Ξέσπασε η Μαρίνα Τσιντικίδου: «Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μου έκανε ένα μόνιμο bullying»

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Ξέσπασε η Μαρίνα Τσιντικίδου: «Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μου έκανε ένα μόνιμο bullying»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 06 Οκτ 2018, 10:16

Το μοντέλο που μεσουράνησε τη δεκαετιά του 90' σε μια σπάνια εμφάνιση


Το μοντέλο και «Μις Ευρώπη», Μαρίνα Τσιντικίδου, μετά από πολλά χρόνια αποχής από την τηλεόραση, μίλησε στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη, και αποκάλυψε μεταξύ άλλων τον λόγο που δεν έκανε οικογένεια, αλλά και το bullying που της έκανε ο Ανδρέας Μικρούτσικος. Η Μαρίνα δεν έχει να θυμάται και τα καλύτερα από τη συνεργασία της με τον Ανδρέα Μικρούτσικο όταν συνεργάστηκαν στην πρωινή εκπομπή του Mega «Χαμογελάτε είναι μεταδοτικό».


«Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μου έκανε ένα μόνιμο bullying, δεν ξέρω γιατί ειλικρινά, ρωτήστε τον! Ήμουν είκοσι, ήταν σαράντα και μου έκανε bullying! Τι να αντιδράσω μωρέ, ήμουν ένα μικρό κοριτσάκι, έχω φάει πάρα πολύ κακοήθεια στη μούρη ».


Δείτε όλα όσα εξομολογήθηκε η Μαρίνα Τσιντικίδου:

https://www.protothema.gr/life-style/ar ... tdiscovery

φυσικα δεν τολμουσε να τα δηλωσει αυτα την εποχη που ο μικρουτσικος ηταν τηλεοπτικος σταρ ουτε μας λεει τον τροπο με τον οποιο εγινε γνωστη και πυροβολει τον πεθαμενο μκρουτσικο (ο οποιος χρεωκοπησε σε ολα τα επιπεδα λογω της μουνοδουλικης συμπεριφορας του)

το γεγονος βεβαια οτι ακομη και σημερα αντλει δημοσιοτητα απο τον μικρουτσικο αποδεικνυει την μηδενικοτητα του προσωπου της

αυτος ακριβως ειναι ο μισανθρωπος κοσμος της γυναικοκρατιας,προφυλαχθειτε :g030:

υ.γ. ε ρε μαστορακης που σας χρειαζεται
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Eθνικοκοινωνιστης την 06 Οκτ 2018, 10:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα


Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ξέσπασε η Μαρίνα Τσιντικίδου: «Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μου έκανε ένα μόνιμο bullying»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 06 Οκτ 2018, 10:21

Maspoli έγραψε:
06 Οκτ 2018, 10:18
Εμετικη η Τσιντικιδου
και μεγαλοφιλετης του δημοσιου εκτος των αλλων

αλλα ελα μωρε οι mgtow ειναι ψυχοπαθεις σταλινες
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25899
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ξέσπασε η Μαρίνα Τσιντικίδου: «Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μου έκανε ένα μόνιμο bullying»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Οκτ 2018, 10:22

Νέα μόδα ;
Τις εχει καβαλήσει η μιρλα - η νεα εποχή δεν είναι αυτό που τους έλεγαν και εχουν κοψει καπίστρι και ιγκλα.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9710
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Ξέσπασε η Μαρίνα Τσιντικίδου: «Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μου έκανε ένα μόνιμο bullying»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 06 Οκτ 2018, 10:27

Ρε συ εθνοκοινωνιστή όλο με μαλακίες ασχολείσαι ή είναι ιδέα μου;

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ξέσπασε η Μαρίνα Τσιντικίδου: «Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μου έκανε ένα μόνιμο bullying»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 06 Οκτ 2018, 10:28

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
06 Οκτ 2018, 10:27
Ρε συ εθνοκοινωνιστή όλο με μαλακίες ασχολείσαι ή είναι ιδέα μου;
παντοφλακιας και εσυ? :e045:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17553
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Ξέσπασε η Μαρίνα Τσιντικίδου: «Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μου έκανε ένα μόνιμο bullying»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 06 Οκτ 2018, 10:29

Μια χαρα απαντηση της εδωσε ο Μικρουτσικος.

Αρκετα με την καθε πατσαβουρα ή τον καθε ανυπαρκτο

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Ξέσπασε η Μαρίνα Τσιντικίδου: «Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μου έκανε ένα μόνιμο bullying»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 06 Οκτ 2018, 10:31

Σημεία των καιρών. Τώρα θεωρείται μπουλινγκ κάτι που γινόταν και στην τηλεόραση ακόμα. Άκουγα τις προάλλες οτι όταν κυκλοφόρησαν οι Cure το Killing an Arab ένα σούσουρο έγινε, αλλά το τραγούδι κυκλοφόρησε, θεωρήθηκε μια ακόμα καλλιτεχνικη άποψη και όλοι συνέχισαν τη ζωή τους, ένα τραγούδι ήταν που δεν σήμαινε κάτι... Για να κυκλοφορήσει κάτι τέτοιο σήμερα! Να μην πούμε και για το τραγούδι γουστάρει τον Αράπη!

Για το αν άβγαλτα κοριτσάκια έβγαιναν στην τηλεόραση, είχαν καποιο μερίδιο ευθυνης και οι γονείς τους. Τότε είχε πολλή αίγλη ξαφνικά.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Athina__P την 06 Οκτ 2018, 10:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ξέσπασε η Μαρίνα Τσιντικίδου: «Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μου έκανε ένα μόνιμο bullying»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 06 Οκτ 2018, 10:32

Maspoli έγραψε:
06 Οκτ 2018, 10:29
Μια χαρα απαντηση της εδωσε ο Μικρουτσικος.

Αρκετα με την καθε πατσαβουρα ή τον καθε ανυπαρκτο
δεν εχει νοημα η οποιαδηποτε απαντηση του πλεον

το κακο εχει ηδη επιτελεστει
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Ξέσπασε η Μαρίνα Τσιντικίδου: «Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μου έκανε ένα μόνιμο bullying»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 06 Οκτ 2018, 10:34

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
06 Οκτ 2018, 10:32
Maspoli έγραψε:
06 Οκτ 2018, 10:29
Μια χαρα απαντηση της εδωσε ο Μικρουτσικος.

Αρκετα με την καθε πατσαβουρα ή τον καθε ανυπαρκτο
δεν εχει νοημα η οποιαδηποτε απαντηση του πλεον

το κακο εχει ηδη επιτελεστει
Ποιο είναι το κακό; Το ότι θυμήθηκε η Μαρίνα κάτι που φαινόταν και στο γυαλί αν το έβλεπες όχι πολύ προσεκτικά; Αν γίνεται μπούλινγκ κάποιος το δέχεται. Και η Μαρίνα και οι θεατές. Δεν θυμάμαι βέβαια λεπτομέρειες, ήταν κάπως στη συμπεριφορά όλο αυτό, φέρονταν στις κοπελιές σαν γλάστρες σαν να τους έλεγαν είσαι γλάστρα. Η Μενεγάκη το χειρίστηκε έξυπνα αυτό και το έκανε προϊόν!

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37780
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ξέσπασε η Μαρίνα Τσιντικίδου: «Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μου έκανε ένα μόνιμο bullying»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Οκτ 2018, 10:35

Η Μαρίνα ήταν από μικρή πολύ καλό παιδί πάντως να ξέρετε.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ξέσπασε η Μαρίνα Τσιντικίδου: «Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μου έκανε ένα μόνιμο bullying»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 06 Οκτ 2018, 10:37

Athina__P έγραψε:
06 Οκτ 2018, 10:34
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
06 Οκτ 2018, 10:32
Maspoli έγραψε:
06 Οκτ 2018, 10:29
Μια χαρα απαντηση της εδωσε ο Μικρουτσικος.

Αρκετα με την καθε πατσαβουρα ή τον καθε ανυπαρκτο
δεν εχει νοημα η οποιαδηποτε απαντηση του πλεον

το κακο εχει ηδη επιτελεστει
Ποιο είναι το κακό; Το ότι θυμήθηκε η Μαρίνα κάτι που φαινόταν και στο γυαλί αν το έβλεπες όχι πολύ προσεκτικά; Αν γίνεται μπούλινγκ κάποιος το δέχεται. Και η Μαρίνα και οι θεατές. Δεν θυμάμαι βέβαια λεπτομέρειες, ήταν κάπως στη συμπεριφορά όλο αυτό, φέρονταν στις κοπελιές σαν γλάστρες σαν να τους έλεγαν είσαι γλάστρα. Η Μενεγάκη το χειρίστηκε έξυπνα αυτό και το έκανε προϊόν!
το κακο που επιτελει η καθε τσιντικιδου στην κοινωνια που συντελει σε αυτο και ο καθε μουνοδουλος μικρουτσικος που κλαιγεται σημερα
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9710
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Ξέσπασε η Μαρίνα Τσιντικίδου: «Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μου έκανε ένα μόνιμο bullying»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 06 Οκτ 2018, 10:39

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
06 Οκτ 2018, 10:28
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
06 Οκτ 2018, 10:27
Ρε συ εθνοκοινωνιστή όλο με μαλακίες ασχολείσαι ή είναι ιδέα μου;
παντοφλακιας και εσυ? :e045:
Κάτσε να σιδερώσω ένα πλυντήριο ρούχα που έχω και μετά θα σου απαντήσω εμπεριστατωμένα.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37780
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ξέσπασε η Μαρίνα Τσιντικίδου: «Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μου έκανε ένα μόνιμο bullying»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 06 Οκτ 2018, 10:47

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
06 Οκτ 2018, 10:39
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
06 Οκτ 2018, 10:28
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
06 Οκτ 2018, 10:27
Ρε συ εθνοκοινωνιστή όλο με μαλακίες ασχολείσαι ή είναι ιδέα μου;
παντοφλακιας και εσυ? :e045:
Κάτσε να σιδερώσω ένα πλυντήριο ρούχα που έχω και μετά θα σου απαντήσω εμπεριστατωμένα.
Ποιο μαλακτικό προτιμάς;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 15296
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Ξέσπασε η Μαρίνα Τσιντικίδου: «Ο Ανδρέας Μικρούτσικος μου έκανε ένα μόνιμο bullying»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 06 Οκτ 2018, 10:55

Κι η Τσιμπου... εεε Τσιντικίδου στα αζήτητα και ξερνάει χολή.
Αν και αντιπαθούσα τον (πάλαι ποτέ) number 1 ρεαλιτζή της τηλεόρασης, παραταύτα θεωρώ ασχημοσύνη και αναξιοπρέπεια το να ρίχνει λάσπη (και μάλιστα μετά από τόσα χρόνια) σε κάποιον που έχει πλέον καταρρεύσει οριστικά.
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών