+2 ψήφοι για τη Χρυσή Αυγή

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7712
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: +2 ψήφοι για τη Χρυσή Αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 23 Σεπ 2018, 01:23

H XA μέσω ακραίου λαικισμού έχει δημιουργήσει την εικόνα του χώρου που μπορεί να κάνει κάτι για την λαθρομετανάστευση. Δεν μπορεί να κάνει τίποτα, βασικά αν προσπαθούσε έστω και να εφαρμόσει κάτι απο αυτά που λέει θα δημιουργούσε 15 άλλα προβλήματα, με το αρχικό πρόβλημα να παραμένει.
Ειναι κάτι σαν τον Σύριζα που δημιούργησε προφίλ ανθρωπιστικό. Έφριταν με τo "νταχάου" στην αμυγδαλέζα και όταν ήρθε η ώρα των πράξεων τα έκαναν τρείς φορές χειρότερα.

Δεν Είμαι Φασίστας

Re: +2 ψήφοι για τη Χρυσή Αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δεν Είμαι Φασίστας » 23 Σεπ 2018, 01:26

Γάταρος έγραψε:
23 Σεπ 2018, 00:22
Εσθήρ έγραψε:
23 Σεπ 2018, 00:20
Απόψεις / ιδεολογίες που αρνούνται την ιστορική αλήθεια ή υποβαθμίζουν τη φρικαλεότητα των παραπάνω εγκλημάτων κατά της ανθρωπότητας. #
και παραβιαση ορων χρησης,που παραβιαζουν την νομοθεσια.
Πιτσιρίκα είμαι στο διαδίκτυο χρόνια και το νόμο που έβαλες μισό τον γνωρίζω πολύ καλύτερα από εσένα. Καμία δημοσίευσή μου δεν παραβιάζει καμία νομοθεσία και κανένα όρο χρήσης.
Μπορείς να μας παραπέμψεις στην δημοσίευση σου; Δεν την βλέπω πουθενά.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7818
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: +2 ψήφοι για τη Χρυσή Αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 23 Σεπ 2018, 01:30

Δεν Είμαι Φασίστας έγραψε:
23 Σεπ 2018, 01:26
Μπορείς να μας παραπέμψεις στην δημοσίευση σου; Δεν την βλέπω πουθενά.
Ούτε στη pravda θα την έβλεπες.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Δεν Είμαι Φασίστας

Re: +2 ψήφοι για τη Χρυσή Αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δεν Είμαι Φασίστας » 23 Σεπ 2018, 01:34

ΟΚ τρομερό τάπωμα των ληστοσυμμορίτων κλπ αλλά τι έγραψες;


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69557
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: +2 ψήφοι για τη Χρυσή Αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 23 Σεπ 2018, 01:37

alekhine έγραψε:
21 Σεπ 2018, 14:20
μπορει να στειλει καποιος υπηκοος ξενης χωρας τα παιδια του σε παιδικο σταθμο αν δεν εχει αδεια παραμονης στην ελλαδα?
9. Το Διοικητικό Συμβούλιο του νομικού προσώπου ή
το Δημοτικό Συμβούλιο, στην περίπτωση που ο Σταθμός
λειτουργεί ως υπηρεσία του Δήμου, μπορεί να αποφα-
σίζει για εξαιρετικούς λόγους που αφορούν παιδιά ευ-
άλωτων και ευπαθών ομάδων, για την εγγραφή τους με
ελλιπή δικαιολογητικά, εφόσον αυτά είναι αδύνατον να
προσκομισθούν.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: +2 ψήφοι για τη Χρυσή Αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 23 Σεπ 2018, 01:37

gassim έγραψε:
23 Σεπ 2018, 01:23
H XA μέσω ακραίου λαικισμού έχει δημιουργήσει την εικόνα του χώρου που μπορεί να κάνει κάτι για την λαθρομετανάστευση. Δεν μπορεί να κάνει τίποτα, βασικά αν προσπαθούσε έστω και να εφαρμόσει κάτι απο αυτά που λέει θα δημιουργούσε 15 άλλα προβλήματα, με το αρχικό πρόβλημα να παραμένει.
Ειναι κάτι σαν τον Σύριζα που δημιούργησε προφίλ ανθρωπιστικό. Έφριταν με τo "νταχάου" στην αμυγδαλέζα και όταν ήρθε η ώρα των πράξεων τα έκαναν τρείς φορές χειρότερα.
για την νδουλα που σημερα ομνυει στα κολαστηρια του σαμαρα ενω ταυτοχρονα γαυγιζει για τα κολαστηρια του τσιπρα καμια κουβεντα?

να μην μιλησουμε για τα νδουλικα που τα αρπαζουν απο τον σορος

ας ρωτησουν τον κωστακη μπακογιαννη τι σχεση εχει η πρωην γυναικα του με το ιδρυμα σορος
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42757
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: +2 ψήφοι για τη Χρυσή Αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 23 Σεπ 2018, 01:42

Δεν Είμαι Φασίστας έγραψε:
23 Σεπ 2018, 01:34
ΟΚ τρομερό τάπωμα των ληστοσυμμορίτων κλπ αλλά τι έγραψες;
Κάτι σαν "Γιατί να υπάρχει καμινάδα αν δεν υπάρχει Άγιος Βασίλης; Τσεκμειτ."
Αλλα με άρνηση των θαλάμων αερίων.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Ορέστης 35

Re: +2 ψήφοι για τη Χρυσή Αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 23 Σεπ 2018, 02:11

Εγω ελπιζω ο φιλελευθερος χωρος να διεκδικησει το κλεισιμο των συνορων και την απελαση των παρανομα εισελθεντων. Αλλιως ποια Ελλαδα θελουμε να υπερασπιστουμε απο ποιους; Την Αλβανελλαδα; Να βαραμε μαυρους μαθητες στην Αριστοτελους παρεα με τα ενσωματωμενα λευκα αδελφια μας; :lol:
Καλυτερα να εχω 100.000 Συριους μουσουλμανους και 100.000 αφρικανους παρα μειονοτητα που σε 10-20 χρονια θα απαιτει συγκυβερνηση οπως στη Βορειο Μακεδονια.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: +2 ψήφοι για τη Χρυσή Αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 23 Σεπ 2018, 02:16

Ορέστης 35 έγραψε:
23 Σεπ 2018, 02:11
Εγω ελπιζω ο φιλελευθερος χωρος να διεκδικησει το κλεισιμο των συνορων και την απελαση των παρανομα εισελθεντων. Αλλιως ποια Ελλαδα θελουμε να υπερασπιστουμε απο ποιους; Την Αλβανελλαδα; Να βαραμε μαυρους μαθητες στην Αριστοτελους παρεα με τα ενσωματωμενα λευκα αδελφια μας; :lol:
Καλυτερα να εχω 100.000 Συριους μουσουλμανους και 100.000 αφρικανους παρα μειονοτητα που σε 10-20 χρονια θα απαιτει συγκυβερνηση οπως στη Βορειο Μακεδονια.
ειναι σαν να πιστευεις οτι ο κανιβαλος εχει αγαθες προθεσεις :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Eθνικοκοινωνιστης την 23 Σεπ 2018, 02:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48432
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: +2 ψήφοι για τη Χρυσή Αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 23 Σεπ 2018, 02:18

Καλυτερα να εχω 100.000 Συριους μουσουλμανους και 100.000 αφρικανους παρα μειονοτητα που σε 10-20 χρονια θα απαιτει συγκυβερνηση οπως στη Βορειο Μακεδονια.
Πάω στοίχημα οτι στα 90's τα ίδια έλεγες και για τους Αλβανούς (ας έρθουν, δε πειράζει, αδέρφια μας) κλπ, μη σε πούνε ρατΖιΖντή και χάσεις καμιά γκόμενα, και μετά σκούρυναν τα πράγματα και είπες έξω οι Αλβανοί, αλλά να μείνουν οι Σύριοι και Αφρικάνοι (πρεζέμποροι, βιαστές, κλπ). Οχι, να φύγουν όλοι.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37756
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: +2 ψήφοι για τη Χρυσή Αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 23 Σεπ 2018, 02:20

gassim έγραψε:
23 Σεπ 2018, 01:23
H XA μέσω ακραίου λαικισμού έχει δημιουργήσει την εικόνα του χώρου που μπορεί να κάνει κάτι για την λαθρομετανάστευση. Δεν μπορεί να κάνει τίποτα, βασικά αν προσπαθούσε έστω και να εφαρμόσει κάτι απο αυτά που λέει θα δημιουργούσε 15 άλλα προβλήματα, με το αρχικό πρόβλημα να παραμένει.
Ειναι κάτι σαν τον Σύριζα που δημιούργησε προφίλ ανθρωπιστικό. Έφριταν με τo "νταχάου" στην αμυγδαλέζα και όταν ήρθε η ώρα των πράξεων τα έκαναν τρείς φορές χειρότερα.
Συμφωνώ. Είναι σύνθετο θέμα το προσφυγολαθρό.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: +2 ψήφοι για τη Χρυσή Αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 23 Σεπ 2018, 02:23

Kauldron έγραψε:
23 Σεπ 2018, 02:18
Καλυτερα να εχω 100.000 Συριους μουσουλμανους και 100.000 αφρικανους παρα μειονοτητα που σε 10-20 χρονια θα απαιτει συγκυβερνηση οπως στη Βορειο Μακεδονια.
Πάω στοίχημα οτι στα 90's τα ίδια έλεγες και για τους Αλβανούς (ας έρθουν, δε πειράζει, αδέρφια μας) κλπ, μη σε πούνε ρατΖιΖντή και χάσεις καμιά γκόμενα, και μετά σκούρυναν τα πράγματα και είπες έξω οι Αλβανοί, αλλά να μείνουν οι Σύριοι και Αφρικάνοι (πρεζέμποροι, βιαστές, κλπ). Οχι, να φύγουν όλοι.
πανω κατω οσοι ψηφιζαν νδουλα την δεκαετια του 90
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48432
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: +2 ψήφοι για τη Χρυσή Αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 23 Σεπ 2018, 02:25

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
23 Σεπ 2018, 02:23
Kauldron έγραψε:
23 Σεπ 2018, 02:18
Καλυτερα να εχω 100.000 Συριους μουσουλμανους και 100.000 αφρικανους παρα μειονοτητα που σε 10-20 χρονια θα απαιτει συγκυβερνηση οπως στη Βορειο Μακεδονια.
Πάω στοίχημα οτι στα 90's τα ίδια έλεγες και για τους Αλβανούς (ας έρθουν, δε πειράζει, αδέρφια μας) κλπ, μη σε πούνε ρατΖιΖντή και χάσεις καμιά γκόμενα, και μετά σκούρυναν τα πράγματα και είπες έξω οι Αλβανοί, αλλά να μείνουν οι Σύριοι και Αφρικάνοι (πρεζέμποροι, βιαστές, κλπ). Οχι, να φύγουν όλοι.
πανω κατω οσοι ψηφιζαν νδουλα την δεκαετια του 90
A, εσύ δηλαδή ήσουν υπέρ Αλβανών?
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Ορέστης 35

Re: +2 ψήφοι για τη Χρυσή Αυγή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 23 Σεπ 2018, 02:31

Kauldron έγραψε:
23 Σεπ 2018, 02:18
Καλυτερα να εχω 100.000 Συριους μουσουλμανους και 100.000 αφρικανους παρα μειονοτητα που σε 10-20 χρονια θα απαιτει συγκυβερνηση οπως στη Βορειο Μακεδονια.
Πάω στοίχημα οτι στα 90's τα ίδια έλεγες και για τους Αλβανούς (ας έρθουν, δε πειράζει, αδέρφια μας) κλπ, μη σε πούνε ρατΖιΖντή και χάσεις καμιά γκόμενα, και μετά σκούρυναν τα πράγματα και είπες έξω οι Αλβανοί, αλλά να μείνουν οι Σύριοι και Αφρικάνοι (πρεζέμποροι, βιαστές, κλπ). Οχι, να φύγουν όλοι.
Στα 90s ημουν μαθητης που ειχα μεταναστες συμμαθητες και αυτο που ελεγα στους συμμαθητες μου (αν εχει σημασια) ηταν αν δεν ενοχλουν κανεναν γιατι να μην μεινουν; Τοτε δεν ηταν παραπανω απο ενας ξενος σε καθε τμημα και αυτο εχει σημασια. Ειμαι κοσμοπολιτης και δε με πειραζει να υπαρχει ενα μικρο ποσοστο φιλα προσκειμενων ξενων στη χωρα. Απο εθνοστρατογκαυλους που θελουν να διαταζουν και να διαφεντευουν δεν περιμενω καλο. Βεβαια ο μεσος Ελληνας θα καλοδεχοταν μια δικτατορια ειτε εθνικιστικη, ειτε σοσιαλιστικη, ειτε Ερντογανικη, γιατι ειναι βαθυτατα ραγιας.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών