Θεσσαλονίκη :Βλήμενος στο κεφάλι υπό αστυνομικών πυρών 16χρονος ρομά κατά τη διάρκεια καταδίωξης

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Θεσσαλονίκη :Βλήμενος στο κεφάλι υπό αστυνομικών πυρών 16χρονος ρομά κατά τη διάρκεια καταδίωξης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 08 Δεκ 2022, 00:52

giorgos mpekos έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:50
Lord Brum έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:50
giorgos mpekos έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:48


παω στιχημα πως οση τιμιοτητα εχω εγω που γενηθηκα σε παραγκα και που εχω το διπλωμα και ειμαι στο επιουσιο δεν εχεισ εσυ κυρ λιγναδη ουτε απο το μετρο ολα κρυμμενα τα εχεις και μιλασ
οι υπόλοιποι της φυλής σου πως το πήραν που είσαι έντιμος? Σε αντιμετωπίζουν σαν φλώρο που δεν πουλάς χόρτο και που δεν έχεις κάνει φυλακή? ή μήπως έχεις κάνει?
γιαυτο αφου εχεισ βαρια αγνοια με ψεματα καλο ειναι να σιωπασ!!
μπέκο, εντελώς σοβαρά, από τους συγγνείς σου, φίλους σου και γείτονές σου, από όσους συναναστρέφεσαι τέλως πάντων πόσοι έχουν κάνει φύλακη?
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10157
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Θεσσαλονίκη :Βλήμενος στο κεφάλι υπό αστυνομικών πυρών 16χρονος ρομά κατά τη διάρκεια καταδίωξης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 08 Δεκ 2022, 00:52

δε μας ενδιαφερει αν καποιος που παραβατει και μετα παει ρεστα ειναι γυφτος .... οτιδηποτε ειναι αλβανος πακιστανος ελλ . αυτα δεν υπαρχουν . ποσοι απο σας σας εχει κανει η αστυνομια σημα για ελεγχο και το αγνοησατε ? ( ας αφησουμε τα περαιτερω )

giorgos mpekos
Δημοσιεύσεις: 1138
Εγγραφή: 14 Οκτ 2020, 14:03

Re: Θεσσαλονίκη :Βλήμενος στο κεφάλι υπό αστυνομικών πυρών 16χρονος ρομά κατά τη διάρκεια καταδίωξης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giorgos mpekos » 08 Δεκ 2022, 00:53

Lord Brum έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:51
nyxtovios έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:48
Lord Brum έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:45

πες μου κάποιον καλύτερο με ρεαλιστικές πιθανότητες εκλογής σε κυβερνητική θέση.
ιδανικά για μένα τζήμερος-φαήλος αλλά πάνω από 3% δύσκολα πάνε
Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιος καλύτερος, όπως και κάποιος χειρότερος από τους πιθανούς καταληψίες του Μαξίμου και της Βουλής.
ακριβώς αυτό πιστεύω κι εγώ, στους τυφλούς οδηγεί ο κούλης, μακάρι να υπήρχαν καλύτεροι για να μπορούσα να τον αντιμετωπίσω ως το πουτανάκι της ζημενς αντί για τον σωτήρα από τον ψυχασθενή ανθέλληνα τσίπρα
ρε ουστ κυρ λιγναδη που μιλασ για τον μονο εντιμο που περασε δεν ειναι ολοι με το να εκμεταλευουνται τους φτωχουσ και να βιαζουν ωσ παιδεραστες αει στο

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12507
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Θεσσαλονίκη :Βλήμενος στο κεφάλι υπό αστυνομικών πυρών 16χρονος ρομά κατά τη διάρκεια καταδίωξης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 08 Δεκ 2022, 00:54

Lord Brum έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:51
nyxtovios έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:48
Lord Brum έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:45

πες μου κάποιον καλύτερο με ρεαλιστικές πιθανότητες εκλογής σε κυβερνητική θέση.
ιδανικά για μένα τζήμερος-φαήλος αλλά πάνω από 3% δύσκολα πάνε
Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιος καλύτερος, όπως και κάποιος χειρότερος από τους πιθανούς καταληψίες του Μαξίμου και της Βουλής.
ακριβώς αυτό πιστεύω κι εγώ, στους τυφλούς οδηγεί ο κούλης, μακάρι να υπήρχαν καλύτεροι για να μπορούσα να τον αντιμετωπίσω ως το πουτανάκι της ζημενς αντί για τον σωτήρα από τον ψυχασθενή ανθέλληνα τσίπρα
Με τον Κούλη όμως παίρνεις πακέτο και το στρατό κρατικοδιαιτων που σέρνει και αμολά σαν ακρίδες.
Ο Τσίπρας προφανώς δεν θέλει να κυβερνήσει όταν πάει και κάνει δηλώσεις υπέρ κακοποιών ενώ απλά μπορεί να βγάλει το σκασμο.

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Θεσσαλονίκη :Βλήμενος στο κεφάλι υπό αστυνομικών πυρών 16χρονος ρομά κατά τη διάρκεια καταδίωξης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 08 Δεκ 2022, 00:54

Νon4me έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:52
δε μας ενδιαφερει αν καποιος που παραβατει και μετα παει ρεστα ειναι γυφτος .... οτιδηποτε ειναι αλβανος πακιστανος ελλ . αυτα δεν υπαρχουν . ποσοι απο σας σας εχει κανει η αστυνομια σημα για ελεγχο και το αγνοησατε ? ( ας αφησουμε τα περαιτερω )
λεπτομέρειες, εμείς είμαστε φλώροι , αυτοί είναι ελεύθεροι άνθρωποι και δεν αναγνωρίζουν μικροαστικούς θεσμούς σαν την αστυνομία
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14702
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: Θεσσαλονίκη :Βλήμενος στο κεφάλι υπό αστυνομικών πυρών 16χρονος ρομά κατά τη διάρκεια καταδίωξης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 08 Δεκ 2022, 01:00

Μετά την επίθεση στο ασθενοφόρο με τον διασωληνομένο και σφαίρες σε πυροσβεστικό

εφηρμοσμένος γαλαΖαιισμός
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12507
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Θεσσαλονίκη :Βλήμενος στο κεφάλι υπό αστυνομικών πυρών 16χρονος ρομά κατά τη διάρκεια καταδίωξης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 08 Δεκ 2022, 01:02

Το Ελληνικό κράτος είναι απλά μια φάρσα που κάναν στους Τούρκους το 1830

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Θεσσαλονίκη :Βλήμενος στο κεφάλι υπό αστυνομικών πυρών 16χρονος ρομά κατά τη διάρκεια καταδίωξης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 08 Δεκ 2022, 01:03

nyxtovios έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:54
Lord Brum έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:51
nyxtovios έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:48

Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιος καλύτερος, όπως και κάποιος χειρότερος από τους πιθανούς καταληψίες του Μαξίμου και της Βουλής.
ακριβώς αυτό πιστεύω κι εγώ, στους τυφλούς οδηγεί ο κούλης, μακάρι να υπήρχαν καλύτεροι για να μπορούσα να τον αντιμετωπίσω ως το πουτανάκι της ζημενς αντί για τον σωτήρα από τον ψυχασθενή ανθέλληνα τσίπρα
Με τον Κούλη όμως παίρνεις πακέτο και το στρατό κρατικοδιαιτων που σέρνει και αμολά σαν ακρίδες.
Ο Τσίπρας προφανώς δεν θέλει να κυβερνήσει όταν πάει και κάνει δηλώσεις υπέρ κακοποιών ενώ απλά μπορεί να βγάλει το σκασμο.
1000 στραβά έχει ο κούλης αλλά πάλι προτιμότερος από τον τσιπρομαλακα
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10157
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Θεσσαλονίκη :Βλήμενος στο κεφάλι υπό αστυνομικών πυρών 16χρονος ρομά κατά τη διάρκεια καταδίωξης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 08 Δεκ 2022, 01:04

Lord Brum έγραψε:
08 Δεκ 2022, 01:03
nyxtovios έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:54
Lord Brum έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:51

ακριβώς αυτό πιστεύω κι εγώ, στους τυφλούς οδηγεί ο κούλης, μακάρι να υπήρχαν καλύτεροι για να μπορούσα να τον αντιμετωπίσω ως το πουτανάκι της ζημενς αντί για τον σωτήρα από τον ψυχασθενή ανθέλληνα τσίπρα
Με τον Κούλη όμως παίρνεις πακέτο και το στρατό κρατικοδιαιτων που σέρνει και αμολά σαν ακρίδες.
Ο Τσίπρας προφανώς δεν θέλει να κυβερνήσει όταν πάει και κάνει δηλώσεις υπέρ κακοποιών ενώ απλά μπορεί να βγάλει το σκασμο.
1000 στραβά έχει ο κούλης αλλά πάλι προτιμότερος από τον τσιπρομαλακα
τα λεγαμε εδω και καιρο αυτα ., οι ζαιοι στην 3τη θα πουν -ισως- κατι δεν κανουμε καλα .

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12507
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Θεσσαλονίκη :Βλήμενος στο κεφάλι υπό αστυνομικών πυρών 16χρονος ρομά κατά τη διάρκεια καταδίωξης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 08 Δεκ 2022, 01:06

Κάτσε να δούμε αν θα υπάρχει Ελλάδα μέχρι την 3η του Κούλη

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12507
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Θεσσαλονίκη :Βλήμενος στο κεφάλι υπό αστυνομικών πυρών 16χρονος ρομά κατά τη διάρκεια καταδίωξης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 08 Δεκ 2022, 01:09

https://www.protothema.gr/greece/articl ... raumaties/

Και συνεχίζουμε

Θεσσαλονίκη: Ρομά εισέβαλαν σε κατάστημα εστίασης στο Κορδελιό - Τέσσερις τραυματίες
Ξυλοκόπησαν τον ιδιοκτήτη και τρεις υπαλλήλους τραυμάτιζοντάς τους ελαφρά


Αν ξάπλωναν οι αμυνόμενοι κανέναν όμως, είμαι σίγουρος πως ο Χρυσός ή ο χοντρούλης που βάλανε για υπουργό ΠροΠο θα διέταξαν άμεση διαλεύκανση και σύλληψη.

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10157
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Θεσσαλονίκη :Βλήμενος στο κεφάλι υπό αστυνομικών πυρών 16χρονος ρομά κατά τη διάρκεια καταδίωξης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 08 Δεκ 2022, 01:12

nyxtovios έγραψε:
08 Δεκ 2022, 01:06
Κάτσε να δούμε αν θα υπάρχει Ελλάδα μέχρι την 3η του Κούλη
να εχεις πιστη και ολα θα πανε καλα .

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7019
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Θεσσαλονίκη :Βλήμενος στο κεφάλι υπό αστυνομικών πυρών 16χρονος ρομά κατά τη διάρκεια καταδίωξης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 08 Δεκ 2022, 01:22

Lord Brum έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:52
giorgos mpekos έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:50
Lord Brum έγραψε:
08 Δεκ 2022, 00:50

οι υπόλοιποι της φυλής σου πως το πήραν που είσαι έντιμος? Σε αντιμετωπίζουν σαν φλώρο που δεν πουλάς χόρτο και που δεν έχεις κάνει φυλακή? ή μήπως έχεις κάνει?
γιαυτο αφου εχεισ βαρια αγνοια με ψεματα καλο ειναι να σιωπασ!!
μπέκο, εντελώς σοβαρά, από τους συγγνείς σου, φίλους σου και γείτονές σου, από όσους συναναστρέφεσαι τέλως πάντων πόσοι έχουν κάνει φύλακη?
Εικόνα

Εικόνα
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.


Άβαταρ μέλους
Orion22
Δημοσιεύσεις: 14702
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:41

Re: Θεσσαλονίκη :Βλήμενος στο κεφάλι υπό αστυνομικών πυρών 16χρονος ρομά κατά τη διάρκεια καταδίωξης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Orion22 » 08 Δεκ 2022, 01:25

επικ :smt005::smt005:

τιναφταρε :smt005::smt005::smt005:
Dolce et decorum est contra pasok.* pugnatre
@gov.gr : «You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.»

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών