Ο γείτονας μου, η ευαίσθητη κοινωνική ομάδα

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Ο γείτονας μου, η ευαίσθητη κοινωνική ομάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 01 Φεβ 2023, 13:03

τεν τεν έγραψε:
01 Φεβ 2023, 12:58
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
01 Φεβ 2023, 12:55
τεν τεν έγραψε:
01 Φεβ 2023, 12:54

Χέλι, μάζεψε μερικά καλά άτομα και πατε να του κάνετε μια φιλική κουβέντα. Είμαι σίγουρος ότι θα φέρει αποτέλεσμα
:smt005:
Προς τι το γέλιο; .

Βλέπεις άλλη λυση; σίγουρα εκεί θα καταλήξει το θέμα, αντί να πλακωθεί ένα βράδυ μόνος του, ας παει νωρίτερα με μερικά άτομα να του τρίβουν λίγο τα δόντια.
Το κράτος σε ωθεί σε τέτοιες τακτικές. Δεν υπάρχει άλλη οδός ή θα φυγει εσυ από το σπίτι σου ή αυτός
Μετά θα έρθει και ο άλλος με μερικά δικά του άτομα και ο νηματοθέτης θα μπει και θα κλαψουρίζει που από δόντια του έμειναν μόνο οι φρονιμίτες

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο γείτονας μου, η ευαίσθητη κοινωνική ομάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 01 Φεβ 2023, 13:03

Ασέβαστος έγραψε:
01 Φεβ 2023, 12:54
Καρολίνα έγραψε:
01 Φεβ 2023, 11:48
Εντυπωσιακό ότι βρέθηκε ιδιοκτήτρια να τους νοικιάσει σπίτι ΚΑΙ περίμενε ότι θα παίρνει το ενοίκιο.
συνηθως τη μαλακια την κανει μεσιτης. τσεπωνει την αμοιβη του, και στην πουτσα του αμα θα το γκρεμισουν, μαζι με την πολυκατοικια.
Μπα, η γιαγιά την έκανε την μαλακία. Ήθελε ντε και καλά να το νοικιάσει ενώ είναι χάρβαλο. Η εξώπορτα είναι διαλυμένη, δεν κλείνει καν. Τι είδους άτομα θα διάλεγαν να μείνουν σ' αυτό το σπίτι;

Γιατί είναι χάρβαλο; Πριν απ' αυτούς είχε βάλει κάτι Ρουμάνους που έμεναν 2 χρόνια χωρίς να πληρώνουν τίποτα. Σύμφωνα με την ΕΥΑΘ, το νερό έχει μείνει απλήρωτο από το 2020. 2 χρόνια δεν πλήρωσαν ούτε ένα ενοίκιο. Τουλάχιστον δεν έκαναν θόρυβο. Βέβαια, τον μήνα που έφυγαν, γύρισα ένα βράδυ στο σπίτι μου και μου είχαν κάνει διάρρηξη. Υποπτεύομαι ότι μπορεί να ήταν αυτοί και να παρακολουθούσαν πότε φεύγω και πότε γυρνάω. Δυστυχώς δεν μπορώ να το αποδείξω.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32760
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ο γείτονας μου, η ευαίσθητη κοινωνική ομάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 01 Φεβ 2023, 13:04

Theseus έγραψε:
01 Φεβ 2023, 12:57
Ασέβαστος έγραψε:
01 Φεβ 2023, 12:55
Yochanan έγραψε:
01 Φεβ 2023, 11:54
Ενας μοχλος πιεσης ειναι να βρειτε τον ιδιοκτητη απο τον οποιον νοικιαζει και να τον μυνησετε αλλα θα κρατησει
να μυνησουν τι; τι παρανομο κανει ο ιδιοκτητης;
Το διαμέρισμα από όπου γίνεται ο χαμός είναι δικό του, έχει μια ευθύνη και αυτός.
Όχι μόνο ηθική, αλλά και νομική νομίζω.
ο ιδιοκτητης ειναι εξισου θυμα των γυφτων με τους υπολοιπους.
νομικος δεν ειμαι αλλα τι ευθυνη μπορει να εχει;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Ο γείτονας μου, η ευαίσθητη κοινωνική ομάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 01 Φεβ 2023, 13:06

hellegennes έγραψε:
01 Φεβ 2023, 13:03
Ασέβαστος έγραψε:
01 Φεβ 2023, 12:54
Καρολίνα έγραψε:
01 Φεβ 2023, 11:48
Εντυπωσιακό ότι βρέθηκε ιδιοκτήτρια να τους νοικιάσει σπίτι ΚΑΙ περίμενε ότι θα παίρνει το ενοίκιο.
συνηθως τη μαλακια την κανει μεσιτης. τσεπωνει την αμοιβη του, και στην πουτσα του αμα θα το γκρεμισουν, μαζι με την πολυκατοικια.
Μπα, η γιαγιά την έκανε την μαλακία. Ήθελε ντε και καλά να το νοικιάσει ενώ είναι χάρβαλο. Η εξώπορτα είναι διαλυμένη, δεν κλείνει καν. Τι είδους άτομα θα διάλεγαν να μείνουν σ' αυτό το σπίτι;

Γιατί είναι χάρβαλο; Πριν απ' αυτούς είχε βάλει κάτι Ρουμάνους που έμεναν 2 χρόνια χωρίς να πληρώνουν τίποτα. Σύμφωνα με την ΕΥΑΘ, το νερό έχει μείνει απλήρωτο από το 2020. 2 χρόνια δεν πλήρωσαν ούτε ένα ενοίκιο. Τουλάχιστον δεν έκαναν θόρυβο. Βέβαια, τον μήνα που έφυγαν, γύρισα ένα βράδυ στο σπίτι μου και μου είχαν κάνει διάρρηξη. Υποπτεύομαι ότι μπορεί να ήταν αυτοί και να παρακολουθούσαν πότε φεύγω και πότε γυρνάω. Δυστυχώς δεν μπορώ να το αποδείξω.
Με ποια λογική αυτή η κυρία βάζει άτομα που ξέρει ότι δεν πληρώνουν, μια και δεν ήταν η πρώτη φορά; Τι διαφορά έχει από το να το αφήσει ξενοίκιαστο; Θα έλεγα για τα κοινόχρηστα, αλλά σιγά να μην τα πληρώνουν κι αυτά

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο γείτονας μου, η ευαίσθητη κοινωνική ομάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 01 Φεβ 2023, 13:06

Ασέβαστος έγραψε:
01 Φεβ 2023, 13:02
Theseus έγραψε:
01 Φεβ 2023, 12:46
hellegennes έγραψε:
01 Φεβ 2023, 12:40


Θα την ξανανεβάσει. Είναι ίδια κατάληξη με το να παίξουμε ξύλο απευθείας. Επίσης αν το κάνω αυτό, θα πάει αυτός και θα κατεβάσει όλες τις υπόλοιπες, γιατί είναι μουνόπανο.
Την εταιρία παροχής ηλεκτρισμού μπορείς να την πιέσεις κάπως να του κόψει το ρεύμα; Δεδομένου ότι δεν πληρώνει τους λογαριασμούς;
αδιαφορο.

στη δικη μου περιπτωση, με κομμενο ρευμα και νερο, εξακολουθουσαν να μενουν, και μαλιστα ειχαν φερει καμμια 15αρια αλλους γυφτους, και κοιμόντουσαν ακομη και στους διαδρομους της πολυκατοικιας.
Στην δική μου περίπτωση δεν είναι αδιάφορο γιατί αυτό που με ενοχλεί είναι η μουσική. Αν απλώς έμεναν στο σπίτι δεν θα με ένοιαζε μία το ότι δεν πληρώνουν και το κάνουν χάρβαλο.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32760
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ο γείτονας μου, η ευαίσθητη κοινωνική ομάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 01 Φεβ 2023, 13:07

hellegennes έγραψε:
01 Φεβ 2023, 12:57
Theseus έγραψε:
01 Φεβ 2023, 12:46
hellegennes έγραψε:
01 Φεβ 2023, 12:40


Θα την ξανανεβάσει. Είναι ίδια κατάληξη με το να παίξουμε ξύλο απευθείας. Επίσης αν το κάνω αυτό, θα πάει αυτός και θα κατεβάσει όλες τις υπόλοιπες, γιατί είναι μουνόπανο.
Την εταιρία παροχής ηλεκτρισμού μπορείς να την πιέσεις κάπως να του κόψει το ρεύμα; Δεδομένου ότι δεν πληρώνει τους λογαριασμούς;
Δεν ξέρω καν σε ποια εταιρεία είναι. Αν είναι η ΔΕΗ δεν υπάρχει περίπτωση, γιατί έχει μερίδιο το κράτος και έχει διαφορετική κοινωνική πολιτική. Οι άλλες είναι πιο πιθανό να το κόψουν, αλλά το ερώτημα είναι αν προτίθενται να κάνουν κάτι τέτοιο απλά επειδή κάποιος ραντομάς τούς το είπε.
δεν θα πτοηθουν με κομμενο ρευμα. θα πειραξουν το ρολοι, θα κλεψουν απο το κοινοχρηστο, θα ζησουν και χωρις.

ακομη και χωρις νερο. δεν εχουν κανεναν απολυτως ενδοιασμο να χεζουν στην αυλη.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο γείτονας μου, η ευαίσθητη κοινωνική ομάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 01 Φεβ 2023, 13:08

Καρολίνα έγραψε:
01 Φεβ 2023, 13:06
Με ποια λογική αυτή η κυρία βάζει άτομα που ξέρει ότι δεν πληρώνουν, μια και δεν ήταν η πρώτη φορά; Τι διαφορά έχει από το να το αφήσει ξενοίκιαστο; Θα έλεγα για τα κοινόχρηστα, αλλά σιγά να μην τα πληρώνουν κι αυτά
Είναι μεγάλη σε ηλικία. Της είπε ο άλλος "Έλληνες είμαστε γιαγιά, είμαστε καλά παιδιά, με λένε Γιάννη" (τον λένε Ιβάν). Αυτό, τίποτα άλλο. Αν ο γιος της είχε αρχίδια, θα έλεγε "όχι, μάνα, δεν το νοικιάζουμε σ' αυτούς". Αλλά όπως είπα είναι ένας ηλίθιος μπούλης. Έβαλα την αστυνομία να τον πάρει τηλέφωνο για να τον ρωτήσει τι συνέβη με την διαδικασία έξωσης. Θέλω να δω αν θα το σηκώσει.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Mel
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2021, 18:04

Re: Ο γείτονας μου, η ευαίσθητη κοινωνική ομάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mel » 01 Φεβ 2023, 13:09

Hellegennes είσαι ιδιοκτήτης η νοικιάζεις;

Άβαταρ μέλους
τεν τεν
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: 09 Οκτ 2018, 14:38
Phorum.gr user: τεν τεν

Re: Ο γείτονας μου, η ευαίσθητη κοινωνική ομάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από τεν τεν » 01 Φεβ 2023, 13:09

Καρολίνα έγραψε:
01 Φεβ 2023, 13:03
τεν τεν έγραψε:
01 Φεβ 2023, 12:58
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
01 Φεβ 2023, 12:55


:smt005:
Προς τι το γέλιο; .

Βλέπεις άλλη λυση; σίγουρα εκεί θα καταλήξει το θέμα, αντί να πλακωθεί ένα βράδυ μόνος του, ας παει νωρίτερα με μερικά άτομα να του τρίβουν λίγο τα δόντια.
Το κράτος σε ωθεί σε τέτοιες τακτικές. Δεν υπάρχει άλλη οδός ή θα φυγει εσυ από το σπίτι σου ή αυτός
Μετά θα έρθει και ο άλλος με μερικά δικά του άτομα και ο νηματοθέτης θα μπει και θα κλαψουρίζει που από δόντια του έμειναν μόνο οι φρονιμίτες
Χωρίς να τον κατηγορώ, αν φοβάται τοτε μένει μόνο ο δρόμος της μετακόμισης. Ας ψάξει να βρει άλλο σπίτι
Ολιγόστευαν οι σκύλοι,
και Αλλά εφώναζαν, Αλλά
και των Χριστιανών τα χείλη
φωτιά εφώναζαν, φωτιά.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο γείτονας μου, η ευαίσθητη κοινωνική ομάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 01 Φεβ 2023, 13:10

Ασέβαστος έγραψε:
01 Φεβ 2023, 13:07
δεν θα πτοηθουν με κομμενο ρευμα. θα πειραξουν το ρολοι, θα κλεψουν απο το κοινοχρηστο, θα ζησουν και χωρις.
Όχι, εκεί έχω νομικό πάτημα. Αν συνδέσουν κομμένο ρεύμα θα τους καταγγείλω για ρευματοκλοπή και εκεί θα τον τσιμπήσουν. Χωρίς ρεύμα δεν με νοιάζει αν θα μείνουν, εγώ θα μπορώ να κοιμάμαι. Το μόνο που λυπάμαι είναι τα παιδιά.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ο γείτονας μου, η ευαίσθητη κοινωνική ομάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 01 Φεβ 2023, 13:10

Mel έγραψε:
01 Φεβ 2023, 13:09
Hellegennes είσαι ιδιοκτήτης η νοικιάζεις;
Ιδιοκτήτης.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24770
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ο γείτονας μου, η ευαίσθητη κοινωνική ομάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 01 Φεβ 2023, 13:12

Θα πω μια ιστορία γύφτων από την Κρήτη. Δεν περιέχει κάτι κκαό αλλά κάτι που με έκανε εντύπωση και με έχει μείνει μέχρι σήμερα. Είμαι στο σπίτι της γιαγιάς μια μέρα το καλοκαίρι ανάμεσα στην 2η και 3η γυμνασίου. Είχα έναν φίλο λοιπόν που ήταν στην γειτονιά του είχε ένα εγκαταλελειμμένο σπίτι. Εγκαταλελειμμένο μεν αλλά σε καλή σχετικά κατάσταση. Δηλαδή με μια ανακίνηση άνετα έμενες. Μια εποχή για λίγους μήνες στο εν λόγω σπίτι είχαν κάνει κατάληψη κάτι γύφτοι. Υποθέτω ότι έκαναν κατάληψη , μπορεί να ήταν δικό τους και να το έχουν για εξοχικό, Εγώ ήμουν κρήτη μόνο καλοκαίρια και γενικώς διακοπές και τους είχα πετύχει μόνο ένα καλοκαίρι. Ε πάω ένα μεσημέρι να κάτσω στο σπίτι του φίλου μου και όπως περνάω απ έξω βγαίνει ο γύφτος μέσα στην καλή χαρα και με λέει ότι αγόρασε ψυγειο και πλυντηριο. Μιλάμε ο τύπος έλαμπε από χαρά γιατί απλώς είχε ψυγείο και πλυντήριο. Πράγματα που για το 90% των κάτοικων της Ελλάδος είναι απλά δεδομένο. Ο τύπος καθόταν στην αυλή και σε όποιον περαστικό έβλεπε του φώναζε ότι σήμερα πήρε ψυγείο και πλυντήριο. Είναι περίεργο πως οι γύφτοι θέλουν όλα αυτά τα πραγματάκια , εχουν και κινητά και ανεβάζουν μαλακίες στο τικ τοκ και γενικώς αντιλαμβάνονται ότι καλό είναι να έχεις κάτι παραπάνω από ένα τσαντίρι και ένα ντάτσουν Αλλά όπως και να έχει πάντα θα θυμάμαι την έκφραση αυτού του τύπου με το πόσο ευτυχισμένος ένιωθε που μάλλον για πρώτη φορά στην ζωή του είχε ένα ψυγείο

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32760
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ο γείτονας μου, η ευαίσθητη κοινωνική ομάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 01 Φεβ 2023, 13:14

hellegennes έγραψε:
01 Φεβ 2023, 13:03
Ασέβαστος έγραψε:
01 Φεβ 2023, 12:54
Καρολίνα έγραψε:
01 Φεβ 2023, 11:48
Εντυπωσιακό ότι βρέθηκε ιδιοκτήτρια να τους νοικιάσει σπίτι ΚΑΙ περίμενε ότι θα παίρνει το ενοίκιο.
συνηθως τη μαλακια την κανει μεσιτης. τσεπωνει την αμοιβη του, και στην πουτσα του αμα θα το γκρεμισουν, μαζι με την πολυκατοικια.
Μπα, η γιαγιά την έκανε την μαλακία. Ήθελε ντε και καλά να το νοικιάσει ενώ είναι χάρβαλο. Η εξώπορτα είναι διαλυμένη, δεν κλείνει καν. Τι είδους άτομα θα διάλεγαν να μείνουν σ' αυτό το σπίτι;

Γιατί είναι χάρβαλο; Πριν απ' αυτούς είχε βάλει κάτι Ρουμάνους που έμεναν 2 χρόνια χωρίς να πληρώνουν τίποτα. Σύμφωνα με την ΕΥΑΘ, το νερό έχει μείνει απλήρωτο από το 2020. 2 χρόνια δεν πλήρωσαν ούτε ένα ενοίκιο. Τουλάχιστον δεν έκαναν θόρυβο. Βέβαια, τον μήνα που έφυγαν, γύρισα ένα βράδυ στο σπίτι μου και μου είχαν κάνει διάρρηξη. Υποπτεύομαι ότι μπορεί να ήταν αυτοί και να παρακολουθούσαν πότε φεύγω και πότε γυρνάω. Δυστυχώς δεν μπορώ να το αποδείξω.
γενικοτερα, μην τα πολυβαζετε με τη γρια. μπορει να σας κανει χειροτερα, οπως για παραδειγμα να το πουλησει σε γυφτους. εκει ειστε τελειωμενοι. θα μετακομισετε.


καλυτερα καντε τη συμμαχο, ειναι ο χρησιμοτερος συμμαχος που μπορει να εχετε, για να γλυτωσετε το συντομοτερο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Mel
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2021, 18:04

Re: Ο γείτονας μου, η ευαίσθητη κοινωνική ομάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mel » 01 Φεβ 2023, 13:14

Παρομοια ιστορια με τον πρωτο ξαδερφο μου που μενει στη Σινδο.Απεναντι απο το σπιτι σε ενα κτηριο παρατημενο το οποιο ανηκει στον ΟΣΕ εχουν κανει καταληψη Βουλγαρογυφτοι.Μουσικη τερμα μερα νυχτα,ρυπανση απο βρωμονερα,ρευματοκλοπες και ολα τα σχετικα.Κλησεις σε αστυνομια η οποια παντα ερχεται αλλα ποτε δε λυνει το προβλημα,εντωμεταξυ ο ξαδερφος οδηγος σε νταλικα δεν μπορει να ξεκουραστει.Θα τελειωσει αιματηρα αυτη η ιστορια αν δε φυγει απο εκει,η θα σκοτωσει στο ξυλο κανενα Βουλγαρογυφτο η θα προκαλεσει τροχαιο απο την εξαντληση.

Άβαταρ μέλους
Mel
Δημοσιεύσεις: 981
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2021, 18:04

Re: Ο γείτονας μου, η ευαίσθητη κοινωνική ομάδα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mel » 01 Φεβ 2023, 13:14

hellegennes έγραψε:
01 Φεβ 2023, 13:10
Mel έγραψε:
01 Φεβ 2023, 13:09
Hellegennes είσαι ιδιοκτήτης η νοικιάζεις;
Ιδιοκτήτης.
Ειλικρινα λυπαμαι γιαυτα που τραβας.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών