Η κατάσταση ξεφεύγει.

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29834
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Η κατάσταση ξεφεύγει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Φεβ 2024, 00:00

GoBack έγραψε:
22 Φεβ 2024, 23:59
Otto Weininger έγραψε:
16 Φεβ 2024, 21:55
Δημοκράτης έγραψε:
16 Φεβ 2024, 21:37
:lol:
Ναι πετάει κεραυνούς, απλώς 5 χρονια τώρα δεν έχει γίνει τιποτα. Ρε θες και τα λες;

Έλα πέτα την "τσαχπινια" ότι οι συγγενείς των νεκρών των Τεμπών πάνε στην εε όχι γιατί ο κουλης παει να το θάψει αλλά γιατί είναι ζαιοι και θέλουν το κακό της χώρας


Ρε καταραμένοι νεοδημπκρατες τους τελευταίους 9 μήνες ο κουλης δεν έκανε τίποτα στις φωτιές, δεν έκανε τίποτα στις πλημμύρες, δεν έκανε τίποτα για το δίκτυο λαθροδιακινησης που στήθηκε στο Έβρο, σταμάτησε τα push backs , νομιμοποίηση λαθρομετανάστες, νομιμοποίηση τους γάμους των πουστηδων, θάβει τα Τέμπη και είστε τόσο καμμένοι που σε όλο αυτό το τριμπουρδελο σας προβληματιζουν κάτι κακομοιρηδες που έχασαν τα παιδιά τους, δεν βρίσκουν το δίκιο τους εδώ και πάνε στην ευρωπαϊκή ένωση
Για το κωλοχανειο ππυ έχει γίνει η χώρα που έχει φτάσει χειρότερα χάλια από ότι ζήσαμε με τους ζαιους δεν σας προβληματίζει
Θα έλεγα δεν μπορεί να είστε τόσο ηλιθιοι αλλά οκδεν έχετε δώσει δικαιώματα για να το πιστεύω
Θα σου απαντήσω μόλις κάτσω σε υπολογιστή
Εικόνα
:smt005:


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17022
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Η κατάσταση ξεφεύγει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 23 Φεβ 2024, 15:40

Otto Weininger έγραψε:
23 Φεβ 2024, 00:00
Juno έγραψε:
22 Φεβ 2024, 23:45

Επίσης 2-3 σκοτώθηκαν σε "ατυχήματα" τις πρώτες μέρες.
Αυτό που έγραψες είναι άλλη μια απόδειξη ότι δεν πρέπει να κάνω σοβαρό διάλογο μαζί σου.
Δεν υπάρχει μαλακία που να μην την έχεις χάψει αμάσητη. Ειλικρινά, πρέπει να είναι πολύ βαρετά μέσα στο μυαλό σου.
Εγώ μέχρι τώρα δεν έβρισα. Θα λες για μαλακίες στις γυναίκες της οικογένειάς σου. Δεν έχεις το δικαίωμα να μιλάς έτσι σε εμένα. Και με το να προσπαθείς απεγνωσμένα να μειώσεις όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου, δεν πετυχαίνεις τίποτα. Εσύ έχεις πιάσει πάτο με το να τους υποστηρίζεις σε ό,τι κάνουν.
Έχεις επισήμως υποβαθμιστεί σε νουδούλικο. Η υπομονή έχει και τα όρια της: εάν πεις ότι μετάνιωσες που τους υποστηρίζεις, θα φας πολύ δούλεμα.

Καταγγελία-«βόμβα» για τον διευθυντή του ΟΣΕ που σκοτώθηκε σε τροχαίο μετά το δυστύχημα στα Τέμπη


Καταγγελία-«βόμβα» για τον διευθυντή του ΟΣΕ που σκοτώθηκε σε τροχαίο μετά το δυστύχημα στα Τέμπη
27.04.2023 • 21:22

«Τον ανάγκασαν να παραποιήσει ντοκουμέντα για τα Τέμπη, είναι αδίστακτοι»
Σοκ και ανατριχίλα προκαλεί η καταγγελία που πρώην στελέχους του ΟΣΕ για τον Διευθυντή διευθυντή κυκλοφορία του ΟΣΕ, Κωνσταντίνο Χρυσάγη, ο οποίος σκοτώθηκε σε τροχαίο δυστύχημα στο Λαγονήσι, το οποίο προκάλεσε ερωτηματικά σε όσους τον γνώριζαν.

Σύμφωνα με την καταγγελία-«φωτιά», ο 66χρονος που έχασε τη ζωή του ένα μήνα μετά από την σύγκρουση των τρένων, είχε δεχτεί πιέσεις από «αδίστακτους» για να παραποιήσει ηχητικά ντοκουμέντα, τα οποία αποτελούν σημαντικά στοιχεία της δικογραφίας. Όπως και αναγκάστηκε να κάνει, σύμφωνα με όσα καταγγέλονται.

Ο μάρτυρας και πρώην στέλεχος του ΟΣΕ που καταγγέλλει ότι παραποιήθηκαν στοιχεία που αφορούν το τρομερό δυστύχημα, για το οποίο υπάρχουν κυβερνητικές ευθύνες σύμφωνα με το πόρισμα της επιτροπής των εμπειρογνωμόνων, ζητάει να καταθέσει επίσημα.

«Δεν μπορούσε να πει “όχι” σε αυτούς που διοικούν τον ΟΣΕ τα τελευταία χρόνια, οι οποίοι είναι αδίστακτοι και εκτελούν εντολές… Έτσι, συμμετείχε στην κοπτοραπτική των συνομιλιών μεταξύ των σταθμαρχών και των άλλων παραγόντων της κυκλοφορίας» αναφέρει στην επιστολή του, σύμφωνα με το Star.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29834
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Η κατάσταση ξεφεύγει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Φεβ 2024, 18:01

Juno έγραψε:
23 Φεβ 2024, 15:40

Εγώ μέχρι τώρα δεν έβρισα. Θα λες για μαλακίες στις γυναίκες της οικογένειάς σου. Δεν έχεις το δικαίωμα να μιλάς έτσι σε εμένα. Και με το να προσπαθείς απεγνωσμένα να μειώσεις όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου, δεν πετυχαίνεις τίποτα. Εσύ έχεις πιάσει πάτο με το να τους υποστηρίζεις σε ό,τι κάνουν.

οι γυναίκες της οικογένειάς μου δε πιστεύουν και μάλιστα αφιλτράριστα ο,τι μαλακία διαβάζουν όπως κάνεις εσύ. Δε σε μειώνω εγώ λοιπόν αλλά οι ίδιες οι μαλακίες που γράφεις.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29834
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Η κατάσταση ξεφεύγει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Φεβ 2024, 18:10

ορίστε δες εδώ :

πρέπει να είσαι η μόνη που πιστεύει ακόμα τον πασοκικό μύθο

Juno @ Νεα Δημοκρατια Γιοκ
Juno έγραψε:
23 Φεβ 2024, 17:47


Να θυμίσω πως ο Σαμαράς άνοιξε τα σύνορα στους Αλβανούς

δηλαδή έχουμε 2024 και ακόμα λες κάτι που δε το λένε πια ούτε οι πασόκοι (οι τότε). Καμία εντύπωση που πιστεύεις λοιπόν ο,τι σου σερβίρουν.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17022
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Η κατάσταση ξεφεύγει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 23 Φεβ 2024, 18:17

Otto Weininger έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:10
ορίστε δες εδώ :

πρέπει να είσαι η μόνη που πιστεύει ακόμα τον πασοκικό μύθο

Juno @ Νεα Δημοκρατια Γιοκ
Juno έγραψε:
23 Φεβ 2024, 17:47


Να θυμίσω πως ο Σαμαράς άνοιξε τα σύνορα στους Αλβανούς

δηλαδή έχουμε 2024 και ακόμα λες κάτι που δε το λένε πια ούτε οι πασόκοι (οι τότε). Καμία εντύπωση που πιστεύεις λοιπόν ο,τι σου σερβίρουν.
Εσύ που ξέρεις, ποιος άνοιξε τα σύνορα στους Αλβανούς;
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17022
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Η κατάσταση ξεφεύγει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 23 Φεβ 2024, 18:19

Otto Weininger έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:01
Juno έγραψε:
23 Φεβ 2024, 15:40

Εγώ μέχρι τώρα δεν έβρισα. Θα λες για μαλακίες στις γυναίκες της οικογένειάς σου. Δεν έχεις το δικαίωμα να μιλάς έτσι σε εμένα. Και με το να προσπαθείς απεγνωσμένα να μειώσεις όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου, δεν πετυχαίνεις τίποτα. Εσύ έχεις πιάσει πάτο με το να τους υποστηρίζεις σε ό,τι κάνουν.

οι γυναίκες της οικογένειάς μου δε πιστεύουν και μάλιστα αφιλτράριστα ο,τι μαλακία διαβάζουν όπως κάνεις εσύ. Δε σε μειώνω εγώ λοιπόν αλλά οι ίδιες οι μαλακίες που γράφεις.
Άντε να κοροϊδέψεις τους χαροκαμένους γονείς των Τεμπών να πάρεις κουλοεύσημα.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29834
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Η κατάσταση ξεφεύγει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Φεβ 2024, 18:22

Juno έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:19
Otto Weininger έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:01
Juno έγραψε:
23 Φεβ 2024, 15:40

Εγώ μέχρι τώρα δεν έβρισα. Θα λες για μαλακίες στις γυναίκες της οικογένειάς σου. Δεν έχεις το δικαίωμα να μιλάς έτσι σε εμένα. Και με το να προσπαθείς απεγνωσμένα να μειώσεις όποιος δεν συμφωνεί μαζί σου, δεν πετυχαίνεις τίποτα. Εσύ έχεις πιάσει πάτο με το να τους υποστηρίζεις σε ό,τι κάνουν.

οι γυναίκες της οικογένειάς μου δε πιστεύουν και μάλιστα αφιλτράριστα ο,τι μαλακία διαβάζουν όπως κάνεις εσύ. Δε σε μειώνω εγώ λοιπόν αλλά οι ίδιες οι μαλακίες που γράφεις.
Άντε να κοροϊδέψεις τους χαροκαμένους γονείς των Τεμπών να πάρεις κουλοεύσημα.
Για ποιό λόγο να έκανα ποτέ κάτι τέτοιο;

Επειδή λέω ότι εσύ πιστεύεις ο,τι μαλακία διαβάσεις (και μας ζητάς και ανάλυση πάνω σε αυτή), σημαίνει ότι θα κορόιδευα τους γονείς των θυμάτων στα Τέμπη;

Τι σκατά συνάψεις έχεις στον εγκέφαλό σου και κάνεις τέτοιους συνειρμούς;


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17022
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Η κατάσταση ξεφεύγει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 23 Φεβ 2024, 18:30

Otto Weininger έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:22
Juno έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:19
Otto Weininger έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:01


οι γυναίκες της οικογένειάς μου δε πιστεύουν και μάλιστα αφιλτράριστα ο,τι μαλακία διαβάζουν όπως κάνεις εσύ. Δε σε μειώνω εγώ λοιπόν αλλά οι ίδιες οι μαλακίες που γράφεις.
Άντε να κοροϊδέψεις τους χαροκαμένους γονείς των Τεμπών να πάρεις κουλοεύσημα.
Για ποιό λόγο να έκανα ποτέ κάτι τέτοιο;

Επειδή λέω ότι εσύ πιστεύεις ο,τι μαλακία διαβάσεις (και μας ζητάς και ανάλυση πάνω σε αυτή), σημαίνει ότι θα κορόιδευα τους γονείς των θυμάτων στα Τέμπη;

Τι σκατά συνάψεις έχεις στον εγκέφαλό σου και κάνεις τέτοιους συνειρμούς;
Όχι, δεν κορόιδεψες. Λέει για την κόρη της για να ρίξει τη ΝΔ επειδή είναι ζαία.
Otto Weininger έγραψε:
16 Φεβ 2024, 12:37
....
Ή ας πούμε "να μη μας φταίει πάντα το κράτος".
SpoilerShow
Εικόνα
Otto Weininger έγραψε:
17 Φεβ 2024, 08:10
Προφανώς και υπάρχει πολιτική προτίμηση.
SpoilerShow
Εικόνα
Συνέχισε να βρίζεις νουδούλικο. Δεν πείθεις.
Άντε να πουλήσεις τίποτα αναστολείς ορμονών στο 10χρονο που θα σου φέρουν οι τραβεστί γονείς για να του αλλάξουν εμφάνιση και μετά να το πεις στον Κούλη να σου δώσει κουλοεύσημα.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29834
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Η κατάσταση ξεφεύγει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Φεβ 2024, 18:34

Juno έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:30
Otto Weininger έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:22
Juno έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:19


Άντε να κοροϊδέψεις τους χαροκαμένους γονείς των Τεμπών να πάρεις κουλοεύσημα.
Για ποιό λόγο να έκανα ποτέ κάτι τέτοιο;

Επειδή λέω ότι εσύ πιστεύεις ο,τι μαλακία διαβάσεις (και μας ζητάς και ανάλυση πάνω σε αυτή), σημαίνει ότι θα κορόιδευα τους γονείς των θυμάτων στα Τέμπη;

Τι σκατά συνάψεις έχεις στον εγκέφαλό σου και κάνεις τέτοιους συνειρμούς;
Όχι, δεν κορόιδεψες. Λέει για την κόρη της για να ρίξει τη ΝΔ επειδή είναι ζαία.
Συνέχισε να βρίζεις νουδούλικο. Δεν πείθεις.
Otto Weininger έγραψε:
16 Φεβ 2024, 12:37
....
Ή ας πούμε "να μη μας φταίει πάντα το κράτος".
SpoilerShow
Εικόνα
Otto Weininger έγραψε:
17 Φεβ 2024, 08:10
Προφανώς και υπάρχει πολιτική προτίμηση.
SpoilerShow
Εικόνα
Εγώ δεν είπα ότι λέει για την κόρη της επειδή είναι Ζαία.
Αυτό είναι ένα ακόμα προϊόν των δικών σου συναψεων.

Εγώ είπα ότι έχει σαφή πολιτική προτίμηση και κυρίως είπα (βασικά δεν είπα, έδειξα) ότι 2 μόλις 24ωρα μετά την φωτια που κάποιοι ψάχνανε τα παιδιά τους και πατούσαν πάνω στα απανθρακωμένα πτώματά τους χωρίς να το ξέρουν, εκείνη επέλεξε να ανεβάσει άρθρο και να ξεπλύνει το Κράτος.

Δεν είχε καν την ευθιξία να περιμένει καμία βδομάδα ξέρω γω.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29834
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Η κατάσταση ξεφεύγει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Φεβ 2024, 18:39

Σε άλλα νέα ο Αρβανίτης έχει πάρει εργολαβία τα Τέμπη και κάνει επί πτωμάτων προεκλογικό αγώνα εν όψει Ευρωεκλογών.




Φανταστείτε να περιφέρουν οι ευρωβουλευτές της ΝΔ πριν τις εκλογές του 2019 γονείς και συγγενείς θυμάτων του Ματιού στις Βρυξέλλες.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17022
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Η κατάσταση ξεφεύγει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 23 Φεβ 2024, 18:44

Otto Weininger έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:34
Juno έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:30
Otto Weininger έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:22


Για ποιό λόγο να έκανα ποτέ κάτι τέτοιο;

Επειδή λέω ότι εσύ πιστεύεις ο,τι μαλακία διαβάσεις (και μας ζητάς και ανάλυση πάνω σε αυτή), σημαίνει ότι θα κορόιδευα τους γονείς των θυμάτων στα Τέμπη;

Τι σκατά συνάψεις έχεις στον εγκέφαλό σου και κάνεις τέτοιους συνειρμούς;
Όχι, δεν κορόιδεψες. Λέει για την κόρη της για να ρίξει τη ΝΔ επειδή είναι ζαία.
Συνέχισε να βρίζεις νουδούλικο. Δεν πείθεις.
Otto Weininger έγραψε:
16 Φεβ 2024, 12:37
....
Ή ας πούμε "να μη μας φταίει πάντα το κράτος".
SpoilerShow
Εικόνα
Otto Weininger έγραψε:
17 Φεβ 2024, 08:10
Προφανώς και υπάρχει πολιτική προτίμηση.
SpoilerShow
Εικόνα
Εγώ δεν είπα ότι λέει για την κόρη της επειδή είναι Ζαία.
Αυτό είναι ένα ακόμα προϊόν των δικών σου συναψεων.

Εγώ είπα ότι έχει σαφή πολιτική προτίμηση και κυρίως είπα (βασικά δεν είπα, έδειξα) ότι 2 μόλις 24ωρα μετά την φωτια που κάποιοι ψάχνανε τα παιδιά τους και πατούσαν πάνω στα απανθρακωμένα πτώματά τους χωρίς να το ξέρουν, εκείνη επέλεξε να ανεβάσει άρθρο και να ξεπλύνει το Κράτος.

Δεν είχε καν την ευθιξία να περιμένει καμία βδομάδα ξέρω γω.
Μην λες για τις συνάψεις των άλλων, όταν οι δικές σου συνάψεις πήγαν πίσω στην εποχή του Homo Habilis προσπαθώντας να υπερασπιστείς την νουδούλα.

Αν ξαναδείς προσεκτικά το παρόν νήμα που ΕΣΥ άνοιξες, πάει ως εξής: η κατάσταση ξεφεύγει, μία πήγε στην ΕΕ και μας έκραξε, ναι αλλά είπε για το ατύχημα όπου σκοτώθηκε η κόρη της και πάνε να το κουκουλώσουν, ναι αλλά είναι ζαία, ορίστε και οι αποδείξεις.
Τι δουλειά είχαν αυτές οι αναρτήσεις; Για τον Σύριζα πήγε στην ΕΕ;


Και δεν τόλμησες να σχολιάσεις αυτό εδώ: Juno @ Η κατάσταση ξεφεύγει.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29834
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Η κατάσταση ξεφεύγει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Φεβ 2024, 18:47

Juno έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:44

.

Αν ξαναδείς προσεκτικά το παρόν νήμα που ΕΣΥ άνοιξες, πάει ως εξής: η κατάσταση ξεφεύγει, μία πήγε στην ΕΕ και μας έκραξε, ναι αλλά είπε για το ατύχημα όπου σκοτώθηκε η κόρη της και πάνε να το κουκουλώσουν, ναι αλλά είναι ζαία, ορίστε και οι αποδείξεις.
Τι δουλειά είχαν αυτές οι αναρτήσεις; Για τον Σύριζα πήγε στην ΕΕ;

Αν ξαναδείς προσεκτικά το νήμα που ΕΓΩ άνοιξα θα διαπιστώσεις ότι δεν αναφέρεται στην συγκεκριμένη αλλά σε ένα άλλο πατέρα που πήγε στο Ευρωκοινοβούλιο και έλεγε αδιανόητα πράγματα.

Άνοιξε με αφορμή άλλο άτομο από αυτό που αναφέρεις.

Μήπως να κάνεις άλλη μια προσπάθεια; Δεν είναι η μέρα σου σήμερα.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29834
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Η κατάσταση ξεφεύγει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Φεβ 2024, 18:58

Juno έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:44



Και δεν τόλμησες να σχολιάσεις αυτό εδώ: Juno @ Η κατάσταση ξεφεύγει.
Να σχολιάσω τι ;
Αν έχει στοιχεία για αυτά που λέει να τα φέρει. Πρέπει να δεχόμαστε το κάθε τι έτσι επειδή μας βολεύει;


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11550
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Η κατάσταση ξεφεύγει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 23 Φεβ 2024, 19:08

Otto Weininger έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:39
Σε άλλα νέα ο Αρβανίτης έχει πάρει εργολαβία τα Τέμπη και κάνει επί πτωμάτων προεκλογικό αγώνα εν όψει Ευρωεκλογών.




Φανταστείτε να περιφέρουν οι ευρωβουλευτές της ΝΔ πριν τις εκλογές του 2019 γονείς και συγγενείς θυμάτων του Ματιού στις Βρυξέλλες.
Ας μην το αναλάβει ο Αρβανίτης.

Ας το αναλάβει ο Καραμανλής ή ο Μητσοτάκης.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29834
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Η κατάσταση ξεφεύγει.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Φεβ 2024, 19:10

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
23 Φεβ 2024, 19:08
Otto Weininger έγραψε:
23 Φεβ 2024, 18:39
Σε άλλα νέα ο Αρβανίτης έχει πάρει εργολαβία τα Τέμπη και κάνει επί πτωμάτων προεκλογικό αγώνα εν όψει Ευρωεκλογών.




Φανταστείτε να περιφέρουν οι ευρωβουλευτές της ΝΔ πριν τις εκλογές του 2019 γονείς και συγγενείς θυμάτων του Ματιού στις Βρυξέλλες.
Ας μην το αναλάβει ο Αρβανίτης.

Ας το αναλάβει ο Καραμανλής ή ο Μητσοτάκης.
Τι να αναλάβουν την συστηματική δυσφήμιση της χώρας ως μόνιμο προεκλογικό πρόγραμμα;


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών