38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Σεπ 2023, 16:32

Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 16:29
Και τα προβλήματα δεν είναι μόνο σεξουαλικής φύσης
Μπορεί να μπει στο σπίτι ο κάθε ένας μαλακας και να κάνει παρατηρήσεις στα παιδιά σου και να τα δίνει διαταγές
Καμμία εμπιστοσύνη δεν έχω σε γυναίκα που είναι εξαρτημένη ερωτικά σε κάποιον
Σίγουρα θα κάνει και τα στραβά μάτια σίγουρα θα κοροϊδέψει τον εαυτό της για πραυπου είδε και άκουσε
Αυτό όμως συμβαίνει και στους "ανοιχτομάτηδες" χωρισμένους άντρες με παιδιά. Μπορεί να μπει στο σπίτι τους η κάθε μαλακισμένη κλπ κλπ

Ποια ακριβώς είναι η διαφορά;
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Νετο Γκουερινο
Δημοσιεύσεις: 1824
Εγγραφή: 29 Μαρ 2023, 11:19

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νετο Γκουερινο » 14 Σεπ 2023, 16:36

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 16:32
Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 16:29
Και τα προβλήματα δεν είναι μόνο σεξουαλικής φύσης
Μπορεί να μπει στο σπίτι ο κάθε ένας μαλακας και να κάνει παρατηρήσεις στα παιδιά σου και να τα δίνει διαταγές
Καμμία εμπιστοσύνη δεν έχω σε γυναίκα που είναι εξαρτημένη ερωτικά σε κάποιον
Σίγουρα θα κάνει και τα στραβά μάτια σίγουρα θα κοροϊδέψει τον εαυτό της για πραυπου είδε και άκουσε
Αυτό όμως συμβαίνει και στους "ανοιχτομάτηδες" χωρισμένους άντρες με παιδιά. Μπορεί να μπει στο σπίτι τους η κάθε μαλακισμένη κλπ κλπ

Ποια ακριβώς είναι η διαφορά;
Ελάχιστοι είναι οι άντρες που έχουν την κηδεμονία των παιδιών για να συμβεί αυτό

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Σεπ 2023, 16:40

Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 16:36
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 16:32
Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 16:29
Και τα προβλήματα δεν είναι μόνο σεξουαλικής φύσης
Μπορεί να μπει στο σπίτι ο κάθε ένας μαλακας και να κάνει παρατηρήσεις στα παιδιά σου και να τα δίνει διαταγές
Καμμία εμπιστοσύνη δεν έχω σε γυναίκα που είναι εξαρτημένη ερωτικά σε κάποιον
Σίγουρα θα κάνει και τα στραβά μάτια σίγουρα θα κοροϊδέψει τον εαυτό της για πραυπου είδε και άκουσε
Αυτό όμως συμβαίνει και στους "ανοιχτομάτηδες" χωρισμένους άντρες με παιδιά. Μπορεί να μπει στο σπίτι τους η κάθε μαλακισμένη κλπ κλπ

Ποια ακριβώς είναι η διαφορά;
Ελάχιστοι είναι οι άντρες που έχουν την κηδεμονία των παιδιών για να συμβεί αυτό
Μπορεί να μην παίζει στην καθημερινότητα αλλά σίγουρα θα παίξει σε σ/κ, διακοπές κλπ όπου ο χρόνος που περνάει κάποιος με τα παιδιά είναι πολύ μεγαλύτερος.

Γιατί αν δεν κάνω λάθος η ερωτική εξάρτηση δεν είναι μόνον γυναικείο χαρακτηριστικό, έτσι; :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Νετο Γκουερινο
Δημοσιεύσεις: 1824
Εγγραφή: 29 Μαρ 2023, 11:19

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νετο Γκουερινο » 14 Σεπ 2023, 16:42

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 16:40
Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 16:36
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 16:32


Αυτό όμως συμβαίνει και στους "ανοιχτομάτηδες" χωρισμένους άντρες με παιδιά. Μπορεί να μπει στο σπίτι τους η κάθε μαλακισμένη κλπ κλπ

Ποια ακριβώς είναι η διαφορά;
Ελάχιστοι είναι οι άντρες που έχουν την κηδεμονία των παιδιών για να συμβεί αυτό
Μπορεί να μην παίζει στην καθημερινότητα αλλά σίγουρα θα παίξει σε σ/κ, διακοπές κλπ όπου ο χρόνος που περνάει κάποιος με τα παιδιά είναι πολύ μεγαλύτερος.

Γιατί αν δεν κάνω λάθος η ερωτική εξάρτηση δεν είναι μόνον γυναικείο χαρακτηριστικό, έτσι; :lol:
Άλλο 15 μέρες το χρόνο άλλο 350

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Σεπ 2023, 16:44

Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 16:42
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 16:40
Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 16:36

Ελάχιστοι είναι οι άντρες που έχουν την κηδεμονία των παιδιών για να συμβεί αυτό
Μπορεί να μην παίζει στην καθημερινότητα αλλά σίγουρα θα παίξει σε σ/κ, διακοπές κλπ όπου ο χρόνος που περνάει κάποιος με τα παιδιά είναι πολύ μεγαλύτερος.

Γιατί αν δεν κάνω λάθος η ερωτική εξάρτηση δεν είναι μόνον γυναικείο χαρακτηριστικό, έτσι; :lol:
Άλλο 15 μέρες το χρόνο άλλο 350
Α, μόνον 15 μέρες το χρόνο χαρίζει ένας πατέρας που νοιάζεται στα παιδιά του;

Συγκινητικό, δε λέω. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Σεπ 2023, 16:47

Γιατί δεν λέτε ξεκάθαρα αυτό που πραγματικά πιστεύετε, ρε σεις;

Άλλο η γυναίκα άλλο ο άντρας. :)

Άλλο η μάνα μου άλλο οι άλλες.

κλπ
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 14 Σεπ 2023, 18:37

foscilis έγραψε:
13 Σεπ 2023, 14:56
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Σεπ 2023, 10:48
Ο συγκεκριμένος ήταν ψυχικά άρρωστος από πριν.
Όταν το λες αυτό στο τουίτερ πετάγεται γυναίκα με φωτο προφίλ βυζοσέλφι που πάει κάθε βδομάδα στον ψυχολόγο να του πει τα πάντα για το γκόμενο n και πόσο την ενοχλεί που το τάδε πράγμα το κάνει διαφορετικά από το γκόμενο n-m και όχι τόσο όσο ο γκόμενος n-(m+k) αλλά τουλάχιστον δεν είναι και γκόμενος n-(m-l) που έκανε το άλλο, και λέει "μη στιγματίζετε τις ψυχικές ασθένειες, δεν είμαστε φονιάδες" και λες ρε πούστη μου μακάρι να στιγματίζονταν λίγο παραπάνω οι ψυχικές ασθένειες.
Αυτο το εχω παρατηρήσει κι εγω, πρέπει να ειναι χαζομόδα που εχει επικρατήσει σχετικά προσφατα. Και ολοι οσοι το γραφουν, το γραφουν πραγματικά στο εντελως ακυρο.
Όσες ξερω που πεταγονται και το λενε ειναι αυτο ακριβώς που λες, χαζογκόμενες που ζουνε μόνο στο ροζ συμπαν των γκομένων τους και πάνε σε ψυχολογο και μιλάνε κυριολεκτικα και μονο για γκομενοζητήματα, και αντιστοιχα όσοι ξερω που και αυτοι πεταγονται και το λενε, ειναι κατι τυποι που πανε ψυχολογο για να πουνε οτι εχουν απλά ενα αγχος με τη δουλεια, και "α, χθες βραδυ δεν μου πολυσηκώθηκε, τι να κανω" κτλ.

Ακούγεται ξερω 'γω, καπως σαν να πετάγεται εντελως στο ακυρο κάποιος που 2-3 φορες επαιξε δυνατά μουσική σε ωρα κοινης ησυχίας, και να λέει "α όχι, μη με συγχέετε εμενα με τον ταδε παιδεραστή και τον άλλο τον δολοφόνο μόνο και μονο επειδη και οι τρεις εχουμε κανει κατι κακό και παράνομο".

Τωρα αυτοι να νομιζουν οντως οτι εχουν σοβαρά ψυχιατρικά προβληματα, και οτι θα σπευσει καποιος να τους συγκρίνει με τους χειρότερους, και θελουν να "διαχωρισουν τη θεση τους"? Δεν μπορω να καταλαβω την αντιδραση τους.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32769
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 14 Σεπ 2023, 18:38

Νετο Γκουερινο έγραψε:
14 Σεπ 2023, 16:21

Κάθε μάνα που βάζει μέσα στο σπίτι της που ζουν τα ανήλικα παιδιά της έναν άγνωστο που την πηδάει είναι άχρηστη
Ακόμα και αν αυτός αποδειχτεί στην πορεία ο καλύτερος άνθρωπος του κόσμου
και τι να κανει, να κατσει αγαμητη;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7896
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 14 Σεπ 2023, 18:48

Δεν νομίζω ότι στιγματίζεται όποιος πηγαίνει σε ψυχολόγο και έχει χρήματα να πληρώσει για κάτι τέτοιο. Δεν έχει κάποια ασθένεια. Ίσως τον διευκολύνει να λύσει γρηγορότερα κάποια συναισθηματικά θέματα.
Αυτοί που περιγράφετε δεν ξέρω σε τι κατηγορία εμπίπτουν. Κακομαθημένοι;
Ούτε στιγματίζεται κανείς αν παίρνει ζάναξ ή λεξοτανίλ.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 14 Σεπ 2023, 18:53

Antares έγραψε:
14 Σεπ 2023, 18:48
Δεν νομίζω ότι στιγματίζεται όποιος πηγαίνει σε ψυχολόγο και έχει χρήματα να πληρώσει για κάτι τέτοιο. Δεν έχει κάποια ασθένεια. Ίσως τον διευκολύνει να λύσει γρηγορότερα κάποια συναισθηματικά θέματα.
Αυτοί που περιγράφετε δεν ξέρω σε τι κατηγορία εμπίπτουν. Κακομαθημένοι;
Ούτε στιγματίζεται κανείς αν παίρνει ζάναξ ή λεξοτανίλ.
Ακριβώς! Το γιατί επεμβαινουν δημοσίως με εντελώς άκυρα σχόλια βάζοντας έμμεσα τον εαυτο τους ουσιαστικά σε μια εντελώς αχρείαστη θεση αμυνας, δεν μπορω να καταλαβω εγω.
Σαν να βγαινει ενας που παντοφλιάζει κατσαριδες που μπαινουν σπιτι του, και ουσιαστικά να προσπαθεί να πει "α εγω δεν εχω καμια σχεση με οσους σκοτώνουν σκύλους ή/και ανθρώπους".
Δεν ξερω πως αλλιως να το εξηγησω, απλως μου φαινονται εντελώς κουλές και άκυρες τετοιες παρεμβάσεις.

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7896
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 14 Σεπ 2023, 19:04

vantono έγραψε:
14 Σεπ 2023, 18:53
Ακριβώς! Το γιατί επεμβαινουν δημοσίως με εντελώς άκυρα σχόλια βάζοντας έμμεσα τον εαυτο τους ουσιαστικά σε μια εντελώς αχρείαστη θεση αμυνας, δεν μπορω να καταλαβω εγω.
Σαν να βγαινει ενας που παντοφλιάζει κατσαριδες που μπαινουν σπιτι του, και ουσιαστικά να προσπαθεί να πει "α εγω δεν εχω καμια σχεση με οσους σκοτώνουν σκύλους ή/και ανθρώπους".
Δεν ξερω πως αλλιως να το εξηγησω, απλως μου φαινονται εντελώς κουλές και άκυρες τετοιες παρεμβάσεις.
Δεν μου έχει τύχει. Ίσως θέλουν να δημιουργήσουν εντυπώσεις και σύγχυση, αλλά σε κάθε περίπτωση κάνουν κακό σε όσους ανθρώπους παλεύουν με πραγματικό στίγμα.
Ίσως αυτός να είναι ο σκοπός τους. Να θέλουν να τους λένε όλοι "μα εσείς είστε άκακα αρνάκια, τόσο αγαπητά" (καρδούλες, λουλουδάκια, super και άλλα εικονίδια του fb).

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 14 Σεπ 2023, 19:06

Antares έγραψε:
14 Σεπ 2023, 19:04
vantono έγραψε:
14 Σεπ 2023, 18:53
Ακριβώς! Το γιατί επεμβαινουν δημοσίως με εντελώς άκυρα σχόλια βάζοντας έμμεσα τον εαυτο τους ουσιαστικά σε μια εντελώς αχρείαστη θεση αμυνας, δεν μπορω να καταλαβω εγω.
Σαν να βγαινει ενας που παντοφλιάζει κατσαριδες που μπαινουν σπιτι του, και ουσιαστικά να προσπαθεί να πει "α εγω δεν εχω καμια σχεση με οσους σκοτώνουν σκύλους ή/και ανθρώπους".
Δεν ξερω πως αλλιως να το εξηγησω, απλως μου φαινονται εντελώς κουλές και άκυρες τετοιες παρεμβάσεις.
Δεν μου έχει τύχει. Ίσως θέλουν να δημιουργήσουν εντυπώσεις και σύγχυση, αλλά σε κάθε περίπτωση κάνουν κακό σε όσους ανθρώπους παλεύουν με πραγματικό στίγμα.
Ίσως αυτός να είναι ο σκοπός τους. Να θέλουν να τους λένε όλοι "μα εσείς είστε άκακα αρνάκια, τόσο αγαπητά" (καρδούλες, λουλουδάκια, super και άλλα εικονίδια του fb).
Ναι, αυτο εχω αρχισει να πιστεύω κι εγω.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24551
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 14 Σεπ 2023, 19:57

vantono έγραψε:
14 Σεπ 2023, 18:37
foscilis έγραψε:
13 Σεπ 2023, 14:56
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Σεπ 2023, 10:48
Ο συγκεκριμένος ήταν ψυχικά άρρωστος από πριν.
Όταν το λες αυτό στο τουίτερ πετάγεται γυναίκα με φωτο προφίλ βυζοσέλφι που πάει κάθε βδομάδα στον ψυχολόγο να του πει τα πάντα για το γκόμενο n και πόσο την ενοχλεί που το τάδε πράγμα το κάνει διαφορετικά από το γκόμενο n-m και όχι τόσο όσο ο γκόμενος n-(m+k) αλλά τουλάχιστον δεν είναι και γκόμενος n-(m-l) που έκανε το άλλο, και λέει "μη στιγματίζετε τις ψυχικές ασθένειες, δεν είμαστε φονιάδες" και λες ρε πούστη μου μακάρι να στιγματίζονταν λίγο παραπάνω οι ψυχικές ασθένειες.
Αυτο το εχω παρατηρήσει κι εγω, πρέπει να ειναι χαζομόδα που εχει επικρατήσει σχετικά προσφατα. Και ολοι οσοι το γραφουν, το γραφουν πραγματικά στο εντελως ακυρο.
Όσες ξερω που πεταγονται και το λενε ειναι αυτο ακριβώς που λες, χαζογκόμενες που ζουνε μόνο στο ροζ συμπαν των γκομένων τους και πάνε σε ψυχολογο και μιλάνε κυριολεκτικα και μονο για γκομενοζητήματα, και αντιστοιχα όσοι ξερω που και αυτοι πεταγονται και το λενε, ειναι κατι τυποι που πανε ψυχολογο για να πουνε οτι εχουν απλά ενα αγχος με τη δουλεια, και "α, χθες βραδυ δεν μου πολυσηκώθηκε, τι να κανω" κτλ.

Ακούγεται ξερω 'γω, καπως σαν να πετάγεται εντελως στο ακυρο κάποιος που 2-3 φορες επαιξε δυνατά μουσική σε ωρα κοινης ησυχίας, και να λέει "α όχι, μη με συγχέετε εμενα με τον ταδε παιδεραστή και τον άλλο τον δολοφόνο μόνο και μονο επειδη και οι τρεις εχουμε κανει κατι κακό και παράνομο".

Τωρα αυτοι να νομιζουν οντως οτι εχουν σοβαρά ψυχιατρικά προβληματα, και οτι θα σπευσει καποιος να τους συγκρίνει με τους χειρότερους, και θελουν να "διαχωρισουν τη θεση τους"? Δεν μπορω να καταλαβω την αντιδραση τους.
Ουτε εγω γιατι δεν τους αναγνωριζω οτι εχουν την ιδια συνειδηση με εμενα, πιστευω ειναι απλοϊκα αυτοματα, σαν τους ιους περιπου.

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7291
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 15 Σεπ 2023, 06:35

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Σεπ 2023, 16:47
Γιατί δεν λέτε ξεκάθαρα αυτό που πραγματικά πιστεύετε, ρε σεις;

Άλλο η γυναίκα άλλο ο άντρας. :)

Άλλο η μάνα μου άλλο οι άλλες.

κλπ
Το λέω εγώ. Άλλο οι γυναίκες, άλλο οι άντρες.

Οι άντρες αγαπούν τις γυναίκες πραγματικά, οι γυναίκες αγαπούν τους άνδρες με την προϋπόθεση ότι προσφέρουν αξία. Οι άντρες αγαπούν τις γυναίκες ιδεαλιστικά, οι γυναίκες τείνουν να αγαπούν τους άντρες περισσότερο από ευκαιριακή σκοπιά.

Το πρόβλημα είναι ότι πολλές γυναίκες πιστεύουν ότι οι απόψεις τους είναι έγκυρες, ανεξάρτητα από το πόσο γελοίες μπορεί να ακούγονται.
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24551
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: 38χρονος μπάτσος σκότωσε με καραμπίνα την πρώην γυναίκα του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 15 Σεπ 2023, 10:37

Εικόνα

Νομίζω πρέπει όχι απλά να πάει η κηδεμονία στους γονείς της δολοφονημένης, αλλά να βγουν και ασφαλιστικά για αυτούς εδώ, να μην επιτρέπεται να πλησιάσουν τα παιδιά στα 2 χιλιόμετρα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών