Οδηγίες προς νέους εργένηδες που θέλουν να βρουν το άλλο τους μισό

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Οδηγίες προς νέους εργένηδες που θέλουν να βρουν το άλλο τους μισό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 18 Ιουν 2023, 11:18

kongrosian έγραψε:
18 Ιουν 2023, 10:58
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Ιουν 2023, 10:23
μια χαρά ολόκληρος είσαι και μόνος. υπάρχουν παρά πολλές χαρές στη ζωή πέραν του υπερεκτιμημενου έρωτα.
από την άλλη βέβαια, αν δεν μπορείς να βρεις κάποια γυναίκα στο φβ για σοβαρή σχέση, πρέπει να έχεις θέμα. εγώ βρίσκω συνέχεια, απλά μόλις ακούνε πως δε με ενδιαφέρει η μονογαμία και η επαγγελματικη μου καριέρα ειναι η επιτυχημένη διανομή φυλλαδιων, την κοπανάνε μετά από ένα λεπτό.
:smt005::smt122:whp:
ρε έγω για μια ωραία εμπειρια της νυχτός πάω, και μετά ότι λάχει, στο χαλάρο. αυτές όλες θέλουν σοβαρές σχέσεις, μονογαμικες, με βαθύ έρωτα, χωρίς φλερτ κλπ. όποιος θέλει τέτοια, γυναίκες υπάρχουν μάτσο. εγώ δεν... άλλωστε είχα την τέλεια και την παράτησα εγώ. γυρισμός δεν υπάρχει.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Οδηγίες προς νέους εργένηδες που θέλουν να βρουν το άλλο τους μισό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 18 Ιουν 2023, 11:21

Δεν πρέπει να γενικεύουμε. Υπάρχουν πολλοί δρόμοι προς την ευτυχία. Αν ο σοσιαλμπαχαλακης τη βρίσκει ετσι καλώς. Δεν πρέπει να αφήνουμε την κοινωνία, τους συγγενείς, τους φίλους και τις ενοχές που μας έχουν φορτώσει για το πώς πρέπει να είμαστε ευτυχισμένοι. My 2 cents

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4461
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Οδηγίες προς νέους εργένηδες που θέλουν να βρουν το άλλο τους μισό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 18 Ιουν 2023, 11:40

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Ιουν 2023, 11:18
kongrosian έγραψε:
18 Ιουν 2023, 10:58
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Ιουν 2023, 10:23
μια χαρά ολόκληρος είσαι και μόνος. υπάρχουν παρά πολλές χαρές στη ζωή πέραν του υπερεκτιμημενου έρωτα.
από την άλλη βέβαια, αν δεν μπορείς να βρεις κάποια γυναίκα στο φβ για σοβαρή σχέση, πρέπει να έχεις θέμα. εγώ βρίσκω συνέχεια, απλά μόλις ακούνε πως δε με ενδιαφέρει η μονογαμία και η επαγγελματικη μου καριέρα ειναι η επιτυχημένη διανομή φυλλαδιων, την κοπανάνε μετά από ένα λεπτό.
:smt005::smt122:whp:
ρε έγω για μια ωραία εμπειρια της νυχτός πάω, και μετά ότι λάχει, στο χαλάρο. αυτές όλες θέλουν σοβαρές σχέσεις, μονογαμικες, με βαθύ έρωτα, χωρίς φλερτ κλπ. όποιος θέλει τέτοια, γυναίκες υπάρχουν μάτσο. εγώ δεν... άλλωστε είχα την τέλεια και την παράτησα εγώ. γυρισμός δεν υπάρχει.
ok. δεκτό. αλλά σταμάτα να λες αυτό με τη διανομή φυλλαδίων κάθε φορά, γιατί κάνει και τα υπόλοιπα να μοιάζουν μη πιστευτά. :hammer:

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Οδηγίες προς νέους εργένηδες που θέλουν να βρουν το άλλο τους μισό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 18 Ιουν 2023, 11:42

kongrosian έγραψε:
18 Ιουν 2023, 11:40
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Ιουν 2023, 11:18
kongrosian έγραψε:
18 Ιουν 2023, 10:58


:smt005::smt122:whp:
ρε έγω για μια ωραία εμπειρια της νυχτός πάω, και μετά ότι λάχει, στο χαλάρο. αυτές όλες θέλουν σοβαρές σχέσεις, μονογαμικες, με βαθύ έρωτα, χωρίς φλερτ κλπ. όποιος θέλει τέτοια, γυναίκες υπάρχουν μάτσο. εγώ δεν... άλλωστε είχα την τέλεια και την παράτησα εγώ. γυρισμός δεν υπάρχει.
ok. δεκτό. αλλά σταμάτα να λες αυτό με τη διανομή φυλλαδίων κάθε φορά, γιατί κάνει και τα υπόλοιπα να μοιάζουν μη πιστευτά. :hammer:
μη κάνεις κι εσύ leaflet shaming, δεν είναι σωστό.

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4461
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Οδηγίες προς νέους εργένηδες που θέλουν να βρουν το άλλο τους μισό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 18 Ιουν 2023, 11:46

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Ιουν 2023, 11:42
kongrosian έγραψε:
18 Ιουν 2023, 11:40
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Ιουν 2023, 11:18

ρε έγω για μια ωραία εμπειρια της νυχτός πάω, και μετά ότι λάχει, στο χαλάρο. αυτές όλες θέλουν σοβαρές σχέσεις, μονογαμικες, με βαθύ έρωτα, χωρίς φλερτ κλπ. όποιος θέλει τέτοια, γυναίκες υπάρχουν μάτσο. εγώ δεν... άλλωστε είχα την τέλεια και την παράτησα εγώ. γυρισμός δεν υπάρχει.
ok. δεκτό. αλλά σταμάτα να λες αυτό με τη διανομή φυλλαδίων κάθε φορά, γιατί κάνει και τα υπόλοιπα να μοιάζουν μη πιστευτά. :hammer:
μη κάνεις κι εσύ leaflet shaming, δεν είναι σωστό.
οκ. :oops:

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Οδηγίες προς νέους εργένηδες που θέλουν να βρουν το άλλο τους μισό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 18 Ιουν 2023, 15:08

Feindflug έγραψε:
17 Ιουν 2023, 22:05
Και ποια είναι η αφορμή για όλα αυτές τις συμβουλές, τύπε;
χυλοπιτα απο ελληνιδα? :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Οδηγίες προς νέους εργένηδες που θέλουν να βρουν το άλλο τους μισό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 18 Ιουν 2023, 17:27

student έγραψε:
17 Ιουν 2023, 20:25

Σημαντικότατη παράμετρος που πάει αγκαζέ με το παραπάνω, η παράμετρος χρόνος!!! Όσο νωρίτερα γνωρίζεις τουλάχιστον τα θεμελιώδη του τί ψάχνεις, τόσο αυξάνονται οι πιθανότητες αν το βρεις να το γνωρίσεις, κι αν το κερδίσεις... να πετύχει. Και για να μην μένουμε σε γενικολογίες...  αν στα 21-22-23 δεν έχεις ξεκαθαρίσει σχεδόν απόλυτα μέσα σου ποια είναι τα απαραίτητα*, τα αδιαπραγματευτα* προαπαιτούμενα* που ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ πρέπει να έχει ο άνθρωπος που αναζητάς για να ποντάρεις μια ζωή, οι πιθανότητές σου να βρεις την ολοκλήρωση μειώνονται αισθητά.   Αν ακόμα δεν ξέρεις τι ψάχνεις ή επαναλαμβάνεις τις ίδιες μαλακίες στις επιλογές σου κοντά στα 30, ακούς το κελάηδημα του κότσιφα που πετάει μακρυά.
Όσο μεγαλώνει κανείς, τόσο πιο δύσπλαστος γίνεται. Αν φέρεις κοντά δυο κομμάτια πηλό που είναι φρέσκα και εύπλαστα, υπάρχουν πολλές πιθανότητες να φτιάξουν ένα νέο διπλάσιο σε μέγεθος αριστούργημα. Όσο ξεραίνονται και γίνονται συμπαγή...τυχερός θα είσαι να πετύχεις τελικά μια καλή σύνθεση δύο χωριστών.
Δεν ξέρω τι εμπειρίες έχεις και δεν έχεις, αλλά οι άνθρωποι σε αυτές τις ηλικίες σε ποσοστό 99,999% δεν ξέρω τίποτα για τιποτα, πόσο μάλλον τι θέλουν από έναν άλλον άνθρωπο για να κάνουν σχέση του είδους που περιγράφεις.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών