Τραγωδία στα Τέμπη

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25272
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Τραγωδία στα Τέμπη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 13 Μαρ 2023, 12:54

foscilis έγραψε:
13 Μαρ 2023, 12:51
talaipwros έγραψε:
13 Μαρ 2023, 12:35
Bic έγραψε:
13 Μαρ 2023, 12:18

Ο sys δεν είναι κομματόσκυλο. Κανενός κόμματος. Αυτό είναι το μόνο σίγουρο, γιατρέ, και δεν κάνω πλάκα.
Απο οτι θυμαμαι - και τα λιγα που πλεον βλεπω - σαφως χειροτερος απο τον παντα συμπαθη αντερ, που ο ανθρωπος βαρεθηκε και δεν γραφει πια εδω.


Τες πα, να περναει η ωρα.
έγινε βεντέττα στο Τουίτερ και τώρα του πέφτουμε λίγοι.
φευγουμε απο το θεμα, αλλα αν σκεφτεις τι ακουγε εδω μεσα, και πολυ αντεξε. Επισης δεν καθησε να αλλαξει το νικνειμ του για να κρυφτει ( οχι εσυ ισιλδουρα, δε λεμε να το αλλαξεις και να δηλωσεις ποιος εισαι )

Τί αεργο τον λεγαν, τί οτι ζει με νοικια , τί συνταξιουχο απο τα 40, οτι θες τον βριζανε διαφοροι τοξικοι.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37849
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Τραγωδία στα Τέμπη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 13 Μαρ 2023, 13:55

Bic έγραψε:
13 Μαρ 2023, 11:57
sys3x έγραψε:
12 Μαρ 2023, 15:31
Bic έγραψε:
11 Μαρ 2023, 12:41

Α, ωραία, λύθηκε το θέμα λοιπόν. Αφού ο Αλ δεν ανήκει στην προσωπική σου λίστα με τα μποτάκια, όλα καλά, ναι;

Το σχόλιό του, είναι απ' αυτά που αν το είχε κάνει κάποιος της "λίστας σου", θα τον είχες ξεβαφτίσει που λένε και θα είχες γράψει ένα ποστ τίγκα στα αρκτικόλεξα. Οπότε, δεν μας ενδιαφέρει το περιεχόμενο, αυτό καθ' αυτό, αλλά το ποιος το έγραψε. Ή δεν κατάλαβα καλά;

Ίσως αυτό να είναι και το πρόβλημα, sys. Ότι ποτέ δεν ήσουν βουτηγμένος πουθενά και κάνεις κριτική εκ του ασφαλούς. Όλοι είναι σκατά, οκ, κατανοητό. Η πρότασή σου ποια είναι; Τίνι τρόπο ξε-σκατωνόμαστε; Ή, να το πω αλλιώς και λίγο πιο "εριστικά", θέλεις να ξεσκατωθούμε ή καλά είμαστε κι έτσι για να 'χουμε να γκρινιάζουμε με τα πάντα ενώ είμαστε στο απυρόβλητο λόγω μη συμμετοχής; Η αρνητική κριτική είναι η εύκολη λύση, οι προτάσεις και οι κινήσεις για λύση των προβλημάτων είναι η δύσκολη.

Τώρα, το ποια μποτς και ποια σκυλιά είναι χειρότερα απ' τα άλλα, είναι καθαρά θέμα προσωπικής εκτίμησης. Εσύ το θέτεις βάσει διάρκειας διακυβέρνησης, και μπορεί να είναι και σωστό δεν λέω, κάποιος άλλος μπορεί να σκεφτεί ότι πρέπει να να το πάρει αναλογικά το θέμα, κάποιος άλλος θα πει ότι πρέπει να συμπεριλάβεις και το ιδεολογικό στάτους της κάθε παράταξης για να κάνεις την κατάταξη που κάνεις και πάει λέγοντας.
Ας τα πάρουμε ένα ένα από την αρχή.
Πρώτον, όπως σου είπα ήδη ο Αλ δεν είναι μποτ, δεν έχει να κάνει με δική μου ή δική σου λίστα, αν είναι στην δική σου λίστα πχ τότε μάλλον κάτι δεν πάει καλά με το τι θεωρείς μποτ και τι όχι, και για να τα βάλουμε με μια σειρά χωρίς πολλά πολλά, μποτ πχ είναι το άντερ.
Πάρακατω.
Δεν κάνω κριτική στα μποτς ούτε αυτό που κάνω είναι εκ του ασφαλούς καθώς καθημερινά τρώω στην μάπα τα αποτελέσματα αυτής της σκατοκατάστασης (αναξιοκρατία, μη ισονομία κτλ κτλ). Και στην τελική να προτείνω τι στα μποτάκια; να σταματήσουν να είναι σκατόψυχα δίποδα που κοιτάνε μόνο τον παχύσαρκο πάτο τους κάνοντας το άσπρο μαύρο για να στηρίξουν μία κομματική παράταξη που παραστεί πάνω από το κουφάρι του κράτους; Όχι φίλε μου, δεν έχω να προτείνω απολύτως τίποτα σε αυτούς τους καρκίνους της κοινωνίας, μόνο τα πράγματα με το όνομά τους μπορώ να λέω. Και εφόσον με ρωτάς να σε πω, ναι, θα ήθελα να "ξεσκατώσει" η κοινωνία από τα κομματόσκυλα, αυτό όμως δεν είναι στο χέρι μου, εγώ μόνο μπορώ να εντοπίζω το φαινόμενο και να το καταγγέλω έτσι ώστε κάποια στιγμή να παύσει.
Αν θέλεις πρότεινε εσύ κάτι πάνω σε αυτό να το κάνουμε, εγώ βλέπω ότι το πόσο μουνόσκυλο είναι κάποιο γαβ γαβ δεν εξαρτάται από εμένα.
Τέλος, σου είπα ποια θεωρώ ότι είναι χειρότερα πάνω σε όσο πιο αντικειμενική βάση γίνεται να σκεφτώ.
Sys, εγώ δεν έχω λίστα, αυτή είναι η διαφορά. Δεν λέω, σαφώς και θα επηρεάσει ως έναν βαθμό την άποψή μου για κάποιο σχόλιο το ποιος το λέει, αυτό πιστεύω ότι είναι απολύτως λογικό, αλλά μέχρι εκεί. Τέσπα, μην ξαναλέω τα ίδια και τα ίδια, το ρεζουμέ για μένα είναι ότι ένα ποστ που για τα δικά σου δεδομένα θα έπρεπε να το καυτηριάσεις, το προσπερνάς επειδή δεν το έγραψε κάποιος που θα περίμενες να το γράψει. Αυτό μόνο, τίποτα άλλο.

Στη μάπα τα τρώμε όλοι όλα αυτά που λες, δεν έχεις κάποια μοναδικότητα σ' αυτό. Το "εκ του ασφαλούς" που είπα πιστεύω ότι κατάλαβες καλά τι σημαίνει. Δεν σε βλέπω να παίρνεις πουθενά θέση με θετικό πρόσημο, τους έχεις ξεγράψει όλους εξ αρχής και απλά τους βρίζεις. Το να πεις "θέλω να εξαφανιστούν τα κομματόσκυλα, να γίνει παγκόσμια ειρήνη και να εξαλειφθεί η φτώχια" πχ δεν είναι πρόταση, ευχολόγιο είναι. Προτάσεις κάνει κανείς συμμετέχοντας ενεργά, κατά τη γνώμη μου, όχι απλά στεκόμενος στη γωνία και βρίζοντας τους πάντες. Αυτά. Πάμε για μπύρες τώρα.
Το ρεζουμέ που έκανες είναι λάθος. Τα δικά μου δεδομένα είναι, γουέλ, δικά μου δεδομένα, εγώ τα ορίζω όπως ακριβώς και εσύ τα δικά σου. Θεωρώ ότι κάτι δεν έχεις καταλάβει σωστά και είναι αρκετά απλό, το σχόλιο σου ξεκίνησε από ένα σχόλιο του Αλ, ε λοιπόν ο Αλ δεν είναι ούτε ζαίος ούτε γαβ γαβ, απλό.
Γαβ γαβ με πέντιγκρι είναι, οκ, τους ξέρεις, μιλάς μαζί τους, καλά κάνεις, κάνε ότι γουστάρεις, δικαίωμα σου, όπως είναι και δικό μου να τους θεωρώ τις τελευταίες υποστάθμες της ελληνικής κοινωνίας, κυριολεκτικά καρκινώματα.

Ειλικρινά όμως δεν μπορώ να καταλάβω τι περιμένεις να προτείνω πάνω στο θέμα των γαβ γαβ πέρα από το να το κόψουν διότι όσον αφορά στα υπόλοιπα έχω εκφράσει και τακτικές πολιτικές προτιμήσεις και προτάσεις και και και, αν δεν τα έχεις υπόψιν σου είναι άλλο θέμα, διακριτό και σαφέστατα δεν είναι έλλειψη προτάσεων από πλευράς μου, μην κάνεις σαν την Γαλή ρε μλκ, αν είναι δυναμόν. :)
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29274
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Τραγωδία στα Τέμπη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 13 Μαρ 2023, 19:19

13-03-2023
«Βόμβα» Μπαλάσκα: «Διευθυντές του ΟΣΕ συνεργάζονταν με Γύφτους για την πώληση υλικών!»

Εικόνα

Αίσθηση προκάλεσαν οι δηλώσεις που έκανε ο Σταύρος Μπαλάσκας σχετικά με τον ΟΣΕ.


Όπως ανέφερε σε πρωινή εκπομπή του τηλεοπτικού σταθμού Alpha, πρόσωπα που κατείχαν διευθυντικές θέσεις μέσα στον ΟΣΕ συνεργάζονταν με Γύφτους μεταπωλώντας υλικό του Οργανισμού!

Συγκεκριμένα, είπε:
«Από το 2000 και έπειτα η ζημιά από τις δολιοφθορές στο σιδηροδρομικό δίκτυο ανέρχεται σε 25 δισ. ευρώ τα οποία “φαγώθηκαν”. Δεν υπάρχει κοκαλάκι από αυτά» είπε χαρακτηριστικά.

Όπως εξήγησε το υλικό αφορούσε καλώδια, τεχνολογικό εξοπλισμό και άλλα.

Ο συνδικαλιστής της Αστυνομίας ανέφερε χαρακτηριστικά πως σε κύκλωμα που είχε εντοπιστεί παλιότερα από την ασφάλεια Λαμίας, είχαν συλληφθεί διευθυντές του ΟΣΕ και Γύφτοι για κλοπές σε καλώδια του συστήματος!

Μάλιστα όπως είπε επειδή ο τότε υπουργός Βερελής δεν μπορούσε να «βρει άκρη» με την αστυνομία, ανατέθηκε η όλη έρευνα στην ΕΥΠ.

«Ήταν ανώτατα στελέχη του ΟΣΕ. Τιμωρήθηκαν με 6-8 μήνες ο καθένας και μετά έμειναν ελεύθεροι» κατέληξε.

Δείτε τις δηλώσεις του:
https://www.newsbreak.gr/ellada/448144/ ... si-ylikon/
https://lawandorder.gr/mpalaskas-kyklom ... rodromoys/

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48694
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Τραγωδία στα Τέμπη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 14 Μαρ 2023, 01:15

Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11554
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Τραγωδία στα Τέμπη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 14 Μαρ 2023, 10:46

talaipwros έγραψε:
13 Μαρ 2023, 12:54
foscilis έγραψε:
13 Μαρ 2023, 12:51
talaipwros έγραψε:
13 Μαρ 2023, 12:35


Απο οτι θυμαμαι - και τα λιγα που πλεον βλεπω - σαφως χειροτερος απο τον παντα συμπαθη αντερ, που ο ανθρωπος βαρεθηκε και δεν γραφει πια εδω.


Τες πα, να περναει η ωρα.
έγινε βεντέττα στο Τουίτερ και τώρα του πέφτουμε λίγοι.
φευγουμε απο το θεμα, αλλα αν σκεφτεις τι ακουγε εδω μεσα, και πολυ αντεξε. Επισης δεν καθησε να αλλαξει το νικνειμ του για να κρυφτει ( οχι εσυ ισιλδουρα, δε λεμε να το αλλαξεις και να δηλωσεις ποιος εισαι )

Τί αεργο τον λεγαν, τί οτι ζει με νοικια , τί συνταξιουχο απο τα 40, οτι θες τον βριζανε διαφοροι τοξικοι.
Εικόνα
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7430
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Τραγωδία στα Τέμπη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 14 Μαρ 2023, 10:51

talaipwros έγραψε:
13 Μαρ 2023, 12:54
foscilis έγραψε:
13 Μαρ 2023, 12:51
talaipwros έγραψε:
13 Μαρ 2023, 12:35


Απο οτι θυμαμαι - και τα λιγα που πλεον βλεπω - σαφως χειροτερος απο τον παντα συμπαθη αντερ, που ο ανθρωπος βαρεθηκε και δεν γραφει πια εδω.


Τες πα, να περναει η ωρα.
έγινε βεντέττα στο Τουίτερ και τώρα του πέφτουμε λίγοι.
φευγουμε απο το θεμα, αλλα αν σκεφτεις τι ακουγε εδω μεσα, και πολυ αντεξε. Επισης δεν καθησε να αλλαξει το νικνειμ του για να κρυφτει ( οχι εσυ ισιλδουρα, δε λεμε να το αλλαξεις και να δηλωσεις ποιος εισαι )

Τί αεργο τον λεγαν, τί οτι ζει με νοικια , τί συνταξιουχο απο τα 40, οτι θες τον βριζανε διαφοροι τοξικοι.
Είναι και ευαίσθητος , σίγουρα θα πληγώθηκε με όλα αυτά.

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11471
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Τραγωδία στα Τέμπη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 14 Μαρ 2023, 10:51

talaipwros έγραψε:
13 Μαρ 2023, 12:54
Τί αεργο τον λεγαν, τί οτι ζει με νοικια , τί συνταξιουχο απο τα 40
Τι ακριβώς ήταν ψέμα από όλα αυτά;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25272
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Τραγωδία στα Τέμπη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 14 Μαρ 2023, 10:51

Λεγεών έγραψε:
14 Μαρ 2023, 10:51
talaipwros έγραψε:
13 Μαρ 2023, 12:54
Τί αεργο τον λεγαν, τί οτι ζει με νοικια , τί συνταξιουχο απο τα 40
Τι ακριβώς ήταν ψέμα από όλα αυτά;
Όλα.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11554
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Τραγωδία στα Τέμπη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 14 Μαρ 2023, 11:02

talaipwros έγραψε:
14 Μαρ 2023, 10:51
Λεγεών έγραψε:
14 Μαρ 2023, 10:51
talaipwros έγραψε:
13 Μαρ 2023, 12:54
Τί αεργο τον λεγαν, τί οτι ζει με νοικια , τί συνταξιουχο απο τα 40
Τι ακριβώς ήταν ψέμα από όλα αυτά;
Όλα.
Γνωρίζεστε προσωπικώς;
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25272
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Τραγωδία στα Τέμπη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 14 Μαρ 2023, 11:05

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
14 Μαρ 2023, 11:02
talaipwros έγραψε:
14 Μαρ 2023, 10:51
Λεγεών έγραψε:
14 Μαρ 2023, 10:51


Τι ακριβώς ήταν ψέμα από όλα αυτά;
Όλα.
Γνωρίζεστε προσωπικώς;
ουτε και σενα γνωριζω προσωπικως, αλλα - ελπιζω οτι - γνωριζω πως δεν εισαι αεργος συνταξιουχος απο τα 40 που ζει με νοικια.

Τες πα, αρκετα για το θεμα.

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11471
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Τραγωδία στα Τέμπη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 14 Μαρ 2023, 11:13

talaipwros έγραψε:
14 Μαρ 2023, 10:51
Λεγεών έγραψε:
14 Μαρ 2023, 10:51
talaipwros έγραψε:
13 Μαρ 2023, 12:54
Τί αεργο τον λεγαν, τί οτι ζει με νοικια , τί συνταξιουχο απο τα 40
Τι ακριβώς ήταν ψέμα από όλα αυτά;
Όλα.
Μπα, για τον συγκεκριμένο όλα τα πιστεύω.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11554
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Τραγωδία στα Τέμπη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 14 Μαρ 2023, 11:21

talaipwros έγραψε:
14 Μαρ 2023, 11:05
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
14 Μαρ 2023, 11:02
talaipwros έγραψε:
14 Μαρ 2023, 10:51


Όλα.
Γνωρίζεστε προσωπικώς;
ουτε και σενα γνωριζω προσωπικως, αλλα - ελπιζω οτι - γνωριζω πως δεν εισαι αεργος συνταξιουχος απο τα 40 που ζει με νοικια.

Τες πα, αρκετα για το θεμα.
Εικόνα
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

pikey25
Δημοσιεύσεις: 4164
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 22:49
Phorum.gr user: pikey25

Re: Τραγωδία στα Τέμπη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pikey25 » 15 Μαρ 2023, 01:26

Open your eyes time to wake up, Enough is enough is enough is enough

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Τραγωδία στα Τέμπη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 15 Μαρ 2023, 10:47

The Rebel έγραψε:
13 Μαρ 2023, 19:19
13-03-2023
«Βόμβα» Μπαλάσκα: «Διευθυντές του ΟΣΕ συνεργάζονταν με Γύφτους για την πώληση υλικών!»

Εικόνα

Αίσθηση προκάλεσαν οι δηλώσεις που έκανε ο Σταύρος Μπαλάσκας σχετικά με τον ΟΣΕ.


Όπως ανέφερε σε πρωινή εκπομπή του τηλεοπτικού σταθμού Alpha, πρόσωπα που κατείχαν διευθυντικές θέσεις μέσα στον ΟΣΕ συνεργάζονταν με Γύφτους μεταπωλώντας υλικό του Οργανισμού!

Συγκεκριμένα, είπε:
«Από το 2000 και έπειτα η ζημιά από τις δολιοφθορές στο σιδηροδρομικό δίκτυο ανέρχεται σε 25 δισ. ευρώ τα οποία “φαγώθηκαν”. Δεν υπάρχει κοκαλάκι από αυτά» είπε χαρακτηριστικά.

Όπως εξήγησε το υλικό αφορούσε καλώδια, τεχνολογικό εξοπλισμό και άλλα.

Ο συνδικαλιστής της Αστυνομίας ανέφερε χαρακτηριστικά πως σε κύκλωμα που είχε εντοπιστεί παλιότερα από την ασφάλεια Λαμίας, είχαν συλληφθεί διευθυντές του ΟΣΕ και Γύφτοι για κλοπές σε καλώδια του συστήματος!

Μάλιστα όπως είπε επειδή ο τότε υπουργός Βερελής δεν μπορούσε να «βρει άκρη» με την αστυνομία, ανατέθηκε η όλη έρευνα στην ΕΥΠ.

«Ήταν ανώτατα στελέχη του ΟΣΕ. Τιμωρήθηκαν με 6-8 μήνες ο καθένας και μετά έμειναν ελεύθεροι» κατέληξε.

Δείτε τις δηλώσεις του:
https://www.newsbreak.gr/ellada/448144/ ... si-ylikon/
https://lawandorder.gr/mpalaskas-kyklom ... rodromoys/
Και γιατί δεν τους πιάσανε; Άρα έχουμε και με την αστυνομία πρόβλημα

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Τραγωδία στα Τέμπη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 15 Μαρ 2023, 15:52

pikey25 έγραψε:
15 Μαρ 2023, 01:26
Κοίτα να δεις τώρα.
Για τον τύπο αυτό μου μιλούσε μόλις προχτές ο γιος του ιδιοκτήτη της επιχείρησης όπου εργάζομαι.
Μου συνέστησε να δω τα βίντεό του.
Εγώ δεν βλέπω "λιακοπουλικά" βίντεο,ούτε κλικ δεν κάνω.
Αλλά χτες αργά το βράδυ,μόλις επέστρεψα σπίτι από τη δουλειά και μπήκα στο φλόρουμ,είδα την ανάρτησή σου και το όνομα αυτού του τύπου ξανά και θεώρησα πως πρόκειται περί Συγχρονικότητας-Synchronicity.
Μέχρι στιγμής είδα μέχρι το 30ο λεπτό - τίποτα το ιδιαίτερο,περισσότερο μας λέει για τη σειρά Τσέρνομπιλ στο Νετφλιξ,που προσωπικά με αφήνει παγερά αδιάφορο.
Δεν έχω Νετφλιξ-δεν βλέπω Νετφλιξ.

Το πσωμί είναι αλλού όμως.
Όλα καλά και όλα ωραία,ήρεμα,μέχρι το 26:05 περίπου,όπου ξαφνικά ο τύπος φλασάρει Cornuto Handsign με το δεξί του χέρι ! Και συνεχίζει μέχρι το 26:20 σχεδόν,όπου κάνει ένα ξεκάθαρο και in your face 666,το οποίο μας το φλασάρει για κάποια δευτερόλεπτα συνεχόμενα !

Και μπαίνει το ερώτημα : Who is Mr. Kastamonitis (really) ? :xena:


Θα δω και το άλλο μισό για να καταλήξω σε κάποια συμπεράσματα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών