Η ΑΣΟΕΕ σας εύχεται καλά Φυλλουγεννα

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14117
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Η ΑΣΟΕΕ σας εύχεται καλά Φυλλουγεννα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 14 Δεκ 2023, 10:32

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:24
panos291 έγραψε:
14 Δεκ 2023, 09:50
Εντάξει οι άνθρωποι είναι εντελώς αρρωστοι. Δεν υπαρχει τελος σε αυτην την παρανοια?
υπαρχει αρκει να θελετε να αναλαβετε το κοστος :102:


Εικόνα


:romance-hearteyes:
Μπορει να μας βγει και φτηνότερα

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Ληστοσυμμορίτης
Δημοσιεύσεις: 4121
Εγγραφή: 17 Σεπ 2023, 17:16

Re: Η ΑΣΟΕΕ σας εύχεται καλά Φυλλουγεννα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ληστοσυμμορίτης » 14 Δεκ 2023, 10:34

southern έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:30
Ληστοσυμμορίτης έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:27
southern έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:17

Λάθος, έχουν οι σταλινοφασιστες. Το ΚΚΕ στηρίζει επισήμως τη θεωρία των 52 φύλλων σύντροφε;
Αν σε ενδιαφέρουν οι θέσεις του ΚΚΕ μπορείς να τις ψάξεις
Είχα την εντύπωση πως ήσασταν τουλάχιστον κάποτε πιο παραδοσιακοί από την ανανεωτική αριστερά.
Ρε φίλε ρωτάς τι λέει το κκε, από κάποιον τυχαρπαστο στο phorum θα μάθεις; ψάξε από επίσημα κουκουεδια
Καπιταλισμός ένα σύστημα που σαπίζει

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14032
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Η ΑΣΟΕΕ σας εύχεται καλά Φυλλουγεννα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 14 Δεκ 2023, 10:34

Ναύτης έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:11
southern έγραψε:
14 Δεκ 2023, 09:49
Ναύτης έγραψε:
14 Δεκ 2023, 09:46

Μάστα.
Κι η χαρά δεν την αφήνει είσαι μού φαίνεται, ρε φιλαράκι.
Η χούντα οδήγησε στο τέλος της βασιλευομενης δημοκρατίας και στην αύξηση της επιρροής του Αριστερού άκρου. Δεν είμαι χουντικός
Απλώς για την ιστορία, η ΕΔΑ στις εκλογές του '58 πήρε 24,43% και ανακηρύχτηκε αξιωματική αντιπολίτευση.
Κατά τ' άλλα, δεν είσαι χουντικός λες, τα γραπτά σου άλλα φανερώνουν δε.
Εννοώ πως σχήματα κοντά στην ανταρσύα και αντιεξουσιαστες αλωνίζουν στα πανεπιστήμια
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19730
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Η ΑΣΟΕΕ σας εύχεται καλά Φυλλουγεννα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 14 Δεκ 2023, 10:35

George_V έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:25
Καραμελίτσα έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:10
Υποθέτω θα πρέπει να μαζευτούν φασιστάκια να διαλύσουν την εκδήλωση, όπως αυτά που διέλυσαν αυτήν που συμμετείχε ο Νάτσιος στο ΑΠΘ. Αυτό είναι το νόημα;

Ο τίτλος είναι παραπλανητικός γιατί δεν διοργανώνεται από την ΑΣΟΕΕ αλλά στην ΑΣΟΕΕ, αλλά αυτά είναι λεπτά γράμματα.

Επίσης βλέπω ότι το θέμα είναι
Πόσες φορές πήρες ένα δώρο που ήταν «κατάλληλο» για το φύλο σου, αλλά αυτό δε σε ικανοποίησε; Θα ήθελες να κάνεις ένα δώρο, αλλά αυτό να μην αναπαράγει έμφυλα στερεότυπα; Έχεις παρατηρήσει συγκεκριμένα στερεότυπα κατά την περίοδο των γιορτών; Φαντάζεσαι τα Χριστούγεννα αλλιώς; Αν ναι, δήλωσε συμμετοχή στο εργαστήριο που διοργανώνει η ομάδα GenEquall.
Δηλαδή σ' εσάς στα αγόρια δεν σας έχουν φέρει ποτέ για δώρο στρατιωτάκια ή τρανσφόρμερς ενώ θέλατε μπάρμπι;
Aγορακι που να παιζει με μπαρμπι κατι δεν παει καλα.

Ηξερα ενα παιδι απο το σχολειο που επαιζε με το μικρο μου πονυ και απο οτι εμαθα μετα ειναι πλεον τελειωμενη.
Υπερβάλλεις. Και εγώ είχα Μικρό μου Πόνυ, σιγά μην καθορίζεται από αυτό ο ανδρισμός.

Η Καραμελίτσα μπορεί να το λέει και ειρωνικά.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13505
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Η ΑΣΟΕΕ σας εύχεται καλά Φυλλουγεννα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 14 Δεκ 2023, 10:40

southern έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:29
Ναύτης έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:19
southern έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:15

Τα γραπτά μου είναι φιλοβασιλικα. Θεωρώ πως το σύστημα της προ δικτατορίας δεξιάς ήταν καλλίτερο για τον τόπο.
Ποιο απ' όλα τα συστήματα; Το πάγος και ρετσινόλαδο, τα έκτακτα στρατοδικεία, τα ξερονήσια, τα αγανακτισμένα τρίκυκλα, η βία και η νοθεία, η Φρίκη-Κοκός και cia;
Διευκρίνισε.
Η μάνα μου ήταν ψηφοφόρος της ΕΡΕ όταν ήταν πολύ νεαρή και είχε ψηφίσει υπέρ στη δημοψήφισμα.
Η ΕΡΕ ήταν δημοκρατικό κόμμα όπως κι ο ελληνικός συναγερμός. Στη βασιλευομενη δημοκρατία υπήρχε ένας μόνιμα ενας συντηρητικός πυλώνας εξουσίας. Η αστυνομία δουλευε καλά τότε όπως και η χωροφυλακη και οι αγροφύλακες. Η προδικτατορικη δεξιά ανέστησε τη χώρα από τα συντρίμμια του συμμοριτοπολεμου. Έχω φυλλάδια της ΕΡΕ και του συναγερμού στη βιβλιοθήκη μου που παρουσιάζουν αναλυτικά το κυβερνήσεων αυτών
Μάστα. Δράκο δεν έχει το παραμύθι;

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24769
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Η ΑΣΟΕΕ σας εύχεται καλά Φυλλουγεννα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 14 Δεκ 2023, 10:53

George_V έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:25
Καραμελίτσα έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:10
Υποθέτω θα πρέπει να μαζευτούν φασιστάκια να διαλύσουν την εκδήλωση, όπως αυτά που διέλυσαν αυτήν που συμμετείχε ο Νάτσιος στο ΑΠΘ. Αυτό είναι το νόημα;

Ο τίτλος είναι παραπλανητικός γιατί δεν διοργανώνεται από την ΑΣΟΕΕ αλλά στην ΑΣΟΕΕ, αλλά αυτά είναι λεπτά γράμματα.

Επίσης βλέπω ότι το θέμα είναι
Πόσες φορές πήρες ένα δώρο που ήταν «κατάλληλο» για το φύλο σου, αλλά αυτό δε σε ικανοποίησε; Θα ήθελες να κάνεις ένα δώρο, αλλά αυτό να μην αναπαράγει έμφυλα στερεότυπα; Έχεις παρατηρήσει συγκεκριμένα στερεότυπα κατά την περίοδο των γιορτών; Φαντάζεσαι τα Χριστούγεννα αλλιώς; Αν ναι, δήλωσε συμμετοχή στο εργαστήριο που διοργανώνει η ομάδα GenEquall.
Δηλαδή σ' εσάς στα αγόρια δεν σας έχουν φέρει ποτέ για δώρο στρατιωτάκια ή τρανσφόρμερς ενώ θέλατε μπάρμπι;
Aγορακι που να παιζει με μπαρμπι κατι δεν παει καλα.

Ηξερα ενα παιδι απο το σχολειο που επαιζε με το μικρο μου πονυ και απο οτι εμαθα μετα ειναι πλεον τελειωμενη.
δεν υπάρχει αγοράκι που να μην συμπαθεί τα τρανσφόρμερ. Εγώ 38 έχω φτάσει και ακόμα βλέπω φυγούρες που μαρέσουν και κάποιες φορές αγοράζω για διακοσμητικές, Και ως έναν βαθμό για να τσατίζω την δικιά μου που θεωρεί οκ να έχεις 52 παπούτσια που δεν θα βάλει ποτέ αλλά την πειράζει η βιβλιοθήκη που έχει τα dinobots.
Η πλάκα είναι που θα περάσω ξέρω γω από κανένα κατάστημα παιχνιδιών να πάρω κανένα δώτο, ή επιτραπέζια που παίζουμε και αν δω κανένα τρανσφόρερ καλοφτιαγμένο το τσιμπάω. Μετά στο ταμείο πάντα με ρωτούν αν θέλω να το τυλίξουν και απαντώ ότι είναι για εμένα και βάζουν τα γέλια

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5204
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Η ΑΣΟΕΕ σας εύχεται καλά Φυλλουγεννα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 14 Δεκ 2023, 11:14

southern έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:30
Ληστοσυμμορίτης έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:27
southern έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:17

Λάθος, έχουν οι σταλινοφασιστες. Το ΚΚΕ στηρίζει επισήμως τη θεωρία των 52 φύλλων σύντροφε;
Αν σε ενδιαφέρουν οι θέσεις του ΚΚΕ μπορείς να τις ψάξεις
Είχα την εντύπωση πως ήσασταν τουλάχιστον κάποτε πιο παραδοσιακοί από την ανανεωτική αριστερά.
Το ΚΚΕ είναι κατά της woke κουλτούρας γιατί (σύμφωνα με το κόμμα) αποσπά τις μάζες από το πραγματικό πρόβλημα, το οποίο είναι η πάλη των τάξεων.

Οι woke φελλοί στην Ελλάδα (και όχι μόνο) είναι ζαιοι που δεν έχουν ιδέα από αριστερά, απλά δηλώνουν αριστεροί. Κάτι σαν τον μέσο Έλληνα που δηλώνει χριστιανός αλλά στην εκκλησία πάει μόνο στην ανάσταση για το τζέρζελο. :102:

Ο συνδιασμός woke - "αριστεράς" ξεκίνησε από τις ΗΠΑ με το σκεπτικό ότι ο μέσος λευκός με καλή δουλειά, οικογένεια κτλπ είναι δεξιός, οπότε οι woke προσχώρησαν στην αριστερά (η οποία δεν υφίσταται στις ΗΠΑ, αλλά αυτό είναι αλλού παπά ευαγγέλιο). Από εκεί και πέρα όπου φτύνουν οι ΗΠΑ γλύφει η Ελλάδα.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Η ΑΣΟΕΕ σας εύχεται καλά Φυλλουγεννα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Δεκ 2023, 11:22

GoBzi έγραψε:
14 Δεκ 2023, 11:14
southern έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:30
Ληστοσυμμορίτης έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:27

Αν σε ενδιαφέρουν οι θέσεις του ΚΚΕ μπορείς να τις ψάξεις
Είχα την εντύπωση πως ήσασταν τουλάχιστον κάποτε πιο παραδοσιακοί από την ανανεωτική αριστερά.
Το ΚΚΕ είναι κατά της woke κουλτούρας γιατί (σύμφωνα με το κόμμα) αποσπά τις μάζες από το πραγματικό πρόβλημα, το οποίο είναι η πάλη των τάξεων.

Οι woke φελλοί στην Ελλάδα (και όχι μόνο) είναι ζαιοι που δεν έχουν ιδέα από αριστερά, απλά δηλώνουν αριστεροί. Κάτι σαν τον μέσο Έλληνα που δηλώνει χριστιανός αλλά στην εκκλησία πάει μόνο στην ανάσταση για το τζέρζελο. :102:

Ο συνδιασμός woke - "αριστεράς" ξεκίνησε από τις ΗΠΑ με το σκεπτικό ότι ο μέσος λευκός με καλή δουλειά, οικογένεια κτλπ είναι δεξιός, οπότε οι woke προσχώρησαν στην αριστερά (η οποία δεν υφίσταται στις ΗΠΑ, αλλά αυτό είναι αλλού παπά ευαγγέλιο). Από εκεί και πέρα όπου φτύνουν οι ΗΠΑ γλύφει η Ελλάδα.
:smt023

Θα κάνω απλώς μια διευκρίνιση. Πέραν του ό,τι οι woke αμερικάνικες εφαρμογές, βρήκαν πρόσφορο έδαφος και στα "πολιτισμένα" κράτη της ΕΕ (και γι' αυτό ακριβώς τις γλείφει και η Ελλάδα ένεκα κονδυλίων), η όλη φάση δεν μένει απλώς στον χαρακτηρισμό "δεξιοί" αλλά προστίθενται και άλλα χαρακτηριστικά, όπως φασίστες, τοξικοί/λευκοί/δυτικοί/λοιποί πατριάρχες με ναζιστικά χαρακτηριστικά, χριστιανοταλιμπάνοι κλπ κλπ κλπ :)
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8910
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Η ΑΣΟΕΕ σας εύχεται καλά Φυλλουγεννα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 14 Δεκ 2023, 11:45

George_V έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:25
Καραμελίτσα έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:10
Υποθέτω θα πρέπει να μαζευτούν φασιστάκια να διαλύσουν την εκδήλωση, όπως αυτά που διέλυσαν αυτήν που συμμετείχε ο Νάτσιος στο ΑΠΘ. Αυτό είναι το νόημα;

Ο τίτλος είναι παραπλανητικός γιατί δεν διοργανώνεται από την ΑΣΟΕΕ αλλά στην ΑΣΟΕΕ, αλλά αυτά είναι λεπτά γράμματα.

Επίσης βλέπω ότι το θέμα είναι
Πόσες φορές πήρες ένα δώρο που ήταν «κατάλληλο» για το φύλο σου, αλλά αυτό δε σε ικανοποίησε; Θα ήθελες να κάνεις ένα δώρο, αλλά αυτό να μην αναπαράγει έμφυλα στερεότυπα; Έχεις παρατηρήσει συγκεκριμένα στερεότυπα κατά την περίοδο των γιορτών; Φαντάζεσαι τα Χριστούγεννα αλλιώς; Αν ναι, δήλωσε συμμετοχή στο εργαστήριο που διοργανώνει η ομάδα GenEquall.
Δηλαδή σ' εσάς στα αγόρια δεν σας έχουν φέρει ποτέ για δώρο στρατιωτάκια ή τρανσφόρμερς ενώ θέλατε μπάρμπι;
Aγορακι που να παιζει με μπαρμπι κατι δεν παει καλα.

Ηξερα ενα παιδι απο το σχολειο που επαιζε με το μικρο μου πονυ και απο οτι εμαθα μετα ειναι πλεον τελειωμενη.
Έχεις πολλά έμφυλα στερεότυπα. Μια χαρά είναι οι κούκλες για αγόρια. Εμένα ο αδελφός μου συνέχεια μου έκλεβε την κούκλα για να παίξει. Βέβαια δεν ήταν μπάρμπι, και τον ενθουσίαζε το στήθος όπως μου εκμυστηρεύτηκε.
Z

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Η ΑΣΟΕΕ σας εύχεται καλά Φυλλουγεννα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Δεκ 2023, 11:47

Καραμελίτσα έγραψε:
14 Δεκ 2023, 11:45

Έχεις πολλά έμφυλα στερεότυπα. Μια χαρά είναι οι κούκλες για αγόρια. Εμένα ο αδελφός μου συνέχεια μου έκλεβε την κούκλα για να παίξει. Βέβαια δεν ήταν μπάρμπι, και τον ενθουσίαζε το στήθος όπως μου εκμυστηρεύτηκε.
Παίζουν και πλαστικές κούκλες για αγόρια.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Ληστοσυμμορίτης
Δημοσιεύσεις: 4121
Εγγραφή: 17 Σεπ 2023, 17:16

Re: Η ΑΣΟΕΕ σας εύχεται καλά Φυλλουγεννα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ληστοσυμμορίτης » 14 Δεκ 2023, 11:54

Δημοκράτης έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:53
δεν υπάρχει αγοράκι που να μην συμπαθεί τα τρανσφόρμερ. Εγώ 38 έχω φτάσει και ακόμα βλέπω φυγούρες που μαρέσουν και κάποιες φορές αγοράζω για διακοσμητικές,
Εικόνα
Καπιταλισμός ένα σύστημα που σαπίζει

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24769
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Η ΑΣΟΕΕ σας εύχεται καλά Φυλλουγεννα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 14 Δεκ 2023, 12:33

Καραμελίτσα έγραψε:
14 Δεκ 2023, 11:45
George_V έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:25
Καραμελίτσα έγραψε:
14 Δεκ 2023, 10:10
Υποθέτω θα πρέπει να μαζευτούν φασιστάκια να διαλύσουν την εκδήλωση, όπως αυτά που διέλυσαν αυτήν που συμμετείχε ο Νάτσιος στο ΑΠΘ. Αυτό είναι το νόημα;

Ο τίτλος είναι παραπλανητικός γιατί δεν διοργανώνεται από την ΑΣΟΕΕ αλλά στην ΑΣΟΕΕ, αλλά αυτά είναι λεπτά γράμματα.

Επίσης βλέπω ότι το θέμα είναι



Δηλαδή σ' εσάς στα αγόρια δεν σας έχουν φέρει ποτέ για δώρο στρατιωτάκια ή τρανσφόρμερς ενώ θέλατε μπάρμπι;
Aγορακι που να παιζει με μπαρμπι κατι δεν παει καλα.

Ηξερα ενα παιδι απο το σχολειο που επαιζε με το μικρο μου πονυ και απο οτι εμαθα μετα ειναι πλεον τελειωμενη.
Έχεις πολλά έμφυλα στερεότυπα. Μια χαρά είναι οι κούκλες για αγόρια. Εμένα ο αδελφός μου συνέχεια μου έκλεβε την κούκλα για να παίξει. Βέβαια δεν ήταν μπάρμπι, και τον ενθουσίαζε το στήθος όπως μου εκμυστηρεύτηκε.
σεξιστικό γουρούνι ο αδελφός σου ε; Από μικρός να θέλει να πιάσει βυζιά

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27172
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Η ΑΣΟΕΕ σας εύχεται καλά Φυλλουγεννα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 14 Δεκ 2023, 12:35

ήρθαν τα τραβελούγεννα κι ή πουστοχρονιά
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42960
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Η ΑΣΟΕΕ σας εύχεται καλά Φυλλουγεννα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 14 Δεκ 2023, 12:40

All I want for Christmas is the means of production
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14032
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Η ΑΣΟΕΕ σας εύχεται καλά Φυλλουγεννα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 14 Δεκ 2023, 12:43

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
14 Δεκ 2023, 12:35
ήρθαν τα τραβελούγεννα κι ή πουστοχρονιά
:blm:
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών