Σε ηλικία 30,7 ετών φεύγουν οι Έλληνες από το σπίτι - Η τρίτη υψηλότερη στην ΕΕ

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4622
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: Σε ηλικία 30,7 ετών φεύγουν οι Έλληνες από το σπίτι - Η τρίτη υψηλότερη στην ΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 08 Σεπ 2023, 18:49

Ευτυχώς η φιλοξενία δεν συνιστά φορολογητέο τεκμήριο για κανένα από τα δύο μέρη.
Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.
Τargetnews

Citroenakias
Δημοσιεύσεις: 2999
Εγγραφή: 19 Δεκ 2020, 17:07
Phorum.gr user: Citroenakias

Re: Σε ηλικία 30,7 ετών φεύγουν οι Έλληνες από το σπίτι - Η τρίτη υψηλότερη στην ΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Citroenakias » 09 Σεπ 2023, 00:29

Καλά κάνουν και μένουν οι νέοι στο πατρικο, τι να κάνουν να δινουν 400 ευρώ το μήνα για να νοικιασουν μια τρύπα; Κι εγώ αν δεν είχα ιδιοκτητη σπιταρωνα με τους γονείς μου θα εμένα ακόμα :D
21 Μαρ 2020, 18:31
Albrecht έγραψε:
21 Μαρ 2020, 18:31
Πιστεύω σε ενα μηνα θα είμαστε κομπλέ. Θα μιλάμε για Κορωνοιο και θα χαζογελαμε.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Σε ηλικία 30,7 ετών φεύγουν οι Έλληνες από το σπίτι - Η τρίτη υψηλότερη στην ΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 09 Σεπ 2023, 00:42

redistribute the means of reproduction :g030::g030::g030:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Σε ηλικία 30,7 ετών φεύγουν οι Έλληνες από το σπίτι - Η τρίτη υψηλότερη στην ΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 09 Σεπ 2023, 00:42

vantono έγραψε:
05 Σεπ 2023, 11:31
Και λίγο μου ακούγεται σαν μέσος όρος, θα 'λεγα.
Ξέρω και άτομα 36-37 που μενουν με τους γονείς τους, και εννοώ μεσα στο ιδιο σπιτι, όχι απο πάνω τους ή από κάτω τους σε κάποια ιδιόκτητη 3όροφη πολυκατοικία πχ.

Στα περισσότερα περιστατικά που εχω ακουστά, οι γονείς εγκαταλείπουν το σπίτι μετά τη σύνταξή τους και την κανουν για χωριό, και μένει πίσω το παιδί. Να φύγει το παιδί για να πάει αλλού, με την καμία.
αυτος ειναι ο μπουμερισμος μπρο :102::102::102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Space_Passenger
Δημοσιεύσεις: 1649
Εγγραφή: 18 Μαρ 2021, 13:41

Re: Σε ηλικία 30,7 ετών φεύγουν οι Έλληνες από το σπίτι - Η τρίτη υψηλότερη στην ΕΕ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Space_Passenger » 09 Σεπ 2023, 13:22

AlienWay έγραψε:
08 Σεπ 2023, 13:44
Γνωρίζω άτομο το οποίο υποαπασχολούνταν και ήταν άνεργο, το οποίο όμως είχε μαζεμένα χρήματα στην άκρη. Πήγε να νοικιάσει για να είναι μόνος του και να έχει την ησυχία του όπως έλεγε.

Σε ενάμισι χρόνο μηδενίστηκε ο λογαριασμός του και επέστρεψε στο πατρικό.
Αν δεν δουλευε και πηγε να νοικιασει... καλος Μ, ηταν. :fp:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών