Δεσποινα Βανδη η καινουρια groupie του εθνικου μας διασωστη

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: Δεσποινα Βανδη η καινουρια groupie του εθνικου μας διασωστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 22 Ιουν 2023, 18:12

Sid Vicious έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:06
neon imposter έγραψε:
22 Ιουν 2023, 17:41
Μιλάμε για κάποια που η μεγαλύτερη στιγμή της στην ελληνική τηλεόραση ήταν να της την πέφτει εκείνη η ποντικομαμή ο Ανδρουλάκης (ο μίμις) στην εκπομπή του Νάσου Αθανασίου στο Μέγκα φοιτήτρια φιλοσοφικής η ίδια τότε και νεοεμφανιζόμενη τραγουδιάρα

(και του μίμι αυτή ήταν η μεγαλύτερη στιγμή αλλά οκ το νήμα είναι για το Δεσποινάκι)

η δεύτερη μεγαλύτερη στιγμή της ήταν φυσικά στο Δύο Κσένοι όπου υποτίθεται έκαμε πρόσκαιρα άντρα τον σεναριογράφο - οικτρή επιλογή, κατέστρεψε το σαμππλοτ
Γνωρίζω κάποια στιγμή πολύ πολύ παλιά πριν, μια που δούλευε στο μπαρ/σεεβίρισμα σε ένα από τα γνωστότερα τότε σκυλάδικα κέντρα της πόλης, γενικά απέφευγα σκυλούδες και σκυλάδες, άλλος κόσμος, όμως ήταν απίστευτα όμορφη, μια από τις Ομορφότερες γυναίκες που έχω δει ποτέ στην ζωή μου, ακόμα και τώρα που την θυμάμαι λιώνω και δεν είναι λόγω καλοκαιριού. Τυχαίνει μια φορά βρίσκομαι σπίτι της για καφέ, ούτε κατάλαβα πως η μοίρα με οδήγησε και ενώ μιλάμε βλέπω στην βιβλιοθήκη της το Είναι και Χρόνος του Χαιντεγκερ.Μέχρι τότε είχα διαβάσει μονάχα αποσπασματικά το έργο του. Με χάρισε το βιβλίο μαζί με μια χυλόπιτα. Και τα δυο χαράχτηκαν μέσα μου βαθειά.
ΑΜΑ ΔΕΝ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ

(μήπως τη ρώτησες πώς βρέθηκε εκεί;)

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12208
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: Δεσποινα Βανδη η καινουρια groupie του εθνικου μας διασωστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 22 Ιουν 2023, 18:13

Ηταν που την σιχαινομουν,τωρα μετα απ'αυτο εδεσε το γλυκο ακομα περισσοτερο! :078:
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: Δεσποινα Βανδη η καινουρια groupie του εθνικου μας διασωστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 22 Ιουν 2023, 18:13

EKPLIKTIKOS έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:03
neon imposter έγραψε:
22 Ιουν 2023, 17:41
Μιλάμε για κάποια που η μεγαλύτερη στιγμή της στην ελληνική τηλεόραση ήταν να της την πέφτει εκείνη η ποντικομαμή ο Ανδρουλάκης (ο μίμις) στην εκπομπή του Νάσου Αθανασίου στο Μέγκα φοιτήτρια φιλοσοφικής η ίδια τότε και νεοεμφανιζόμενη τραγουδιάρα

(και του μίμι αυτή ήταν η μεγαλύτερη στιγμή αλλά οκ το νήμα είναι για το Δεσποινάκι)

η δεύτερη μεγαλύτερη στιγμή της ήταν φυσικά στο Δύο Κσένοι όπου υποτίθεται έκαμε πρόσκαιρα άντρα τον σεναριογράφο - οικτρή επιλογή, κατέστρεψε το σαμππλοτ
Η τρίτη μεγαλύτερη στιγμή όταν πήρε στο κυνήγι κάτι μελαμψα ταξικά αδέλφια που πουλαγαν παράνομα cd της :102:
δεν ακούω τη συγκεκριμένη μουσική αλλά αν φανταζόμουν τα χάλια της θα φρόντιζα να αγοράζω από τους σκούρους φίλους όλα τα cd της μόνο κ μόνο για να της τη σπάσω

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23617
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Δεσποινα Βανδη η καινουρια groupie του εθνικου μας διασωστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 22 Ιουν 2023, 18:18

Το ελληνικό τραγούδι, πέρα από τα μαύρα χάλια που έχει (μετά τα 90s), πόνταρε εντελώς λάθος με το απαράδεκτο σύνθημα "η πειρατεία σκοτώνει τη μουσική".

Φτάσαμε σήμερα η θεωρούμενη ως "πειρατεία" να έχει νομιμοποιηθεί με πλατφόρμες όπως το spotify και μάλιστα να σπάει το κάθετο μονοπώλιο των δισκογραφικών (αυτές είναι που πλέον έχουν τη χασούρα) και να αναδεικνύονται καλλιτέχνες με τις δικές τους δυνάμεις αποκλειστικά.

Πραγματοποιήθηκε ουσιαστικά το όνειρο του αείμνηστου Στέλιου Καζατζίδη.

Η κάθε "Βανδή" στις μέρες μας, παίρνει αυτό που της αξίζει. Δηλαδή... μη πω τι.
Frappezitis έγραψε:
11 Μάιος 2024, 17:06
Ένα μεγάλο μπράβο στην Μαρίνα Σάττι που εκπροσωπεί επαξίως τον λαό μας γεμίζοντας το Instagram με εικόνες από καρπούζια

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23440
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Δεσποινα Βανδη η καινουρια groupie του εθνικου μας διασωστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 22 Ιουν 2023, 18:21

southern έγραψε:
22 Ιουν 2023, 17:41
την ειχε πει στον Ντεμη και ο Γεωργιου για τη Βανδη
Ρε Ντεμη, ρε Ντεμη αυτές είναι για γκόμενές, όχι για γυναίκες

Έτσι είχε πει ο αείμνηστος
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Δεσποινα Βανδη η καινουρια groupie του εθνικου μας διασωστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 22 Ιουν 2023, 18:21

Ερμής έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:21
southern έγραψε:
22 Ιουν 2023, 17:41
την ειχε πει στον Ντεμη και ο Γεωργιου για τη Βανδη
Ρε Ντεμη, ρε Ντεμη αυτές είναι για γκόμενές, όχι για γυναίκες

Έτσι είχε πει ο αείμνηστος
:bravo: άδικο είχε;
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70558
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Δεσποινα Βανδη η καινουρια groupie του εθνικου μας διασωστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 22 Ιουν 2023, 18:26

Ρε σεις, δείτε το θέμα και λίγο πιο ρεαλιστικά.

Θυμάστε ποτέ στο παρελθόν να είχε εκφράσει πολιτική άποψη η Βανδή;

Οπότε, ας το δούμε θετικά.

Απλώς υποστηρίζει την πολιτική τοποθέτηση του συντρόφου της. Γιάσονα; Γιάσονα.

Αν αυτό δεν είναι ξόδεμα ψυχής, τί είναι;

Το ίδιο έκαναν και οι Πανιώνιοι αλληλέγγυοι του ήρωα και όχι μόνον. Μιλάμε για τον πόνο της προσφυγιάς, όχι αστεία.

Ε, δεν τον ένοιωσε επαρκώς στο δικέφαλο της ΑΕΚ, που έχει κατιτίς το εθνικιστικόν και αποτρόπαιον όπως στους οξαποδώ του μπάοκ, τον ένοιωσε στους κοιλιακούς του έρωτα, τί να κάμομε;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 22 Ιουν 2023, 18:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία ή θυμηδία.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12056
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Δεσποινα Βανδη η καινουρια groupie του εθνικου μας διασωστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 22 Ιουν 2023, 18:26

neon imposter έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:12
Sid Vicious έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:06
neon imposter έγραψε:
22 Ιουν 2023, 17:41
Μιλάμε για κάποια που η μεγαλύτερη στιγμή της στην ελληνική τηλεόραση ήταν να της την πέφτει εκείνη η ποντικομαμή ο Ανδρουλάκης (ο μίμις) στην εκπομπή του Νάσου Αθανασίου στο Μέγκα φοιτήτρια φιλοσοφικής η ίδια τότε και νεοεμφανιζόμενη τραγουδιάρα

(και του μίμι αυτή ήταν η μεγαλύτερη στιγμή αλλά οκ το νήμα είναι για το Δεσποινάκι)

η δεύτερη μεγαλύτερη στιγμή της ήταν φυσικά στο Δύο Κσένοι όπου υποτίθεται έκαμε πρόσκαιρα άντρα τον σεναριογράφο - οικτρή επιλογή, κατέστρεψε το σαμππλοτ
Γνωρίζω κάποια στιγμή πολύ πολύ παλιά πριν, μια που δούλευε στο μπαρ/σεεβίρισμα σε ένα από τα γνωστότερα τότε σκυλάδικα κέντρα της πόλης, γενικά απέφευγα σκυλούδες και σκυλάδες, άλλος κόσμος, όμως ήταν απίστευτα όμορφη, μια από τις Ομορφότερες γυναίκες που έχω δει ποτέ στην ζωή μου, ακόμα και τώρα που την θυμάμαι λιώνω και δεν είναι λόγω καλοκαιριού. Τυχαίνει μια φορά βρίσκομαι σπίτι της για καφέ, ούτε κατάλαβα πως η μοίρα με οδήγησε και ενώ μιλάμε βλέπω στην βιβλιοθήκη της το Είναι και Χρόνος του Χαιντεγκερ.Μέχρι τότε είχα διαβάσει μονάχα αποσπασματικά το έργο του. Με χάρισε το βιβλίο μαζί με μια χυλόπιτα. Και τα δυο χαράχτηκαν μέσα μου βαθειά.
ΑΜΑ ΔΕΝ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ

(μήπως τη ρώτησες πώς βρέθηκε εκεί;)
Τελευταίο έτος ήταν στην Φιλοσοφική, την είχε κουράσει ο Χάιντεγκερ με είχε πει. Πριν λίγα χρόνια που ρώτησα την αδελφή μου που βρίσκεται τώρα η Θεά με είπε πως παντρεύτηκε :cry
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: Δεσποινα Βανδη η καινουρια groupie του εθνικου μας διασωστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 22 Ιουν 2023, 18:28

Sid Vicious έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:26
neon imposter έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:12
Sid Vicious έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:06


Γνωρίζω κάποια στιγμή πολύ πολύ παλιά πριν, μια που δούλευε στο μπαρ/σεεβίρισμα σε ένα από τα γνωστότερα τότε σκυλάδικα κέντρα της πόλης, γενικά απέφευγα σκυλούδες και σκυλάδες, άλλος κόσμος, όμως ήταν απίστευτα όμορφη, μια από τις Ομορφότερες γυναίκες που έχω δει ποτέ στην ζωή μου, ακόμα και τώρα που την θυμάμαι λιώνω και δεν είναι λόγω καλοκαιριού. Τυχαίνει μια φορά βρίσκομαι σπίτι της για καφέ, ούτε κατάλαβα πως η μοίρα με οδήγησε και ενώ μιλάμε βλέπω στην βιβλιοθήκη της το Είναι και Χρόνος του Χαιντεγκερ.Μέχρι τότε είχα διαβάσει μονάχα αποσπασματικά το έργο του. Με χάρισε το βιβλίο μαζί με μια χυλόπιτα. Και τα δυο χαράχτηκαν μέσα μου βαθειά.
ΑΜΑ ΔΕΝ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ

(μήπως τη ρώτησες πώς βρέθηκε εκεί;)
Τελευταίο έτος ήταν στην Φιλοσοφική, την είχε κουράσει ο Χάιντεγκερ με είχε πει. Πριν λίγα χρόνια που ρώτησα την αδελφή μου που βρίσκεται τώρα η Θεά με είπε πως παντρεύτηκε :cry
:cry

neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: Δεσποινα Βανδη η καινουρια groupie του εθνικου μας διασωστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 22 Ιουν 2023, 18:33

AlienWay έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:18
Το ελληνικό τραγούδι, πέρα από τα μαύρα χάλια που έχει (μετά τα 90s), πόνταρε εντελώς λάθος με το απαράδεκτο σύνθημα "η πειρατεία σκοτώνει τη μουσική".

Φτάσαμε σήμερα η θεωρούμενη ως "πειρατεία" να έχει νομιμοποιηθεί με πλατφόρμες όπως το spotify και μάλιστα να σπάει το κάθετο μονοπώλιο των δισκογραφικών (αυτές είναι που πλέον έχουν τη χασούρα) και να αναδεικνύονται καλλιτέχνες με τις δικές τους δυνάμεις αποκλειστικά.

Πραγματοποιήθηκε ουσιαστικά το όνειρο του αείμνηστου Στέλιου Καζατζίδη.

Η κάθε "Βανδή" στις μέρες μας, παίρνει αυτό που της αξίζει. Δηλαδή... μη πω τι.
να πούμε ότι η μεγαλύτερη στιγμή του Μπιζμπιζικη είναι το φούτατζ π προσπαθούν να ανοίξουν μπιφ με τη χωροφυλακή οι βάζελοι και μπαίνει αυτός ανάμεσα

δεν νομίζω ότι θα έχει καλύτερο μόμεντ στην καριέρα τ

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12056
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Δεσποινα Βανδη η καινουρια groupie του εθνικου μας διασωστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 22 Ιουν 2023, 18:40

neon imposter έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:28
Sid Vicious έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:26
neon imposter έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:12


ΑΜΑ ΔΕΝ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΟΣ

(μήπως τη ρώτησες πώς βρέθηκε εκεί;)
Τελευταίο έτος ήταν στην Φιλοσοφική, την είχε κουράσει ο Χάιντεγκερ με είχε πει. Πριν λίγα χρόνια που ρώτησα την αδελφή μου που βρίσκεται τώρα η Θεά με είπε πως παντρεύτηκε :cry
:cry
Δεν ξέρω αν αυτό είναι χειρότερο ή ότι κάποια άλλη που της είχα δανείσει το Ταξίδι Στην Άκρη της Νύχτας του Φερδινάνδου Σελίν έφυγε από την πόλη μαζί με τον βιβλίο μου για να την δω μετά από χρόνια ξαφνικά και απρόσμενα τώρα πρόσφατα στο Shopping Star. Ήθελα να πάρω τηλέφωνο στο κανάλι για να με επιστραφεί το βιβλίο.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: Δεσποινα Βανδη η καινουρια groupie του εθνικου μας διασωστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 22 Ιουν 2023, 18:44

Sid Vicious έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:40
neon imposter έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:28
Sid Vicious έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:26

Τελευταίο έτος ήταν στην Φιλοσοφική, την είχε κουράσει ο Χάιντεγκερ με είχε πει. Πριν λίγα χρόνια που ρώτησα την αδελφή μου που βρίσκεται τώρα η Θεά με είπε πως παντρεύτηκε :cry
:cry
Δεν ξέρω αν αυτό είναι χειρότερο ή ότι κάποια άλλη που της είχα δανείσει το Ταξίδι Στην Άκρη της Νύχτας του Φερδινάνδου Σελίν έφυγε από την πόλη μαζί με τον βιβλίο μου για να την δω μετά από χρόνια ξαφνικά και απρόσμενα τώρα πρόσφατα στο Shopping Star. Ήθελα να πάρω τηλέφωνο στο κανάλι για να με επιστραφεί το βιβλίο.
εμφανισιακά έλεγε τπτ;

τα βιβλία που δίνουμε σε νυν πρώην ή απλώς δυνάμει χυλόπιτες τα ξεχνάμε ΝΟΜΟΣ

είναι που δεν διαβάζει κατά τ άλλα η Ελληνίδα

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12056
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Δεσποινα Βανδη η καινουρια groupie του εθνικου μας διασωστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 22 Ιουν 2023, 18:46

neon imposter έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:44
Sid Vicious έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:40
neon imposter έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:28


:cry
Δεν ξέρω αν αυτό είναι χειρότερο ή ότι κάποια άλλη που της είχα δανείσει το Ταξίδι Στην Άκρη της Νύχτας του Φερδινάνδου Σελίν έφυγε από την πόλη μαζί με τον βιβλίο μου για να την δω μετά από χρόνια ξαφνικά και απρόσμενα τώρα πρόσφατα στο Shopping Star. Ήθελα να πάρω τηλέφωνο στο κανάλι για να με επιστραφεί το βιβλίο.
εμφανισιακά έλεγε τπτ;

τα βιβλία που δίνουμε σε νυν πρώην ή απλώς δυνάμει χυλόπιτες τα ξεχνάμε ΝΟΜΟΣ

είναι που δεν διαβάζει κατά τ άλλα η Ελληνίδα
Ω ναι, έλεγε και ακόμα λέει από ότι είδα.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21543
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Δεσποινα Βανδη η καινουρια groupie του εθνικου μας διασωστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 22 Ιουν 2023, 18:47

όλοι έχουν βαλθεί να βγάλουν τη ΝΔ με 60%
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23740
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Δεσποινα Βανδη η καινουρια groupie του εθνικου μας διασωστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 22 Ιουν 2023, 19:37

southern έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:21
Ερμής έγραψε:
22 Ιουν 2023, 18:21
southern έγραψε:
22 Ιουν 2023, 17:41
την ειχε πει στον Ντεμη και ο Γεωργιου για τη Βανδη
Ρε Ντεμη, ρε Ντεμη αυτές είναι για γκόμενές, όχι για γυναίκες

Έτσι είχε πει ο αείμνηστος
:bravo: άδικο είχε;
ελα ντε ...
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών