Θέλω να γίνω τέκτονας

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10350
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Θέλω να γίνω τέκτονας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 22 Απρ 2024, 18:31

Μαδουραίος έγραψε:
22 Απρ 2024, 18:02
ksk έγραψε:
22 Απρ 2024, 15:51
Μαδουραίος έγραψε:
22 Απρ 2024, 15:13
Εχω ολες τις προυποθεσεις αλλα χρειαζομαι καποιο μελος να με προτεινει για να μπω στην αδερφοτητα των μασονων.

Υπαρχει καποιος εδω?
Γιατί θέλεις να γίνεις;
Έχω μάθει ότι γίνονται ΤΑ όργια
Σύμφωνα με την παλια εννοια;
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8946
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Θέλω να γίνω τέκτονας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 22 Απρ 2024, 18:35

Μάλλον την ΟΤΟ εννοεί.
Z

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10350
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Θέλω να γίνω τέκτονας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 22 Απρ 2024, 18:38

Καραμελίτσα έγραψε:
22 Απρ 2024, 18:35
Μάλλον την ΟΤΟ εννοεί.
Άσε να κάνουμε παιγνιδι καλε :003:
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14127
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Θέλω να γίνω τέκτονας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 22 Απρ 2024, 18:49

Τα παρακατω μου τα ειπε φιλος τεκτονας οποτε αν μου ειπε μαλακιες, τότε μαλακιες θα γραψω.
Ο συγκεκριμένος ειναι πυροσβεστης στον αμερικανικο στρατο περιπου στα 40. Ειχα δει το δακτυλιδι του και τον ρωτησα και μου ειπε οτι ειναι μασονος 32ου βαθμου. Τους βαθμους τους πηρε σχετικά εύκολα, αλλα δεν πιστευε οτι θα φτασει στον 33ο βαθμο γιατι λεει πρεπει να σε προτεινουν οι αλλοι του 33ου και δεν ειναι ευκολο. Απ'οτι μου ειπε δεν ειναι τιποτα φοβερο να ανεβεις τους βαθμους και ουτε ειναι απαραιτητο να εισαι ιδιαιτερα πλουσιος ή διασημος αρκει να τηρεις τα κσθηκοντα σου. Και ουτε ειχε δει καποιο χρηματικο οφελος.

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10350
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Θέλω να γίνω τέκτονας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 22 Απρ 2024, 18:53

panos291 έγραψε:
22 Απρ 2024, 18:49
Τα παρακατω μου τα ειπε φιλος τεκτονας οποτε αν μου ειπε μαλακιες, τότε μαλακιες θα γραψω.
Ο συγκεκριμένος ειναι πυροσβεστης στον αμερικανικο στρατο περιπου στα 40. Ειχα δει το δακτυλιδι του και τον ρωτησα και μου ειπε οτι ειναι μασονος 32ου βαθμου. Τους βαθμους τους πηρε σχετικά εύκολα, αλλα δεν πιστευε οτι θα φτασει στον 33ο βαθμο γιατι λεει πρεπει να σε προτεινουν οι αλλοι του 33ου και δεν ειναι ευκολο. Απ'οτι μου ειπε δεν ειναι τιποτα φοβερο να ανεβεις τους βαθμους και ουτε ειναι απαραιτητο να εισαι ιδιαιτερα πλουσιος ή διασημος αρκει να τηρεις τα κσθηκοντα σου. Και ουτε ειχε δει καποιο χρηματικο οφελος.
Δάσκαλος 32ου δεν φορούσε ...
Τπτ φοβερό όντως...οικονομική επιφάνεια ναι και αλληλεγγύη
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18187
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Θέλω να γίνω τέκτονας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 22 Απρ 2024, 18:54

panos291 έγραψε:
22 Απρ 2024, 18:49
Τα παρακατω μου τα ειπε φιλος τεκτονας οποτε αν μου ειπε μαλακιες, τότε μαλακιες θα γραψω.
Ο συγκεκριμένος ειναι πυροσβεστης στον αμερικανικο στρατο περιπου στα 40. Ειχα δει το δακτυλιδι του και τον ρωτησα και μου ειπε οτι ειναι μασονος 32ου βαθμου. Τους βαθμους τους πηρε σχετικά εύκολα, αλλα δεν πιστευε οτι θα φτασει στον 33ο βαθμο γιατι λεει πρεπει να σε προτεινουν οι αλλοι του 33ου και δεν ειναι ευκολο. Απ'οτι μου ειπε δεν ειναι τιποτα φοβερο να ανεβεις τους βαθμους και ουτε ειναι απαραιτητο να εισαι ιδιαιτερα πλουσιος ή διασημος αρκει να τηρεις τα κσθηκοντα σου. Και ουτε ειχε δει καποιο χρηματικο οφελος.
αδιαφορα αυτα.
απο οργια? :smt005:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών