Ανατροπή: Ούτε ληστής ούτε πρεζόνι το θύμα στο κοσμηματοπωλείο - νέα βίντεο

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ανατροπή: Ούτε ληστής ούτε πρεζόνι το θύμα στο κοσμηματοπωλείο - νέα βίντεο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 29 Μαρ 2019, 10:56

Ασέβαστος έγραψε:
29 Μαρ 2019, 09:56
Χαοτικός έγραψε:
28 Μαρ 2019, 21:11
Μαλακίες βλέπεις. Πάνε τόσοι μήνες. ήταν σε πανικό και αυτό φαίνεται. Αν κρίνεις κιόλας από το πως του έπεσε ο πυροσβεστήρας
όταν άκουσε την πέτρα να χτυπάει στο τζάμι. Επίσης δεν τον είδαμε να μπουκάρει, τον είδαμε κατ' ευθείαν μέσα. Δεν μπορούμε να ξέρουμε τι έγινε.
αυτο ειναι πραγματι ζητημα ουσιας. αν το βιντεο ειναι απο καμερα ασφαλειας, θα εχει και πιο πριν. επισης θα υπαρχουν μαρτυρες που ειδαν. δεν θα ειναι δυσκολο να βγαλει ακρη η δικαιοσυνη.
Ε ας βγάλει.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Bipsco
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: 15 Δεκ 2018, 14:25

Re: Ανατροπή: Ούτε ληστής ούτε πρεζόνι το θύμα στο κοσμηματοπωλείο - νέα βίντεο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bipsco » 29 Μαρ 2019, 11:13

Ασέβαστος έγραψε:
29 Μαρ 2019, 09:54
Bipsco έγραψε:
28 Μαρ 2019, 19:55
hellegennes έγραψε:
27 Μαρ 2019, 22:25
Διαρρήκτης ήταν, εκτός κι αν έχεις τίποτα άλλα στοιχεία για το πώς βρέθηκε στο κατάστημα. Έχεις κάθε δικαίωμα να μην ασχοληθείς. Παρότι ασχολείσαι.
Ήταν κλειδωμένο το μαγαζί; Αν δεν ήταν, δεν είναι διάρρηξη.
αμα ξεχασεις ξεκλειδωτο το σπιτι σου, και μπουκαρουν, να το θεωρησεις φιλικη επισκεψη.
Στο χωριό μου αφήνω ξεκλείδωτο το σπίτι και όταν μπαίνουν στο σπίτι, το πραγματοποιούν ως φιλική επίσκεψη.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ανατροπή: Ούτε ληστής ούτε πρεζόνι το θύμα στο κοσμηματοπωλείο - νέα βίντεο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 29 Μαρ 2019, 11:15

Ωραίος :D
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68196
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ανατροπή: Ούτε ληστής ούτε πρεζόνι το θύμα στο κοσμηματοπωλείο - νέα βίντεο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 29 Μαρ 2019, 11:27

Naida έγραψε:
28 Μαρ 2019, 18:57
Η ανθρώπινη ζωή είναι ανώτερης της περιουσίας σου. Μόνο με την ανθρώπινη ζωή είναι ισάξια.
Μ' αυτήν την έννοια η αξία της ζωής ενός οπλισμένου ληστή (είναι πλεονασμός αλλά κάπου φαίνεται να αγνοείται η έννοια του όπλου γι' αυτό το τονίζω) αξίζει ακριβώς όσο αποτιμά ο ληστής τη ζωή και την αξιοπρέπεια του δυνητικού θύματος του. Ούτε λεπτό παραπάνω ή παρακάτω.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Ανατροπή: Ούτε ληστής ούτε πρεζόνι το θύμα στο κοσμηματοπωλείο - νέα βίντεο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 29 Μαρ 2019, 11:33

Bipsco έγραψε:
29 Μαρ 2019, 11:13
Ασέβαστος έγραψε:
29 Μαρ 2019, 09:54
Bipsco έγραψε:
28 Μαρ 2019, 19:55

Ήταν κλειδωμένο το μαγαζί; Αν δεν ήταν, δεν είναι διάρρηξη.
αμα ξεχασεις ξεκλειδωτο το σπιτι σου, και μπουκαρουν, να το θεωρησεις φιλικη επισκεψη.
Στο χωριό μου αφήνω ξεκλείδωτο το σπίτι και όταν μπαίνουν στο σπίτι, το πραγματοποιούν ως φιλική επίσκεψη.
εντάξει μωρε, μπορεί καποιος να δίνει και Νήσο Κω ελευθερα σε οποιον περνάει, αλλά κανείς δεν θα τον πει φουστανέλα.

:lol:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
koukouvagia
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: 23 Μαρ 2019, 20:26
Τοποθεσία: Athens

Re: Ανατροπή: Ούτε ληστής ούτε πρεζόνι το θύμα στο κοσμηματοπωλείο - νέα βίντεο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από koukouvagia » 29 Μαρ 2019, 13:07

hellegennes έγραψε:
28 Μαρ 2019, 23:47
koukouvagia έγραψε:
28 Μαρ 2019, 23:18
hellegennes έγραψε:
28 Μαρ 2019, 23:04
Παρεμπιπτόντως, ηθικά, λόγω χριστιανισμού, μπορεί να θεωρεί πολύ κόσμος ότι είναι προσβολή να λες κάτι για έναν νεκρό, εγώ όμως θεωρώ ηθικά πολύ χειρότερο να λες πράγματα για έναν ζωντανό. Γιατί ο ζωντανός υπάρχει ενώ ο πεθαμένος δεν υπάρχει για να προσβληθεί.
Ο ζωντανός μπορεί να προστατέψει την αξιοπρέπεια του, ο νεκρός όχι.
Γι' αυτό είναι ακριβώς αντίθετα από αυτό που εσύ θεωρείς σωστό.
Ο νεκρός δεν νοιάζεται να προστατέψει τίποτα. Γιατί είναι νεκρός. Και δεν ορίζεται ότι έχει αξιοπρέπεια γιατί δεν υπάρχει καν. Ο νεκρός δεν είναι ανυπεράσπιστος, είναι ανύπαρκτος. Δεν μπορεί να του κάνει ζημιά τίποτα.

Θεωρώ αστείο να βρίζεις έναν άνθρωπο όσο ζει κι αφού πεθάνει να σέβεσαι την αδυναμία του να απαντήσει. Το ουσιώδες είναι να τον σέβεσαι όσο ζει. Αφού πεθάνει δεν ενδιαφέρεται πια για τον σεβασμό σου. Δεν υφίσταται ύπαρξη που να ενδιαφέρεται.
Έχουμε διαφορετική αντίληψη για το τι είναι σωστό. Δεν είναι κακό αυτό.
Ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε. :D
Μια λεκτική απειλή είναι το πιο γνήσιο πιστοποιητικό ανικανότητας.
Nassim Nicholas Taleb

Άβαταρ μέλους
koukouvagia
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: 23 Μαρ 2019, 20:26
Τοποθεσία: Athens

Re: Ανατροπή: Ούτε ληστής ούτε πρεζόνι το θύμα στο κοσμηματοπωλείο - νέα βίντεο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από koukouvagia » 29 Μαρ 2019, 13:09

sys3x έγραψε:
28 Μαρ 2019, 20:48
koukouvagia έγραψε:
28 Μαρ 2019, 20:45
sys3x έγραψε:
28 Μαρ 2019, 20:37


δυστυχώς μάλλον δεν θα μπορέσουμε να ολοκληρώσουμε τα τελευταία στάδια της εκπαίδευσης.
:roll:
Ότι τι δηλαδή η Ομόνοια δεν είναι επικίνδυνη πόλη; :102:
Δυο φορές μου την έχουν πέσει στη Μενάνδρου για να μου πουλήσουν με το ζόρι ναρκωτικά.
εγώ φταίω μάλλον, δεν εννοούσα αυτό, η τελική εκπαίδευση γίνετε πάντα στη Σαλονική (εκτός αν εγκρίνουμε κάποιον αντιπρόσωπο κάτω).
Είσαι πολύ πάνω.
Αν κερνάει το εκπαιδευτικό πρόγραμμα τρίγωνα Πανοράματος, έρχομαι και με τα πόδια. :003:
Μια λεκτική απειλή είναι το πιο γνήσιο πιστοποιητικό ανικανότητας.
Nassim Nicholas Taleb

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37505
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ανατροπή: Ούτε ληστής ούτε πρεζόνι το θύμα στο κοσμηματοπωλείο - νέα βίντεο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 29 Μαρ 2019, 16:00

koukouvagia έγραψε:
29 Μαρ 2019, 13:09
sys3x έγραψε:
28 Μαρ 2019, 20:48
koukouvagia έγραψε:
28 Μαρ 2019, 20:45


Ότι τι δηλαδή η Ομόνοια δεν είναι επικίνδυνη πόλη; :102:
Δυο φορές μου την έχουν πέσει στη Μενάνδρου για να μου πουλήσουν με το ζόρι ναρκωτικά.
εγώ φταίω μάλλον, δεν εννοούσα αυτό, η τελική εκπαίδευση γίνετε πάντα στη Σαλονική (εκτός αν εγκρίνουμε κάποιον αντιπρόσωπο κάτω).
Είσαι πολύ πάνω.
Αν κερνάει το εκπαιδευτικό πρόγραμμα τρίγωνα Πανοράματος, έρχομαι και με τα πόδια. :003:
Ο γιος της Ελενίδου είναι φίλος αλλά δεν είναι αυτό το θέμα, +ότι με ανησυχεί λίγο η εξάρτηση στην ζάχαρη. Σε κάθε περίπτωση όλα λύνονται ανάλογα με την προσφορά πάντα.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ανατροπή: Ούτε ληστής ούτε πρεζόνι το θύμα στο κοσμηματοπωλείο - νέα βίντεο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 29 Μαρ 2019, 20:18

Ασέβαστος έγραψε:
29 Μαρ 2019, 09:59
Pirate7G έγραψε:
28 Μαρ 2019, 22:31
Ο άνθρωπος είναι πραγματικά απαράδεκτος.
Ώρα που τα μαγαζιά ήταν ανοιχτά ο άλλος βλέπει διάρρηξη.
Μιλάμε για μεγάλο συκοφαντη. Κι η συκοφαντικά για νεκρό είναι κάτι που διώκεται ποινικά.
στα ανοιχτα μαγαζια, ειναι ανοιχτες οι πορτες. δε χρειαζονται κοπανημα με πυροσβεστηρα για να ανοιξουν.

Μιλάς για 2 εντελώς διαφορετικές χρονικές στιγμές και τις περιγράφεις λες και είναι ένα και το αυτό.
Λάθος προσέγγιση κάνεις.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ανατροπή: Ούτε ληστής ούτε πρεζόνι το θύμα στο κοσμηματοπωλείο - νέα βίντεο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 29 Μαρ 2019, 20:24

hellegennes έγραψε:
28 Μαρ 2019, 22:41
Pirate7G έγραψε:
28 Μαρ 2019, 22:31
Ο άνθρωπος είναι πραγματικά απαράδεκτος.
Ώρα που τα μαγαζιά ήταν ανοιχτά ο άλλος βλέπει διάρρηξη.
Μιλάμε για μεγάλο συκοφαντη. Κι η συκοφαντικά για νεκρό είναι κάτι που διώκεται ποινικά.
Μόνο οι συγγενείς πρώτου και δεύτερου βαθμού μπορούν να κάνουν έγκληση για προσβολή μνήμης νεκρού. Ένα αυτό.

Δεύτερο: η διάρρηξη προϋποθέτει εισβολή σε κλειστό χώρο, ανεξαρτήτως ώρας, χώρου και χρήσης. Αυτήν την μαλακία με τα ανοιχτά μαγαζιά την ξανάγραψες. Δεν έχει καμμιά σχέση. Όταν ένα μαγαζί είναι κλειστό -ας είναι ανοιχτή όλη η κοινωνία- είναι κλειστό. Και το μαγαζί εκείνην την ώρα ήταν κλειστό.-

Αλλά όχι παύλα. Ψέματα. Θα επαναλάβω για μια ακόμη φορά ότι η διάρρηξη είναι η ΜΟΝΗ εκδοχή που έχει κατατεθεί από οποιοδήποτε στοιχείο (και συγκεκριμένα από την κατάθεση του κοσμηματοπώλη).
Διάρρηξη θα ήταν αν η πόρτα ήταν κλειδωμένη και παραβιάζουν ταν. Κλειστές, στα μαγαζιά, είναι και τον χειμώνα οι πόρτες. Αρα βάσει του αστείου συλλογισμού σου όλοι όσοι σπρώχνουν τις κλειστές πόρτες των μαγαζιών τον χειμώνα, για να εισέλθουν σε αυτά, είναι διαρρήκτες.

Ο μόνος λόγος που επιμένεις σε αυτήν την ηλιθια συκοφαντία για διάρρηξη είναι γιατί δεν θες να παραδεχθείς πως ειπες κάτι που δεν ισχυει. Ούτε η αστυνομία ούτε ο γέρος ανεφεραν κάτι τέτοιο. Και χαλάμε τόσο χρόνο εξαιτίας του εγωισμού σου. Δεν θα χάσεις κάνα αξίωμα αν παραδεχθείς το λάθος σου. Ξεκόλλα.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40134
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ανατροπή: Ούτε ληστής ούτε πρεζόνι το θύμα στο κοσμηματοπωλείο - νέα βίντεο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 29 Μαρ 2019, 23:01

Pirate7G έγραψε:
29 Μαρ 2019, 20:24
Διάρρηξη θα ήταν αν η πόρτα ήταν κλειδωμένη και παραβιάζουν ταν. Κλειστές, στα μαγαζιά, είναι και τον χειμώνα οι πόρτες. Αρα βάσει του αστείου συλλογισμού σου όλοι όσοι σπρώχνουν τις κλειστές πόρτες των μαγαζιών τον χειμώνα, για να εισέλθουν σε αυτά, είναι διαρρήκτες.
Επειδή μάς έχεις ταράξει στην μαλακία, πάρε:

Όποιος διαρρήχνει οποιοδήποτε μέρος κτιρίου, εξωτερικό ή εσωτερικό ή ανοίγει με ξεκλείδωμα, έλξη, ώθηση, ανύψωση ή με οποιοδήποτε άλλο μέσο, θύρα, παράθυρο, παραθυρόφυλλο, πόρτα υπογείου ή άλλο πράγμα προορισμένο για το κλείσιμο ή για την κάλυψη ανοίγματος σε κάποιο κτίριο ή άνοιγμα που επιτρέπει τη δίοδο από ένα μέρος του κτιρίου σε άλλο, θεωρείται ότι διαρρήχνει το κτίριο.

Κάποιο πρόσωπο θεωρείται ότι εισέρχεται σε κτίριο αμέσως όταν οποιοδήποτε μέρος του σώματος του ή οποιοδήποτε μέρος οργάνου που χρησιμοποιείται από αυτό, βρίσκεται εντός του κτιρίου.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ανατροπή: Ούτε ληστής ούτε πρεζόνι το θύμα στο κοσμηματοπωλείο - νέα βίντεο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 29 Μαρ 2019, 23:44

hellegennes έγραψε:
29 Μαρ 2019, 23:01
Pirate7G έγραψε:
29 Μαρ 2019, 20:24
Διάρρηξη θα ήταν αν η πόρτα ήταν κλειδωμένη και παραβιάζουν ταν. Κλειστές, στα μαγαζιά, είναι και τον χειμώνα οι πόρτες. Αρα βάσει του αστείου συλλογισμού σου όλοι όσοι σπρώχνουν τις κλειστές πόρτες των μαγαζιών τον χειμώνα, για να εισέλθουν σε αυτά, είναι διαρρήκτες.
Επειδή μάς έχεις ταράξει στην μαλακία, πάρε:

Όποιος διαρρήχνει οποιοδήποτε μέρος κτιρίου, εξωτερικό ή εσωτερικό ή ανοίγει με ξεκλείδωμα, έλξη, ώθηση, ανύψωση ή με οποιοδήποτε άλλο μέσο, θύρα, παράθυρο, παραθυρόφυλλο, πόρτα υπογείου ή άλλο πράγμα προορισμένο για το κλείσιμο ή για την κάλυψη ανοίγματος σε κάποιο κτίριο ή άνοιγμα που επιτρέπει τη δίοδο από ένα μέρος του κτιρίου σε άλλο, θεωρείται ότι διαρρήχνει το κτίριο.

Κάποιο πρόσωπο θεωρείται ότι εισέρχεται σε κτίριο αμέσως όταν οποιοδήποτε μέρος του σώματος του ή οποιοδήποτε μέρος οργάνου που χρησιμοποιείται από αυτό, βρίσκεται εντός του κτιρίου.
Άρα όλοι όσοι ωθούμε ή έλκουμε θύρα καταστήματος, για να εισελθουμε, σε αυτό είμαστε διαρρήκτες. Κι ως επόμενο αυτών που έγραψες, οι σημάνσεις στις θύρες των καταστημάτων που γράφουν "ωθήσατε" ή "ελξατε" είναι παροτρύνσεις σε διάρρηξη.
Ωραιος :smt023:lol:
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40134
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ανατροπή: Ούτε ληστής ούτε πρεζόνι το θύμα στο κοσμηματοπωλείο - νέα βίντεο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 30 Μαρ 2019, 00:12

Αυτό που παραθέτω είναι κατ' ευθείαν από τον κυπριακό ποινικό κώδικα. Είναι εμφανές ότι ώθηση, έλξη, ανύψωση ή οποιοδήποτε άλλο μέσο αναφέρεται σε χώρο που είναι είτε προσωρινά είτε μόνιμα κλειστός, όχι που έχει μηχανισμό που χρειάζεται ελάχιστη δύναμη για να ενεργοποιήσεις.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Ανατροπή: Ούτε ληστής ούτε πρεζόνι το θύμα στο κοσμηματοπωλείο - νέα βίντεο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 30 Μαρ 2019, 00:28

hellegennes έγραψε:
30 Μαρ 2019, 00:12
Αυτό που παραθέτω είναι κατ' ευθείαν από τον κυπριακό ποινικό κώδικα. Είναι εμφανές ότι ώθηση, έλξη, ανύψωση ή οποιοδήποτε άλλο μέσο αναφέρεται σε χώρο που είναι είτε προσωρινά είτε μόνιμα κλειστός, όχι που έχει μηχανισμό που χρειάζεται ελάχιστη δύναμη για να ενεργοποιήσεις.
Άρα όσοι ωθούν πόρτες καταστημάτων για να μπουν είναι διαρρήκτες.
Κι όσες συμανσεις σε θύρες καταστημάτων γράφουν "ωθήσατε" ή "έλξατε", είναι προτροπές σε διάρρηξη.
Αυτά βάσει της οπτικής, που προσπαθείς να παρουσιάσεις τα πράγματα. :lol:

Γιατί απλά δεν σταματάς να λες την συκοφαντία περί διάρρηξης και συνεχίζεις να εκτίθεσαι και να εκθέτεις και το phorum σε πιθανό κίνδυνο;
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40134
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ανατροπή: Ούτε ληστής ούτε πρεζόνι το θύμα στο κοσμηματοπωλείο - νέα βίντεο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 30 Μαρ 2019, 00:56

Αυτά πες τα στους νομοθέτες.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών