βλαμμένη; Άντε πάρε τα ψυχοφάρμακα σου και πέσε για ύπνο.
Δεν τα χρειάζομαι και δυστυχώς δεν γνωρίζω κάποιον καλό ψυχίατρο να σου συστήσω.
Πάντως δεν είναι σωστό να έρχεσαι στο phorum για να βρίζεις και να εκτονώνεσαι. Εμεις δεν φταίμε σε τίποτα. Να βάλεις το χέρι στην τσέπη και να πληρώσεις ψυχοθεραπεία.
Ρε τύπισσα. Στο έχω ξαναγράψει. Τράβα στον ψυχολόγο. Δεν είναι ταμπού. Κάνε κάτι η ίδια για τη μίζερη ζωή σου. Δε σου φταίνε οι άλλοι. Θέλεις να το καταλάβεις; Καλό θα σου κάνει.
Βάρδια 24/7 στο phorum βρε Εμπεδοκλή;
Όποια στιγμή και να γράψω, εσύ εδώ έτοιμος να απαντήσεις. :smt005:

Λοιπόν, σάικο, εσύ δεν μου φταις;
Ποιος άρχισε την επίθεση; Εσύ δεν με έβρισες πρώτος εδώ; Εμπεδοκλής @ Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δράστε

Ασχολούμαι εγώ μαζί σου; Δείξε ένα σχόλιο όπου σου έχω απευθύνει τον λόγο, σε προκαλώ.
Εγώ σε έχω στο ignor για να μην διαβάζω ούτε υβριστικά pms.

Εσύ μπαίνεις με νεύρα και βρίζεις όποιον βρεις μπροστά σου.
Τράβα σε ένα ψυχίατρο λοιπόν να κάνεις κάτι για την μίζερη ζωή σου γιατί όπως είπα και πριν, οι υπόλοιποι δεν σου φταίμε. Και να του πεις πως λες τη γνώμη σου βρίζοντας. Ίσως είναι Tourret σε αρχικό στάδιο. Να το προλάβεις!
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21107
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 01 Οκτ 2022, 12:19

Ας της εξηγήσει κάποιος ότι όταν γίνεται παράθεση έρχεται ειδοποίηση. Δεν μπορώ να ασχολούμαι άλλο με την μούρη και τα ψυχολογικά προβλήματα που έχει.

Άβαταρ μέλους
Passager
Δημοσιεύσεις: 1204
Εγγραφή: 25 Σεπ 2022, 21:44
Phorum.gr user: Passager

Re: Απίστευτη τροπή: Χειροπέδες και σε δόκιμη αστυνομικό μετά την έρευνα για ναρκωτικά στου Ζωγράφου – Ενημέρωνε τους δρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Passager » 01 Οκτ 2022, 21:32

Ε αμα τρωνε τουβλα και μολοτωφ ολημερις και ολονυχτις κανοντας τα ανδρικελα χωρις να μπορουν να απαντησουν οπως αρμοζει, ας βγαλουν και κανα φραγκο παραπανω. Ουτως η αλλως δεν αξιζει ουτε για κανενα νομο ουτε για καμμια δικαιωσυνη.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών