«Πριν 7 Χρόνια Δώρισα το Νεφρό μου στο Αφεντικό μου. Κάθε Μέρα που Περνάει Μετανιώνω που το Έκανα»

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8229
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

«Πριν 7 Χρόνια Δώρισα το Νεφρό μου στο Αφεντικό μου. Κάθε Μέρα που Περνάει Μετανιώνω που το Έκανα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 26 Δεκ 2022, 09:39

Λες να το κάνω και εγώ μήπως πάρουμε καμία άδεια
,γιατί αυξηση ουτε με την καρδιά 🤣🤣

«Πριν 7 Χρόνια Δώρισα το Νεφρό μου στο Αφεντικό μου. Κάθε Μέρα που Περνάει Μετανιώνω που το Έκανα»


Εικόνα

Θα περίμενε κανείς πως όταν κάποιος κάνει μία καλή πράξη, θα ανταμειφθεί. Ακόμα όμως και να μην γίνει αυτό, θα δεχθεί ευγνωμοσύνη.

Μία σκληρά εργαζόμενη μητέρα όμως έμαθε με τον δύσκολο τρόπο πως δεν συμβαίνει πάντα αυτό. Η Debbie Stevens ήθελε να κάνει καλό στον κόσμο.

Έτσι, όταν της παρουσιάστηκε η ευκαιρία να σώσει κάποιον, την άρπαξε. Το αφεντικό της χρειαζόταν νεφρό και η Debbie ήταν συμβατή δότρια. Δεν είχε ιδέα όμως πως αυτό θα ήταν κάτι που θα μετάνιωνε πικρά.
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9711
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: «Πριν 7 Χρόνια Δώρισα το Νεφρό μου στο Αφεντικό μου. Κάθε Μέρα που Περνάει Μετανιώνω που το Έκανα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 26 Δεκ 2022, 10:09

Τώρα το αφεντικό της μπορεί να την κατουράει.

Άβαταρ μέλους
Hector Buas
Δημοσιεύσεις: 5640
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 00:53

Re: «Πριν 7 Χρόνια Δώρισα το Νεφρό μου στο Αφεντικό μου. Κάθε Μέρα που Περνάει Μετανιώνω που το Έκανα»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hector Buas » 26 Δεκ 2022, 10:26

Frappezitis έγραψε:
26 Δεκ 2022, 09:39
Λες να το κάνω και εγώ μήπως πάρουμε καμία άδεια
,γιατί αυξηση ουτε με την καρδιά 🤣🤣

«Πριν 7 Χρόνια Δώρισα το Νεφρό μου στο Αφεντικό μου. Κάθε Μέρα που Περνάει Μετανιώνω που το Έκανα»


Εικόνα

Θα περίμενε κανείς πως όταν κάποιος κάνει μία καλή πράξη, θα ανταμειφθεί. Ακόμα όμως και να μην γίνει αυτό, θα δεχθεί ευγνωμοσύνη.

Μία σκληρά εργαζόμενη μητέρα όμως έμαθε με τον δύσκολο τρόπο πως δεν συμβαίνει πάντα αυτό. Η Debbie Stevens ήθελε να κάνει καλό στον κόσμο.

Έτσι, όταν της παρουσιάστηκε η ευκαιρία να σώσει κάποιον, την άρπαξε. Το αφεντικό της χρειαζόταν νεφρό και η Debbie ήταν συμβατή δότρια. Δεν είχε ιδέα όμως πως αυτό θα ήταν κάτι που θα μετάνιωνε πικρά.
00_Things That Never Happened.jpg
Έτσι όπως τα λέτε είναι...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών