Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Απρ 2023, 22:04

Αγις έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:55
Αγις έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:49


ενω η δικη σου καμια
Εδώ που τα λέμε, γιατί να έχει περισσότερη σημασία η ζωή του οποιοδήποτε χαζού δίποδου ρε Άγι;

Και επιστημονικώς και φιλοσοφικώς και όπως γουστάρεις.
χαζο λες τον Αρι που κινδυνεψε να σκοτωθει για να αποφυγει σκυλο που πεταχτηκε ξαφνικα ;
για μενα ειναι
Ποιος είναι ο Άρις;

Όποιος και να' ναι, είναι μάλλον ψιλοχαζούλης αν θεωρεί προσωπικό χώρο το οποιοδήποτε σημείο που μπορεί να πεταχτεί κάποιο άλιεν... στα ξαφνικά. :)
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25913
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 14 Απρ 2023, 22:08

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Απρ 2023, 22:04
Αγις έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:55


Εδώ που τα λέμε, γιατί να έχει περισσότερη σημασία η ζωή του οποιοδήποτε χαζού δίποδου ρε Άγι;

Και επιστημονικώς και φιλοσοφικώς και όπως γουστάρεις.
χαζο λες τον Αρι που κινδυνεψε να σκοτωθει για να αποφυγει σκυλο που πεταχτηκε ξαφνικα ;
για μενα ειναι
Ποιος είναι ο Άρις;

Όποιος και να' ναι, είναι μάλλον ψιλοχαζούλης αν θεωρεί προσωπικό χώρο το οποιοδήποτε σημείο που μπορεί να πεταχτεί κάποιο άλιεν... στα ξαφνικά. :)
μαλλον δεν παρακολουθεις τη συζητηση αν κ εκανες παραθεση

Arisvilla έγραψε: ↑17 λεπτά πριν
Δεν μπορεί να μην τον είδε τον σκύλο. Επίτηδες το έκανε. Εκτος αν ήταν μεθυσμένη που δεν νομίζω. Κατά τα άλλα τα προστιμα δεν ξέρω αν εισπράττονται. Εγώ πάντως παλιότερα μάζευα συνέχεια πτώματα γατιών έξω από το δρόμο στο σπίτι μου πατημένες από αυτοκίνητα. Τώρα τελευταία σχεδόν καμία. Δεν ξέρω αν έπαιξαν ρόλο και τα πρόστιμα σε αυτό Μια φορά κόντεψα να σκοτωθώ σε δρόμο προσπαθώντας να αποφύγω ένα σκύλο που πετάχτηκε ξαφνικά. Γιατί η ζωή ενος ζώου έστω και αδέσποτου έχε σημασία.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Απρ 2023, 22:09

Και για να ξεκαθαρίζουμε κάποια πράγματα, προσωπικώς είτε δίποδο είτε τετράποδο είτε οχτάποδο, αν πρόκειται για τη διαφύλαξη της δικής μου ακεραιότητας, δεν μετράω πόδια. :lol:

Το ίδιο ισχύει και για ό,τι μου δίνει χαρά.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7896
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 14 Απρ 2023, 22:13

Δυστυχώς οι ψυχοπαθεις δεν διαγιγνώσκονται. Αν συνέβαινε κάτι τέτοιο θα έπρεπε να γεμίσουν τα ψυχιατρεία. Ψυχοπαθής είναι ο οποιοσδήποτε κάνει κακό εκ προθέσεως σε άλλους ανθρώπους ή και ζώα, για διασκέδαση ή για οικονομικό όφελος ή άλλο όφελος.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Απρ 2023, 22:19

Antares έγραψε:
14 Απρ 2023, 22:13
Δυστυχώς οι ψυχοπαθεις δεν διαγιγνώσκονται. Αν συνέβαινε κάτι τέτοιο θα έπρεπε να γεμίσουν τα ψυχιατρεία. Ψυχοπαθής είναι ο οποιοσδήποτε κάνει κακό εκ προθέσεως σε άλλους ανθρώπους ή και ζώα, για διασκέδαση ή για οικονομικό όφελος ή άλλο όφελος.
Αυτός δεν είναι ψυχοπαθής, ένας ακόμη μεϊνστριμ κακομοίρης είναι, που αρχίζει τις κλάψες όταν στοχοποιηθεί.

Τα ψυχιατρεία παίζουν για πιο εξτρήμ φάσεις.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25190
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 14 Απρ 2023, 22:19

Αγις έγραψε:
14 Απρ 2023, 22:08
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Απρ 2023, 22:04
Αγις έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:58


χαζο λες τον Αρι που κινδυνεψε να σκοτωθει για να αποφυγει σκυλο που πεταχτηκε ξαφνικα ;
για μενα ειναι
Ποιος είναι ο Άρις;

Όποιος και να' ναι, είναι μάλλον ψιλοχαζούλης αν θεωρεί προσωπικό χώρο το οποιοδήποτε σημείο που μπορεί να πεταχτεί κάποιο άλιεν... στα ξαφνικά. :)
μαλλον δεν παρακολουθεις τη συζητηση αν κ εκανες παραθεση

Arisvilla έγραψε: ↑17 λεπτά πριν
Δεν μπορεί να μην τον είδε τον σκύλο. Επίτηδες το έκανε. Εκτος αν ήταν μεθυσμένη που δεν νομίζω. Κατά τα άλλα τα προστιμα δεν ξέρω αν εισπράττονται. Εγώ πάντως παλιότερα μάζευα συνέχεια πτώματα γατιών έξω από το δρόμο στο σπίτι μου πατημένες από αυτοκίνητα. Τώρα τελευταία σχεδόν καμία. Δεν ξέρω αν έπαιξαν ρόλο και τα πρόστιμα σε αυτό Μια φορά κόντεψα να σκοτωθώ σε δρόμο προσπαθώντας να αποφύγω ένα σκύλο που πετάχτηκε ξαφνικά. Γιατί η ζωή ενος ζώου έστω και αδέσποτου έχε σημασία.
Oταν κινούμαστε μέσα στην πόλη τηρούμε ευλαβικά τα όρια ταχύτητας και περιμένουμε ότι θα πεταχτεί παιδάκι, γέρος ή σκύλος .
Σε κάθε περίπτωση με αυτήν την ταχύτητα η επιλογή είναι να πάθει ζημιά το αυτοκίνητο από ελιγμό, παρά να κινδυνέψει ζωή.

Σε επαρχιακό δρόμο με μεγαλύτερη ταχύτητα μετράει μόνο η τύχη και δευτερευόντως η εμπειρία του οδηγού.
Πιθανότατα δεν θα έκανα ελιγμό που θα επεφερε κίνδυνο για τη ζωή μου για να αποφύγω μικρό ζώο
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7229
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 14 Απρ 2023, 22:20

Αγις έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:49
Arisvilla έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:47
Δεν μπορεί να μην τον είδε τον σκύλο. Επίτηδες το έκανε. Εκτος αν ήταν μεθυσμένη που δεν νομίζω. Κατά τα άλλα τα προστιμα δεν ξέρω αν εισπράττονται. Εγώ πάντως παλιότερα μάζευα συνέχεια πτώματα γατιών έξω από το δρόμο στο σπίτι μου πατημένες από αυτοκίνητα. Τώρα τελευταία σχεδόν καμία. Δεν ξέρω αν έπαιξαν ρόλο και τα πρόστιμα σε αυτό. Μια φορά κόντεψα να σκοτωθώ σε δρόμο προσπαθώντας να αποφύγω ένα σκύλο που πετάχτηκε ξαφνικά. Γιατί η ζωή ενος ζώου έστω και αδέσποτου έχε σημασία.
ενω η δικη σου καμια
συμφωνω !! σε αυτην την περιπτωση μια απο τις σπανιες ειμαι με το σκυλο και το γατι

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13355
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 14 Απρ 2023, 22:23

Πόσοι κωλάνθρωποι υπάρχουν εκει έξω..
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

nemo
Δημοσιεύσεις: 7229
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 14 Απρ 2023, 22:24

Beria έγραψε:
14 Απρ 2023, 22:19
Αγις έγραψε:
14 Απρ 2023, 22:08
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Απρ 2023, 22:04


Ποιος είναι ο Άρις;

Όποιος και να' ναι, είναι μάλλον ψιλοχαζούλης αν θεωρεί προσωπικό χώρο το οποιοδήποτε σημείο που μπορεί να πεταχτεί κάποιο άλιεν... στα ξαφνικά. :)
μαλλον δεν παρακολουθεις τη συζητηση αν κ εκανες παραθεση

Arisvilla έγραψε: ↑17 λεπτά πριν
Δεν μπορεί να μην τον είδε τον σκύλο. Επίτηδες το έκανε. Εκτος αν ήταν μεθυσμένη που δεν νομίζω. Κατά τα άλλα τα προστιμα δεν ξέρω αν εισπράττονται. Εγώ πάντως παλιότερα μάζευα συνέχεια πτώματα γατιών έξω από το δρόμο στο σπίτι μου πατημένες από αυτοκίνητα. Τώρα τελευταία σχεδόν καμία. Δεν ξέρω αν έπαιξαν ρόλο και τα πρόστιμα σε αυτό Μια φορά κόντεψα να σκοτωθώ σε δρόμο προσπαθώντας να αποφύγω ένα σκύλο που πετάχτηκε ξαφνικά. Γιατί η ζωή ενος ζώου έστω και αδέσποτου έχε σημασία.
Oταν κινούμαστε μέσα στην πόλη τηρούμε ευλαβικά τα όρια ταχύτητας και περιμένουμε ότι θα πεταχτεί παιδάκι, γέρος ή σκύλος .
Σε κάθε περίπτωση με αυτήν την ταχύτητα η επιλογή είναι να πάθει ζημιά το αυτοκίνητο από ελιγμό, παρά να κινδυνέψει ζωή.

Σε επαρχιακό δρόμο με μεγαλύτερη ταχύτητα μετράει μόνο η τύχη και δευτερευόντως η εμπειρία του οδηγού.
Πιθανότατα δεν θα έκανα ελιγμό που θα επεφερε κίνδυνο για τη ζωή μου για να αποφύγω μικρό ζώο
αρλουμπες ! σε καθε περιπτωση και σιγα να παμε η ζημια ειναι πανω απο 3000 ευρω
συν και δεν προλαβαινουμε αν πεταχτει ενδιαμεσα σε ενα εμποδιο

εγω αν πεταχτει σκυλος γατι στο ξαφνικο -κρταω το τιμονι σταθερο χωρις φρενα
εξον απο ανθρωπους εκει θα το γονατισω και ας παθω ζημια

nemo
Δημοσιεύσεις: 7229
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 14 Απρ 2023, 22:26

και οσο για μιαου μιαου και και τα λοιπα εχουν αποδεκατιστει οικογενειες γιατι στην χαζομαρα τους
προσπαθησαν να αποφυγουν ζωα και κουτουλησαν σε μαντρες και κουτσουρα και διερχομενα αυτοκινητα

nemo
Δημοσιεύσεις: 7229
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 14 Απρ 2023, 22:29

πριν απο χρονια ημουν αυτοπτης μαρτυρας στον θανατο μιας γυναικας και μανας δυο παιδιων
σε λεωφόρο με μεγαλη κινηση κατεβηκε γρηγορα να βοηθησει ενα σκυλο στην μεση του δρομου
δεν θυμαμαι ποσα αμαξια την παρεσυραν

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25913
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 14 Απρ 2023, 22:32

nemo έγραψε:
14 Απρ 2023, 22:26
και οσο για μιαου μιαου και και τα λοιπα εχουν αποδεκατιστει οικογενειες γιατι στην χαζομαρα τους
προσπαθησαν να αποφυγουν ζωα και κουτουλησαν σε μαντρες και κουτσουρα και διερχομενα αυτοκινητα
καποια στιγμη θα ανακυρηχτουν μαρτυρες κ αγιοι της θρησκειας των τετραποδων θεων κ θα μνημονευονται στις λατρευτικες τελετουργιες
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Απρ 2023, 22:33

Beria έγραψε:
14 Απρ 2023, 22:19
Πιθανότατα δεν θα έκανα ελιγμό που θα επεφερε κίνδυνο για τη ζωή μου για να αποφύγω μικρό ζώο
Αυτό είναι απολύτως λογικό.

Το ερώτημα είναι αν θα επιχειρούσες επικίνδυνο ελιγμό για τη ζωή σου, αν πήγαινες με το νόμιμο όριο ταχύτητας και πεταγόταν μπροστά σου μικρός ή υπερήλιξ άνθρωπος, που θεωρητικώς τουλάχιστον έχουν περισσότερη γνώση από τα τετράποδα για την κυκλοφορία.

Για πες.

Χωρίς σκονάκια για τις μεταφυσικές/ψιλοθρησκευτικές προσεγγίσεις ανωτερότητας των ανθρώπινων έμβιων, εντάξει;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 14 Απρ 2023, 22:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21107
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 14 Απρ 2023, 22:35

Beria έγραψε:
14 Απρ 2023, 22:19
Αγις έγραψε:
14 Απρ 2023, 22:08
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Απρ 2023, 22:04


Ποιος είναι ο Άρις;

Όποιος και να' ναι, είναι μάλλον ψιλοχαζούλης αν θεωρεί προσωπικό χώρο το οποιοδήποτε σημείο που μπορεί να πεταχτεί κάποιο άλιεν... στα ξαφνικά. :)
μαλλον δεν παρακολουθεις τη συζητηση αν κ εκανες παραθεση

Arisvilla έγραψε: ↑17 λεπτά πριν
Δεν μπορεί να μην τον είδε τον σκύλο. Επίτηδες το έκανε. Εκτος αν ήταν μεθυσμένη που δεν νομίζω. Κατά τα άλλα τα προστιμα δεν ξέρω αν εισπράττονται. Εγώ πάντως παλιότερα μάζευα συνέχεια πτώματα γατιών έξω από το δρόμο στο σπίτι μου πατημένες από αυτοκίνητα. Τώρα τελευταία σχεδόν καμία. Δεν ξέρω αν έπαιξαν ρόλο και τα πρόστιμα σε αυτό Μια φορά κόντεψα να σκοτωθώ σε δρόμο προσπαθώντας να αποφύγω ένα σκύλο που πετάχτηκε ξαφνικά. Γιατί η ζωή ενος ζώου έστω και αδέσποτου έχε σημασία.
Oταν κινούμαστε μέσα στην πόλη τηρούμε ευλαβικά τα όρια ταχύτητας και περιμένουμε ότι θα πεταχτεί παιδάκι, γέρος ή σκύλος .
Σε κάθε περίπτωση με αυτήν την ταχύτητα η επιλογή είναι να πάθει ζημιά το αυτοκίνητο από ελιγμό, παρά να κινδυνέψει ζωή.
Ώρα είναι να μας πεις ότι σταματάμε και στις διαβάσεις ανεξαρτήτως ύπαρξης φωτεινού σηματοδότη ή όταν στρίβουμε παρέχουμε προτεραιότητα σε πεζούς.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25190
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 14 Απρ 2023, 22:36

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Απρ 2023, 22:33
Beria έγραψε:
14 Απρ 2023, 22:19
Πιθανότατα δεν θα έκανα ελιγμό που θα επεφερε κίνδυνο για τη ζωή μου για να αποφύγω μικρό ζώο
Αυτό είναι απολύτως λογικό.

Το ερώτημα είναι αν θα επιχειρούσες επικίνδυνο ελιγμό για τη ζωή σου, αν πήγαινες με το νόμιμο όριο ταχύτητας και πεταγόταν μπροστά σου μικρός ή υπερήλιξ άνθρωπος, που θεωρητικώς τουλάχιστον έχουν περισσότερη γνώση για την κυκλοφορία.

Για πες.

Χωρίς σκονάκια για τις μεταφυσικές/ψιλοθρησκευτικές προσεγγίσεις ανωτερότητας των ανθρώπινων έμβιων, εντάξει;
Έγραψα μόλις ότι σε τέτοια περίπτωση (πάνω από τα 50 Χιλ/ώρα που κινούμαστε στην πόλη) η έκβαση είναι πρωτίστως θέμα τύχης και λιγότερο εμπειρίας ή γρηγόρης σκέψης.

Θα έκανα λογικό ελιγμό (όχι παράτολμο) και ο θεός βοηθός
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών