ελληνιδα δραπετευσε απο το χρυσο κλουβι σειχη

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

ελληνιδα δραπετευσε απο το χρυσο κλουβι σειχη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 02 Νοέμ 2018, 14:48

http://www.thestival.gr/society/item/41 ... lati-video



Τότε δεν το γνώριζε. Το νεαρό κορίτσι με την εξωτική ομορφιά συγκέντρωσε τα βλέμματα των αρσενικών, όμως την καρδιά της «έκλεψε» ένας σεΐχης.

Ερωτεύτηκαν σχεδόν κεραυνοβόλα και δύο χρόνια αργότερα απέκτησαν ένα κοριτσάκι και θα πίστευε κανείς πώς η ευτυχία τους είχε φτάσει στο απόγειό της, όμως τα πράγματα δεν ήταν έτσι.

Το μεσημέρι της Τετάρτης, η Τατιάνα Στεφανίδου φιλοξένησε στην εκπομπή «Μαζί σου» την μελαχρινή καλλονή, η οποία περιέγραψε on air πώς ο παράδεισος στον οποίο ζούσε έγινε κόλαση και αποκάλυψε πώς κατάφερε να αποδράσει από αυτόν.

«Μου έκανε ψυχολογικό πόλεμο, δεν ήμουν ευτυχισμένη… Γίνονταν κάποια σκηνικά μέσα στο σπίτι. Εξαφανιζόταν για αρκετέ μέρες και ήμουν μόνη μου με παιδί. Με μείωνε σαν γυναίκα, μου μιλούσε άσχημα, δεν έδινε σημασία ούτε σε εμένα, ούτε στο παιδί, δεν άφηνε χρήματα. Υπήρξαν μέρες που δεν είχα να δώσω στο παιδί μου γάλα…», εξομολογήθηκε η ίδια.

«Μια μέρα που είχαμε τσακωθεί και είχε φύγει από το σπίτι. Μου είχε πει να γυρίσω πίσω στην Ελλάδα. Είχα βγάλει τα εισιτήρια της επιστροφής, αλλά μας είχε κλειδώσει μέσα στο δωμάτιο. Εγώ σκαρφάλωνα σ’ ένα μικρό μπαλκόνι και τα έβγαζα από εκεί. Με βοήθησε μια κοπέλα που είχαμε από την Ελλάδα και έπρεπε να φύγει μαζί μας. Το πρωί φύγαμε…».

Δείτε τα όσα είπε στο βίντεο που ακολουθεί:





δυτικος τροπος ισλαμικος τροπος ζωης,τυχερη που εφυγε
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14744
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: ελληνιδα δραπετευσε απο το χρυσο κλουβι σειχη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 02 Νοέμ 2018, 15:03

Επικίνδυνο επάγγελμα η πορνεία.
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: ελληνιδα δραπετευσε απο το χρυσο κλουβι σειχη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 02 Νοέμ 2018, 15:03

Βάλε και μία εικόνα με μία νεράϊδα να πείσεις το συγκεκιριμένο κοινό. Άκου η μαλάκω! Πήγε να ζήσει παραδεσένια ζωή αλλά τελικά δεν της άρεσε. Εμετός.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: ελληνιδα δραπετευσε απο το χρυσο κλουβι σειχη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 02 Νοέμ 2018, 15:16

Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών