Ψεκ Ρωσία μπολια: μια αυτοκριτικη

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Ψεκ Ρωσία μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 07 Ιουν 2023, 17:17

Οι ψεκ είχαν δίκιο για τα κοβιντ μπολια. Εμείς οι συνετοι πολίτες πιστέψαμε τις αρχές, την επιστήμη, τις κυβερνήσεις κ μπολιαστηκαμε σαν τα πρόβατα. Ακολουθήσαμε όλες τις ανόητες οδηγιες που αλλαζαν καθε βδομαδα αναλογα με τα κεφια που ειχαν those in charge, ανεχτηκαμε μια κοινωνία που επιδόθηκε σε ενα κυριολεκτικο κυνήγι μαγισσών (τύπων που απλά έκοβαν βόλτες να πάρουν καθαρό αέρα) κ σε ολο αυτο πολλοι ημασταν συμμέτοχοι, οπως ακριβώς όταν στον μεσαίωνα έκαιγαν μάγισσες.

Αυτό πάει τώρα, ξεχάστηκε, οι ψεκ φωνάζουν μεν ακόμη αλλά κανείς δεν ενδιαφέρεται. Αφενός οι νευροτυπικοι εχουν short attention span αλλα ετσι κ αλλιως ποιος θελει να παραδεχτει οτι πιαστηκε κοροιδο; Μήπως έχουν δίκιο κ για τη Ρωσία; Προσωπικά είναι γνωστό ότι πάντοτε ήμουν υπέρ της δύσης, αυτό θα το πιστοποιησουν όσοι με θυμούνται κ από το παλιό φόρουμ. Πλέον έχω αρχίσει να αμφιβάλλω. Η "δυση" με απογοήτευσε. Πώς να υποστηριζω κάποιους που πλέον δεν πιστεύουν, ως κοινωνία, στα ιδανικά που υποτίθεται πιστεύαμε;

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24586
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ψεκ Ρωσία μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 07 Ιουν 2023, 17:20

Μαλακιες έλεγαν και οι ψεξ και ηκυβερνηση
Προφανώς και τα εμβόλια αφορούσαν μόνο τις ευαίσθητες ομάδες και όχι τα 5χρονα ππυ κυνηγούσε να εμβολιασεί ο πλευρης αλλά μη πάμε και στο άλλο άκρο
Επίσης προφανώς πολλά από τα μέτρα οπως sms για να βρω από το σπίτι μου ,δεν πάω βόλτα μετά τις 6 κτλ ήταν για ηλιθιους

Άβαταρ μέλους
killzone
Δημοσιεύσεις: 5616
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:41

Re: Ψεκ Ρωσία μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killzone » 07 Ιουν 2023, 17:21

Οι ιδιες οι ΗΠΑ σε πιασανε κοροιδο και εμβολιαστηκες αγαπητε μου οι ιδιες οι ΗΠΑ θελουν να σε ξεφορτωσουν μπας και μειωθει ο πληθυσμος πως να το κανουμε δεν χωραμε ολοι

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 17953
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Ψεκ Ρωσία μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 07 Ιουν 2023, 17:22

γουελκαμ :003::smt023

γενικοτερος ρουλ οφ θαμπ:


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 14623
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Ψεκ Ρωσία μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 07 Ιουν 2023, 17:30

Δημοκράτης έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:20
Μαλακιες έλεγαν και οι ψεξ και ηκυβερνηση
Προφανώς και τα εμβόλια αφορούσαν μόνο τις ευαίσθητες ομάδες και όχι τα 5χρονα ππυ κυνηγούσε να εμβολιασεί ο πλευρης αλλά μη πάμε και στο άλλο άκρο
Επίσης προφανώς πολλά από τα μέτρα οπως sms για να βρω από το σπίτι μου ,δεν πάω βόλτα μετά τις 6 κτλ ήταν για ηλιθιους
δεν είναι μαλακίες, είναι το λεγόμενο υγειονομικό θέατρο, η αίσθηση της ασφάλειας, που παίζει ρόλο στην ψυχολογία. Και οι τύποι με τις μαύρες ρόμπες και τις περίεργες μάσκες γεμάτες με λουλούδια για να μοσχοβολάνε, άχρηστοι ήταν, αλλά παίζανε τον ρόλο τους, το ίδιο και ο βασιλιάς της Γαλλίας που τους ακούμπαγε και θεράπευε τη σκροφούλα.
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24586
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ψεκ Ρωσία μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 07 Ιουν 2023, 17:37

Σενέκας έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:30
Δημοκράτης έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:20
Μαλακιες έλεγαν και οι ψεξ και ηκυβερνηση
Προφανώς και τα εμβόλια αφορούσαν μόνο τις ευαίσθητες ομάδες και όχι τα 5χρονα ππυ κυνηγούσε να εμβολιασεί ο πλευρης αλλά μη πάμε και στο άλλο άκρο
Επίσης προφανώς πολλά από τα μέτρα οπως sms για να βρω από το σπίτι μου ,δεν πάω βόλτα μετά τις 6 κτλ ήταν για ηλιθιους
δεν είναι μαλακίες, είναι το λεγόμενο υγειονομικό θέατρο, η αίσθηση της ασφάλειας, που παίζει ρόλο στην ψυχολογία. Και οι τύποι με τις μαύρες ρόμπες και τις περίεργες μάσκες γεμάτες με λουλούδια για να μοσχοβολάνε, άχρηστοι ήταν, αλλά παίζανε τον ρόλο τους, το ίδιο και ο βασιλιάς της Γαλλίας που τους ακούμπαγε και θεράπευε τη σκροφούλα.
δεν έχεις κι άδικο
Ο μέσος άνθρωπος θέλει να πιστεύει ότι υπάρχει έλεγχος στα πάντα
Ακόμα και στην εξέλιξη μιας πανδημίας
Αυτό όμως που με προβλημάτισε τρομερά στο θέμα κοβιντ είναι πως ο κάθε φοιτητής βιολογίας ξέρει ότι δεν υπάρχουν μόνιμα εμβόλια για τους Κορωναίους
Παρόλο που το ήξεραν και οι πέτρες πουλησνα το εμβόλιο ως το εισιτήριο προς την ελευθερία το κάνεις και μετά γλύφεις τα κάγκελα από τον ηλεκτρικό σταθμο της Ομονοίας και πάει λέγοντας
Πούλησαν τρόμο ότι πρέπει να εμβολιαστούν 5χρονα για έναν ιό που δεν τα αφορά
Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω πως έγινε όλο αυτό

pikey25
Δημοσιεύσεις: 4164
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 22:49
Phorum.gr user: pikey25

Re: Ψεκ Ρωσία μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pikey25 » 07 Ιουν 2023, 17:38

EKPLIKTIKOS έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:17
Οι ψεκ είχαν δίκιο για τα κοβιντ μπολια. Εμείς οι συνετοι πολίτες πιστέψαμε τις αρχές, την επιστήμη, τις κυβερνήσεις κ μπολιαστηκαμε σαν τα πρόβατα. Ακολουθήσαμε όλες τις ανόητες οδηγιες που αλλαζαν καθε βδομαδα αναλογα με τα κεφια που ειχαν those in charge, ανεχτηκαμε μια κοινωνία που επιδόθηκε σε ενα κυριολεκτικο κυνήγι μαγισσών (τύπων που απλά έκοβαν βόλτες να πάρουν καθαρό αέρα) κ σε ολο αυτο πολλοι ημασταν συμμέτοχοι, οπως ακριβώς όταν στον μεσαίωνα έκαιγαν μάγισσες.

Αυτό πάει τώρα, ξεχάστηκε, οι ψεκ φωνάζουν μεν ακόμη αλλά κανείς δεν ενδιαφέρεται. Αφενός οι νευροτυπικοι εχουν short attention span αλλα ετσι κ αλλιως ποιος θελει να παραδεχτει οτι πιαστηκε κοροιδο; Μήπως έχουν δίκιο κ για τη Ρωσία; Προσωπικά είναι γνωστό ότι πάντοτε ήμουν υπέρ της δύσης, αυτό θα το πιστοποιησουν όσοι με θυμούνται κ από το παλιό φόρουμ. Πλέον έχω αρχίσει να αμφιβάλλω. Η "δυση" με απογοήτευσε. Πώς να υποστηριζω κάποιους που πλέον δεν πιστεύουν, ως κοινωνία, στα ιδανικά που υποτίθεται πιστεύαμε;
Στα ζορια την κανουμε ε ? Να διαβασεις τον κυριο Σορος και να μπεις στην γραμμη :smt005:
Open your eyes time to wake up, Enough is enough is enough is enough

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24586
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ψεκ Ρωσία μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 07 Ιουν 2023, 17:38

killzone έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:21
Οι ιδιες οι ΗΠΑ σε πιασανε κοροιδο και εμβολιαστηκες αγαπητε μου οι ιδιες οι ΗΠΑ θελουν να σε ξεφορτωσουν μπας και μειωθει ο πληθυσμος πως να το κανουμε δεν χωραμε ολοι
Φίλε ψεκ, είδες να μειώνεται κανένας πληθυσμός λόγω κοβιντ ή λόγω εμβολίων;

Άβαταρ μέλους
killzone
Δημοσιεύσεις: 5616
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:41

Re: Ψεκ Ρωσία μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killzone » 07 Ιουν 2023, 17:39

Δημοκράτης έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:38
killzone έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:21
Οι ιδιες οι ΗΠΑ σε πιασανε κοροιδο και εμβολιαστηκες αγαπητε μου οι ιδιες οι ΗΠΑ θελουν να σε ξεφορτωσουν μπας και μειωθει ο πληθυσμος πως να το κανουμε δεν χωραμε ολοι
Φίλε ψεκ, είδες να μειώνεται κανένας πληθυσμός λόγω κοβιντ ή λόγω εμβολίων;
Θα αρχιζει να μειωνεται σταδιακα απο δω κ στο εξης μην αγχωνεσαι :smt023

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24586
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ψεκ Ρωσία μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 07 Ιουν 2023, 18:21

killzone έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:39
Δημοκράτης έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:38
killzone έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:21
Οι ιδιες οι ΗΠΑ σε πιασανε κοροιδο και εμβολιαστηκες αγαπητε μου οι ιδιες οι ΗΠΑ θελουν να σε ξεφορτωσουν μπας και μειωθει ο πληθυσμος πως να το κανουμε δεν χωραμε ολοι
Φίλε ψεκ, είδες να μειώνεται κανένας πληθυσμός λόγω κοβιντ ή λόγω εμβολίων;
Θα αρχιζει να μειωνεται σταδιακα απο δω κ στο εξης μην αγχωνεσαι :smt023
Το μόνο που βλέπω να μειώνεται είναι το iq σου μέρα με τη μέρα και δεν έχεις και περιθώρια

Άβαταρ μέλους
killzone
Δημοσιεύσεις: 5616
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:41

Re: Ψεκ Ρωσία μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killzone » 07 Ιουν 2023, 18:23

Δημοκράτης έγραψε:
07 Ιουν 2023, 18:21
killzone έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:39
Δημοκράτης έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:38


Φίλε ψεκ, είδες να μειώνεται κανένας πληθυσμός λόγω κοβιντ ή λόγω εμβολίων;
Θα αρχιζει να μειωνεται σταδιακα απο δω κ στο εξης μην αγχωνεσαι :smt023
Το μόνο που βλέπω να μειώνεται είναι το iq σου μέρα με τη μέρα και δεν έχεις και περιθώρια
Δεν πειραζει ζησε οσο ειναι να ζησεις :c020:

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11579
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Ψεκ Ρωσία μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 07 Ιουν 2023, 18:29

EKPLIKTIKOS έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:17

Αυτό πάει τώρα, ξεχάστηκε
Από εμένα πάντως δεν ξεχάστηκε καθόλου, και ούτε πρόκειται.
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16501
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Ψεκ Ρωσία μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 07 Ιουν 2023, 18:41

Δημοκράτης έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:37

Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω πως έγινε όλο αυτό
Γιατί δεν βλεπεις στον καθρέφτη; Εκει θα δεις γιατι εγινε ολο αυτο.
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Passager
Δημοσιεύσεις: 1204
Εγγραφή: 25 Σεπ 2022, 21:44
Phorum.gr user: Passager

Re: Ψεκ Ρωσία μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Passager » 07 Ιουν 2023, 18:42

Το μεγαλο σκανδαλο με την Ουρσουλα και τον Μπουρλα το εχετε μαθει ελπιζω. Κατι που αν υπηρχε στοιχειωδης δικαιοσυνη στην ΕΕ (λεμε τωρα) επρεπε να βλεπουμε την δικη στην ΤΒ με γαριδακια.

Τα λεω αυτα αν και εχω εμβιλιαστει 3 φορες και παρα το γεγονος οτι στις επαφες μου με γιατρους ειδα οτι οι υπερ και οι κατα ηταν περιπου 50/50.

Αλλα το θεμα δεν ειναι μονο τα εμβολια που θα δειξει στο μελλον... μεγαλοι Γιατροι και βραβειο νομπελ και υποψηφιος βραβειου και κορυφες στον τομεα τον συγκεκριμενο της ιατρικης, εξωστρακιστηκαν. Με συνοπτικες διαδικασιες.
Αυτο δεν απασχολησε κανενα ; Εμενα με απασχολησε.

Αλλα περισσοτερο με απασχολει η "κατανοηση" και η απαθεια των λαων... ποιων λαων ; Της Αφρικης ; Οχι. Της Ασιας ; Οχι... Των δυτικων, να ακολουθουν σαν κοπαδι αυτους που τους εχουν ρημαξει τη ζωη και εχουν αφαιρεσει απο τα παιδια τους οποιοδηποτε πεπρωμενο.

Θα γινουν Ζιμπαμπουε, ισλαμαμπαντ, οι πολιτες θα φτωχευσουν θα εξαθλιωθουν η μεσαια ταξη θα γινει πλεμπα, επιπλεον εκτος το οτι θα ειναι υποδουλοι στις χωρες τους, θα κακοποιουνται, και τα παιδια τους γιουσουφακια, και θα λενε... "παλι καλα"..."αυτοι ξερουν... ας τους ακολουθησουμε μη γινουν και χειροτερα"

Κυριοι, ενας μεγαλος πολιτισμος σβηνει. Οι τελευταιοι του αντρες πεφτουν εκατερωθεν των οχθεων του Δνειπερου και αυτο για να κρατησουν με νυχια και δοντια την δυστοπικη κοινωνια των νεοταξιτων.

Και θεωρω τον εαυτο μου τυχερο γιατι ειμαι μαρτυρας των μεγαλων γεγονοτων. Επισης τυχερο γιατι τα βλεπω...γιατι εκει που ολοι κοιτανε...ε, και καποιοι βλεπουν.

Μετα απο αυτο τελειωσε.
Ζητω η Μεγαλη Σομαλια ! και προσεξτε καλα γιατι θα εχει και αλλη πανδημια... καθειστε φρονιμα. Και να πιστευετε οτι σας λενε. Να δειτε τι σας εχουν για μετα που ελεγε ο συγχωρεμενος.


Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 11723
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Ψεκ Ρωσία μπολια: μια αυτοκριτικη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 07 Ιουν 2023, 18:44

killzone έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:39
Δημοκράτης έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:38
killzone έγραψε:
07 Ιουν 2023, 17:21
Οι ιδιες οι ΗΠΑ σε πιασανε κοροιδο και εμβολιαστηκες αγαπητε μου οι ιδιες οι ΗΠΑ θελουν να σε ξεφορτωσουν μπας και μειωθει ο πληθυσμος πως να το κανουμε δεν χωραμε ολοι
Φίλε ψεκ, είδες να μειώνεται κανένας πληθυσμός λόγω κοβιντ ή λόγω εμβολίων;
Θα αρχιζει να μειωνεται σταδιακα απο δω κ στο εξης μην αγχωνεσαι :smt023
Θα έρθει να μας επιτεθεί η Ζαχάροβα;
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών