Κλειστότερο κλαμπ τεταρτοδοσικών

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28240
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Κλειστότερο κλαμπ τεταρτοδοσικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 30 Νοέμ 2022, 19:12

NewModelArmy έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 14:59
Φυσικά εξακολουθουμε να τιμουμε τον κτηνιατρο. 3η δοση περισυ αρχες Δεκεμβρίου, τέταρτη φετος μεσα Νοεμβρίου. Ετσι θα παει για τους κατω των 60,μια δοση ανα χρονο.
Και γιατι δεν πινεις ενα σφηνακι με νερο απο το καματερο καλυτερα μια φορα το χρονο; :102:
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40719
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Κλειστότερο κλαμπ τεταρτοδοσικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 30 Νοέμ 2022, 22:38

ΓΑΛΗ έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 18:38
hellegennes έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 15:55
ΓΑΛΗ έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 15:53
Και σε κάθε περίπτωση, το νήμα αφορά τους τεταρτοδοσικούς και άνω, έτσι;

Δεν θα το κάνουμε, είδα φως κι ανέβηκα. Να φύβγετε, να πάτε αλλού.
Νηματοθέτης:
Λεγεών έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 14:12
Δυστυχώς δεν έκανα ακόμα την τέταρτη.
Ε και; Αυτό είναι πρόβλημα του νηματοθέτη. Με αυτήν τη λογική, μπορώ να το παίξω κι εγώ πρώτη μούρη σε θέμα "ποια είναι τα καλύτερα καφέ στο Άμστερνταμ" ενώ δεν έχω πάει Ολλανδία.
Εγώ σίγουρα δεν θα σε εμποδίσω, αλλά, για να φέρω την μπάλα πίσω απ' την εξέδρα, το ποστ μου σου δείχνει ότι ζητάς να μην συμμετέχουν όσοι δεν έχουν κάνει τέταρτη δόση σε ένα νήμα για τους τεταρτοδοσίτες που άνοιξε κάποιος που δεν έχει κάνει τέταρτη δόση. Αν δεν βλέπεις κάποια αντίφαση στην καλύτερη, σουρεαλισμό στην χειρότερη, εγώ είμαι εδώ για να σ'το υποδείξω. Και ξέρω ότι σ' αρέσουν οι υποδείξεις.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32780
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Κλειστότερο κλαμπ τεταρτοδοσικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 01 Δεκ 2022, 09:01

δεν εχω κανει.

περιμενα να δω μην το κανουν χαρμανι μαζι με το αντιγριπικο να κανω μονο ενα, αλλα δε βλεπω φως. ουτε αντιγριπικο εκανα φετος. πρεπει να ξεκουνησω τον κωλο μου να παω, κι ας βαριεμαι.

εντωμεταξυ, γυναικα και γιος το περασαν απο 2 φορες, εγω τιπτα. και μετρα προστασιας εντελως μηδεν. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Κλειστότερο κλαμπ τεταρτοδοσικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 01 Δεκ 2022, 09:11

Σας έχει φάει τελείως ,ψεκομπολιασμένα ,χάπατα,πρόβατα,μουσκάρια, γκαφάλια κλπ

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13521
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Κλειστότερο κλαμπ τεταρτοδοσικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 01 Δεκ 2022, 09:11

Ασέβαστος έγραψε:
01 Δεκ 2022, 09:01
δεν εχω κανει.

περιμενα να δω μην το κανουν χαρμανι μαζι με το αντιγριπικο να κανω μονο ενα, αλλα δε βλεπω φως. ουτε αντιγριπικο εκανα φετος. πρεπει να ξεκουνησω τον κωλο μου να παω, κι ας βαριεμαι.

εντωμεταξυ, γυναικα και γιος το περασαν απο 2 φορες, εγω τιπτα. και μετρα προστασιας εντελως μηδεν. :102:
3 δόσεις για τον κόβιντ έχω κάνει, δεν χαμπάριασα τζίζα, αν εξαιρέσεις ότι ψιλοκουλάθηκε το χέρι μου για λίγες ώρες.
Πέρσι έκανα το αντιγριπικό και μ' έστειλε αδιάβαστο, μιλάμε μού ήρθε ο ουρανός σφοντύλι.
Με παίρνει τηλέφωνο η γιατρός και καλή φίλη μας, να μού το συνταγογραφήσει για να το κάνω και φέτος, και παριστάνω πως είμαι ο αυτόματος τηλεφωνητής. :lol:

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32780
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Κλειστότερο κλαμπ τεταρτοδοσικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 01 Δεκ 2022, 10:34

Ναύτης έγραψε:
01 Δεκ 2022, 09:11
Ασέβαστος έγραψε:
01 Δεκ 2022, 09:01
δεν εχω κανει.

περιμενα να δω μην το κανουν χαρμανι μαζι με το αντιγριπικο να κανω μονο ενα, αλλα δε βλεπω φως. ουτε αντιγριπικο εκανα φετος. πρεπει να ξεκουνησω τον κωλο μου να παω, κι ας βαριεμαι.

εντωμεταξυ, γυναικα και γιος το περασαν απο 2 φορες, εγω τιπτα. και μετρα προστασιας εντελως μηδεν. :102:
3 δόσεις για τον κόβιντ έχω κάνει, δεν χαμπάριασα τζίζα, αν εξαιρέσεις ότι ψιλοκουλάθηκε το χέρι μου για λίγες ώρες.
Πέρσι έκανα το αντιγριπικό και μ' έστειλε αδιάβαστο, μιλάμε μού ήρθε ο ουρανός σφοντύλι.
Με παίρνει τηλέφωνο η γιατρός και καλή φίλη μας, να μού το συνταγογραφήσει για να το κάνω και φέτος, και παριστάνω πως είμαι ο αυτόματος τηλεφωνητής. :lol:
δεν ειχα ποτε, κανενα συμπτωμα απο εμβολιο.

καθαρη τεμπελια ειναι, να κλεισω ραντεβου, να παω να το κανω. :oops:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17567
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Κλειστότερο κλαμπ τεταρτοδοσικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 01 Δεκ 2022, 10:49

Πέντε δόσεις έχω κάνει (αντιγριπικό δεν έχω κάνει ποτέ από την άλλη) αλλά είναι λίγο μαλακία αυτή η κόντρα που συνεχίζεται. Εντελώς ανούσια.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70086
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Κλειστότερο κλαμπ τεταρτοδοσικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 01 Δεκ 2022, 11:55

Maspoli έγραψε:
01 Δεκ 2022, 10:49
Πέντε δόσεις έχω κάνει (αντιγριπικό δεν έχω κάνει ποτέ από την άλλη) αλλά είναι λίγο μαλακία αυτή η κόντρα που συνεχίζεται. Εντελώς ανούσια.
E, τί να γίνει, έχουμε πάθει στερητικό σύνδρομο. Έφυγε ο Γράμμος, μας έμεινε το βίτσιο. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70086
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Κλειστότερο κλαμπ τεταρτοδοσικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 01 Δεκ 2022, 11:58

Ναύτης έγραψε:
01 Δεκ 2022, 09:11
Ασέβαστος έγραψε:
01 Δεκ 2022, 09:01
δεν εχω κανει.

περιμενα να δω μην το κανουν χαρμανι μαζι με το αντιγριπικο να κανω μονο ενα, αλλα δε βλεπω φως. ουτε αντιγριπικο εκανα φετος. πρεπει να ξεκουνησω τον κωλο μου να παω, κι ας βαριεμαι.

εντωμεταξυ, γυναικα και γιος το περασαν απο 2 φορες, εγω τιπτα. και μετρα προστασιας εντελως μηδεν. :102:
3 δόσεις για τον κόβιντ έχω κάνει, δεν χαμπάριασα τζίζα, αν εξαιρέσεις ότι ψιλοκουλάθηκε το χέρι μου για λίγες ώρες.
Πέρσι έκανα το αντιγριπικό και μ' έστειλε αδιάβαστο, μιλάμε μού ήρθε ο ουρανός σφοντύλι.
Με παίρνει τηλέφωνο η γιατρός και καλή φίλη μας, να μού το συνταγογραφήσει για να το κάνω και φέτος, και παριστάνω πως είμαι ο αυτόματος τηλεφωνητής. :lol:
:lol:

Να κάνεις το τέταρτο το επικαιροποιημένο, βρε. Εμ κερέμ εμ σαμπού.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
killzone
Δημοσιεύσεις: 5616
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:41

Re: Κλειστότερο κλαμπ τεταρτοδοσικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killzone » 01 Δεκ 2022, 12:14

Γι'αυτο ειστε για πεταμα εδω οι περισσοτεροι....

Άβαταρ μέλους
killzone
Δημοσιεύσεις: 5616
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:41

Re: Κλειστότερο κλαμπ τεταρτοδοσικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killzone » 01 Δεκ 2022, 12:14

Λεγεών έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 14:12
Η συνήθεια που έγινε λατρεία.

Δυστυχώς δεν έκανα ακόμα την τέταρτη, νόσησα πριν ένα μήνα επειδή δεν φόραγα μάσκα σε ένα τραπέζι. Το επόμενο καλοκαίρι όμως. :romance-hearteyes:
Ενας τρολλ :102:

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Κλειστότερο κλαμπ τεταρτοδοσικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 01 Δεκ 2022, 12:45

Ασέβαστος έγραψε:
01 Δεκ 2022, 09:01
δεν εχω κανει.

περιμενα να δω μην το κανουν χαρμανι μαζι με το αντιγριπικο να κανω μονο ενα, αλλα δε βλεπω φως. ουτε αντιγριπικο εκανα φετος. πρεπει να ξεκουνησω τον κωλο μου να παω, κι ας βαριεμαι.

εντωμεταξυ, γυναικα και γιος το περασαν απο 2 φορες, εγω τιπτα. και μετρα προστασιας εντελως μηδεν. :102:
Πιθανότατα το πέρασες ασυμπτωματικός.
Είναι εξαιρετικά μεταδοτικός ιός.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Κλειστότερο κλαμπ τεταρτοδοσικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 01 Δεκ 2022, 12:46

klg έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 14:32
sys3x έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 14:15
Τι να σου κάνει κι αυτή η έρμη η γιατρική επιστήμη, μέχρι εκεί μπορεί.
Στην πέμπτη δόση, πιάνεις 5G;
Μαγνητίζεις ολόκληρα θησαυροφυλάκια. Περπατάς στο δρόμο και μπαμ! σου σκάει ένα θησαυροφυλάκιο ελβετικής τράπεζας στον ώμο!

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32780
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Κλειστότερο κλαμπ τεταρτοδοσικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 01 Δεκ 2022, 13:18

stavmanr έγραψε:
01 Δεκ 2022, 12:45
Ασέβαστος έγραψε:
01 Δεκ 2022, 09:01
δεν εχω κανει.

περιμενα να δω μην το κανουν χαρμανι μαζι με το αντιγριπικο να κανω μονο ενα, αλλα δε βλεπω φως. ουτε αντιγριπικο εκανα φετος. πρεπει να ξεκουνησω τον κωλο μου να παω, κι ας βαριεμαι.

εντωμεταξυ, γυναικα και γιος το περασαν απο 2 φορες, εγω τιπτα. και μετρα προστασιας εντελως μηδεν. :102:
Πιθανότατα το πέρασες ασυμπτωματικός.
Είναι εξαιρετικά μεταδοτικός ιός.
ισως, σε ανυποπτο χρονο.

οταν υπηρχε κρουσμα στην οικογενεια, εκανα συνεχεια τεστ, να ξερω αν ειμαι για να βγω στον κοσμο. τιποτα :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

sharp
Δημοσιεύσεις: 21214
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Κλειστότερο κλαμπ τεταρτοδοσικών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 02 Δεκ 2022, 13:17

hellegennes έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 14:41
Λεγεών έγραψε:
30 Νοέμ 2022, 14:35
Δεν πεθαίνει ο κορωνοϊός, είναι ιδέα. Ο μοντέρνος τρόπος ζωής, η κλιματική αλλαγή, η εκμετάλλευση του περιβάλλοντος, η αθρόα μετανάστευση, όλα εγγυώνται ότι μετά από λίγα χρόνια πάλι τα ίδια θα έχουμε.
Η κλιματική αλλαγή και η εκμετάλλευση του περιβάλλοντος δημιουργούν νέους ισχυρούς ιούς. Διαδώσται. :smt005:
Κι όμως ισχύει. Εκεί που ζούσαν τα πουλάκια στο δάσος, το ξηλώνεις για να βάλεις βοσκοτόπια και τα πουλάκια συνεχίζουν να χέζουν, αλλά πλέον μέσα στο φαΐ των γουρουνιών, τα οποία στη συνέχεια τρως.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών