Ελ ηλικιωμένοις εκτέλεσε με καραμπίνα Αλβανό υπάλληλο

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Ελ ηλικιωμένοις εκτέλεσε με καραμπίνα Αλβανό υπάλληλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 15 Σεπ 2023, 23:24

Υδράργυρος έγραψε:
15 Σεπ 2023, 17:22
Μην τσακωνεστε με αγνωστους για κανενα λογο.
Έτσι ακριβώς.
Εχω υιοθετήσει εδώ και πάρα πολλά χρόνια το εξης:
Δεν με νοιάζει να έχω δίκιο, μόνο να είμαι ήρεμος.
Στη δουλειά εδώ βλέπω συναδέλφους να ζοχαδιαζονται για τελείως μαλακιες (στα δικά μου μάτια τουλάχιστον έτσι φαίνονται, απλά μαλακιες), απορούν με την ψυχρότητα και τον σταρχιδισμο μου. "Ναι ρε μλκς" τους λέω, "περνάνε από μπροστά μου κάθε μέρα χιλιάδες άτομα και θα κάτσω εγώ να ασχοληθώ με τη μαλακία του κάθε βαρεμένου".

Στα παπαρια σας για το παρκιν, για το στοπ που παραβίασε ο άλλος κλπ. Εσείς να είστε καλά και αφήστε τον κόσμο να καταστρεφεται.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ελ ηλικιωμένοις εκτέλεσε με καραμπίνα Αλβανό υπάλληλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 15 Σεπ 2023, 23:42

Τι γίνεται με τις καραμπινες; Όλοι έχουν από μια στο σπιτι; πώς βρέθηκε στην κατοχή ηλικιωμένου;

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Ελ ηλικιωμένοις εκτέλεσε με καραμπίνα Αλβανό υπάλληλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 16 Σεπ 2023, 10:02

Πτολεμαίος έγραψε:
15 Σεπ 2023, 23:24
Υδράργυρος έγραψε:
15 Σεπ 2023, 17:22
Μην τσακωνεστε με αγνωστους για κανενα λογο.
Έτσι ακριβώς.
Εχω υιοθετήσει εδώ και πάρα πολλά χρόνια το εξης:
Δεν με νοιάζει να έχω δίκιο, μόνο να είμαι ήρεμος.
Στη δουλειά εδώ βλέπω συναδέλφους να ζοχαδιαζονται για τελείως μαλακιες (στα δικά μου μάτια τουλάχιστον έτσι φαίνονται, απλά μαλακιες), απορούν με την ψυχρότητα και τον σταρχιδισμο μου. "Ναι ρε μλκς" τους λέω, "περνάνε από μπροστά μου κάθε μέρα χιλιάδες άτομα και θα κάτσω εγώ να ασχοληθώ με τη μαλακία του κάθε βαρεμένου".

Στα παπαρια σας για το παρκιν, για το στοπ που παραβίασε ο άλλος κλπ. Εσείς να είστε καλά και αφήστε τον κόσμο να καταστρεφεται.
Υπαρχουν ανθρωποι που επειδη ειναι κομπλεξικοι, προβληματικοι, οτι θελεις βαλε, βγαινουν απο το σπιτι τους με σκοπο να χαλασουν την ημερα οσο πιο πολλων μπορουν. Και ειναι πολλοι αυτοι. Εγω δεν τους κανω το χατηρι. Δε θα χαλασω τη μερα μου για χαρη του καθε μαλακα

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Ελ ηλικιωμένοις εκτέλεσε με καραμπίνα Αλβανό υπάλληλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 16 Σεπ 2023, 10:16

Πραγματικά αυτό είναι είδηση. Έλληνας σκότωσε Αλβανό. Κάτι σαν τον Αλβανό τουρίστα.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 12952
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: Ελ ηλικιωμένοις εκτέλεσε με καραμπίνα Αλβανό υπάλληλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 16 Σεπ 2023, 10:21

Σέλευκας έγραψε:
16 Σεπ 2023, 10:16
Πραγματικά αυτό είναι είδηση. Έλληνας σκότωσε Αλβανό. Κάτι σαν τον Αλβανό τουρίστα.
Ναι.

https://www.google.com/search?q=%CE%88% ... -serp#ip=1

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24551
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ελ ηλικιωμένοις εκτέλεσε με καραμπίνα Αλβανό υπάλληλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 16 Σεπ 2023, 10:45

Καπου στο καδρο βεβαια υπαρχει και ενας μικροεπιχειρηματιας που πουλαει χωρο σταθμευσης πανω στο πεζοδρομιο σα να ειναι το πιο φυσιολογικο πραγμα του κοσμου.

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9029
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Ελ ηλικιωμένοις εκτέλεσε με καραμπίνα Αλβανό υπάλληλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 16 Σεπ 2023, 11:12

Μαδουραίος έγραψε:
16 Σεπ 2023, 10:21
Σέλευκας έγραψε:
16 Σεπ 2023, 10:16
Πραγματικά αυτό είναι είδηση. Έλληνας σκότωσε Αλβανό. Κάτι σαν τον Αλβανό τουρίστα.
Ναι.

https://www.google.com/search?q=%CE%88% ... -serp#ip=1
Ποτέ δεν μου πέρασε από το μυαλό ότι κάποιος θα ήθελε να επιτεθεί σε Αλβανό.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27037
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Ελ ηλικιωμένοις εκτέλεσε με καραμπίνα Αλβανό υπάλληλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 16 Σεπ 2023, 11:41

Kappa έγραψε:
15 Σεπ 2023, 23:42
Τι γίνεται με τις καραμπινες; Όλοι έχουν από μια στο σπιτι; πώς βρέθηκε στην κατοχή ηλικιωμένου;
https://www.kspk.gr/index.php/nomoi-dia ... ikoy-oplou
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Ελ ηλικιωμένοις εκτέλεσε με καραμπίνα Αλβανό υπάλληλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 17 Σεπ 2023, 01:09

Δεν είναι πολλές οι μέρες που επέστρεψα στην Αθήνα κι όμως νιώθω σαν το καλοκαίρι να μην υπήρξε ποτέ. Προχθές είπα στην Έφη να προσέχει έξω όταν οδηγεί και να μην δινει σημασία ό,τι κι αν συμβεί. Της είπα οτι ο κόσμος έχει σαλέψει και οτι ειναι επικίνδυνα έξω εκεί. Η ίδια με τη σειρά της μου είπε να πάρω τον πατέρα της στη Θεσσαλονίκη και να μιλήσω και σε αυτόν. Τον πήρα τηλέφωνο και του ειπα τα ίδια και πήρα και την αδερφή μου και τη μάνα μου και τον πατέρα μου. Και στις συζητήσεις με τους φίλους μου το ίδιο τους ειπα «προσοχή εκεί έξω» και συμφώνησαν κι αυτοί. Συμφώνησαν οι φίλοι μου που τα πιο ήσυχα παιδιά του κόσμου δεν είναι. Ολοι συμφωνήσαμε οτι ο κόσμος έχει λαλήσει και οτι υπάρχει κίνδυνος στην παραμικρή εμπλοκή ή να σε σκοτώσουν ή να σκοτώσεις ή εν πασει περιπτώσει να υπάρξει σοβαρός τραυματισμός με ανεπανόρθωτες συνέπειες.

Έκανα πρόβα τις προάλλες μέρα μεσημέρι. Άκουσα φωνές και βγηκα στο δρόμο. Ένα μηχανάκι με ένα αυτοκίνητο. Δεν υπήρξε τρακάρισμα ούτε τραυματισμός. Ο ένας έβγαλε λοστό και κοπάνησε τον άλλον στο κεφάλι. Ο άλλος που πήγαμε να του συμπαρασταθούμε έβγαλε κατσαβίδι και πήγε να επιτεθεί σε αυτούς που του συμπαραστάθηκαν.

Την προηγούμενη βδομάδα πήρα την κόρη μου μαζί μου στη δουλειά. Την είχα στο αυτοκίνητο στο παιδικό καρεκλάκι στο πίσω κάθισμα. Μου πετάχτηκε αυτοκίνητο από στενάκι στον κεντρικό δρόμο. Σταμάτησα στο παρατσάκ λίγο πριν συνθλιβούμε. Μέχρι τα σήμερα ένα «που πας ρε φίλε» θα το έλεγα, ίσως και παραπάνω από αυτό. Τώρα τσιμουδιά δεν έβγαλα, «άσε μην πέσω σε τρελό» ,σκέφτηκα, «έχω και το παιδί από πίσω.» Κοίταξα τον οδηγό που προφανώς κατάλαβε την παπαριά του και σηκώθηκε και έφυγε. Όυτε ένα συγνώμη. Εννοείται.

Προχθές πήγα σε καινούργιο μαγαζί φίλης στο κέντρο των Αθηνών. Το διπλανό μαγαζι ήτανε μαγαζι μπράβων. Όταν η φιλη διαμαρτυρήθηκε για τη δυνατή μουσική που δημιουργεί πρόβλημα στην πελατεία της η απάντηση ήτανε «κοίτα μην έχουμε άλλα.»
«Ρε λες να φάω ξύλο;» Μου εκμυστηρεύτηκε μετά η θαραλλεα φίλη μου κι εγώ για να την ξεφοβίσω της είπα «όχι ρε». Ψέμματα της είπα. Ποιος θα την προστατεύσει, εγώ;

Κάθε μερα που πάω στη δουλειά βλέπω τουλάχιστον ένα περιστατικό λεκτικής ή σωματικής βίας. Πιο έντονα από ποτέ.

Όταν έγινε το περιστατικό με τον Αντώνη στο λιμάνι, δεν μου έκανε εντύπωση. Εξοργίστηκα, στεναχωρήθηκα αλλά εντύπωση δεν μου έκανε. Το βρήκα λογικό. Λογικό επακόλουθο όλης αυτής της περιρρέουσας ατμόσφαιρας. Πάντα καταλήγει σε θάνατο. Το τραγικό είναι ότι το ξέρουμε. Πλέον ξερουμε ότι όλο αυτό, όλη αυτή η σήψη και παρακμή οδηγεί στη βία. Στη βία και στο θάνατο.

Ο Αντετοκούμπο, ο Λάνθιμος, ο Παπαϊωάννου, ο Τεντόγλου, ο Κωσταντίνος Δασκαλάκης, δεν αποτελούν πρότυπα. Είναι πετυχημένοι αναγνωρίσιμοι αλλά πρότυπα δεν είναι. Ο Αλκίνοος, ο Αγγελάκας, ο Θανάσης πρότυπα δεν είναι. Και δεν λέω να θες να πας στη συναυλία τους, λέω για πρότυπα. Να θες δηλαδή να τους μοιάσεις. Ποιος θέλει να τους μοιάσει; Ελάχιστοι. Θέλει κόπο και παίδεμα πολύ να μοιάσεις σε αυτούς και δεν βαριέσαι τώρα..

Ενώ ο Μπέος.. Ο Μπέος από την άλλη είναι πρότυπο για πολλούς ανθρώπους. Πρότυπο είναι ενας άνθρωπος που το μοντέλο του μπορεί να αναπαραχθεί. Εύκολα άκοπα αβασάνιστα. Αρκει να εισαι νταής, να βγάζεις φράγκα, να μην «μασάς τα λόγια σου» να βρίζεις δημόσια επανειλημμένα και σε πανελλαδική εμβέλεια και να ρίχνεις και τίποτα χαστούκια άμα λάχει.
Τον νομιμοποίησε και ο πρωθυπουργός της χώρας με φιλαυτίες αγκαλίτσες και ταπ ταπ στην πλάτη.

Και πόσο φλώροι να είμαστε όταν κινδυνεύουν τα παιδιά μας κύριε Πρόεδρε; Είναι επειδή δεν έχετε δει γατούλες πώς κάνουν όταν κινδυνεύουν τα γατάκια τους. Θα δείτε λίαν συντόμως γιατί οι γατούλες είμαστε πολλές. Κι αυτή τη φορά δεν έχει ΣΥΡΙΖΑ να σας χαϊδεύει τα αυτάκια..
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 1154841608

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2759
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Ελ ηλικιωμένοις εκτέλεσε με καραμπίνα Αλβανό υπάλληλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 17 Σεπ 2023, 10:36

Πτολεμαίος έγραψε:
15 Σεπ 2023, 23:24
Υδράργυρος έγραψε:
15 Σεπ 2023, 17:22
Μην τσακωνεστε με αγνωστους για κανενα λογο.
Έτσι ακριβώς.
Εχω υιοθετήσει εδώ και πάρα πολλά χρόνια το εξης:
Δεν με νοιάζει να έχω δίκιο, μόνο να είμαι ήρεμος.
Στη δουλειά εδώ βλέπω συναδέλφους να ζοχαδιαζονται για τελείως μαλακιες (στα δικά μου μάτια τουλάχιστον έτσι φαίνονται, απλά μαλακιες), απορούν με την ψυχρότητα και τον σταρχιδισμο μου. "Ναι ρε μλκς" τους λέω, "περνάνε από μπροστά μου κάθε μέρα χιλιάδες άτομα και θα κάτσω εγώ να ασχοληθώ με τη μαλακία του κάθε βαρεμένου".

Στα παπαρια σας για το παρκιν, για το στοπ που παραβίασε ο άλλος κλπ. Εσείς να είστε καλά και αφήστε τον κόσμο να καταστρεφεται.
ευκολο για περαστικους και τυχαίες συναντήσεις στο δρόμο να το λες και να το κάνεις. Για να έχεις την ημιπαρανομη (δηλαδή όλες τις μικρομεσαίες στην Ελλάδα και πολλές μεγάλες) "επιχείριση" δίπλα σου να κάνει ότι της καυλώσει καθε μέρα όλη μέρα συνέχως, πηδώντας την καθημερινότητα και την περιουσια σου, φυσικά για αστυνομία δικαστήρια να τους καταγγείλεις ειναι ανεκδοτο.
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

runner
Δημοσιεύσεις: 2682
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 21:11

Re: Ελ ηλικιωμένοις εκτέλεσε με καραμπίνα Αλβανό υπάλληλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από runner » 17 Σεπ 2023, 13:39

Σέλευκας έγραψε:
16 Σεπ 2023, 10:16
Πραγματικά αυτό είναι είδηση. Έλληνας σκότωσε Αλβανό. Κάτι σαν τον Αλβανό τουρίστα.
Ναι, πρώτη φορά ξανασυμβαινει.

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11691
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Ελ ηλικιωμένοις εκτέλεσε με καραμπίνα Αλβανό υπάλληλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 17 Σεπ 2023, 13:45

Υδράργυρος έγραψε:
15 Σεπ 2023, 17:22
Μην τσακωνεστε με αγνωστους για κανενα λογο.
+1. Και να σε μπινελικώσουν, απλά αγνόησέ τους σαν να μην υπάρχουν. Έτσι και αλλιώς, το πολύ 2 λεπτά μετά σου έχουν περάσει τα όποια νεύρα.
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Ελ ηλικιωμένοις εκτέλεσε με καραμπίνα Αλβανό υπάλληλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 17 Σεπ 2023, 14:00

Dorian έγραψε:
17 Σεπ 2023, 10:36
Πτολεμαίος έγραψε:
15 Σεπ 2023, 23:24
Υδράργυρος έγραψε:
15 Σεπ 2023, 17:22
Μην τσακωνεστε με αγνωστους για κανενα λογο.
Έτσι ακριβώς.
Εχω υιοθετήσει εδώ και πάρα πολλά χρόνια το εξης:
Δεν με νοιάζει να έχω δίκιο, μόνο να είμαι ήρεμος.
Στη δουλειά εδώ βλέπω συναδέλφους να ζοχαδιαζονται για τελείως μαλακιες (στα δικά μου μάτια τουλάχιστον έτσι φαίνονται, απλά μαλακιες), απορούν με την ψυχρότητα και τον σταρχιδισμο μου. "Ναι ρε μλκς" τους λέω, "περνάνε από μπροστά μου κάθε μέρα χιλιάδες άτομα και θα κάτσω εγώ να ασχοληθώ με τη μαλακία του κάθε βαρεμένου".

Στα παπαρια σας για το παρκιν, για το στοπ που παραβίασε ο άλλος κλπ. Εσείς να είστε καλά και αφήστε τον κόσμο να καταστρεφεται.
ευκολο για περαστικους και τυχαίες συναντήσεις στο δρόμο να το λες και να το κάνεις. Για να έχεις την ημιπαρανομη (δηλαδή όλες τις μικρομεσαίες στην Ελλάδα και πολλές μεγάλες) "επιχείριση" δίπλα σου να κάνει ότι της καυλώσει καθε μέρα όλη μέρα συνέχως, πηδώντας την καθημερινότητα και την περιουσια σου, φυσικά για αστυνομία δικαστήρια να τους καταγγείλεις ειναι ανεκδοτο.
Κατά το δυνατόν. Όταν έχεις "χρόνιο αγκάθι" τα πράγματα γίνονται πιο δύσκολα.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2759
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Ελ ηλικιωμένοις εκτέλεσε με καραμπίνα Αλβανό υπάλληλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 17 Σεπ 2023, 14:23

Πτολεμαίος έγραψε:
17 Σεπ 2023, 14:00
Dorian έγραψε:
17 Σεπ 2023, 10:36
Πτολεμαίος έγραψε:
15 Σεπ 2023, 23:24


Έτσι ακριβώς.
Εχω υιοθετήσει εδώ και πάρα πολλά χρόνια το εξης:
Δεν με νοιάζει να έχω δίκιο, μόνο να είμαι ήρεμος.
Στη δουλειά εδώ βλέπω συναδέλφους να ζοχαδιαζονται για τελείως μαλακιες (στα δικά μου μάτια τουλάχιστον έτσι φαίνονται, απλά μαλακιες), απορούν με την ψυχρότητα και τον σταρχιδισμο μου. "Ναι ρε μλκς" τους λέω, "περνάνε από μπροστά μου κάθε μέρα χιλιάδες άτομα και θα κάτσω εγώ να ασχοληθώ με τη μαλακία του κάθε βαρεμένου".

Στα παπαρια σας για το παρκιν, για το στοπ που παραβίασε ο άλλος κλπ. Εσείς να είστε καλά και αφήστε τον κόσμο να καταστρεφεται.
ευκολο για περαστικους και τυχαίες συναντήσεις στο δρόμο να το λες και να το κάνεις. Για να έχεις την ημιπαρανομη (δηλαδή όλες τις μικρομεσαίες στην Ελλάδα και πολλές μεγάλες) "επιχείριση" δίπλα σου να κάνει ότι της καυλώσει καθε μέρα όλη μέρα συνέχως, πηδώντας την καθημερινότητα και την περιουσια σου, φυσικά για αστυνομία δικαστήρια να τους καταγγείλεις ειναι ανεκδοτο.
Κατά το δυνατόν. Όταν έχεις "χρόνιο αγκάθι" τα πράγματα γίνονται πιο δύσκολα.
μεχρι που θα βρεθεί ο "παράξενος" γέρος που δεν έχει και οικογένεια απογόνους και κάτι να χάσει
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Ελ ηλικιωμένοις εκτέλεσε με καραμπίνα Αλβανό υπάλληλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 17 Σεπ 2023, 14:38

Scouser έγραψε:
17 Σεπ 2023, 13:45
Υδράργυρος έγραψε:
15 Σεπ 2023, 17:22
Μην τσακωνεστε με αγνωστους για κανενα λογο.
+1. Και να σε μπινελικώσουν, απλά αγνόησέ τους σαν να μην υπάρχουν. Έτσι και αλλιώς, το πολύ 2 λεπτά μετά σου έχουν περάσει τα όποια νεύρα.
Εγω σκεφτομαι "δε θα σου κανω το χατηρι να χαλασω τη μερα μου για παρτη σου" και τα νευρα μου περνανε αυτοματα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών