Κιβωτός του Κόσμου – Πρώην τρόφιμος: «Με πλήρωσαν από εκπομπή για να πω ψέματα» (βίντεο)

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39672
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Κιβωτός του Κόσμου – Πρώην τρόφιμος: «Με πλήρωσαν από εκπομπή για να πω ψέματα» (βίντεο)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 01 Φεβ 2023, 19:17

Kανουν τετοια πραγματα τα καναλια;

Πεφτω απ' τα συννεφα.




Κιβωτός του Κόσμου – Πρώην τρόφιμος: «Με πλήρωσαν από εκπομπή για να πω ψέματα» (βίντεο)

«Καλησπέρα σας είμαι ο Ελλάδιος.

»Είχα ξαναβγεί σε μια εκπομπή για την Κιβωτό του κόσμου και είχα κάνει κάποιες δηλώσεις που είναι όλες ψέματα.

»Είχα δει στην τηλεόραση ότι έβγαλαν για την κιβωτού του κόσμου ότι έγιναν αυτά τα πράγματα με τον πάτερ και είχα πάει σε μια εκπομπή να μιλήσω.

»Μου είπαν αν θα πεις αυτά, αυτά κι αυτά, δηλαδή τα ψέματα αυτά, θα πάρεις κάποιο χρηματικό ποσό. Εγώ είχα ανάγκη.

»Έκατσα, μου είπαν αυτά που θα πω και δεν ισχύει τίποτα από αυτά, ούτε πετάγαμε ρούχα στους κάδους, ούτε με έχουν χτυπήσει, ούτε μου έχουν κάτι κακό.

»Ίσα ίσα μας έδωσαν αγάπη, εμείς κάναμε κάποια λάθη από μόνοι μας.

»Για το σπίτι ισχύει αλλά δεν μας έκαναν αυτά που είχα πει.

»Είχα πει ότι δεν είχε τηλεόραση, δεν είχε τίποτα. Τα είχε όλα.

»Απλώς εγώ το έκανα για κάποιο χρηματικό ποσό που μου είπε η εκπομπή θα σου δώσουμε, είχα ανάγκη και το έκανα.

»Ούτε με έχει χτυπήσει εμένα, ούτε ο Πασχάλης, ούτε ο Αναστάσης, ούτε ο Πάτερ ούτε κανένας.

»Θέλω να ζητήσω ένα μεγάλο συγγνώμη από τον κόσμο γιατί βγήκα και είπα ψέματα και ένα πιο μεγάλο συγγνώμη από τον πάτερ Αντώνιο που κάθισα και είπα αυτό το πράγμα.

»Εμένα με έχει βοηθήσει και με έχει στηρίξει σε όλα και έκανα την επιλογή μόνος μου να φύγω από το κέντρο.

»Εμένα μου έχει δώσει αγάπη και ζητάω χίλια συγγνώμη».

https://www.tribune.gr/crime/news/artic ... inteo.html

.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19633
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Κιβωτός του Κόσμου – Πρώην τρόφιμος: «Με πλήρωσαν από εκπομπή για να πω ψέματα» (βίντεο)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 01 Φεβ 2023, 19:33

Γαμημένα μουνόσκυλα, γαμώ τα κανάλια, τους καναλάρχες και την πουτάνα την δημοσιογραφία!

:smt091:smt076

giorgos mpekos
Δημοσιεύσεις: 1153
Εγγραφή: 14 Οκτ 2020, 14:03

Re: Κιβωτός του Κόσμου – Πρώην τρόφιμος: «Με πλήρωσαν από εκπομπή για να πω ψέματα» (βίντεο)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giorgos mpekos » 01 Φεβ 2023, 19:36

Green Dragon έγραψε:
01 Φεβ 2023, 19:33
Γαμημένα μουνόσκυλα, γαμώ τα κανάλια, τους καναλάρχες και την πουτάνα την δημοσιογραφία!

:smt091:smt076
λυπάμαι κιομωσ το περιμενα ότι θα είχε συμβεί κάτι τέτοιο με τα κανάλια στη πραγματικοτητα μια και ο πατεραντωνιος είχε καλή.φήμη.


Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7278
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Κιβωτός του Κόσμου – Πρώην τρόφιμος: «Με πλήρωσαν από εκπομπή για να πω ψέματα» (βίντεο)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 02 Φεβ 2023, 07:35

Και τωρα λεει αληθεια? :smt005::smt005::smt005:
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32730
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Κιβωτός του Κόσμου – Πρώην τρόφιμος: «Με πλήρωσαν από εκπομπή για να πω ψέματα» (βίντεο)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 02 Φεβ 2023, 08:32

Green Dragon έγραψε:
01 Φεβ 2023, 19:33
Γαμημένα μουνόσκυλα, γαμώ τα κανάλια, τους καναλάρχες και την πουτάνα την δημοσιογραφία!

:smt091:smt076
:+1:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Κιβωτός του Κόσμου – Πρώην τρόφιμος: «Με πλήρωσαν από εκπομπή για να πω ψέματα» (βίντεο)

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 02 Φεβ 2023, 08:35

Πάντως εμένα αυτή η ιστορία με τον Αντώνιο δεν με έχει πείσει.
Βασικά ούτε καν ήξερα ποιος είναι μέχρι να σκάσει η υπόθεση.Όμως όλα έγιναν τόσο γρήγορα (και προτού προλάβει η κοινωνία να συνέλθει από το σοκ της φάσης με τον Κολωνό),οι καθαιρέσεις έγιναν μπαμ-μπαμ,ο Αντώνιος δεν είπε και πολλά....βάζω στοίχημα ότι και αυτός χρηματίστηκε προκειμένου να μην διαμαρτυρηθεί.Σαν να είναι το εξιλαστήριο θύμα με τη θέλησή του,για να καλύψει κάτι ή κάποιον άλλον/η.Αυτή την αίσθηση μου δίνει η ιστορία αυτή.

Πιο μούτρο μου φαίνεται η παπαδιά παρά αυτός.

Και για όσα ακούστηκαν για βιασμούς κλπ,ελπίζω φυσικά να μην ισχύουν,αλλά κρατάω και μικρό καλάθι σχετικά με την αξιοπιστία των ατόμων που κάνουν αυτές τις σοβαρότατες καταγγελίες.

Don't know :102:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών