Ροδίτης επιχειρηματίας στο Φαληράκι θα πάρετε τα αρ@@@ μου οι νέοι σε μισθούς.

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4634
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: Ροδίτης επιχειρηματίας στο Φαληράκι θα πάρετε τα αρ@@@ μου οι νέοι σε μισθούς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 13 Απρ 2023, 12:13

ST48410 έγραψε:
13 Απρ 2023, 12:08
Rakomelofronas έγραψε:
13 Απρ 2023, 12:01
Ο τουρισμός είναι κακή ατμομηχανή για την οικονομία. Δεν απαιτεί ούτε ιδιαίτερη επένδυση σε υποδομές ούτε εξειδικευμένο ανθρώπινο δυναμικό που η Ελλάδα παράγει με το κιλό απ' τα πανεπιστήμια, ενώ έχει εποχικό χαρακτήρα καθώς και ελαστική ζήτηση που επηρεάζεται από οποιαδήποτε δυσμενή εξέλιξη ή επίδοξο ανταγωνιστή. Η Ελλάδα χρειάζεται άλλους τομείς να τραβάνε το κάρο πλην τουρισμού και εστίασης.
Μπορεί. Αλλά εδώ δεν συζητάμε αυτό. Συζητάμε αν ωφελεί την οικονομία και τους πολίτες να περάσει το rooms to let της κυρά Θοδώρας σε μεγάλη αλυσίδα του εξωτερικού.
Μπορεί να είναι και μεγάλη αλυσίδα του εσωτερικού αλλά το όφελος εξαρτάται από το ποιους θα επιλέξει αυτή η αλυσίδα για προμηθευτές και εργαζομένους και κυρίως με τι όρους. Η κυρα-Θοδώρα κάνει μικρές παραγγελίες, αν κάνει κιόλας, και κακοπληρώνει, αν έχει εργαζομένους και δεν το τρέχει οικογενειακά.
Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.
Τargetnews

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24418
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Ροδίτης επιχειρηματίας στο Φαληράκι θα πάρετε τα αρ@@@ μου οι νέοι σε μισθούς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 13 Απρ 2023, 12:20

Rakomelofronas έγραψε:
13 Απρ 2023, 12:13
Μπορεί να είναι και μεγάλη αλυσίδα του εσωτερικού αλλά το όφελος εξαρτάται από το ποιους θα επιλέξει αυτή η αλυσίδα για προμηθευτές και εργαζομένους και κυρίως με τι όρους. Η κυρα-Θοδώρα κάνει μικρές παραγγελίες, αν κάνει κιόλας, και κακοπληρώνει, αν έχει εργαζομένους και δεν το τρέχει οικογενειακά.
Η κυρά Θοδώρα δεν μπορεί να μην πληρώσει τους προμηθευτές. Για τα βασικά αναλώσιμα και το φαγητό δηλαδή. Θέλει δεν θέλει αυτά τα δίνει. Και τι θα κάνει αν χάσει αυτό το περιουσιακό στοιχείο που βιοπορίζεται η ίδια και τα παιδιά της; Δύσκολα θα μετεκπαιδευτεί να προσφέρει κάπως αλλιώς στην αγορά εργασίας.
Επίσης είναι πολύ πιο εύκολο για εγχώριες και ξένες αλυσίδες να εισάγουν και αν εκπαιδεύσουν εργαζομένους. Χαμός γίνεται στα εμαιλ τους από τουριστικές σχολές του εξωτερικού που ζητάνε να στείλουν μαθητές για πρακτική. Και δεν εννοώ για καμαριέρες αλλά κυρίως για και για τις θέσεις που μπορούν να δώσουν καλή δουλειά σε νέα παιδιά (κρατήσεις, ρεσεψιόν κλπ).

Ίσως να έχω άδικο, αλλά προτιμώ να υπάρχουν μικροϊδιοκτήτες σε έναν τομέα που η συγκέντρωση κεφαλαίου δεν οδηγεί σε οικονομία κλίμακας και δεν ρίχνει τις τιμές. Δεν θα έχεις φθηνότερο κατάλυμα αν καταλήξουν όλα σε 10 μεγάλους ομίλους.

Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4634
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: Ροδίτης επιχειρηματίας στο Φαληράκι θα πάρετε τα αρ@@@ μου οι νέοι σε μισθούς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 13 Απρ 2023, 12:32

ST48410 έγραψε:
13 Απρ 2023, 12:20
Η κυρά Θοδώρα δεν μπορεί να μην πληρώσει τους προμηθευτές. Για τα βασικά αναλώσιμα και το φαγητό δηλαδή. Θέλει δεν θέλει αυτά τα δίνει. Και τι θα κάνει αν χάσει αυτό το περιουσιακό στοιχείο που βιοπορίζεται η ίδια και τα παιδιά της; Δύσκολα θα μετεκπαιδευτεί να προσφέρει κάπως αλλιώς στην αγορά εργασίας.
Επίσης είναι πολύ πιο εύκολο για εγχώριες και ξένες αλυσίδες να εισάγουν και αν εκπαιδεύσουν εργαζομένους. Χαμός γίνεται στα εμαιλ τους από τουριστικές σχολές του εξωτερικού που ζητάνε να στείλουν μαθητές για πρακτική. Και δεν εννοώ για καμαριέρες αλλά κυρίως για και για τις θέσεις που μπορούν να δώσουν καλή δουλειά σε νέα παιδιά (κρατήσεις, ρεσεψιόν κλπ).

Ίσως να έχω άδικο, αλλά προτιμώ να υπάρχουν μικροϊδιοκτήτες σε έναν τομέα που η συγκέντρωση κεφαλαίου δεν οδηγεί σε οικονομία κλίμακας και δεν ρίχνει τις τιμές. Δεν θα έχεις φθηνότερο κατάλυμα αν καταλήξουν όλα σε 10 μεγάλους ομίλους.
Τι να σου πω, έχω άλλη εικόνα από την αγορά σχετικά με τη συνέπεια στις πληρωμές. Σε κάθε περίπτωση, δεν χρειάζεται να το χάσει. Αν το παραχωρεί για εκμετάλλευση στην εταιρεία ή αν το πουλήσει και επενδύσει αλλού τα χρήματά της, θα μπορεί να εξασφαλίσει μια εναλλακτική πηγή εισοδήματος. Δεν θέλω να πεταχτούν στον δρόμο οι μικροί του κλάδου, απλώς να αλλάξουν κλάδο. :)

Η χρήση εργαζομένων από το εξωτερικό ήδη απαιτείται από τον κλάδο και τώρα.

Οι τιμές των καταλυμάτων έχουν να κάνουν σε μεγάλο βαθμό με τη ζήτηση. Η κυρα - Θοδώρα της Μυκόνου δεν χρεώνει το ίδιο με την κυρα - Θοδώρα της Αριδαίας.
Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.
Τargetnews

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70136
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ροδίτης επιχειρηματίας στο Φαληράκι θα πάρετε τα αρ@@@ μου οι νέοι σε μισθούς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Απρ 2023, 12:38

Rakomelofronas έγραψε:
13 Απρ 2023, 12:01
ST48410 έγραψε:
13 Απρ 2023, 11:52
Rakomelofronas έγραψε:
13 Απρ 2023, 11:44
Εύχομαι καλή συρρίκνωση - "συγκεντροποίηση κεφαλαίου" σε όλο τον κλάδο.
Γιατί όμως; Σε τι θα ωφεληθεί η κοινωνία από όλο αυτό; Καταλαβαίνω το να υπάρχει αγανάκτηση ειδικά από όποιον έχει πέσει σε κακό αφεντικό αλλά προσωπικά προτιμώ ισχυροποίηση των ελέγχων και συμμόρφωση των παρανομούντων.

Το να περάσουν οι επιχειρήσεις σε μεγάλους ομίλους έχει και θετικά και αρνητικά. Στα θετικά ότι θα προωθείται το τουριστικό προϊόν πιο επαγγελματικά και ότι θα τηρείται η νομοθεσία κάπως περισσότερο σε ό,τι αφορά πληρωμές και ωράρια. Στα αρνητικά το ότι μέρος των κερδών θα φεύγει αμέσως προς το εξωτερικό.

Προσωπικά θέλω να μείνουν στο επάγγελμα όσοι μπορούν να είναι νόμιμοι. Κι ας είναι και πολλοί μικροί.
Ο τουρισμός είναι κακή ατμομηχανή για την οικονομία. Δεν απαιτεί ούτε ιδιαίτερη επένδυση σε υποδομές ούτε εξειδικευμένο ανθρώπινο δυναμικό που η Ελλάδα παράγει με το κιλό απ' τα πανεπιστήμια, ενώ έχει εποχικό χαρακτήρα καθώς και ελαστική ζήτηση που επηρεάζεται από οποιαδήποτε δυσμενή εξέλιξη ή επίδοξο ανταγωνιστή. Η Ελλάδα χρειάζεται άλλους τομείς να τραβάνε το κάρο πλην τουρισμού και εστίασης.
Σοβαρά τώρα; Το κυριώτερο πρόβλημα των μεγάλων εταιριών που υποστηρίζεις είναι η έλλειψη εξειδικευμένου προσωπικού.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70136
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ροδίτης επιχειρηματίας στο Φαληράκι θα πάρετε τα αρ@@@ μου οι νέοι σε μισθούς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Απρ 2023, 12:43

plouf έγραψε:
12 Απρ 2023, 00:37
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
12 Απρ 2023, 00:33
στειλτε μηνυμα στους νοικοκυραιους την 21η μαιου :g030::g030::g030:
Δηλωνω παρων. :8)

Εικόνα
Τον ξέρετε;
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ροδίτης επιχειρηματίας στο Φαληράκι θα πάρετε τα αρ@@@ μου οι νέοι σε μισθούς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 13 Απρ 2023, 12:48

έχω μια υποψία ποιο είναι το συγκεκριμένο καφέ στη παραλία . Η περιοχή έχει αρκετά ηρεμήσει χωρίς όμως να λείπει η νυχτερινή ζωή. Η συγκεκριμένη παραλία έχει γαλάζια σημαία
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 7074
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Ροδίτης επιχειρηματίας στο Φαληράκι θα πάρετε τα αρ@@@ μου οι νέοι σε μισθούς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 13 Απρ 2023, 12:50

Ερμής έγραψε:
12 Απρ 2023, 13:10
Parrot έγραψε:
12 Απρ 2023, 13:00
southern έγραψε:
12 Απρ 2023, 12:43

εντάξει αλλά δεν πάει κανείς και να δουλέψει με απαιτήσεις Πακιστανού χωρίς χαρτιά
Αυτό είναι πρόβλημα του εργαζόμενου που θα μείνει χωρίς δουλειά..
Ο εργοδότης πάντα θα βρίσκει υπαλλήλους, άνθρωποι που θέλουν να δουλέψουν υπάρχουν πάρα πολλοί..
Αν θες να βρεις ένα τυχαίο ανειδίκευτο εργάτη ο οποίος πολύ πιθανο να σε κρεμάσει στο οτιδήποτε, ναι θα βρεις πολλούς.
Σοβαρούς εργαζόμενους που να τους κόβει, από δύσκολο έως πολύ δύσκολο. Και αυτοί παίζουν απο ηλικίες 35-55
Σε όλα αυτά τα μαγαζιά πάντα υπάρχουν και τέτοια άτομα, έμπειρα και κάποιας ηλικίας που ξέρουν τη δουλειά και ασφαλώς πληρώνονται παραπάνω απ' το 20χρονο που είναι φοιτητής και έρχεται σεζόν και δεν ξέρει που πάνε τα 4..

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48694
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ροδίτης επιχειρηματίας στο Φαληράκι θα πάρετε τα αρ@@@ μου οι νέοι σε μισθούς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 13 Απρ 2023, 13:13

southern έγραψε:
11 Απρ 2023, 23:51
Και ενώ το εργατικό κέντρο Ρόδου παλεύει για τους μισθούς των εργαζομένων στον τουρισμό κάποιοι δεν λεν να καταλάβουνε ότι ο εργαζόμενος δεν είναι δούλος, δεν είναι σκλάβος και υποχείριο του κάθε ενός που θεωρεί ή θέλει να λέγεται εργοδότης. Η Ρόδος έχει γίνει πάρα πολλές φορές σημείο αναφοράς και καταγγελιών από εργαζόμενους που έχουν επισημάνει τις συνθήκες για τις οποίες έχουν καλεστεί να εργαστούν.

Ο Επιχειρηματίας γνωστού καφέ στο Φαληράκι έγινε πολύ γρήγορα νούμερο ένα tred στην εφαρμογή τίκ τόκ για τις επιθέσεις που ξεκίνησε να κάνει σε όσους εργάζονται στον τουρισμό και έχουν παράπονα από τους επιχειρηματίες που εργάστηκαν στα νησιά. Όπως ήταν φυσικό άρχισε να δέχεται επιθέσεις από εργαζόμενους οι οποίοι του εξηγούσαν γιατί ποτέ ο επιχειρηματίας αυτός δεν θα βρει εργαζόμενο.

Ο Συγκεκριμένος επιχειρηματίας θεωρεί μάλλον σωστό ότι οι νέοι εργαζόμενοι και γενικά οι εργαζόμενοι θα πρέπει να εργάζονται προφανώς με τρεις και εξήντα όπως ο ίδιος όταν ξεκίνησε στον τομέα της εστίασης.

Ο ίδιος ρωτάει στο βίντεο που ανέβασε πόσα θες σαν νέος να δουλέψεις σεζόν πες το ρε φίλε; Tι έχεις καταφέρει εσύ στα 25 που δεν το έχουμε καταφέρει εμείς που δουλεύουμε 33 χρόνια και βγαίνεις και μιλάς; Συνεχίζει λέγοντας ότι όταν πήγαινε για δουλειά έπαιρνε μισθό τρεις και 60 και δεν μιλάγαμε είμαστε μα…κες; Μάλιστα ο ίδιος συνεχίζοντας να απευθύνεται σε νέους εργαζόμενους τους λέει ότι αν σε ρωτήσω τι έχει μέσα ο μουσακάς ανάθεμα και αν ξέρεις. Σαν νέος το μόνο που ξέρεις είναι να λες μα…κιες.

Καταλήγοντας αναφέρει ότι αν είσαι μάγκας και ξέρεις την δουλειά θα πάρεις χρήματα αν δεν την ξέρεις θα πάρεις τα αρ…ια του.

Η δική μας η δουλειά δεν είναι να βγάλουμε το βίντεο στη δημοσιότητα και να μην δουλέψει το καλοκαίρι. Το βίντεο το δώσαμε στο εργατικό κέντρο Ρόδου και τον πρόεδρο τον κ. Παναγιώτη Εγγλέζο και είμαστε βέβαιοι ότι θα πράξει τα δέοντα
https://protiekdosi.news/%CF%81%CE%BF%C ... %BA%CE%B9/
Ο τύπος είναι απαράδεκτος.
Νεοφιλελέρες
Πρόστυχες χολέρες.
Έξω από τη χώρα μου οι λάθροι και οι παιδέρες.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25541
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Ροδίτης επιχειρηματίας στο Φαληράκι θα πάρετε τα αρ@@@ μου οι νέοι σε μισθούς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 13 Απρ 2023, 13:34

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Απρ 2023, 12:38

Σοβαρά τώρα; Το κυριώτερο πρόβλημα των μεγάλων εταιριών που υποστηρίζεις είναι η έλλειψη εξειδικευμένου προσωπικού.
Κρίσιμος παράγοντας

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2777
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Ροδίτης επιχειρηματίας στο Φαληράκι θα πάρετε τα αρ@@@ μου οι νέοι σε μισθούς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 13 Απρ 2023, 14:43

Rakomelofronas έγραψε:
13 Απρ 2023, 11:44
Εύχομαι καλή συρρίκνωση - "συγκεντροποίηση κεφαλαίου" σε όλο τον κλάδο. Η κοινωνία υποχρεώθηκε να τους βάλει πλάτη μέσω του κράτους και η ανταμοιβή τους είναι η δημιουργία κακών και εποχικών θέσεων εργασίας. Βέβαια, με ΝΔ ή ΣΥΡΙΖΑ στην εξουσία, θα βρουν φτηνούς δούλους από το εξωτερικό για να καλύψουν ανάγκες, δεν τους φοβάμαι, αλλά πάντα θα ελπίζω.
δεν ήταν έτσι προ κρίσης. ήταν απλώς άλλος ένα κλάδος. Δεν ήταν ο καλύτερος αλλά εξυπηρετούσε συνήθως κατοικους των γύρω περιοχών. Μισθοί στα 1500 με ρεπό δεν ήταν σπάνιοι. Υπήρχαν όμως και άλλοι διέξοδοι για να δουλέψει η μάζα. Το δημόσιο, τράπεζες, αυτοαπασχολούμενοι, και ένα σωρό άλλα που εξαφανίστηκαν μετά το 2010. Τώρα σου λενε αυτό είναι. Ακόμα αρχισαν να παίρνουν απενοχοποιημένα και με αντιρατσιστικούς νόμους αλλοδαπους και έχουμε φτάσει στο σημείο να ζητάνε ξεδιάντροπα εισαγωγές.
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
Αλιόσα
Δημοσιεύσεις: 7327
Εγγραφή: 23 Ιουν 2021, 15:43
Phorum.gr user: Αλιόσα
Τοποθεσία: Βλαδιβοστόκ

Re: Ροδίτης επιχειρηματίας στο Φαληράκι θα πάρετε τα αρ@@@ μου οι νέοι σε μισθούς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αλιόσα » 13 Απρ 2023, 14:47

Πρέπει να ειναι πολύ μαλάκας αυτος ο καφετζής.

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23484
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Ροδίτης επιχειρηματίας στο Φαληράκι θα πάρετε τα αρ@@@ μου οι νέοι σε μισθούς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 13 Απρ 2023, 14:58

Parrot έγραψε:
12 Απρ 2023, 00:30
southern έγραψε:
11 Απρ 2023, 23:51
Ο τύπος είναι απαράδεκτος.
Καλά τους είπε..!
παπαριες τους ειπε ... Ροδο δουλευεις 24/7 6μηνο για 1000 ευρω το μηνα ... οι σκατοπουστες οι νησιωτες το εχουνε ξευτιλισει ... καλο ειναι να παει η επιθεωρηση εργασιας να γαζωσει μερικα κωλαρακια εκει
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6511
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: Ροδίτης επιχειρηματίας στο Φαληράκι θα πάρετε τα αρ@@@ μου οι νέοι σε μισθούς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 13 Απρ 2023, 15:43

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Απρ 2023, 12:38
Σοβαρά τώρα; Το κυριώτερο πρόβλημα των μεγάλων εταιριών που υποστηρίζεις είναι η έλλειψη εξειδικευμένου προσωπικού.
Δεν υπάρχει καμία τέτοια έλλειψη. Η μόνη έλλειψη είναι στη διάθεσή τους να πληρώσουν τους αντίστοιχους μισθούς που απαιτούνται για τέτοιες θέσεις.

Και μιας και το έχει και η μέρα με τα αυγά, εδώ ταιριάζει το λαϊκό ρητό "με πορδές δεν βάφονται αυγά".
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4634
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: Ροδίτης επιχειρηματίας στο Φαληράκι θα πάρετε τα αρ@@@ μου οι νέοι σε μισθούς.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 13 Απρ 2023, 17:15

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Απρ 2023, 12:38
Σοβαρά τώρα; Το κυριώτερο πρόβλημα των μεγάλων εταιριών που υποστηρίζεις είναι η έλλειψη εξειδικευμένου προσωπικού.
Όχι.
Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.
Τargetnews

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών