Το Τζέισον Αντιγόνη εξομολογείται: «Γιατί δεν θέλω να έχω φύλο»

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Κουρκούας
Δημοσιεύσεις: 1410
Εγγραφή: 28 Ιαν 2019, 21:58
Phorum.gr user: Κουρκούας

Re: Το Τζέισον Αντιγόνη εξομολογείται: «Γιατί δεν θέλω να έχω φύλο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κουρκούας » 16 Μαρ 2019, 21:18

Το σύμβολο συμβίωσης περισσοτέρων ατόμων θα μπορούσε να είναι εξαιρετικά χρήσιμο. Δύο ζευγάρια π.χ. συμφωνούν να συμβιώσουν (κοινά οικονομικα, από κοινού ανάληψη ευθυνών σε περίπτωση θανάτου) προκειμένου να αναθρέψουν από κοινού τα παιδιά τους. Ή τρεις μονογονεϊκές οικογένειες. Είναι χαζό να περιορίζεται η χρήση του σε θέματα ταυτότητας.

Nito
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: 23 Ιαν 2019, 18:32
Επικοινωνία:

Re: Το Τζέισον Αντιγόνη εξομολογείται: «Γιατί δεν θέλω να έχω φύλο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nito » 16 Μαρ 2019, 21:27

Μπίστης έγραψε:
17 Οκτ 2018, 12:59
Αν τις είχε σκεφτεί πρώτος αυτές τις σαχλαμάρες θα ήταν αυθεντικός. Απλώς κάνει χρήση τους γιατί είναι μπερδεμένος και γιατί τον κανακεύουν οι αλεπούδες με την κομμένη ουρά.
Θυμίζει λίγο τρόλλερς του πχώρουμ που ευχαριστιούνται να μαλακίζονται δημοσίως .

Θα μπορούσε να φορέσει καπαρντίνα και να τον επιδεικνύει αλλά το θεωρεί πασέ. Σώστε τον από την θηλυπρέπεια. Καλύτερα να γίνει μπάρμπα-Τζέισον
Όντως, ο πιθηκισμός των Ελς κατήντησε κουραστικός.
Τουλάχιστον, αντί για LGBTQIA%K#B@KL+, ας έλεγαν ΑΜΚΕΕ (Αρσενοκοίται/Μαλακοί/Κίναιδοι/Ερασταί/Ερωμένοι).

Τέλος πάντων, μόδα είναι θα περάσει. Εδώ πέρασε η μπογιά των ρόλινγκ στόουνς, οι πληκτικοί λίμπεραλς θα κρατήσουν; :zz:

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8702
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Το Τζέισον Αντιγόνη εξομολογείται: «Γιατί δεν θέλω να έχω φύλο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 16 Μαρ 2019, 21:44

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
17 Οκτ 2018, 18:44
Καφρίλα. Είμαι πολυ τρανσοανωμαλο friendly. Δεν μου δημιουργούν καμιά εχθρότητα αυτά τα άτομα, μόνο μια συμπόνια. Και δεν είναι εύκολο να είσαι έτσι. Ότι και να σου πει για το πόσο cool και νορμάλ είσαι, η Ανίτα ή η Μελέτη όταν θα σε καλέσει στην εκπομπή της, την αλήθεια την βλέπεις στην καθημερινότητα σου.
foscilis έγραψε:
17 Οκτ 2018, 19:36
Γενικά όλους αυτούς τους θεωρώ μαλάκες ως υποπερίπτωση των id politics ΑΛΛΑ τους υποστηρίζω φανατικά επειδή υπάρχουν πολύ χειρότεροι μαλάκες που νομίζουν ότι έχουν το δικαίωμα να τους βαράνε, να τους βρίζουν, να τους φτύνουν ή χειρότερα.
Οάσεις τα σχόλιά σας.
fear as night can’t be shut off

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69707
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Το Τζέισον Αντιγόνη εξομολογείται: «Γιατί δεν θέλω να έχω φύλο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Μαρ 2019, 21:50

Κουρκούας έγραψε:
16 Μαρ 2019, 21:18
Το σύμβολο συμβίωσης περισσοτέρων ατόμων θα μπορούσε να είναι εξαιρετικά χρήσιμο. Δύο ζευγάρια π.χ. συμφωνούν να συμβιώσουν (κοινά οικονομικα, από κοινού ανάληψη ευθυνών σε περίπτωση θανάτου) προκειμένου να αναθρέψουν από κοινού τα παιδιά τους. Ή τρεις μονογονεϊκές οικογένειες. Είναι χαζό να περιορίζεται η χρήση του σε θέματα ταυτότητας.
Καλή φάση. Έτσι και γίνουν ελκυστικά τα οικογενειακά επιδόματα, θα μαζεύονται μερικοί, θα τεκνοθετούν τον ένα/μία/ένα, θα δηλώνουν γονέας α, β, γ, δ +@ οι υπόλοιποι κι όλα καλά.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Κουρκούας
Δημοσιεύσεις: 1410
Εγγραφή: 28 Ιαν 2019, 21:58
Phorum.gr user: Κουρκούας

Re: Το Τζέισον Αντιγόνη εξομολογείται: «Γιατί δεν θέλω να έχω φύλο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κουρκούας » 16 Μαρ 2019, 21:54

ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Μαρ 2019, 21:50
Κουρκούας έγραψε:
16 Μαρ 2019, 21:18
Το σύμβολο συμβίωσης περισσοτέρων ατόμων θα μπορούσε να είναι εξαιρετικά χρήσιμο. Δύο ζευγάρια π.χ. συμφωνούν να συμβιώσουν (κοινά οικονομικα, από κοινού ανάληψη ευθυνών σε περίπτωση θανάτου) προκειμένου να αναθρέψουν από κοινού τα παιδιά τους. Ή τρεις μονογονεϊκές οικογένειες. Είναι χαζό να περιορίζεται η χρήση του σε θέματα ταυτότητας.
Καλή φάση. Έτσι και γίνουν ελκυστικά τα οικογενειακά επιδόματα, θα μαζεύονται μερικοί, θα υιοθετούν τον ένα, θα δηλώνουν γονέας α, β, γ, δ +@ οι υπόλοιποι κι όλα καλά.
ε, ναι, θα προκύψουν πολλά τεχνικά ζητήματα στις σχέσεις με το κράτος. αλλά θα είναι τεχνικά, όχι ουσίας.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69707
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Το Τζέισον Αντιγόνη εξομολογείται: «Γιατί δεν θέλω να έχω φύλο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Μαρ 2019, 21:57

Esperos έγραψε:
16 Μαρ 2019, 20:01
Μπορούν να παντρευτούν περισσότεροι των δύο ατόμων?
Να πάνε, ας πούμε, πέντε και να κάνουν σύμφωνο συμβίωσης?
Γιατί όχι?
Αυτό πως δεν το σκέφτηκε κανένας νταγλαράς ?

Και μετά να δημιουργηθούν και οι ανάλογες κοινότητες και οι μκο?
Και να εισπράττουν και την σύνταξη.

Καλό?
Δεν το είχα δει, συγγνώμη. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Nito
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: 23 Ιαν 2019, 18:32
Επικοινωνία:

Re: Το Τζέισον Αντιγόνη εξομολογείται: «Γιατί δεν θέλω να έχω φύλο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nito » 16 Μαρ 2019, 21:59

συννεφιασμένη Κυριακή έγραψε:
16 Μαρ 2019, 21:44
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
17 Οκτ 2018, 18:44
Καφρίλα. Είμαι πολυ τρανσοανωμαλο friendly. Δεν μου δημιουργούν καμιά εχθρότητα αυτά τα άτομα, μόνο μια συμπόνια. Και δεν είναι εύκολο να είσαι έτσι. Ότι και να σου πει για το πόσο cool και νορμάλ είσαι, η Ανίτα ή η Μελέτη όταν θα σε καλέσει στην εκπομπή της, την αλήθεια την βλέπεις στην καθημερινότητα σου.
foscilis έγραψε:
17 Οκτ 2018, 19:36
Γενικά όλους αυτούς τους θεωρώ μαλάκες ως υποπερίπτωση των id politics ΑΛΛΑ τους υποστηρίζω φανατικά επειδή υπάρχουν πολύ χειρότεροι μαλάκες που νομίζουν ότι έχουν το δικαίωμα να τους βαράνε, να τους βρίζουν, να τους φτύνουν ή χειρότερα.
Οάσεις τα σχόλιά σας.
Μην τσιμπάτε.
Ο συγκεκριμένος τύπος απλά κάνει το κομμάτι του και ζητιανεύει τα περίφημα 5 λεπτά διασημότητας, μιμούμενος σχήματα και ακτιβισμούς που ευδοκίμησαν στα μητροπολιτικά κέντρα της δύσης. Καμιά σχέση με τις τρανς, τραβεστί κτλ που βιώνουν την φρίκη του πεζοδρομίου και της καθημερινότητας. Ίσα ίσα που ευτελίζει το θέμα.

Jolly Roger
Δημοσιεύσεις: 8524
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 00:21
Phorum.gr user: Jolly Roger

Re: Το Τζέισον Αντιγόνη εξομολογείται: «Γιατί δεν θέλω να έχω φύλο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jolly Roger » 16 Μαρ 2019, 22:11

O τύπος είναι ένας bisexual άντρας που ένα πρωί του κάπνισε να λέει ότι δεν έχει φύλο για να γίνει φέημους.

Καραγκιοζιλίκια.

Καμιά σχέση με ίντερσεξ (παλιά το λέγαμε ερμαφρόδιτο), τρανς ή οτιδήποτε τέτοιο.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16283
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Το Τζέισον Αντιγόνη εξομολογείται: «Γιατί δεν θέλω να έχω φύλο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 16 Μαρ 2019, 22:13

Κουρκούας έγραψε:
16 Μαρ 2019, 21:18
Το σύμβολο συμβίωσης περισσοτέρων

γλωττα λανθάνουσα τ'αληθή λέγει
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8702
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Το Τζέισον Αντιγόνη εξομολογείται: «Γιατί δεν θέλω να έχω φύλο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 16 Μαρ 2019, 22:25

Nito έγραψε:
16 Μαρ 2019, 21:59

Μην τσιμπάτε.
Ο συγκεκριμένος τύπος απλά κάνει το κομμάτι του και ζητιανεύει τα περίφημα 5 λεπτά διασημότητας, μιμούμενος σχήματα και ακτιβισμούς που ευδοκίμησαν στα μητροπολιτικά κέντρα της δύσης. Καμιά σχέση με τις τρανς, τραβεστί κτλ που βιώνουν την φρίκη του πεζοδρομίου και της καθημερινότητας. Ίσα ίσα που ευτελίζει το θέμα.
Θα μας επιτρέψετε να τρώμε με την ησυχία μας το παραμύθι μας, εάν έχετε την καλοσύνη.
fear as night can’t be shut off


Άβαταρ μέλους
Βινόσαυρος
Δημοσιεύσεις: 6335
Εγγραφή: 26 Απρ 2018, 05:38

Re: Το Τζέισον Αντιγόνη εξομολογείται: «Γιατί δεν θέλω να έχω φύλο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βινόσαυρος » 17 Μαρ 2019, 18:30

- Κράζεις;
- Θαυμάζεις.
Αλληλεγγύη στην κα. Σταυράκη-Πατούλη.
Αλληλεγγύη στην αδελφότητα Κυρίλλου και Μεθοδίου.
Αλληλεγγύη στον κ. Καιρίδη.
Αλληλεγγύη στην κα. Συγγενιώτου.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24527
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Το Τζέισον Αντιγόνη εξομολογείται: «Γιατί δεν θέλω να έχω φύλο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 17 Μαρ 2019, 18:37

Κουρκούας έγραψε:
16 Μαρ 2019, 21:18
Το σύμβολο συμβίωσης περισσοτέρων ατόμων θα μπορούσε να είναι εξαιρετικά χρήσιμο. Δύο ζευγάρια π.χ. συμφωνούν να συμβιώσουν (κοινά οικονομικα, από κοινού ανάληψη ευθυνών σε περίπτωση θανάτου) προκειμένου να αναθρέψουν από κοινού τα παιδιά τους. Ή τρεις μονογονεϊκές οικογένειες. Είναι χαζό να περιορίζεται η χρήση του σε θέματα ταυτότητας.
Συμφωνω

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24714
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Το Τζέισον Αντιγόνη εξομολογείται: «Γιατί δεν θέλω να έχω φύλο»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 18 Μαρ 2019, 01:19

βασικά ζούμε στην εποχή που η κολοβή Αλεπού απέκτησε ίντερνετ και πλέον αντί να μαζεύει τις άλλες να τα λένε στο δάσος μπορεί και βρίσκεις τις άλλες κολοβές και κάνουν πολύ θόρυβο. Όλοι οι προβληματικοί μαζεμένοι γράφουν ότι μαλακία τους κατέβει με σκοπό να μη τους κοροϊδεύουμε

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών