Άρειος Πάγος: εκδικάζει πλήρη διατροφή ορίζοντας ως υπαίτιο διαζυγίου τύπο που δεν ήθελε παιδιά

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40719
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Άρειος Πάγος: εκδικάζει πλήρη διατροφή ορίζοντας ως υπαίτιο διαζυγίου τύπο που δεν ήθελε παιδιά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 14 Οκτ 2023, 01:01

Εγώ δεν είμαι άντρακλας, 1,70 είμαι. Δεν ξέρω βέβαια πώς γύρισε η συζήτηση σε μένα, για τα ξένα χωράφια λέμε, στα οποία γρυλίζεις και ζητωκραυγάζεις για την κάθε τυχαία που νίκησε στα οπισθοδρομικά, ελληνικά δικαστήρια το δικαίωμα να ζει σαν παράσιτο, αλλά εσύ απέναντι στον δικό σου άντρα έκανες νιάου για να μην θιχτεί η θέλησή του να ασχοληθεί με το παιδί του σε περίπτωση που χρειαζόταν να πληρώσει κιόλας για να ζει. Μόνο που δεν μας είπες ότι χάρη σού έκανε.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9237
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Άρειος Πάγος: εκδικάζει πλήρη διατροφή ορίζοντας ως υπαίτιο διαζυγίου τύπο που δεν ήθελε παιδιά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 14 Οκτ 2023, 07:56

Καθε φορα που καποιος ασχολειται με τις μπουρδες της στα σοβαρα, γινεται ξαφνικα "τυπος σαν κι εσενα".

Κι ας του εκανε τεμεναδες πριν κανα διμηνο αποκαλωντας τον την συμπαθεια του.
Θεια, εχεις ρεψει.
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70088
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Άρειος Πάγος: εκδικάζει πλήρη διατροφή ορίζοντας ως υπαίτιο διαζυγίου τύπο που δεν ήθελε παιδιά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Οκτ 2023, 09:31

Bazoomba έγραψε:
14 Οκτ 2023, 07:56
Καθε φορα που καποιος ασχολειται με τις μπουρδες της στα σοβαρα, γινεται ξαφνικα "τυπος σαν κι εσενα".

Κι ας του εκανε τεμεναδες πριν κανα διμηνο αποκαλωντας τον την συμπαθεια του.
Θεια, εχεις ρεψει.
Καλό. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70088
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Άρειος Πάγος: εκδικάζει πλήρη διατροφή ορίζοντας ως υπαίτιο διαζυγίου τύπο που δεν ήθελε παιδιά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Οκτ 2023, 09:48

hellegennes έγραψε:
14 Οκτ 2023, 01:01
Εγώ δεν είμαι άντρακλας, 1,70 είμαι. Δεν ξέρω βέβαια πώς γύρισε η συζήτηση σε μένα, για τα ξένα χωράφια λέμε, στα οποία γρυλίζεις και ζητωκραυγάζεις για την κάθε τυχαία που νίκησε στα οπισθοδρομικά, ελληνικά δικαστήρια το δικαίωμα να ζει σαν παράσιτο, αλλά εσύ απέναντι στον δικό σου άντρα έκανες νιάου για να μην θιχτεί η θέλησή του να ασχοληθεί με το παιδί του σε περίπτωση που χρειαζόταν να πληρώσει κιόλας για να ζει. Μόνο που δεν μας είπες ότι χάρη σού έκανε.
:lol::lol::e045:

Στα χαϊκού είσαι καλύτερος.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Άρειος Πάγος: εκδικάζει πλήρη διατροφή ορίζοντας ως υπαίτιο διαζυγίου τύπο που δεν ήθελε παιδιά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 14 Οκτ 2023, 09:55

Ασέβαστος έγραψε:
13 Οκτ 2023, 17:45

δεν αξιολογειται.

αυτο ελλειπε να βγαζουμε κοστολογιο για καθε οικογενειακη εργασια. σιγα μην υπολογισουμε και αν αξιζει περισσοτερο το πλυσιμο των πιατων που κανει αυτη με το κουρεμα του γκαζον που κανει αυτος.
Κι όμως, αξιολογείται από το δικαστήριο σε περίπτωση διαζυγίου. Δηλαδή το κόστος της διατροφής ή μέρος αυτού καλύπτεται από τον γονέα με τον οποίο διαμένει το παιδί σε υπηρεσίες που παρέχει αυτός. Αποτιμωνται οικονομικά και αφαιρούνται από το πόσο που θα κατέβαλε

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70088
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Άρειος Πάγος: εκδικάζει πλήρη διατροφή ορίζοντας ως υπαίτιο διαζυγίου τύπο που δεν ήθελε παιδιά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Οκτ 2023, 10:07

EKPLIKTIKOS έγραψε:
14 Οκτ 2023, 09:55
Ασέβαστος έγραψε:
13 Οκτ 2023, 17:45

δεν αξιολογειται.

αυτο ελλειπε να βγαζουμε κοστολογιο για καθε οικογενειακη εργασια. σιγα μην υπολογισουμε και αν αξιζει περισσοτερο το πλυσιμο των πιατων που κανει αυτη με το κουρεμα του γκαζον που κανει αυτος.
Κι όμως, αξιολογείται από το δικαστήριο σε περίπτωση διαζυγίου. Δηλαδή το κόστος της διατροφής ή μέρος αυτού καλύπτεται από τον γονέα με τον οποίο διαμένει το παιδί σε υπηρεσίες που παρέχει αυτός. Αποτιμωνται οικονομικά και αφαιρούνται από το πόσο που θα κατέβαλε
Ισχύει. Και ακριβώς σ' αυτήν τη βάση, στην περίπτωση διαζυγίου η ενασχόληση με τα οικιακά θεωρείται ως συμβολή στην αύξηση της περιουσίας που αποκτήθηκε μετά τον γάμο.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40719
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Άρειος Πάγος: εκδικάζει πλήρη διατροφή ορίζοντας ως υπαίτιο διαζυγίου τύπο που δεν ήθελε παιδιά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 14 Οκτ 2023, 13:57

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Οκτ 2023, 09:48
hellegennes έγραψε:
14 Οκτ 2023, 01:01
Εγώ δεν είμαι άντρακλας, 1,70 είμαι. Δεν ξέρω βέβαια πώς γύρισε η συζήτηση σε μένα, για τα ξένα χωράφια λέμε, στα οποία γρυλίζεις και ζητωκραυγάζεις για την κάθε τυχαία που νίκησε στα οπισθοδρομικά, ελληνικά δικαστήρια το δικαίωμα να ζει σαν παράσιτο, αλλά εσύ απέναντι στον δικό σου άντρα έκανες νιάου για να μην θιχτεί η θέλησή του να ασχοληθεί με το παιδί του σε περίπτωση που χρειαζόταν να πληρώσει κιόλας για να ζει. Μόνο που δεν μας είπες ότι χάρη σού έκανε.
:lol::lol::e045:

Στα χαϊκού είσαι καλύτερος.
Δεν γράφω χαϊκού καρδιά μου. Είναι ξένα χωράφια που σέβομαι μα δεν γνωρίζω.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70088
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Άρειος Πάγος: εκδικάζει πλήρη διατροφή ορίζοντας ως υπαίτιο διαζυγίου τύπο που δεν ήθελε παιδιά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Οκτ 2023, 14:17

hellegennes έγραψε:
14 Οκτ 2023, 13:57
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Οκτ 2023, 09:48
hellegennes έγραψε:
14 Οκτ 2023, 01:01
Εγώ δεν είμαι άντρακλας, 1,70 είμαι. Δεν ξέρω βέβαια πώς γύρισε η συζήτηση σε μένα, για τα ξένα χωράφια λέμε, στα οποία γρυλίζεις και ζητωκραυγάζεις για την κάθε τυχαία που νίκησε στα οπισθοδρομικά, ελληνικά δικαστήρια το δικαίωμα να ζει σαν παράσιτο, αλλά εσύ απέναντι στον δικό σου άντρα έκανες νιάου για να μην θιχτεί η θέλησή του να ασχοληθεί με το παιδί του σε περίπτωση που χρειαζόταν να πληρώσει κιόλας για να ζει. Μόνο που δεν μας είπες ότι χάρη σού έκανε.
:lol::lol::e045:

Στα χαϊκού είσαι καλύτερος.
Δεν γράφω χαϊκού καρδιά μου. Είναι ξένα χωράφια που σέβομαι μα δεν γνωρίζω.
Ενώ τα διαδικαστικά των διαζυγίων, τα παίζετε στα δάχτυλα και την είδατε όλοι οι έμπΥροι, εκτιμητές αμπελοχωραφιών. :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 14 Οκτ 2023, 14:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7229
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Άρειος Πάγος: εκδικάζει πλήρη διατροφή ορίζοντας ως υπαίτιο διαζυγίου τύπο που δεν ήθελε παιδιά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 14 Οκτ 2023, 14:19

hellegennes έγραψε:
14 Οκτ 2023, 13:57
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Οκτ 2023, 09:48
hellegennes έγραψε:
14 Οκτ 2023, 01:01
Εγώ δεν είμαι άντρακλας, 1,70 είμαι. Δεν ξέρω βέβαια πώς γύρισε η συζήτηση σε μένα, για τα ξένα χωράφια λέμε, στα οποία γρυλίζεις και ζητωκραυγάζεις για την κάθε τυχαία που νίκησε στα οπισθοδρομικά, ελληνικά δικαστήρια το δικαίωμα να ζει σαν παράσιτο, αλλά εσύ απέναντι στον δικό σου άντρα έκανες νιάου για να μην θιχτεί η θέλησή του να ασχοληθεί με το παιδί του σε περίπτωση που χρειαζόταν να πληρώσει κιόλας για να ζει. Μόνο που δεν μας είπες ότι χάρη σού έκανε.
:lol::lol::e045:

Στα χαϊκού είσαι καλύτερος.
Δεν γράφω χαϊκού καρδιά μου. Είναι ξένα χωράφια που σέβομαι μα δεν γνωρίζω.
χαικου γραφω εγω αλλα αντε να τα δεχτουν οι ελ

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15051
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Άρειος Πάγος: εκδικάζει πλήρη διατροφή ορίζοντας ως υπαίτιο διαζυγίου τύπο που δεν ήθελε παιδιά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 14 Οκτ 2023, 14:20

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Οκτ 2023, 14:17
hellegennes έγραψε:
14 Οκτ 2023, 13:57
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Οκτ 2023, 09:48


:lol::lol::e045:

Στα χαϊκού είσαι καλύτερος.
Δεν γράφω χαϊκού καρδιά μου. Είναι ξένα χωράφια που σέβομαι μα δεν γνωρίζω.
Ενώ τα διαδικαστικά των διαζυγίων, τα παίζετε στα δάχτυλα. :lol:
γιατί γράφεις πάντα στον πληθυντικό; Γιατί φαντάζεσαι ότι όποιος σου απευθύνει το λόγο βρίσκεται σε ένα γραφείο μαζί με άλλους 10 που έχουν όλοι ως αντικείμενο δουλειάς να επιτεθούν σ'εσένα προσωπικά και έχουν και την ίδια ατζέντα;
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

nemo
Δημοσιεύσεις: 7229
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Άρειος Πάγος: εκδικάζει πλήρη διατροφή ορίζοντας ως υπαίτιο διαζυγίου τύπο που δεν ήθελε παιδιά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 14 Οκτ 2023, 14:28

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Οκτ 2023, 22:57
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2023, 22:53
Γαλή:
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Οκτ 2023, 17:25


Πλεονασμός.
Also Γαλή:
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Οκτ 2023, 17:08
Επ' ευκαιρία, δράτττομαι της ευκαιρίας
:e045:

Μη βαρούτε τόσο δυνατά, είμαι και σε κρίσιμη ηλικία. :lol:
ρε σεις το υπουλη πουστια που εγραψα δεν ειναι ουτε για γυναικες ουτε για ανδρες
αλλα για ανθρωπους που δουλευουν εναν αλλον συνειδητα για χρονια
ε αυτο λεγεται πουστια και δεν με ενδιαφερει αν ειναι η ή ο συζυγος

εξαλλου εχω γνωρισει και μαλακισμενες και μαλακισμενους
απλα στην σημερον ημερα οι γυναικες ειναι κατι τις πιο μπεσαλιδικες απο τους ανδρες

και δεν με ενδιαφερει το γεγονος του νηματος ..αντε με τους φλουφηδες που θελουν να τους ταιζουν
μεχρι τα γεραματα

nemo
Δημοσιεύσεις: 7229
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Άρειος Πάγος: εκδικάζει πλήρη διατροφή ορίζοντας ως υπαίτιο διαζυγίου τύπο που δεν ήθελε παιδιά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 14 Οκτ 2023, 14:31

nemo έγραψε:
14 Οκτ 2023, 14:28
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Οκτ 2023, 22:57
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2023, 22:53
Γαλή:



Also Γαλή:

:e045:

Μη βαρούτε τόσο δυνατά, είμαι και σε κρίσιμη ηλικία. :lol:
ρε σεις το υπουλη πουστια που εγραψα δεν ειναι ουτε για γυναικες ουτε για ανδρες
αλλα για ανθρωπους που δουλευουν εναν αλλον συνειδητα για χρονια
ε αυτο λεγεται πουστια και δεν με ενδιαφερει αν ειναι η ή ο συζυγος

εξαλλου εχω γνωρισει και μαλακισμενες και μαλακισμενους
απλα στην σημερον ημερα οι γυναικες ειναι κατι τις πιο μπεσαλιδικες απο τους ανδρες

και δεν με ενδιαφερει το γεγονος του νηματος ..αντε με τους φλουφηδες που θελουν να τους ταιζουν
μεχρι τα γεραματα
υσ..λεει ο αλλος οτι εξηγηθηκε και καλα οτι δεν ηθελε παιδια !!! ε τοτε κυριε μαλακα γιατι παντρευεσαι;
κανονικα επρεπε να πληρωνει παραπανω αλλα 500 λογω μαλακισνη του εγκεφαλου

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70088
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Άρειος Πάγος: εκδικάζει πλήρη διατροφή ορίζοντας ως υπαίτιο διαζυγίου τύπο που δεν ήθελε παιδιά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Οκτ 2023, 14:40

Σενέκας έγραψε:
14 Οκτ 2023, 14:20
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Οκτ 2023, 14:17
hellegennes έγραψε:
14 Οκτ 2023, 13:57


Δεν γράφω χαϊκού καρδιά μου. Είναι ξένα χωράφια που σέβομαι μα δεν γνωρίζω.
Ενώ τα διαδικαστικά των διαζυγίων, τα παίζετε στα δάχτυλα. :lol:
γιατί γράφεις πάντα στον πληθυντικό; Γιατί φαντάζεσαι ότι όποιος σου απευθύνει το λόγο βρίσκεται σε ένα γραφείο μαζί με άλλους 10 που έχουν όλοι ως αντικείμενο δουλειάς να επιτεθούν σ'εσένα προσωπικά και έχουν και την ίδια ατζέντα;
Γιατί βρίσκω χάσιμο χρόνου τις αμιγώς προσωπικές επιθέσεις στο συνασπισμό σας. Απλώς γιατί έχω περισσότερο αϊκιού από το δικό σας και ξέρω τί ακριβώς ενοχλεί τον κάθε ένα από σας στις απόψεις μου.

Ως κοινωνιολογική στατιστική (αυτό θ' αρέσει και στον χέλι) έχετε όντως ενδιαφέρον. :e045:

Σε κάθε περίπτωση, αν θες μία πιο σοφτ προσέγγιση, μπορείς να το δεις και ως πληθυντικό ευγενείας.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15051
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Άρειος Πάγος: εκδικάζει πλήρη διατροφή ορίζοντας ως υπαίτιο διαζυγίου τύπο που δεν ήθελε παιδιά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 14 Οκτ 2023, 14:44

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Οκτ 2023, 14:40
Σενέκας έγραψε:
14 Οκτ 2023, 14:20
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Οκτ 2023, 14:17


Ενώ τα διαδικαστικά των διαζυγίων, τα παίζετε στα δάχτυλα. :lol:
γιατί γράφεις πάντα στον πληθυντικό; Γιατί φαντάζεσαι ότι όποιος σου απευθύνει το λόγο βρίσκεται σε ένα γραφείο μαζί με άλλους 10 που έχουν όλοι ως αντικείμενο δουλειάς να επιτεθούν σ'εσένα προσωπικά και έχουν και την ίδια ατζέντα;
Γιατί βρίσκω χάσιμο χρόνου τις αμιγώς προσωπικές επιθέσεις στο συνασπισμό σας. Απλώς γιατί έχω περισσότερο αϊκιού από το δικό σας και ξέρω τί ακριβώς ενοχλεί τον κάθε ένα από σας στις απόψεις μου.

Ως κοινωνιολογική στατιστική (αυτό θ' αρέσει και στον χέλι) έχετε όντως ενδιαφέρον. :e045:

Σε κάθε περίπτωση, αν θες μία πιο σοφτ προσέγγιση, μπορείς να το δεις και ως πληθυντικό ευγενείας.
αυτό ακριβώς εννοώ. Και ποιον πληθυντικό ευγενείας και μαλακίες; Εδώ μιλάς για συνασπισμό! Πιστεύεις όντως ότι όταν σου απευθύνει κάποιος τον λόγο το κάνει ως μέρος μια ολόκληρης οργάνωσης που σε έχει βάλει στόχο; Είσαι με τα καλά σου;
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15051
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Άρειος Πάγος: εκδικάζει πλήρη διατροφή ορίζοντας ως υπαίτιο διαζυγίου τύπο που δεν ήθελε παιδιά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 14 Οκτ 2023, 14:50

btw όταν έλεγα προχθές ότι δεν έχεις ειρμό, αυτό ακριβώς εννοούσα. Όπως σου είναι αδύνατο να συζητήσεις πάνω σε ένα θέμα χωρίς να γενικεύσεις, να πλατειάσεις και να ξεφύγεις εντελώς, σου είναι αδύνατο να επικεντρωθείς σε ένα πρόσωπο και πρέπει να εφεύρεις ολόκληρη λεγεώνα για να της επιτεθείς στη συνέχεια. Δεν είναι ευγένεια....τρανταχτό πρόβλημα επικοινωνίας και επιχειρηματολογίας είναι που το μασκαρεύεις ως "ευγένεια"
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών