Οι δημιουργοι του τραγουδιου Baby Shark πρεπει να εκτελεστουν για παραδειγματισμο

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Οι δημιουργοι του τραγουδιου Baby Shark πρεπει να εκτελεστουν για παραδειγματισμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 14 Απρ 2024, 09:49

Πρώτη φορά το άκουσα από αυτό το νήμα.
Πως διαολο μερικοί εδώ το ακούτε συνέχεια κιόλας;

Εντωμεταξύ ο ΟΡ νομίζει ότι είναι ποιοτικός και σε καλύτερη μοίρα που ακούει έντεχνο.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Οι δημιουργοι του τραγουδιου Baby Shark πρεπει να εκτελεστουν για παραδειγματισμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 14 Απρ 2024, 09:54

Cecily Anne έγραψε:
13 Απρ 2024, 22:40
Για 100 βιουζ από αυτά υπεύθυνη είμαι εγώ. Για κάποιο περίεργο λόγο, όταν η μικρή ξεκίναγε τα στερεά, με αυτό το τραγούδι αηδιάζε τις μπουκιες λιγότερο.
:lol: Αυτό μου είχε πει κι ο κουμπάρος για τον βαφτιστικό μου όταν του είπα πόσα views είχε αυτή η μαλακία - για κανα εκατομμύριο είναι υπέυθυνος ο δικός μας.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Οι δημιουργοι του τραγουδιου Baby Shark πρεπει να εκτελεστουν για παραδειγματισμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 14 Απρ 2024, 09:57

Προφανώς πρέπει να έχεις μικρό παιδί για να σε εκνευρίζει, αλλά φαντάζομαι αυτό θα είναι το λιγότερο από τα προβλήματα σου.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14622
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Οι δημιουργοι του τραγουδιου Baby Shark πρεπει να εκτελεστουν για παραδειγματισμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 14 Απρ 2024, 10:00

Πτολεμαίος έγραψε:
14 Απρ 2024, 09:49
Εντωμεταξύ ο ΟΡ νομίζει ότι είναι ποιοτικός και σε καλύτερη μοίρα που ακούει έντεχνο.
ο μαδουραίος?τι λες άνθρωπε μου? :smt005:

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Οι δημιουργοι του τραγουδιου Baby Shark πρεπει να εκτελεστουν για παραδειγματισμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 14 Απρ 2024, 10:02

nowhere έγραψε:
14 Απρ 2024, 10:00
Πτολεμαίος έγραψε:
14 Απρ 2024, 09:49
Εντωμεταξύ ο ΟΡ νομίζει ότι είναι ποιοτικός και σε καλύτερη μοίρα που ακούει έντεχνο.
ο μαδουραίος?τι λες άνθρωπε μου? :smt005:
εμένα με φοβίζει η σκέψη να έχει αναπαραχθεί που λέει ο ένοπλος αλλά δε το πιστεύω προσωπικά. δε γκαστρώνουν τα mp4
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Οι δημιουργοι του τραγουδιου Baby Shark πρεπει να εκτελεστουν για παραδειγματισμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 14 Απρ 2024, 10:04

nowhere έγραψε:
14 Απρ 2024, 10:00
Πτολεμαίος έγραψε:
14 Απρ 2024, 09:49
Εντωμεταξύ ο ΟΡ νομίζει ότι είναι ποιοτικός και σε καλύτερη μοίρα που ακούει έντεχνο.
ο μαδουραίος?τι λες άνθρωπε μου? :smt005:
Τι, δεν είναι έντεχνος;
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14622
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Οι δημιουργοι του τραγουδιου Baby Shark πρεπει να εκτελεστουν για παραδειγματισμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 14 Απρ 2024, 10:07

ένας απλός μίζερος χαζομαλάκας είναι ο άνθρωπος,μόνο κουλη ακούει,καμία σχέση με μουσική

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Οι δημιουργοι του τραγουδιου Baby Shark πρεπει να εκτελεστουν για παραδειγματισμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 14 Απρ 2024, 10:49

Yochanan έγραψε:
14 Απρ 2024, 09:54
Cecily Anne έγραψε:
13 Απρ 2024, 22:40
Για 100 βιουζ από αυτά υπεύθυνη είμαι εγώ. Για κάποιο περίεργο λόγο, όταν η μικρή ξεκίναγε τα στερεά, με αυτό το τραγούδι αηδιάζε τις μπουκιες λιγότερο.
:lol: Αυτό μου είχε πει κι ο κουμπάρος για τον βαφτιστικό μου όταν του είπα πόσα views είχε αυτή η μαλακία - για κανα εκατομμύριο είναι υπέυθυνος ο δικός μας.
Ευτυχώς Παναγία μου το βαρέθηκε ! Τώρα της αρέσει το τρελό πιάνο, ένα παιδικό που το τραγουδάει η Μπαλτατζή.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Οι δημιουργοι του τραγουδιου Baby Shark πρεπει να εκτελεστουν για παραδειγματισμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 14 Απρ 2024, 11:11

:D:)

από που είναι το baby shark btw? θυμάται κανείς ένα αλλο viral από Κορέα με το γκανγκναμ σταηλ; το παιδικό είναι κορεάτικο κι αυτό;
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Οι δημιουργοι του τραγουδιου Baby Shark πρεπει να εκτελεστουν για παραδειγματισμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 14 Απρ 2024, 11:13

Τώρα τσέκαρα wiki - τι να δω:

. In 2016, "Baby Shark" became very popular when Pinkfong, a South Korean entertainment company, released a version of the song on


Μια οι κινέζοι με το κοβιδ, μια οι κορεάτες με τα τραγουδια... θέλουν να μας ξεκάνουν οι σχιστομάτηδες.

Οι Ασιάτες μας μισούν!
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11923
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Οι δημιουργοι του τραγουδιου Baby Shark πρεπει να εκτελεστουν για παραδειγματισμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 14 Απρ 2024, 20:00

Βασικά δεν είναι τόσο χάλια, θα μπορούσε να γίνει και ωραία διασκευή
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών