H παρακμή της Ελ οικογένειας

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
giotis2005
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: 24 Ιαν 2023, 12:48
Phorum.gr user: Giotis2023

Re: H παρακμή της Ελ οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis2005 » 22 Μαρ 2024, 13:17

Κορίτσια να φέρουμε κανένα λάκκο με λάσπη να έχουμε και θέαμα τουλάχιστον?

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: H παρακμή της Ελ οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 22 Μαρ 2024, 13:20

ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Μαρ 2024, 13:16
Πασιφάη έγραψε:
22 Μαρ 2024, 13:06
ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Μαρ 2024, 12:53


Τις οδηγίες στο φανκλαμπ σου, μέχρι εκεί σε παίρνει.

Ο Sid Vicious είναι άλλη φάση, πέραν των κυβικών σας. :e045:

Ψυχολογική προβολή: «Χρεώνοντας» τα ανεπιθύμητα συναισθήματά μας σε άλλους

Η προβολή αποτελεί έναν μηχανισμό άμυνας που ασυνείδητα χρησιμοποιούμε για να διαχειριστούμε δύσκολα συναισθήματα. Η ψυχολογική προβολή περιλαμβάνει την προβολή ανεπιθύμητων συναισθημάτων σε κάποιον άλλον, αντί να παραδεχτούμε ή να αντιμετωπίσουμε τα ανεπιθύμητα συναισθήματα.

Έχετε αντιπαθήσει ποτέ κάποιον τόσο, αλλά να επιμένετε ότι εκείνος έχει κάτι εναντίον σας; Αυτό είναι ένα κοινό παράδειγμα ψυχολογικής προβολής. Ευτυχώς, υπάρχουν μέθοδοι που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε για να προσδιορίσετε γιατί προβάλλετε τα συναισθήματά σας και να σταματήσετε αυτόν τον μηχανισμό αντιμετώπισης.


https://enallaktikidrasi.com/2020/09/ps ... ta-allous/
Δεν ξέρεις τα δικά μου κυβικά, Λόλα. Και καλό θα είναι να μην τα μάθεις, διότι θα δυσαρεστηθείς, η αλήθεια είναι.

Τα ψυχογραφήματα, βάστα τα, για την πάρτη σου, κλόουν του πχόρουμ. Κάτσε κει χάμω με κανα δυο τρεις αυλοκόλακες, που δεν τολμούν ούτε να σου πουν μισή κουβέντα παραπάνω, ακόμη κι αν τους έχει περάσει ενδεχομένως απ'το μυαλό το θεματάκι σου.
Βάλε το σπαθί στην άκρη και άσε τη μύγα να φύγει. :lol:
Φούλα, για μένα είσαι η ιδανική πρωταγωνίστρια για ταινίες του Οικονομίδη. Αυθεντικό ταλέντο. :smt023

Κάποιοι τα θεωρούν καλλιτεχνικά αριστουργήματα, κάποιοι όχι. Κάποιοι απλώς φοβούνται τις εξάρσεις σου για αμιγώς προσωπικούς λόγους, που είναι αμιγώς προσωπικό τους θέμα.

Τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο.


Οπότε, συνέχισε τις επιθέσεις με τη συνδρομή του πχορουμικού φανκλαμπ του είδους σου, κανένα πρόβλημα. Αντιθέτως. :lol:
Πες και κάτι καινούριο, άλλαξε λίγο το ρεπερτόριο ρε παιδί μου. Γκώσαμε πχια με τις ξεφτισμένες ατάκες σου. Κάπου ώπα. :lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

xioni
Δημοσιεύσεις: 1605
Εγγραφή: 11 Φεβ 2020, 23:30

Re: H παρακμή της Ελ οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από xioni » 22 Μαρ 2024, 13:20

Sid Vicious έγραψε:
21 Μαρ 2024, 16:45
Πασιφάη έχεις γίνει κουραστικη με το να τρέχεις από πίσω σε κάθε νήμα λόγω των εμμονών σου. Επί του θέματος έχεις να πεις κάτι; Θεωρείς και εσύ το βιντεάκι ανήθικο;


Δες λοιπόν αιώνιε εχθρέ Σιντ ότι φτάσαμε σε σημείο να συμφωνούμε! Ακριβώς τα ίδια έχω γράψει κι εγώ κατά καιρούς στην πατρινιά, ότι δηλαδή εμμονικά και με πάθος τρέχει πίσω ακόμη κι από εκεί που έχει φτύσει η ΓΑΛΗ. Φιλικά σου το λέω πως η περίπτωση της μάλλον χρήζει διαφορετικής αντιμετώπισης, ελπίζω να με καταλαβαίνεις.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: H παρακμή της Ελ οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 22 Μαρ 2024, 13:22

Πασιφάη έγραψε:
22 Μαρ 2024, 13:20

Πες και κάτι καινούριο, άλλαξε λίγο το ρεπερτόριο ρε παιδί μου. Γκώσαμε πχια με τις ξεφτισμένες ατάκες σου. Κάπου ώπα. :lol:
Με το τι γκώνετε και το τι δεν γκώνετε, το έχω καταλάβει εδώ και χρόνια.

Δεν αφορά σε σένα, αυτό που έγραψα, ακόμη δεν το έχεις καταλάβει; :e045:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: H παρακμή της Ελ οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 22 Μαρ 2024, 13:26

ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Μαρ 2024, 13:22
Πασιφάη έγραψε:
22 Μαρ 2024, 13:20

Πες και κάτι καινούριο, άλλαξε λίγο το ρεπερτόριο ρε παιδί μου. Γκώσαμε πχια με τις ξεφτισμένες ατάκες σου. Κάπου ώπα. :lol:
Με το τι γκώνετε και το τι δεν γκώνετε, το έχω καταλάβει εδώ και χρόνια.

Δεν αφορά σε σένα, αυτό που έγραψα, ακόμη δεν το έχεις καταλάβει; :e045:
Εμένα κουοτάρισες, άρα σε μένα απευθύνθηκες. Αν ανέφερες και το ''είδος'' μας, αυτό το κάνεις πάντα, δεν αλλάζει κάτι στο πχωρουμικό σύμπαν.
Έλα σε καμιά βδομάδα. Τώρα σε βαρέθηκα. :lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: H παρακμή της Ελ οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 22 Μαρ 2024, 13:27

xioni έγραψε:
22 Μαρ 2024, 13:20
Sid Vicious έγραψε:
21 Μαρ 2024, 16:45
Πασιφάη έχεις γίνει κουραστικη με το να τρέχεις από πίσω σε κάθε νήμα λόγω των εμμονών σου. Επί του θέματος έχεις να πεις κάτι; Θεωρείς και εσύ το βιντεάκι ανήθικο;


Δες λοιπόν αιώνιε εχθρέ Σιντ ότι φτάσαμε σε σημείο να συμφωνούμε! Ακριβώς τα ίδια έχω γράψει κι εγώ κατά καιρούς στην πατρινιά, ότι δηλαδή εμμονικά και με πάθος τρέχει πίσω ακόμη κι από εκεί που έχει φτύσει η ΓΑΛΗ. Φιλικά σου το λέω πως η περίπτωση της μάλλον χρήζει διαφορετικής αντιμετώπισης, ελπίζω να με καταλαβαίνεις.
Μια χαρά σε καταλαβαίνει ο Sid, ανάδελφε. Οι υπόλοιποι, που την κάνουν με ελαφρά, κάνουν ότι δεν καταλαβαίνουν.

Και άντε να πάρεις στα σοβαρά αυτά τα τυπάκια. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.


Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 12963
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: H παρακμή της Ελ οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 14 Απρ 2024, 12:36

Απαγορευση στις Ελληνιδες να κυοφορησουν πλεον

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: H παρακμή της Ελ οικογένειας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Απρ 2024, 12:39

Καλά, η μανούλα στο βιντεάκι είναι βλαμμένο αλλά υπάρχουν και σήμερα γυναίκες που εγκυμονούν το εγγόνι τους, με εξωσωματική διαδικασία.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών