Λαϊκή ιδιωτικοποίηση παραλίας

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13508
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Λαϊκή ιδιωτικοποίηση παραλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 02 Αύγ 2023, 14:07

nowhere έγραψε:
02 Αύγ 2023, 14:05
Ναύτης έγραψε:
02 Αύγ 2023, 14:01
Μα αφού σού είπα ήδη πως σε στηρίζω, δεν καταλαβαίνω τον εκνευρισμό σου.
δεν εκνευρίστηκα,τώρα εκνευρίστηκα
:lol:
Έλα ρε, μην τσιμπάς, πλάκα κάνω.
Άλλωστε, έγραψα και πιο πάνω, εγώ στον μώλο του χωριού μου κολυμπάω το καλοκαίρι, μια πετσέτα όλη κι όλη έχω μαζί μου.

Άβαταρ μέλους
micmic
Δημοσιεύσεις: 2007
Εγγραφή: 08 Μάιος 2023, 09:29
Phorum.gr user: micmic

Re: Λαϊκή ιδιωτικοποίηση παραλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από micmic » 02 Αύγ 2023, 14:16

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
02 Αύγ 2023, 14:03
Υπάρχει και η χειρότερη εκδοχή γυφτιας το κακώς εννοούμενο "ελεύθερο" κάμπινγκ.
Η Χαλκιδική είναι ένα αισχρό παράδειγμα σε κάποιες παραλίες.
Παλιά νόμιζα ότι ελεύθερο κάμπινγκ σημαίνει διάσπαρτες σκηνές κάτω απ'τα δέντρα και ηρεμία δίπλα στη φύση. Αργότερα είδα τί σημαίνει "ελεύθερο κάμπινγκ" στην Ελλάδα: Ένα σωρό σκατόγυφτοι να πιάνουν χώρο πάνω σε παραλία με τα αυτοκίνητα παρκαρισμένα δίπλα και μουσική στη διαπασών, να "παρτάρουν" μέχρι το πρωί.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Λαϊκή ιδιωτικοποίηση παραλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 02 Αύγ 2023, 14:39

vantono έγραψε:
02 Αύγ 2023, 13:57
Θελω να βρω πατέντα όπου μαζί με την τσιμεντωμένη ομπρέλα και ξαπλώστρα, να καβατζώνω καπως και τις ρακέτες με τα μπαλάκια.
Να μην εχω να τα κουβαλάω κι αυτά.
Το τρελλό αγόρι σε διακοπές.

Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Bill Hicks
Δημοσιεύσεις: 4806
Εγγραφή: 14 Μάιος 2018, 22:48

Re: Λαϊκή ιδιωτικοποίηση παραλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bill Hicks » 03 Αύγ 2023, 07:03

Mel έγραψε:
02 Αύγ 2023, 13:04
SpoilerShow
Bill Hicks έγραψε:
02 Αύγ 2023, 07:44
:smt018

Εικόνα

Εικόνα

:D
Όντως κάποιες ελάχιστες φορές περνάει ο δήμος.Πεφτει σύρμα κατευθείαν και οι παραβάτες έρχονται και τις μαζεύουν.Οι υπάλληλοι του δήμου αργούν χαρακτηριστικά
ώστε η συντριπτική πλειοψηφία να μαζέψει τα συμπραγκαλα του και φυσικά να τα τοποθετησει εκ νέου μόλις οι υπάλληλοι αποχωρήσουν.Περιπου το ίδιο πράγμα που γίνεται με τους τροχαιους και τα παράνομα παρκαρισμένα μπροστά από νυχτερινα μαγαζιά Σειρηνα,φάρος ώστε να τα πάρουν και να φύγουν.
μην ξεχνάς και το πατροπαράδοτο σφύριγμα ώσπου να μη μείνει κανείς! :smt005:
I have taken drugs before and I had a real good time... didn’t murder anybody, didn’t rob anybody, didn’t rape anybody... didn’t lose ONE fuckin’ job, laughed my ass off... and went about my day! :smt033

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών