Η ΛΙΣΤΑ - Το άντρο παιδοφιλίας & σεξουαλικής σκλαβιάς, "φιλοξένησε" όλο το αφάν γκατέ των καπιταληστων

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8169
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Η ΛΙΣΤΑ - Το άντρο παιδοφιλίας & σεξουαλικής σκλαβιάς, "φιλοξένησε" όλο το αφάν γκατέ των καπιταληστων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 04 Ιαν 2024, 10:31

Τζέφρι Εμπσταιν (χρηματιστής, παιδεραστης) : στο φως η λίστα με φίλους και πελάτες του πριν από λίγο . Δημοσιοποιήθηκαν πάνω από 150 ονόματα.

Αναμεσα στους φερομενους:

Μπιλ Γκειτζ
Μπιλ Κλίντον
Πρίγκιπας Άντριου
Νόαμ Τσόμσκι
Γουντυ Αλεν
Έχουντ Μπάρακ ( πρώην ΠΘ Ισραήλ)
Διευθυντής CIA Ουίλιαμ Μπερνς :smt126
Ντόναλντ Τραμπ
Ο πρώην πρόεδρος της Berclays Τζες Στειλι
Ο συνιδρυτής της PayPal Πίτερ Τηλ
Ο ιδιοκτήτης της ομάδας της Άστον Μάρτιν στη φόρμουλα 1 Καναδός Λόρενς Στρολ και
Ο πρώην CEO της φορμουλα 1 Μπερνι Ενγκλεστον
Η σύμβουλος του Λευκου Οικου υπο τον Μπαράκ Ομπάμα , Κάθριν Ρουμλερ
Ο δισεκατομμυριούχος επενδυτής επιχειρηματικών κεφαλαίων Ριντ Χόφμαν
Ο δισεκατομμυριούχος Glenn Dubin
Τον ιδρυτή της Limited Brands και πρώην διευθύνοντα σύμβουλο της Victoria's Secret, Lex Wexner

Oλη η σαρα και η μαρ...εεεεεε η αριστεια των καπιταληστων :smt005:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Frappezitis την 04 Ιαν 2024, 18:03, έχει επεξεργασθεί 5 φορές συνολικά.
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.


Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8169
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Η ΛΙΣΤΑ - Το άντρο παιδοφιλίας & σεξουαλικής σκλαβιάς, "φιλοξένησε" όλο το αφάν γκατέ των καπιταληστων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 04 Ιαν 2024, 10:38

Τη λίστα Λιγναδη,φιλο της κυβερνησης της ΝΔ, θέλουμε , τώρα θα μου πεις δεν δίνουν τους 211 του Μιχου (αλλος φιλοΝΔμοκρατης) του Λιγναδη περιμένεις να δώσουν που τους έχει στο χέρι?
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5206
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Η ΛΙΣΤΑ - Το άντρο παιδοφιλίας & σεξουαλικής σκλαβιάς, "φιλοξένησε" όλο το αφάν γκατέ των καπιταληστων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 04 Ιαν 2024, 10:39

Ο Trump απο αυτά που διάβασα είναι καθαρός, αν και σίγουρα δεν έχει γίνει πλήρης ανάλυση των αρχείων. Η λίστα έχει επίσης Stephen Hawking και νομίζω την Oprah.

Θυμάμαι η Oprah είχε κάνει ολόκληρη καμπάνια κατά του Michael Jackson, ο οποίος προς το παρόν φαίνεται να είναι καθαρός.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8169
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Η ΛΙΣΤΑ - Το άντρο παιδοφιλίας & σεξουαλικής σκλαβιάς, "φιλοξένησε" όλο το αφάν γκατέ των καπιταληστων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 04 Ιαν 2024, 10:41

Και ο Ντόναλντ Τραμπ φέρεται να είχε επαφές με τον Έπσταϊν τις οποίες λέει ότι.....διέκοψε χωρίς να αναφέρει λεπτομέρειες. :003:


https://www.protothema.gr/world/article ... 0-onomata/
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11445
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Η ΛΙΣΤΑ - Το άντρο παιδοφιλίας & σεξουαλικής σκλαβιάς, "φιλοξένησε" όλο το αφάν γκατέ των καπιταληστων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 04 Ιαν 2024, 10:52

GoBzi έγραψε:
04 Ιαν 2024, 10:39
Ο Trump απο αυτά που διάβασα είναι καθαρός
Και η Lisa Ann παρθένα.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
NewModelArmy
Δημοσιεύσεις: 5060
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:39

Re: Η ΛΙΣΤΑ - Το άντρο παιδοφιλίας & σεξουαλικής σκλαβιάς, "φιλοξένησε" όλο το αφάν γκατέ των καπιταληστων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NewModelArmy » 04 Ιαν 2024, 10:55

Frappezitis έγραψε:
04 Ιαν 2024, 10:31





Νόαμ Τσόμσκι


Ντόναλντ Τραμπ

Ο συνιδρυτής της PayPal Πίτερ Τηλ

Ολα τα Πουτινο-Ρωσοψεκια μεσα.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21107
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Η ΛΙΣΤΑ - Το άντρο παιδοφιλίας & σεξουαλικής σκλαβιάς, "φιλοξένησε" όλο το αφάν γκατέ των καπιταληστων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 04 Ιαν 2024, 11:04

Εγώ που είμαι άσχετος, για να καταλάβω, ο Επστάιν ήταν ο Φουρθιώτης ή ο Μίχος του κόσμου;

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5206
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Η ΛΙΣΤΑ - Το άντρο παιδοφιλίας & σεξουαλικής σκλαβιάς, "φιλοξένησε" όλο το αφάν γκατέ των καπιταληστων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 04 Ιαν 2024, 11:20

Εμπεδοκλής έγραψε:
04 Ιαν 2024, 11:04
Εγώ που είμαι άσχετος, για να καταλάβω, ο Επστάιν ήταν ο Φουρθιώτης ή ο Μίχος του κόσμου;
Ο Φουρθιώτης on steroids.

Λέγεται (από ψέκες) ότι ήταν πράκτορας της Μοσάντ. Κανόνιζε φάσεις με πολιτικούς, διάσημους, πλουσίους των ΗΠΑ και μετέπειτα η Μοσάντ τους απειλούσε.

Δεν ξέρω εάν ισχύει το παραπάνω, αλλά δεν μου φαίνεται και αδιανόητο να εκμεταλλευτεί η Μοσάντ την ανωμαλία του άλλου.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21107
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Η ΛΙΣΤΑ - Το άντρο παιδοφιλίας & σεξουαλικής σκλαβιάς, "φιλοξένησε" όλο το αφάν γκατέ των καπιταληστων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 04 Ιαν 2024, 11:47

GoBzi έγραψε:
04 Ιαν 2024, 11:20
Εμπεδοκλής έγραψε:
04 Ιαν 2024, 11:04
Εγώ που είμαι άσχετος, για να καταλάβω, ο Επστάιν ήταν ο Φουρθιώτης ή ο Μίχος του κόσμου;
Ο Φουρθιώτης on steroids.

Λέγεται (από ψέκες) ότι ήταν πράκτορας της Μοσάντ. Κανόνιζε φάσεις με πολιτικούς, διάσημους, πλουσίους των ΗΠΑ και μετέπειτα η Μοσάντ τους απειλούσε.

Δεν ξέρω εάν ισχύει το παραπάνω, αλλά δεν μου φαίνεται και αδιανόητο να εκμεταλλευτεί η Μοσάντ την ανωμαλία του άλλου.
Ντάξει. Δεν μου κάνει εντύπωση. Η Μοσάντ κάνει και χειρότερα σε παιδιά. Το να τα βιάζει είναι το λιγότερο.


Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Η ΛΙΣΤΑ - Το άντρο παιδοφιλίας & σεξουαλικής σκλαβιάς, "φιλοξένησε" όλο το αφάν γκατέ των καπιταληστων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 04 Ιαν 2024, 13:09

GoBzi έγραψε:
04 Ιαν 2024, 11:20
Εμπεδοκλής έγραψε:
04 Ιαν 2024, 11:04
Εγώ που είμαι άσχετος, για να καταλάβω, ο Επστάιν ήταν ο Φουρθιώτης ή ο Μίχος του κόσμου;
Ο Φουρθιώτης on steroids.

Λέγεται (από ψέκες) ότι ήταν πράκτορας της Μοσάντ. Κανόνιζε φάσεις με πολιτικούς, διάσημους, πλουσίους των ΗΠΑ και μετέπειτα η Μοσάντ τους απειλούσε.

Δεν ξέρω εάν ισχύει το παραπάνω, αλλά δεν μου φαίνεται και αδιανόητο να εκμεταλλευτεί η Μοσάντ την ανωμαλία του άλλου.
Εχω εκσπερματίσει 380.000 κουτάλες της κατσαρόλας απο χθες με αυτη τη Μοσάντ, έχετε βαλθεί να με κανετε να εκσπερματίσω άλλες 500.000 σήμερα? :-?
Μακάρι να ισχύει αυτο που λες και να μην είναι σενάρια ψέκουλων.

Πώς μπορώ να κάνω μια δωρεά στη Μοσάντ? Να στείλω έμβασμα, κάτι τετοιο...
Κανονικά θα γούσταρα να γίνω μέλος της, αλλά το βλεπω καπως δύσκολο, οπότε ας στηρίξω οικονομικά τουλαχιστον και εγω και ολοι μας, για να υπάρχει δια παντός αυτη η οργάνωση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vantono την 04 Ιαν 2024, 13:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Η ΛΙΣΤΑ - Το άντρο παιδοφιλίας & σεξουαλικής σκλαβιάς, "φιλοξένησε" όλο το αφάν γκατέ των καπιταληστων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 04 Ιαν 2024, 13:14

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
04 Ιαν 2024, 11:53
τυρί ρύζι γάλα καμπά
:003:
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15061
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Η ΛΙΣΤΑ - Το άντρο παιδοφιλίας & σεξουαλικής σκλαβιάς, "φιλοξένησε" όλο το αφάν γκατέ των καπιταληστων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 04 Ιαν 2024, 13:18

Frappezitis έγραψε:
04 Ιαν 2024, 10:31
Τζέφρι Εμπσταιν (χρηματιστής, παιδεραστης) : στο φως η λίστα με φίλους και πελάτες του πριν από λίγο . Δημοσιοποιήθηκαν πάνω από 150 ονόματα.

Αναμεσα στους φερομενους:

Μπιλ Γκειτζ
Μπιλ Κλίντον
Πρίγκιπας Άντριου
Νόαμ Τσόμσκι
Γουντυ Αλεν
Έχουντ Μπάρακ ( πρώην ΠΘ Ισραήλ)
Διευθυντής CIA Ουίλιαμ Μπερνς :smt126
Ντόναλντ Τραμπ
Ο πρώην πρόεδρος της Berclays Τζες Στειλι
Ο συνιδρυτής της PayPal Πίτερ Τηλ
Ο ιδιοκτήτης της ομάδας της Άστον Μάρτιν στη φόρμουλα 1 Καναδός Λόρενς Στρολ και
Ο πρώην CEO της φορμουλα 1 Μπερνι Ενγκλεστον
Η σύμβουλος του Λευκου Οικου υπο τον Μπαράκ Ομπάμα , Κάθριν Ρουμλερ
Ο δισεκατομμυριούχος επενδυτής επιχειρηματικών κεφαλαίων Ριντ Χόφμαν
Ο δισεκατομμυριούχος Glenn Dubin
Τον ιδρυτή της Limited Brands και πρώην διευθύνοντα σύμβουλο της Victoria's Secret, Lex Wexner

Oλη η σαρα και η μαρ...εεεεεε η αριστεια των καπιταληστων :smt005:
Νόαμ Τσόμσκι
Ντόναλντ Τραμπ

Παιδοφιλοι οι σημαιοφοροι του μαρξισμου και του αλτραητισμου;;;

Ε. ναι!!!
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15061
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Η ΛΙΣΤΑ - Το άντρο παιδοφιλίας & σεξουαλικής σκλαβιάς, "φιλοξένησε" όλο το αφάν γκατέ των καπιταληστων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 04 Ιαν 2024, 13:19

Λεγεών έγραψε:
04 Ιαν 2024, 10:52
GoBzi έγραψε:
04 Ιαν 2024, 10:39
Ο Trump απο αυτά που διάβασα είναι καθαρός
Και η Lisa Ann παρθένα.
:oops::oops::oops:
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών