Καραλής: «Υπήρχε προπονητής που μου έλεγε να πας στη χώρα σου»

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Nøel
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: 21 Ιαν 2019, 08:06
Phorum.gr user: Nøel

Καραλής: «Υπήρχε προπονητής που μου έλεγε να πας στη χώρα σου»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nøel » 02 Απρ 2023, 15:58

Μερικοί είναι θλιβεροί ν' αντιμετωπίζουν έτσι παιδιά.
Από τα 13 μέχρι τα 21 μου ήταν μία διαρκής ενόχληση. Ήταν προπονητής άλλου αθλητή και πολύ καλού. Φτάσαμε στα δικαστήρια, κατηγορήθηκε στην Ομοσπονδία. Η Επιτροπή Φιλάθλου τον έβγαλε από τα στάδια για κάποιον καιρό και μας πήγε στα ανώτατα αθλητικά δικαστήρια, όπου τον καταδίκασαν και εκεί. Κρίθηκε ρατσιστής, είναι ρατσιστής», περιγράφει ο Εμμανουήλ Καραλής.https://www.rosa.gr/athlitismos/karalis ... -xora-sou/

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27211
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Καραλής: «Υπήρχε προπονητής που μου έλεγε να πας στη χώρα σου»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 02 Απρ 2023, 17:13

Nøel έγραψε:
02 Απρ 2023, 15:58
Μερικοί είναι θλιβεροί ν' αντιμετωπίζουν έτσι παιδιά.
Από τα 13 μέχρι τα 21 μου ήταν μία διαρκής ενόχληση. Ήταν προπονητής άλλου αθλητή και πολύ καλού. Φτάσαμε στα δικαστήρια, κατηγορήθηκε στην Ομοσπονδία. Η Επιτροπή Φιλάθλου τον έβγαλε από τα στάδια για κάποιον καιρό και μας πήγε στα ανώτατα αθλητικά δικαστήρια, όπου τον καταδίκασαν και εκεί. Κρίθηκε ρατσιστής, είναι ρατσιστής», περιγράφει ο Εμμανουήλ Καραλής.https://www.rosa.gr/athlitismos/karalis ... -xora-sou/
Ποιο είναι το όνομα του ρατσισταρά; Ξέρουμε;
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Nøel
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: 21 Ιαν 2019, 08:06
Phorum.gr user: Nøel

Re: Καραλής: «Υπήρχε προπονητής που μου έλεγε να πας στη χώρα σου»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nøel » 02 Απρ 2023, 18:59

Nandros έγραψε:
02 Απρ 2023, 17:13
Nøel έγραψε:
02 Απρ 2023, 15:58
Μερικοί είναι θλιβεροί ν' αντιμετωπίζουν έτσι παιδιά.
Από τα 13 μέχρι τα 21 μου ήταν μία διαρκής ενόχληση. Ήταν προπονητής άλλου αθλητή και πολύ καλού. Φτάσαμε στα δικαστήρια, κατηγορήθηκε στην Ομοσπονδία. Η Επιτροπή Φιλάθλου τον έβγαλε από τα στάδια για κάποιον καιρό και μας πήγε στα ανώτατα αθλητικά δικαστήρια, όπου τον καταδίκασαν και εκεί. Κρίθηκε ρατσιστής, είναι ρατσιστής», περιγράφει ο Εμμανουήλ Καραλής.https://www.rosa.gr/athlitismos/karalis ... -xora-sou/
Ποιο είναι το όνομα του ρατσισταρά; Ξέρουμε;
Δε γράφει το άρθρο.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών