Ρατσιστική επίθεση σε ντελιβερά στον Άγιο Δημήτριο..!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19912
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Ρατσιστική επίθεση σε ντελιβερά στον Άγιο Δημήτριο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 24 Απρ 2024, 16:42

Βίνγκιλοτ έγραψε:
24 Απρ 2024, 15:48
Chilloutbuddy έγραψε:
24 Απρ 2024, 15:31
Όχι, έχει δίκιο, όντως μου είναι εμμονή γιατί επηρεάζει τη ζωή μου και είναι θέμα χρονοκαθυστέρησης για να έρθει και στην Ελλάδα. Αλλά μου κάνει εντύπωση Βιγκιλοτ, εσύ δε θεωρείς σοβαρό θέμα ότι με τέτοιου είδους θεωρίες η αριστερά δημιουργεί απέχθεια σε ανθρώπους που τη στήριζαν ή θα θέλαν να τη στηρίξουν; Και γιατί είναι άσχετο το θέμα εφόσον συζητάς ποιά παράταξη στηρίζει ποιά πολιτική έκφραση;
Δε θεωρώ ότι η Αριστερά οφείλει να προσαρμόζει τις θέσεις της με σκοπό να γίνεται πιο αρεστή στις πλατιές μάζες. Αντίθετα, δεν πρέπει να λειτουργεί με σκοπό την ψηφοθηρία και να κάνει εκπτώσεις στις θέσεις της, αυτό είναι οπορτουνισμός. Οφείλει να υιοθετεί απόψεις μετά από επεξεργασία. Εκεί που θα με δεις να λέω ότι όντως υπάρχει πρόβλημα προσέγγισης του κόσμου είναι ο σεχταρισμός, αυτό όμως είναι διαφορετικό πρόβλημα.

Επίσης, από αυτά που έχω δει να γράφεις, δε νομίζω ότι έχεις καταλάβει πολύ καλά τι είναι η κριτική φυλετική θεωρία. Επειδή όμως κι εγώ μόνο επιφανειακά την έχω δει, άλλωστε δεν είναι μαρξιστική θεωρία γιατί δίνει στην κατασκευή της φυλής χαρακτηριστικά βάσης, δεν μπαίνω στη διαδικασία να ανοίξω κουβέντα γι' αυτή. Δεν έχει επίσης καμία σχέση όλο αυτό με το ότι ένας ούγκανος έκανε ρατσιστική επίθεση σε έναν εργαζόμενο Πακιστανό. Με όποιον τρόπο και αν καταλαβαίνει κανείς τον ρατσισμό, αυτό είναι ρατσιστική επίθεση.
Με την ψηφοθηρία λειτουργεί και μάλιστα πολύ περισσότερο από Μητσοτάκηδες και σία. Όταν περιμένει να γίνουν το νέο προλεταριάτο οι κάφροι του προφήτη που θέλουν να μετατρέψουν τις ευρωπαϊκές χώρες σε χαβούζες σαν την δική τους (από την οποία έφυγαν τρέχοντας :giggle: ) λειτουργεί 100% ψηφοθηρικά και συγχρόνως 100% ηλίθια. Έτσι και πάρουν εξουσία στα χέρια τους οι ισλαμιστές τους πρώτους που θα περάσουν πριονοκορδέλα είναι οι δυτικοαριστεροί.

Άβαταρ μέλους
Βίνγκιλοτ
Δημοσιεύσεις: 700
Εγγραφή: 24 Μάιος 2023, 20:30

Re: Ρατσιστική επίθεση σε ντελιβερά στον Άγιο Δημήτριο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βίνγκιλοτ » 24 Απρ 2024, 16:48

Green Dragon έγραψε:
24 Απρ 2024, 16:34
Καμία σχέση. Εγώ το ζητάω από το επίσημο κράτος και τα σώματα ασφαλείας να το κάνουν, κυρίως στα σύνορα, όχι να πάρουμε τα τουφέκια στις γειτονιές. Τα τουφέκια θα τα πάρουμε μόνο αν έχουμε εσωτερική εξέγερση, αλλιώς η τάξη είναι δουλειά του κράτους που πρέπει να την κάνει για να μην αναγκάζει τους πολίτες να δρουν ο καθένας όπως του κατέβει.
Ακριβώς. Αυτό που βλέπουμε θες, απλά η ρατσιστική βία θα είναι πολύ μεγαλυτερης κλίμακας και θα την ασκείς μέσω αντιπροσώπου, μέσω των σωμάτων ασφαλείας. :D
Otto Weininger έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:19
Ορθά να τιμωρηθεί ο αστυνομικός, αφού δεν έχει μάθει ακόμα τρόπους να ακινητοποιεί τέτοια άτομα χωρίς να τα τραυματίζει τόσο πολύ και τόσο εμφανώς.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19912
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Ρατσιστική επίθεση σε ντελιβερά στον Άγιο Δημήτριο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 24 Απρ 2024, 16:50

Βίνγκιλοτ έγραψε:
24 Απρ 2024, 16:48
Green Dragon έγραψε:
24 Απρ 2024, 16:34
Καμία σχέση. Εγώ το ζητάω από το επίσημο κράτος και τα σώματα ασφαλείας να το κάνουν, κυρίως στα σύνορα, όχι να πάρουμε τα τουφέκια στις γειτονιές. Τα τουφέκια θα τα πάρουμε μόνο αν έχουμε εσωτερική εξέγερση, αλλιώς η τάξη είναι δουλειά του κράτους που πρέπει να την κάνει για να μην αναγκάζει τους πολίτες να δρουν ο καθένας όπως του κατέβει.
Ακριβώς. Αυτό που βλέπουμε θες, απλά η ρατσιστική βία θα είναι πολύ μεγαλυτερης κλίμακας και θα την ασκείς μέσω αντιπροσώπου, μέσω των σωμάτων ασφαλείας. :D
Να την πούμε ρεαλιστική βία γιατί θα εφαρμοστεί οργανωμένα για την αντιμετώπιση ενός πραγματικού προβλήματος και όχι για εφαρμογή φυλετικών θεωριών; Εξάλλου οι περισσότεροι μουσουλμάνοι στην λευκή φυλή ανήκουν, δεν ξέρω πως ορίζεις τον 'ρατσισμό' :smt017

Ούτε εσύ ξέρεις μάλλον :smt005:

Άβαταρ μέλους
Βίνγκιλοτ
Δημοσιεύσεις: 700
Εγγραφή: 24 Μάιος 2023, 20:30

Re: Ρατσιστική επίθεση σε ντελιβερά στον Άγιο Δημήτριο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βίνγκιλοτ » 24 Απρ 2024, 16:53

Green Dragon έγραψε:
24 Απρ 2024, 16:42
Με την ψηφοθηρία λειτουργεί και μάλιστα πολύ περισσότερο από Μητσοτάκηδες και σία. Όταν περιμένει να γίνουν το νέο προλεταριάτο οι κάφροι του προφήτη που θέλουν να μετατρέψουν τις ευρωπαϊκές χώρες σε χαβούζες σαν την δική τους (από την οποία έφυγαν τρέχοντας :giggle: ) λειτουργεί 100% ψηφοθηρικά και συγχρόνως 100% ηλίθια. Έτσι και πάρουν εξουσία στα χέρια τους οι ισλαμιστές τους πρώτους που θα περάσουν πριονοκορδέλα είναι οι δυτικοαριστεροί.
Δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρείς τους κάφρους κάτι διαφορετικό από εσένα. Η καφρίλα δεν είναι ουτε ζήτημα εθνικότητας, ούτε θρησκείας και είσαι μια χαρακτηριστική απόδειξη γι' αυτό.

Οι περισσότερες αριστερές οργανώσεις δεν κατεβαίνουν καν στις εκλογές, αλλά εσύ εντοπίζεις ψηφοθηρία. Δεν ξέρετε πού σας πάνε τα τέσσερα, αλλά κάνετε και αναλύσεις τρομάρα σου. Μόνο με το μίσος σας θα μείνετε και μετά θα το παίζετε παρασυρμένοι γιατί ο φασισμός έχει κοντά ποδάρια.
Otto Weininger έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:19
Ορθά να τιμωρηθεί ο αστυνομικός, αφού δεν έχει μάθει ακόμα τρόπους να ακινητοποιεί τέτοια άτομα χωρίς να τα τραυματίζει τόσο πολύ και τόσο εμφανώς.

Άβαταρ μέλους
Βίνγκιλοτ
Δημοσιεύσεις: 700
Εγγραφή: 24 Μάιος 2023, 20:30

Re: Ρατσιστική επίθεση σε ντελιβερά στον Άγιο Δημήτριο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βίνγκιλοτ » 24 Απρ 2024, 16:56

Green Dragon έγραψε:
24 Απρ 2024, 16:50
Να την πούμε ρεαλιστική βία γιατί θα εφαρμοστεί οργανωμένα για την αντιμετώπιση ενός πραγματικού προβλήματος και όχι για εφαρμογή φυλετικών θεωριών; Εξάλλου οι περισσότεροι μουσουλμάνοι στην λευκή φυλή ανήκουν, δεν ξέρω πως ορίζεις τον 'ρατσισμό' :smt017

Ούτε εσύ ξέρεις μάλλον :smt005:
Γιατί ντρέπεσαι που είσαι ρατσιστής;
Otto Weininger έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:19
Ορθά να τιμωρηθεί ο αστυνομικός, αφού δεν έχει μάθει ακόμα τρόπους να ακινητοποιεί τέτοια άτομα χωρίς να τα τραυματίζει τόσο πολύ και τόσο εμφανώς.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19912
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Ρατσιστική επίθεση σε ντελιβερά στον Άγιο Δημήτριο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 24 Απρ 2024, 16:57

Βίνγκιλοτ έγραψε:
24 Απρ 2024, 16:53
Green Dragon έγραψε:
24 Απρ 2024, 16:42
Με την ψηφοθηρία λειτουργεί και μάλιστα πολύ περισσότερο από Μητσοτάκηδες και σία. Όταν περιμένει να γίνουν το νέο προλεταριάτο οι κάφροι του προφήτη που θέλουν να μετατρέψουν τις ευρωπαϊκές χώρες σε χαβούζες σαν την δική τους (από την οποία έφυγαν τρέχοντας :giggle: ) λειτουργεί 100% ψηφοθηρικά και συγχρόνως 100% ηλίθια. Έτσι και πάρουν εξουσία στα χέρια τους οι ισλαμιστές τους πρώτους που θα περάσουν πριονοκορδέλα είναι οι δυτικοαριστεροί.
Δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρείς τους κάφρους κάτι διαφορετικό από εσένα. Η καφρίλα δεν είναι ουτε ζήτημα εθνικότητας, ούτε θρησκείας και είσαι μια χαρακτηριστική απόδειξη γι' αυτό.

Οι περισσότερες αριστερές οργανώσεις δεν κατεβαίνουν καν στις εκλογές, αλλά εσύ εντοπίζεις ψηφοθηρία. Δεν ξέρετε πού σας πάνε τα τέσσερα, αλλά κάνετε και αναλύσεις τρομάρα σου. Μόνο με το μίσος σας θα μείνετε και μετά θα το παίζετε παρασυρμένοι γιατί ο φασισμός έχει κοντά ποδάρια.
Γιατί εγώ θέλω τάξη και κοινωνική ειρήνη ενώ αυτοί θέλουν να μας καβαλήσουν.

Τεσπα, άκρη δεν βγαίνει μαζί σας, αν είναι να ξυπνήσεις κάποια στιγμή θα ξυπνήσεις μόνος σου, όχι με συζητήσεις με άλλους. Άλλοι ξύπνησαν ήδη, είναι πλέον πολλοί, μένει να αναληφθεί δράση (που μπορεί να είναι απλά μια ψήφος, όχι κάτι ιδιαίτερο). Δεν σας χρειαζόμαστε. Συνέχισε τον ύπνο σου δυτικοαριστερή παρακμή.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19912
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Ρατσιστική επίθεση σε ντελιβερά στον Άγιο Δημήτριο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 24 Απρ 2024, 16:58

Βίνγκιλοτ έγραψε:
24 Απρ 2024, 16:56
Green Dragon έγραψε:
24 Απρ 2024, 16:50
Να την πούμε ρεαλιστική βία γιατί θα εφαρμοστεί οργανωμένα για την αντιμετώπιση ενός πραγματικού προβλήματος και όχι για εφαρμογή φυλετικών θεωριών; Εξάλλου οι περισσότεροι μουσουλμάνοι στην λευκή φυλή ανήκουν, δεν ξέρω πως ορίζεις τον 'ρατσισμό' :smt017

Ούτε εσύ ξέρεις μάλλον :smt005:
Γιατί ντρέπεσαι που είσαι ρατσιστής;
Αν είμαι ρατσιστής με τον τρόπο που (ΔΕΝ) το καταλαβαίνεις εσύ, είναι έπαινος, όχι ύβρις.

:wave:

Άβαταρ μέλους
Βίνγκιλοτ
Δημοσιεύσεις: 700
Εγγραφή: 24 Μάιος 2023, 20:30

Re: Ρατσιστική επίθεση σε ντελιβερά στον Άγιο Δημήτριο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βίνγκιλοτ » 24 Απρ 2024, 16:59

Green Dragon έγραψε:
24 Απρ 2024, 16:57
Γιατί εγώ θέλω τάξη και κοινωνική ειρήνη ενώ αυτοί θέλουν να μας καβαλήσουν.

Τεσπα, άκρη δεν βγαίνει μαζί σας, αν είναι να ξυπνήσεις κάποια στιγμή θα ξυπνήσεις μόνος σου, όχι με συζητήσεις με άλλους. Άλλοι ξύπνησαν ήδη, είναι πλέον πολλοί, μένει να αναληφθεί δράση (που μπορεί να είναι απλά μια ψήφος, όχι κάτι ιδιαίτερο). Δεν σας χρειαζόμαστε. Συνέχισε τον ύπνο σου δυτικοαριστερή παρακμή.
Κανείς δε θέλει να σε καβαλήσει, κακομοίρη.
Otto Weininger έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:19
Ορθά να τιμωρηθεί ο αστυνομικός, αφού δεν έχει μάθει ακόμα τρόπους να ακινητοποιεί τέτοια άτομα χωρίς να τα τραυματίζει τόσο πολύ και τόσο εμφανώς.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17077
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Ρατσιστική επίθεση σε ντελιβερά στον Άγιο Δημήτριο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 24 Απρ 2024, 17:00

Εγώ δεν έδωσα φιλοδώρημα σε αλλοδαπό και έριξε τα ρέστα κάτω για να τα μαζέψω. Πήρα τηλέφωνο το μαγαζί, τους είπα τι έγινε και είπα ότι δεν θα ξαναπαραγγείλω από αυτούς, όπως και γίνεται.
Και είχα καλό όνομα, αφού άφηνα καλό φιλοδώρημα στους Έλληνες διανομείς τους.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ρατσιστική επίθεση σε ντελιβερά στον Άγιο Δημήτριο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 24 Απρ 2024, 17:00

Green Dragon έγραψε:
24 Απρ 2024, 16:39
Chilloutbuddy έγραψε:
24 Απρ 2024, 15:31
Όχι, έχει δίκιο, όντως μου είναι εμμονή γιατί επηρεάζει τη ζωή μου και είναι θέμα χρονοκαθυστέρησης για να έρθει και στην Ελλάδα. Αλλά μου κάνει εντύπωση Βιγκιλοτ, εσύ δε θεωρείς σοβαρό θέμα ότι με τέτοιου είδους θεωρίες η αριστερά δημιουργεί απέχθεια σε ανθρώπους που τη στήριζαν ή θα θέλαν να τη στηρίξουν; Και γιατί είναι άσχετο το θέμα εφόσον συζητάς ποιά παράταξη στηρίζει ποιά πολιτική έκφραση;
Με έναν εντελώς βλαμμένο τρόπο πιστεύουν ότι όλοι αυτοί οι εντελώς καθυστερημένοι πολιτισμικά που επιπλέον αρνούνται κάθε αλλαγή στις συνήθειές τους, θα γίνουν ψηφοφόροι της αριστεράς. Αυτό πιστεύουν, δεν κάνω πλάκα, εδώ μέσα το έχουν ομολογήσει και 2-3. Περιμένουν τον Αφγανό ταλιμπανέζο να γίνει ροζ αριστερός, μιλάμε για παράκρουση! Αυτό που συνέβη στο Ιράν κάνουν πως δεν το βλέπουν.
O χαιλαντερ είχε παραδεχτεί πως τους βλέπουν σαν μελλοντικούς ψηφοφόρους
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Βίνγκιλοτ
Δημοσιεύσεις: 700
Εγγραφή: 24 Μάιος 2023, 20:30

Re: Ρατσιστική επίθεση σε ντελιβερά στον Άγιο Δημήτριο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βίνγκιλοτ » 24 Απρ 2024, 17:01

Green Dragon έγραψε:
24 Απρ 2024, 16:58
Αν είμαι ρατσιστής με τον τρόπο που (ΔΕΝ) το καταλαβαίνεις εσύ, είναι έπαινος, όχι ύβρις.

:wave:
Δεν υπάρχει κάτι αξιοσημείωτο να καταλάβω, είσαι μια μπανάλ περίπτωση εκφασισμένου μικροαστού.
Otto Weininger έγραψε:
19 Απρ 2024, 20:19
Ορθά να τιμωρηθεί ο αστυνομικός, αφού δεν έχει μάθει ακόμα τρόπους να ακινητοποιεί τέτοια άτομα χωρίς να τα τραυματίζει τόσο πολύ και τόσο εμφανώς.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19912
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Ρατσιστική επίθεση σε ντελιβερά στον Άγιο Δημήτριο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 24 Απρ 2024, 17:02

southern έγραψε:
24 Απρ 2024, 17:00
Green Dragon έγραψε:
24 Απρ 2024, 16:39
Chilloutbuddy έγραψε:
24 Απρ 2024, 15:31
Όχι, έχει δίκιο, όντως μου είναι εμμονή γιατί επηρεάζει τη ζωή μου και είναι θέμα χρονοκαθυστέρησης για να έρθει και στην Ελλάδα. Αλλά μου κάνει εντύπωση Βιγκιλοτ, εσύ δε θεωρείς σοβαρό θέμα ότι με τέτοιου είδους θεωρίες η αριστερά δημιουργεί απέχθεια σε ανθρώπους που τη στήριζαν ή θα θέλαν να τη στηρίξουν; Και γιατί είναι άσχετο το θέμα εφόσον συζητάς ποιά παράταξη στηρίζει ποιά πολιτική έκφραση;
Με έναν εντελώς βλαμμένο τρόπο πιστεύουν ότι όλοι αυτοί οι εντελώς καθυστερημένοι πολιτισμικά που επιπλέον αρνούνται κάθε αλλαγή στις συνήθειές τους, θα γίνουν ψηφοφόροι της αριστεράς. Αυτό πιστεύουν, δεν κάνω πλάκα, εδώ μέσα το έχουν ομολογήσει και 2-3. Περιμένουν τον Αφγανό ταλιμπανέζο να γίνει ροζ αριστερός, μιλάμε για παράκρουση! Αυτό που συνέβη στο Ιράν κάνουν πως δεν το βλέπουν.
O χαιλαντερ είχε παραδεχτεί πως τους βλέπουν σαν μελλοντικούς ψηφοφόρους
Έχεις καλή μνήμη.

:smt023

Η στρατηγική αυτή είναι πολυσυζητημένη τακτική στο εσωτερικό των δυτικών αριστερών κομμάτων. Δεν είναι συνομωσιολογία. Φαίνεται από τον τρόπο που κινούνται.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14033
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ρατσιστική επίθεση σε ντελιβερά στον Άγιο Δημήτριο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 24 Απρ 2024, 17:03

Πάντα θα σας χαλάνε τη σούπα οι μικροαστοι.
Όπως και το 1944 - 1949.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19912
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Ρατσιστική επίθεση σε ντελιβερά στον Άγιο Δημήτριο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 24 Απρ 2024, 17:04

Βίνγκιλοτ έγραψε:
24 Απρ 2024, 17:01
Green Dragon έγραψε:
24 Απρ 2024, 16:58
Αν είμαι ρατσιστής με τον τρόπο που (ΔΕΝ) το καταλαβαίνεις εσύ, είναι έπαινος, όχι ύβρις.

:wave:
Δεν υπάρχει κάτι αξιοσημείωτο να καταλάβω, είσαι μια μπανάλ περίπτωση εκφασισμένου μικροαστού.
Σύγχρονη αριστερή παπαρολογία. Κάποτε η αριστερά προσπαθούσε να υποστηρίξει τους εργάτες, τώρα τους έχει γραμμένους στα @@ της. Τους θυσιάζει στον β(ρ)ωμό του Προφήτη.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25928
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ρατσιστική επίθεση σε ντελιβερά στον Άγιο Δημήτριο..!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 24 Απρ 2024, 17:06

Να χαιρετησουμε - με την ευκαιρια - την επανοδο του μαυρομπογια
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών