Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 14 Απρ 2023, 21:42

Αγις έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:39
Naida έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:36
Blackdog έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:31


Συνηθως πας σιγα σιγα αν τυχει κατι τετοιο. Για να μην χτυπησεις τον σκυλο...

Αυτη σχεδον περασε απο πανω. Μαλακισμενη :011:
Δεν είναι απλά μαλακισμένη. Είναι εγκληματίας είτε εκ πεποιθησεως είτε γιατι ειναι για το ψυχιατρείο.
απλα ειναι Γυναικα οδηγος
Σωστά. Αν ήταν άντρας θα είχε δέσει το σκυλάκι στο αγροτικό και θα το έσερνε.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10004
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 14 Απρ 2023, 21:43

Μάλλον είχε προηγούμενα με την σκυλομάνα
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2439
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 14 Απρ 2023, 21:45

Naida έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:36


Δεν είναι απλά μαλακισμένη. Είναι εγκληματίας είτε εκ πεποιθησεως είτε γιατι ειναι για το ψυχιατρείο.
Στο μεταξυ δεν σταματησε καν, εφυγε σαν να μην εγινε τιποτα :102:

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2439
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 14 Απρ 2023, 21:47

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:38


Μαλάκιο, σαφώς κατώτερης νοητικής υποστάθμης από ένα χταπόδι.

Ισχύει και για την "κηδεμόνα" που αφήνει το σκυλί χωρίς λουρί εν μέσω μαλακίων.
Συμφωνω. Εφαγε και η κηδεμονας 200ε αλλα ειναι λιγα

Ειναι και μεγαλος σε ηλικια ο σκυλος, 12 ετων, επρεπε να τον ειχε απο κοντα.

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9304
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 14 Απρ 2023, 21:47

Δεν μπορεί να μην τον είδε τον σκύλο. Επίτηδες το έκανε. Εκτος αν ήταν μεθυσμένη που δεν νομίζω. Κατά τα άλλα τα προστιμα δεν ξέρω αν εισπράττονται. Εγώ πάντως παλιότερα μάζευα συνέχεια πτώματα γατιών έξω από το δρόμο στο σπίτι μου πατημένες από αυτοκίνητα. Τώρα τελευταία σχεδόν καμία. Δεν ξέρω αν έπαιξαν ρόλο και τα πρόστιμα σε αυτό. Μια φορά κόντεψα να σκοτωθώ σε δρόμο προσπαθώντας να αποφύγω ένα σκύλο που πετάχτηκε ξαφνικά. Γιατί η ζωή ενος ζώου έστω και αδέσποτου έχε σημασία.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25911
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 14 Απρ 2023, 21:47

Naida έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:42
Αγις έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:39
Naida έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:36


Δεν είναι απλά μαλακισμένη. Είναι εγκληματίας είτε εκ πεποιθησεως είτε γιατι ειναι για το ψυχιατρείο.
απλα ειναι Γυναικα οδηγος
Σωστά. Αν ήταν άντρας θα είχε δέσει το σκυλάκι στο αγροτικό και θα το έσερνε.
πιθανοτατα κοιταζε στον καθρεφτη αν της εχει χαλασει το μαλλι η πληκτρολογουσε στορυ ''περναω υπεροχα στην τοποθεσια Ηρακλειο παω για ρακομελα στον '' Ντελικανη Μαυροπουκαμισα '' το πιο ιν στεκι της πολης
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25911
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 14 Απρ 2023, 21:49

Arisvilla έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:47
Δεν μπορεί να μην τον είδε τον σκύλο. Επίτηδες το έκανε. Εκτος αν ήταν μεθυσμένη που δεν νομίζω. Κατά τα άλλα τα προστιμα δεν ξέρω αν εισπράττονται. Εγώ πάντως παλιότερα μάζευα συνέχεια πτώματα γατιών έξω από το δρόμο στο σπίτι μου πατημένες από αυτοκίνητα. Τώρα τελευταία σχεδόν καμία. Δεν ξέρω αν έπαιξαν ρόλο και τα πρόστιμα σε αυτό. Μια φορά κόντεψα να σκοτωθώ σε δρόμο προσπαθώντας να αποφύγω ένα σκύλο που πετάχτηκε ξαφνικά. Γιατί η ζωή ενος ζώου έστω και αδέσποτου έχε σημασία.
ενω η δικη σου καμια
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2439
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 14 Απρ 2023, 21:51

Αγις έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:39

απλα ειναι Γυναικα οδηγος
Παλια ηταν ετσι. Σημερα δεν ξερω τι εχει γινει, αλλα υπαρχουν πολλοι αντρες που ειναι επικινδυνοι στον δρομο. Δεν λεω οι μισοι, αλλα το ενα τριτο σιγουρα.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25189
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 14 Απρ 2023, 21:53

Στο μεταξύ ο σκύλος ήταν αδέσποτος. Τον τάιζαν οι γείτονες
Και η οδηγός είναι Αλβανή

Λυσσαξτε
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Απρ 2023, 21:55

Αγις έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:49
Arisvilla έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:47
Δεν μπορεί να μην τον είδε τον σκύλο. Επίτηδες το έκανε. Εκτος αν ήταν μεθυσμένη που δεν νομίζω. Κατά τα άλλα τα προστιμα δεν ξέρω αν εισπράττονται. Εγώ πάντως παλιότερα μάζευα συνέχεια πτώματα γατιών έξω από το δρόμο στο σπίτι μου πατημένες από αυτοκίνητα. Τώρα τελευταία σχεδόν καμία. Δεν ξέρω αν έπαιξαν ρόλο και τα πρόστιμα σε αυτό. Μια φορά κόντεψα να σκοτωθώ σε δρόμο προσπαθώντας να αποφύγω ένα σκύλο που πετάχτηκε ξαφνικά. Γιατί η ζωή ενος ζώου έστω και αδέσποτου έχε σημασία.
ενω η δικη σου καμια
Εδώ που τα λέμε, γιατί να έχει περισσότερη σημασία η ζωή του οποιοδήποτε χαζού δίποδου ρε Άγι;

Και επιστημονικώς και φιλοσοφικώς και όπως γουστάρεις.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 14 Απρ 2023, 21:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 14 Απρ 2023, 21:55

Καλώς να τη σκισουν αλλά τα ημιδεσποζομενα είναι μεγάλη μάστιγα. Η ιδιοκτήτρια το είχε αφήσει χύμα στο δρόμο χωρίς λουρί

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25911
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 14 Απρ 2023, 21:56

Blackdog έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:51
Αγις έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:39

απλα ειναι Γυναικα οδηγος
Παλια ηταν ετσι. Σημερα δεν ξερω τι εχει γινει, αλλα υπαρχουν πολλοι αντρες που ειναι επικινδυνοι στον δρομο. Δεν λεω οι μισοι, αλλα το ενα τριτο σιγουρα.
σημερα πρεπει να αφαιρεθουν οι αδειες οδηγησης απο το 80 + % των γυναικων - δεν νιωθουν
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 14 Απρ 2023, 21:57

Beria έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:53
Στο μεταξύ ο σκύλος ήταν αδέσποτος. Τον τάιζαν οι γείτονες
Και η οδηγός είναι Αλβανή

Λυσσαξτε
Γιατί να λυσσαξει κάποιος δεν κατάλαβα :p2:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25911
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 14 Απρ 2023, 21:58

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:55
Αγις έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:49
Arisvilla έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:47
Δεν μπορεί να μην τον είδε τον σκύλο. Επίτηδες το έκανε. Εκτος αν ήταν μεθυσμένη που δεν νομίζω. Κατά τα άλλα τα προστιμα δεν ξέρω αν εισπράττονται. Εγώ πάντως παλιότερα μάζευα συνέχεια πτώματα γατιών έξω από το δρόμο στο σπίτι μου πατημένες από αυτοκίνητα. Τώρα τελευταία σχεδόν καμία. Δεν ξέρω αν έπαιξαν ρόλο και τα πρόστιμα σε αυτό. Μια φορά κόντεψα να σκοτωθώ σε δρόμο προσπαθώντας να αποφύγω ένα σκύλο που πετάχτηκε ξαφνικά. Γιατί η ζωή ενος ζώου έστω και αδέσποτου έχε σημασία.
ενω η δικη σου καμια
Εδώ που τα λέμε, γιατί να έχει περισσότερη σημασία η ζωή του οποιοδήποτε χαζού δίποδου ρε Άγι;

Και επιστημονικώς και φιλοσοφικώς και όπως γουστάρεις.
χαζο λες τον Αρι που κινδυνεψε να σκοτωθει για να αποφυγει σκυλο που πεταχτηκε ξαφνικα ;
για μενα ειναι (αν αληθευει κ δεν ειναι μουφα εντυπωσιασμου )
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αγις την 14 Απρ 2023, 22:00, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ηράκλειο: Γυναίκα οδηγός πάτησε σκύλο συνειδητά και εν ψυχρώ με το αυτοκίνητό της - ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Απρ 2023, 21:59

EKPLIKTIKOS έγραψε:
14 Απρ 2023, 21:55
Καλώς να τη σκισουν αλλά τα ημιδεσποζομενα είναι μεγάλη μάστιγα. Η ιδιοκτήτρια το είχε αφήσει χύμα στο δρόμο χωρίς λουρί
Δηλαδή χύμα στο κύμα στο ανθρώπινο μεγαλείο.

Ας πρόσεχε.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών