ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ DDOS ATTACK ΤΟ SITE ΜΟΥ(TECHGAME.GR).ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΕΝ ΕΣΟΔΑ ΑΠΟ

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
SpAcE_PaNtHeR
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: 18 Μάιος 2018, 21:12

Re: ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ DDOS ATTACK ΤΟ SITE ΜΟΥ(TECHGAME.GR).ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΕΝ ΕΣΟΔΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SpAcE_PaNtHeR » 17 Απρ 2024, 15:37

talaipwros έγραψε:
17 Απρ 2024, 15:28
Μηπως να σβηνες το λινκ που εχει το ονομα σου με τη φωτο σου;
στα @@ μου

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25272
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ DDOS ATTACK ΤΟ SITE ΜΟΥ(TECHGAME.GR).ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΕΝ ΕΣΟΔΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 17 Απρ 2024, 15:56

SpAcE_PaNtHeR έγραψε:
17 Απρ 2024, 15:37
talaipwros έγραψε:
17 Απρ 2024, 15:28
Μηπως να σβηνες το λινκ που εχει το ονομα σου με τη φωτο σου;
στα @@ μου
Fair enough

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ DDOS ATTACK ΤΟ SITE ΜΟΥ(TECHGAME.GR).ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΕΝ ΕΣΟΔΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 17 Απρ 2024, 18:28

Να πω πάντως εδώ, ότι η καμπάνια που κάνεις με το ddos και την μέση σου φαίνεται να έχει αποτέλεσμα. Μπήκα πριν λίγο στο σάιτ σου από εδώ, στο τάμπλετ με μπράουζερ χωρίς κόφτες (ήτοι, βλέπω διαφημίσεις) και μού πέταξε διαφήμιση voltarol.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5235
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ DDOS ATTACK ΤΟ SITE ΜΟΥ(TECHGAME.GR).ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΕΝ ΕΣΟΔΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 17 Απρ 2024, 18:35

Συγνώμη, δεν θα ξαναγίνει.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17047
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ DDOS ATTACK ΤΟ SITE ΜΟΥ(TECHGAME.GR).ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΕΝ ΕΣΟΔΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 17 Απρ 2024, 18:39

SpAcE_PaNtHeR έγραψε:
17 Απρ 2024, 15:11
Alex Amsterdam έγραψε:
17 Απρ 2024, 15:09
Σκουριασαν οι δισκοκηλες επειδη δεν υπαρχει κοπελα ωστε να ασκειται η μεση παλινδρομικες κινησεις.
Ε βρείτε μου μία(κοπέλα)αμα είναι τόσο έυκολο.
Όλη την ώρα στον υπολογιστή, δύσκολο.
Βγες έξω, πήγαινε σε δραστηριότητες που σου αρέσουν.

Επίσης, το insomnia θα σου ταιριάζει περισσότερο από το phorum.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ DDOS ATTACK ΤΟ SITE ΜΟΥ(TECHGAME.GR).ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΕΝ ΕΣΟΔΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 17 Απρ 2024, 18:44

GoBzi έγραψε:
17 Απρ 2024, 18:35
Συγνώμη, δεν θα ξαναγίνει.
:smt005:
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

SpAcE_PaNtHeR
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: 18 Μάιος 2018, 21:12

Re: ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ DDOS ATTACK ΤΟ SITE ΜΟΥ(TECHGAME.GR).ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΕΝ ΕΣΟΔΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SpAcE_PaNtHeR » 24 Απρ 2024, 04:28

Οκ ο πόνος στην μέση μου έχει φύγει σε μεγάλο βαθμό με τις θεραπείες που κάνω.

Πρόσληψη βιταμίνης D με 20 λεπτά ηλιοθεραπεία 3 φορές την εβδομάδα

Πρόσληψη ασβεστίου, μαγνησίου

Πρόσληψη διαφόρων άλλων βιταμινών

Ένα τσάι δεντρολίβανο την ημέρα

Ασκήσεις στον πάγκο αναστροφής 3 φορές την μέρα

Ήπιο περπάτημα 30 λεπτά 3 φορές την εβδομάδα

Είμαι αισιόδοξος

Άβαταρ μέλους
Σπύρος
Δημοσιεύσεις: 4428
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:50
Phorum.gr user: Σπυρος1
Τοποθεσία: έρημος
Επικοινωνία:

Re: ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ DDOS ATTACK ΤΟ SITE ΜΟΥ(TECHGAME.GR).ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΕΝ ΕΣΟΔΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπύρος » 24 Απρ 2024, 04:54

SpAcE_PaNtHeR έγραψε:
24 Απρ 2024, 04:28
Οκ ο πόνος στην μέση μου έχει φύγει σε μεγάλο βαθμό με τις θεραπείες που κάνω.

Πρόσληψη βιταμίνης D με 20 λεπτά ηλιοθεραπεία 3 φορές την εβδομάδα

Πρόσληψη ασβεστίου, μαγνησίου

Πρόσληψη διαφόρων άλλων βιταμινών

Ένα τσάι δεντρολίβανο την ημέρα

Ασκήσεις στον πάγκο αναστροφής 3 φορές την μέρα

Ήπιο περπάτημα 30 λεπτά 3 φορές την εβδομάδα

Είμαι αισιόδοξος
Μήπως για να περάσει ο πόνος να περιορίσεις το ασβέστιο αντί να το αυξήσεις;
ΕΙΜΙ Η ΖΩΗ = ΙΗΣΟΥΣ = 888

SpAcE_PaNtHeR
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: 18 Μάιος 2018, 21:12

Re: ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ DDOS ATTACK ΤΟ SITE ΜΟΥ(TECHGAME.GR).ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΕΝ ΕΣΟΔΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SpAcE_PaNtHeR » 24 Απρ 2024, 05:40

Σπύρος έγραψε:
24 Απρ 2024, 04:54
SpAcE_PaNtHeR έγραψε:
24 Απρ 2024, 04:28
Οκ ο πόνος στην μέση μου έχει φύγει σε μεγάλο βαθμό με τις θεραπείες που κάνω.

Πρόσληψη βιταμίνης D με 20 λεπτά ηλιοθεραπεία 3 φορές την εβδομάδα

Πρόσληψη ασβεστίου, μαγνησίου

Πρόσληψη διαφόρων άλλων βιταμινών

Ένα τσάι δεντρολίβανο την ημέρα

Ασκήσεις στον πάγκο αναστροφής 3 φορές την μέρα

Ήπιο περπάτημα 30 λεπτά 3 φορές την εβδομάδα

Είμαι αισιόδοξος
Μήπως για να περάσει ο πόνος να περιορίσεις το ασβέστιο αντί να το αυξήσεις;
Νομίζω τόσα χρόνια δεν έπαιρνα αρκετό ασβέστιο επειδή έπινα πολύ καφέ ,ο οποίος καφές μπλοκάρει την πρόσληψη ασβεστίου και εδώ και 5 μέρες πίνω μόνο βιολογικό υποκατάστατο ντεκαφεινε καφέ.Επειτα έκοψα το αγελαδινό γάλα και πίνω μόνο κατσικίσιο.Επισης είχα έλλειψη βιταμίνης D η οποία είναι απαραίτητη για να απορροφηθεί το ασβέστιο, για αυτό και κάνω τώρα ηλιοθεραπεία 20 λεπτά 3 φορες την εβδομάδα

Εσύ για ποιο λόγο το λες αυτό;

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24774
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ DDOS ATTACK ΤΟ SITE ΜΟΥ(TECHGAME.GR).ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΕΝ ΕΣΟΔΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 24 Απρ 2024, 07:06

Isildur έγραψε:
17 Απρ 2024, 18:28
Να πω πάντως εδώ, ότι η καμπάνια που κάνεις με το ddos και την μέση σου φαίνεται να έχει αποτέλεσμα. Μπήκα πριν λίγο στο σάιτ σου από εδώ, στο τάμπλετ με μπράουζερ χωρίς κόφτες (ήτοι, βλέπω διαφημίσεις) και μού πέταξε διαφήμιση voltarol.
:smt005::smt005::smt005::smt005:


Άβαταρ μέλους
Esperos
Δημοσιεύσεις: 2370
Εγγραφή: 22 Μάιος 2018, 14:55
Phorum.gr user: Esperos
Τοποθεσία: Ικαρια Πέραμα

Re: ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ DDOS ATTACK ΤΟ SITE ΜΟΥ(TECHGAME.GR).ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΕΝ ΕΣΟΔΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Esperos » 24 Απρ 2024, 07:33

Για όσους δεν ηέρουν τι είναι το DDOS ATTACK


Το DDoS είναι η συντομογραφία του όρου "Distributed Denial of Service" (Κατανεμημένη Απορρίψη Υπηρεσίας). Είναι μια μορφή κυβερνοεπίθεσης στην οποία ένας ιστότοπος ή μια υπηρεσία πλημένεται με τόσο μεγάλο όγκο αιτημάτων από πολλαπλές πηγές που δεν μπορεί να ανταποκριθεί σε νέα αιτήματα από τους νόμιμους χρήστες.

Κατά την επίθεση DDoS, οι επιτιθέμενοι χρησιμοποιούν συνήθως ένα δίκτυο υπολογιστών (συχνά ονομάζεται botnet) για να στείλουν ταυτόχρονα αιτήματα στον στόχο. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα την υπερφόρτωση του δικτύου ή του συστήματος του στόχου, καθιστώντας τον ανεπαρκή για να εξυπηρετεί κανονικά τους νόμιμους χρήστες.

Οι επιθέσεις DDoS μπορεί να έχουν ως στόχο ιστότοπους, υπηρεσίες, δίκτυα ή ακόμη και ολόκληρες χώρες. Οι κύριοι λόγοι πίσω από αυτές τις επιθέσεις μπορεί να είναι οικονομικοί, ιδεολογικοί, εκβιαστικοί ή ακόμη και απλά για ψυχαγωγία (ή "για την πλάκα").

Για την προστασία από επιθέσεις DDoS, οι οργανισμοί χρησιμοποιούν διάφορες τεχνικές και λύσεις, όπως ειδικό hardware, λογισμικό προστασίας και cloud-based services.
Ένας δεν είμαι, μα χιλιάδες! Όχι μονάχα οι ζωντανοί — κι οι πεθαμένοι μ’ ακλουθάνε ,σε μιαν αράδα σκοτεινή.

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 5059
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ DDOS ATTACK ΤΟ SITE ΜΟΥ(TECHGAME.GR).ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΕΝ ΕΣΟΔΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 24 Απρ 2024, 08:06

ο ενας τρολαρει, ο αλλος δινει συμβουλες στα σοβαρα, ο αλλος προσπαθει να εξηγησει την κατασταση..

τα περισσοτερα θρεντς στο φορουμ εξελισσονται οπως εκεινα τα ανεκδοτα που ξεκινουν με το ειναι σε ενα νησι ενας ελληνας, ενας γερμανος, ενας αμερικανος, κι ενας ποντιος..

Καπετάν Μιχάλης
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: 22 Φεβ 2024, 14:36
Τοποθεσία: Άπαρτα Βουνά
Επικοινωνία:

Re: ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ DDOS ATTACK ΤΟ SITE ΜΟΥ(TECHGAME.GR).ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΕΝ ΕΣΟΔΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καπετάν Μιχάλης » 24 Απρ 2024, 09:21

Αφού είσαι πίσω από κλάουντφλεαρ ρε ψεύτη. Θα δεις τι θα πάθεις τώρα.

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5235
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: ΕΣΥ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ DDOS ATTACK ΤΟ SITE ΜΟΥ(TECHGAME.GR).ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ?ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΜΗΔΕΝ ΕΣΟΔΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 24 Απρ 2024, 09:26

omg kai 3 lol έγραψε:
24 Απρ 2024, 08:06
ο ενας τρολαρει, ο αλλος δινει συμβουλες στα σοβαρα, ο αλλος προσπαθει να εξηγησει την κατασταση..

τα περισσοτερα θρεντς στο φορουμ εξελισσονται οπως εκεινα τα ανεκδοτα που ξεκινουν με το ειναι σε ενα νησι ενας ελληνας, ενας γερμανος, ενας αμερικανος, κι ενας ποντιος..
O ΟP τρολάρει για να πάρει κλικ για το site του. :102:
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών