17 ευρώ ένα λίτρο παγωτό

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
user0972003
Δημοσιεύσεις: 3683
Εγγραφή: 12 Φεβ 2023, 18:41

Re: 17 ευρώ ένα λίτρο παγωτό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από user0972003 » 19 Ιουν 2023, 19:25

vantono έγραψε:
19 Ιουν 2023, 19:17
user έγραψε:
19 Ιουν 2023, 19:12
vantono έγραψε:
19 Ιουν 2023, 18:59

Ούτε εγώ γουστάρω τα τρία πρώτα. Τη μπύρα δεν τη γουσταρω ουτε με αλκοόλ, βεβαια. Και κανένα από τα τρία δεν συγκρίνεται με τη στεβιάρα φυσικά, που μας έχει ξελασπώσει/σώσει αρκετές φορές.

Τη μπύρα χωρις αλκοόλ θα αρχίσεις να την εκτιμάς όταν δοκιμάσεις κρασί χωρίς αλκοόλ. Εκεί μιλάμε για ό,τι χειρότερο.
Η μπύρα χωρίς αλκοόλ ειναι τόσο απαραίτητη όσο και τα αναψυκτικά χωρίς ζάχαρη. Παίζει και περισσότερο.
Γιατί ειναι πολύ σημαντικό να θες να βγεις εξω να πιεις με την παρέα σου, και να μην εχεις να σκέφτεσαι τί και πως θα οδηγήσω μετά, αλκοτέστ και τα ρεστα, μηπως να παω με ΜΜΜ ή ταξι κτλ.
Όταν είμαι έξω και πίνω πάντα ζητάω κι ένα λίτρο νερό και το σηκώνω και πίνω όλη νύχτα παράλληλα με τα ποτά. Μπορεί και δεύτερο. Μετά τους ζητάω κάντε μου κάτι να φάω ένα τοστ με πατατάκια κάτι κι είμαι κομπλέ μέχρι να ρθει η ώρα να φύγω :003:
Και την άλλη μέρα ούτε πονοκέφαλο :8)

Για να αποφύγω μπλόκα πάω από χωματόδρομους :P
Ντροπή, τσάμπα σας έφτιαχνε δρόμους η χούντα, αχάριστοι!

Το μεγάλο χακ σε αυτές τις περιπτώσεις, ειναι να πίνεις ενα ποτήρι γάλα πριν αρχίσεις να πίνεις αλκοολ. Εχω διαβάσει κάπου οτι επιβραδύνει την επίδραση του αλκοόλ στον οργανισμό, αλλά δεν το εχω δοκιμάσει ποτέ γιατί δεν είμαι πότης και δεν θα σωθεί από 'μένα η ανθρωπότης. Οπότε δεν ξερω αν ισχύει πραγματικά ή είναι μύθος.
Δοκιμάστε το κάποια στιγμή όσοι πίνετε, να μου πείτε.
Δεν το ήξερα θα το δοκιμάσω όταν τύχει να βγω, δεν είμαι και νεροφίδα βέβαια στο ποτό, δεν χρειάζομαι πολύ, είμαι οικονομικιά :D

Σαν τους χωματόδρομους δεν έχει! Στην καραντίνα έχουμε σωθεί. Μια νύχτα με φεγγάρι βρισκόμασταν σε παράλληλο με από πάνω μας δρόμο όπου οι μπάτσοι βολταρανε και πήγαμε μια χαρά με σβηστά τα φώτα ούτε γάτα ούτε ζημιά...

Καραμπαμπιζμός φορέβερ :P

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 17 ευρώ ένα λίτρο παγωτό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 19 Ιουν 2023, 20:34

student έγραψε:
19 Ιουν 2023, 13:52
ΣΚΕΠΤΙΚΟΣ έγραψε:
18 Ιουν 2023, 18:52
kongrosian έγραψε:
18 Ιουν 2023, 12:45


κι εσύ καπνίζεις; όχι ρε συ... κρίμα είναι...

εγώ κάνω τον ολντ χολμπορν τον ασπρο, με χαρτάκια ριζλα πρασινα και φιλτράκια ολντ χολμπορν. τα τελευταία 20 χρόνια έχουν αλλάξει τα καπνά. έχουν μικρότερη περιεκτικότητα σε νικοτήνη και πρόσθετα για να είναι πιο εθιστικά. παλιότερα την έβγαζα με σκάρτο πακέτο gauloises.

.

Α.....Αλλαξε χαρτάκια σε Γάλάζια Ρίζλα που αν δε ρουφάς σβήνουν.....τα υπόλοιπα χαρτάκια καίγονται γρηγορότερα.....

Β.....Φτιάχνε πιο λεπτό το τσιγάρο.....

Γ.....Μάσα καμμιά τσίχλα.....

Δ....Βγαίνε γιά περπάτημα καθημερινά.....

.
Καρέλια πορτοκαλί με χαρτάκια παππου μπεζ (ακόμα πιο λεπτά απ τα ρίζλα μπλε). Μέσα στην αδυναμία μου να το κόψω και όταν άρχισαν κάποια γκουχου γκούχου ξεκίνησα να βάζω το παρακάτω πιπάκι του παππού. Δεν επηρέασε τη γεύση και είδα άμεσα αποτελέσματα στα βηχαλάκια. Ένα πιπάκι βγάζει σχεδόν ένα καπνό και κοστίζουν περίπου 3,5 ευρώ τα 23 (γύρω στα 15 λεπτά το ένα). Απλά άλλαξα φιλτράκια από κίτρινο κύκνο σε κόκκινο για να εφαρμόζει στο πιπάκι. Τα κίτρινα ήταν πολύ λεπτά.

Εικόνα
Κίνηση ματ, δικέ μου.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 17 ευρώ ένα λίτρο παγωτό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 19 Ιουν 2023, 20:38

vantono έγραψε:
19 Ιουν 2023, 19:17
user έγραψε:
19 Ιουν 2023, 19:12
vantono έγραψε:
19 Ιουν 2023, 18:59

Ούτε εγώ γουστάρω τα τρία πρώτα. Τη μπύρα δεν τη γουσταρω ουτε με αλκοόλ, βεβαια. Και κανένα από τα τρία δεν συγκρίνεται με τη στεβιάρα φυσικά, που μας έχει ξελασπώσει/σώσει αρκετές φορές.

Τη μπύρα χωρις αλκοόλ θα αρχίσεις να την εκτιμάς όταν δοκιμάσεις κρασί χωρίς αλκοόλ. Εκεί μιλάμε για ό,τι χειρότερο.
Η μπύρα χωρίς αλκοόλ ειναι τόσο απαραίτητη όσο και τα αναψυκτικά χωρίς ζάχαρη. Παίζει και περισσότερο.
Γιατί ειναι πολύ σημαντικό να θες να βγεις εξω να πιεις με την παρέα σου, και να μην εχεις να σκέφτεσαι τί και πως θα οδηγήσω μετά, αλκοτέστ και τα ρεστα, μηπως να παω με ΜΜΜ ή ταξι κτλ.
Όταν είμαι έξω και πίνω πάντα ζητάω κι ένα λίτρο νερό και το σηκώνω και πίνω όλη νύχτα παράλληλα με τα ποτά. Μπορεί και δεύτερο. Μετά τους ζητάω κάντε μου κάτι να φάω ένα τοστ με πατατάκια κάτι κι είμαι κομπλέ μέχρι να ρθει η ώρα να φύγω :003:
Και την άλλη μέρα ούτε πονοκέφαλο :8)

Για να αποφύγω μπλόκα πάω από χωματόδρομους :P
Ντροπή, τσάμπα σας έφτιαχνε δρόμους η χούντα, αχάριστοι!

Το μεγάλο χακ σε αυτές τις περιπτώσεις, ειναι να πίνεις ενα ποτήρι γάλα πριν αρχίσεις να πίνεις αλκοολ. Εχω διαβάσει κάπου οτι επιβραδύνει την επίδραση του αλκοόλ στον οργανισμό, αλλά δεν το εχω δοκιμάσει ποτέ γιατί δεν είμαι πότης και δεν θα σωθεί από 'μένα η ανθρωπότης. Οπότε δεν ξερω αν ισχύει πραγματικά ή είναι μύθος.
Δοκιμάστε το κάποια στιγμή όσοι πίνετε, να μου πείτε.
Έλεος ρε δικέ μου.

Πιες ένα Νουνού άμα είναι και κοιμήσου. Ποιος ο λόγος δηλαδή να βγεις για να πιεις, αλλά να μην σε πιάσει;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 17 ευρώ ένα λίτρο παγωτό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 19 Ιουν 2023, 20:38

Ερμής έγραψε:
19 Ιουν 2023, 19:20
vantono έγραψε:
19 Ιουν 2023, 18:59
user έγραψε:
19 Ιουν 2023, 18:50


Δε μπορώ ρε Βαντόνε δε μπορώ :102:
Δε γουστάρω μπιφτέκι σόγιας, μπύρα χωρίς αλκοόλ, σεξ με δονητή, δεν γουστάρω στέβια :102:

:oops: σε εσένα έλαχε να τα πω τώρα αυτά?!??
Ούτε εγώ γουστάρω τα τρία πρώτα. Τη μπύρα δεν τη γουσταρω ουτε με αλκοόλ, βεβαια. Και κανένα από τα τρία δεν συγκρίνεται με τη στεβιάρα φυσικά, που μας έχει ξελασπώσει/σώσει αρκετές φορές.

Τη μπύρα χωρις αλκοόλ θα αρχίσεις να την εκτιμάς όταν δοκιμάσεις κρασί χωρίς αλκοόλ.
Το επόμενο είναι να δοκιμάσεις δονητή που λέει η σαλαμα
:smt005:
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 882
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 02:00
Phorum.gr user: ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Re: 17 ευρώ ένα λίτρο παγωτό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ » 19 Ιουν 2023, 20:51

Frappezitis έγραψε:
18 Ιουν 2023, 11:14
17 ευρώ ένα λίτρο παγωτό ;
λίτρο ή κιλό.
στο παγωτό 1 λίτρο= 1/2 κιλό.

Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 3053
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: 17 ευρώ ένα λίτρο παγωτό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 19 Ιουν 2023, 20:55

user έγραψε:
19 Ιουν 2023, 19:12
vantono έγραψε:
19 Ιουν 2023, 18:59
user έγραψε:
19 Ιουν 2023, 18:50


Δε μπορώ ρε Βαντόνε δε μπορώ :102:
Δε γουστάρω μπιφτέκι σόγιας, μπύρα χωρίς αλκοόλ, σεξ με δονητή, δεν γουστάρω στέβια :102:

:oops: σε εσένα έλαχε να τα πω τώρα αυτά?!??
Ούτε εγώ γουστάρω τα τρία πρώτα. Τη μπύρα δεν τη γουσταρω ουτε με αλκοόλ, βεβαια. Και κανένα από τα τρία δεν συγκρίνεται με τη στεβιάρα φυσικά, που μας έχει ξελασπώσει/σώσει αρκετές φορές.

Τη μπύρα χωρις αλκοόλ θα αρχίσεις να την εκτιμάς όταν δοκιμάσεις κρασί χωρίς αλκοόλ. Εκεί μιλάμε για ό,τι χειρότερο.
Η μπύρα χωρίς αλκοόλ ειναι τόσο απαραίτητη όσο και τα αναψυκτικά χωρίς ζάχαρη. Παίζει και περισσότερο.
Γιατί ειναι πολύ σημαντικό να θες να βγεις εξω να πιεις με την παρέα σου, και να μην εχεις να σκέφτεσαι τί και πως θα οδηγήσω μετά, αλκοτέστ και τα ρεστα, μηπως να παω με ΜΜΜ ή ταξι κτλ.
Όταν είμαι έξω και πίνω πάντα ζητάω κι ένα λίτρο νερό και το σηκώνω και πίνω όλη νύχτα παράλληλα με τα ποτά. Μπορεί και δεύτερο. Μετά τους ζητάω κάντε μου κάτι να φάω ένα τοστ με πατατάκια κάτι κι είμαι κομπλέ μέχρι να ρθει η ώρα να φύγω :003:
Και την άλλη μέρα ούτε πονοκέφαλο :8)

Για να αποφύγω μπλόκα πάω από χωματόδρομους :P

Ωχ καραμπαμπέσσα??? :lol:
Αστέρι μου εσύ :smt038

Δεν έχουν μείνει πολλές σαν την πάρτη σου πάντως να ξέρεις...κράτα γερά και... (όπως ξαναείπαμε) ...έχει ο Θεός.
Perception is reality...

user0972003
Δημοσιεύσεις: 3683
Εγγραφή: 12 Φεβ 2023, 18:41

Re: 17 ευρώ ένα λίτρο παγωτό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από user0972003 » 19 Ιουν 2023, 21:44

student έγραψε:
19 Ιουν 2023, 20:55
user έγραψε:
19 Ιουν 2023, 19:12
vantono έγραψε:
19 Ιουν 2023, 18:59

Ούτε εγώ γουστάρω τα τρία πρώτα. Τη μπύρα δεν τη γουσταρω ουτε με αλκοόλ, βεβαια. Και κανένα από τα τρία δεν συγκρίνεται με τη στεβιάρα φυσικά, που μας έχει ξελασπώσει/σώσει αρκετές φορές.

Τη μπύρα χωρις αλκοόλ θα αρχίσεις να την εκτιμάς όταν δοκιμάσεις κρασί χωρίς αλκοόλ. Εκεί μιλάμε για ό,τι χειρότερο.
Η μπύρα χωρίς αλκοόλ ειναι τόσο απαραίτητη όσο και τα αναψυκτικά χωρίς ζάχαρη. Παίζει και περισσότερο.
Γιατί ειναι πολύ σημαντικό να θες να βγεις εξω να πιεις με την παρέα σου, και να μην εχεις να σκέφτεσαι τί και πως θα οδηγήσω μετά, αλκοτέστ και τα ρεστα, μηπως να παω με ΜΜΜ ή ταξι κτλ.
Όταν είμαι έξω και πίνω πάντα ζητάω κι ένα λίτρο νερό και το σηκώνω και πίνω όλη νύχτα παράλληλα με τα ποτά. Μπορεί και δεύτερο. Μετά τους ζητάω κάντε μου κάτι να φάω ένα τοστ με πατατάκια κάτι κι είμαι κομπλέ μέχρι να ρθει η ώρα να φύγω :003:
Και την άλλη μέρα ούτε πονοκέφαλο :8)

Για να αποφύγω μπλόκα πάω από χωματόδρομους :P

Ωχ καραμπαμπέσσα??? :lol:
Αστέρι μου εσύ :smt038

Δεν έχουν μείνει πολλές σαν την πάρτη σου πάντως να ξέρεις...κράτα γερά και... (όπως ξαναείπαμε) ...έχει ο Θεός.
Χεχεχε :8):003::lol:

Ανθρώπινα πράγματα, ε?!

(Κάνουμε καμιά βλακεία αλλά προσέχω)

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 17 ευρώ ένα λίτρο παγωτό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 19 Ιουν 2023, 21:47

Ακόμα για τα παγωτά μαλώνετε ρε τύπισσες και τύποι;

Πόσο χρονών είστε πια και την ψάχνετε τόσο με τα παγωτά;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: 17 ευρώ ένα λίτρο παγωτό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 19 Ιουν 2023, 23:57

user έγραψε:
18 Ιουν 2023, 12:28
Ναύτης έγραψε:
18 Ιουν 2023, 11:52
Φτιάξτε μόνοι σας σούπερ παγωτάκι σε 20 λεπτά.
Κάνω το παγωτό σαντουιτσάκια με τα πτι μπερ και κρέμα με ζαχαρούχο και βάζω ό,τι γουστάρω μέσα κομματάκια σοκολάτας και βύσσινα κι ό,τι θες. 😋😋

Πανεύκολο και με λίγα χρήματα.
Έτσι μπράβο!! :goodpost:

Και δεν είναι μόνο αυτό για παράδειγμα ο καθένας στο σπίτι του μπορεί να φτιάξει σουβλάκια
αφού όλα τα σουπερμάρκετ έχουν συσκευασμένα καλαμάκια χοιρινά και πίτες.
Επίσης ο καθένας μπορεί να αγοράσει ντομάτες και κρεμμύδια και να φτιάξει τζατζίκι
με γιαούρτι σκόρδα και αγγούρια που και αυτα υπάρχουν στο σουπερμάρκετ.

Εμείς στην οικογένεια μου αυτό κάνουμε εδώ και δεκαπέντε χρόνια αλλά πολλοί
ελληνιάρηδες δεν λένε να κουνήσουν λίγο τον κώλο τους κι έχουν καλομάθει στα
ντελιβερι.
Όλοι αυτοί ξινιζουν για την ακρίβεια και βρίζουν ουκ ολίγες φορές τους καημένους
τους ντελιβεράδες αν τύχει και αργήσουν λίγο ενώ για φιλοδώρημα ούτε λόγος αλλά
είπαμε αυτοί είναι οι ελληνιάρηδες. :102:

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: 17 ευρώ ένα λίτρο παγωτό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 20 Ιουν 2023, 00:00

Feindflug έγραψε:
19 Ιουν 2023, 21:47
Ακόμα για τα παγωτά μαλώνετε ρε τύπισσες και τύποι;

Πόσο χρονών είστε πια και την ψάχνετε τόσο με τα παγωτά;
Εσύ τυπε μιλάς σαν δεκαπεντάχρονο της δεκαετίας του ογδόντα ενώ τώρα
κανονικά είσαι πάνω κάτω εξήντα χρόνων γερομπισμπίκης οπότε μην κρίνεις
εξ' ιδίων τα αλλότρια. :102:

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8176
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: 17 ευρώ ένα λίτρο παγωτό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 23 Ιουν 2023, 14:58

Δεν είναι υποχρεωτικό να τρώτε τυλιχτό. Μπορείτε να φάτε αέρα κοπανιστό

Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23309
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: 17 ευρώ ένα λίτρο παγωτό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 23 Ιουν 2023, 15:08

plouf έγραψε:
19 Ιουν 2023, 23:57


Εμείς στην οικογένεια μου αυτό κάνουμε εδώ και δεκαπέντε χρόνια αλλά πολλοί
ελληνιάρηδες δεν λένε να κουνήσουν λίγο τον κώλο τους κι έχουν καλομάθει στα
ντελιβερι.
Όλοι αυτοί ξινιζουν για την ακρίβεια και βρίζουν ουκ ολίγες φορές τους καημένους
τους ντελιβεράδες αν τύχει και αργήσουν λίγο ενώ για φιλοδώρημα ούτε λόγος αλλά
είπαμε αυτοί είναι οι ελληνιάρηδες. :102:
Ο κόσμος δεν ειναι έτσι οπως λες.

Να κοψεις παρτίδες με αυτους που συναναστρέφεσαι.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12265
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: 17 ευρώ ένα λίτρο παγωτό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 23 Ιουν 2023, 15:10

Nandros έγραψε:
18 Ιουν 2023, 11:42
Frappezitis έγραψε:
18 Ιουν 2023, 11:30
Γαμιεστε ολοι λεμε...

Ιταλία: Η ακρίβεια «χτυπά» την πίτσα μαργαρίτα – Ξεκινούν μποϊκοτάζ στα ζυμαρικά οι οργανώσεις καταναλωτών

Ακολουθεί μια ανάλυση της αλλαγής στην τιμή των συστατικών της πίτσας τον Μάιο:
Το αλεύρι αυξήθηκε 9,4% ετησίως
Η μοτσαρέλα αυξήθηκε 22,1% σε ετήσια βάση
Οι ντομάτες αυξήθηκαν 18,2% σε ετήσια βάση
Το ελαιόλαδο αυξήθηκε κατά 24,6% σε ετήσια βάση
Η ηλεκτρική ενέργεια αυξήθηκε 13,5% σε ετήσια βάση αλλά μειώθηκε κατά 1,4% τον τελευταίο μήνα
Τα παράπονα σου στον KGBίτη.


Εικόνα
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48653
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: 17 ευρώ ένα λίτρο παγωτό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 23 Ιουν 2023, 15:38

Green Dragon έγραψε:
18 Ιουν 2023, 11:52
Βλέπω την ίδια μαλακία που δέρνει τους συριζαίους για τους λαθρομετανάστες να την εκφράζουν οι νεοδημοκράτες για την ακρίβεια :smt005:
:003:

4-5 άτομα μόνο στη πρώτη σελίδα του την έπεσαν.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών