Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

Για να ακούσουμε απόψεις?

18-25
15
47%
25-35
11
34%
35-45
6
19%
 
Σύνολο ψήφων: 32

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27472
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 02 Μάιος 2024, 14:19

GoBzi έγραψε:
02 Μάιος 2024, 14:11
ΓΑΛΗ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:19


ΥΓ. Κουκλίτσα η γυναίκα σου. Και δεν το εννοώ υποτιμητικά, αντιθέτως. Να τη χαίρεσαι. :wink
Η γυναίκα μου έχει πιεί από κάποια πηγή νεότητας, δεν εξηγείται αλλιώς. Με περνάει 2 χρόνια, αλλά 8/10 που θα πάει να πάρει αλκοόλ από το σούπερ της ζητάνε ταυτόχρονα γιατί την περνάνε για κάτω από 21. :roll:
Η αδερφη μου ειναι ετσι.

30 χρονων μουλαρα και της ζητάγανε ταυτοτητα στην Αμερικη καθε φορα που παρηγγελνε αλκοολ οταν ηταν εξω γιατι την περνουσαν για κατων των 21

Τωρα τελευταια το εχουν κοψει (40αρισε και αυτη) αλλα εχει τυχει και προσφατως να της το πουνε.

Εγω εχω γινει σαν αναποδο γαμωτο και αυτη ειναι baby face ακομα.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
micmic
Δημοσιεύσεις: 2148
Εγγραφή: 08 Μάιος 2023, 09:29
Phorum.gr user: micmic

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από micmic » 02 Μάιος 2024, 14:22

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 14:11
micmic έγραψε:
02 Μάιος 2024, 14:01
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:47
τοπ είσαι, μπορεί να μην είσαι πρωταθλητής, αλλά είσαι σε ένα επίπεδο τοπ, πολύ πιο πάνω από τον μέσο αθλούμενο
για τα υπόλοιπα που λες δε τα ξέρω τα επιστημονικά αλλά αν υπάρχει κάποιος υπεραθλητής που να μπορεί να τα κάνει όλα αυτά, είναι σπάνια περίπτωση
Νομίζω ότι επειδή οι περισσότεροι δεν ασχολούνται ή ασχολούνται με μη αποδοτικό τρόπο (πχ άλλο να τρέχεις 30χλμ τη βδομάδα για πλάκα, και άλλο να κάνεις στοχευμένη προπόνηση με interval day, long run day, tempo running κτλ), έχουμε υποτιμήσει τραγικά τις δυνατότητες του ανθρώπινου σώματος. Εδώ ένα βίντεο που χρησιμοποιώ συχνά ως παράδειγμα, με έναν 70άρη που ούτε επαγγελματίας αθλητής υπήρξε ποτέ, ξεκίνησε να γυμνάζεται μετά τα 40 του, και μάλιστα δουλεύει ακόμα:

αν ξεκιστείς στο φάρμακο, αλλάζουν οι όροι
Όχι ρε φάρμακο ο συγκεκριμένος, γραμμωμένο σώμα δεν σημαίνει απαραίτητα φάρμακο. Street workouts κάνει με λιγο γυμναστηριάκι, δεν έχει καμμιά υπερβολική μυική μάζα. Πρόσεξε και τη διατροφή του όμως, υποδειγματική.

Πάρε κι άλλο, 60 χρονών άντρας και 70 χρονών γυναίκα:


zteo
Δημοσιεύσεις: 10404
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 02 Μάιος 2024, 14:26

Οι ξανθιές σπάνε και γερνάνε νωρίτερα από τις μελαχρινες επειδή ο ήλιος τις επιρρεαζει περισσότερο.
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21543
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 02 Μάιος 2024, 14:36

micmic έγραψε:
02 Μάιος 2024, 14:22
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 14:11
micmic έγραψε:
02 Μάιος 2024, 14:01


Νομίζω ότι επειδή οι περισσότεροι δεν ασχολούνται ή ασχολούνται με μη αποδοτικό τρόπο (πχ άλλο να τρέχεις 30χλμ τη βδομάδα για πλάκα, και άλλο να κάνεις στοχευμένη προπόνηση με interval day, long run day, tempo running κτλ), έχουμε υποτιμήσει τραγικά τις δυνατότητες του ανθρώπινου σώματος. Εδώ ένα βίντεο που χρησιμοποιώ συχνά ως παράδειγμα, με έναν 70άρη που ούτε επαγγελματίας αθλητής υπήρξε ποτέ, ξεκίνησε να γυμνάζεται μετά τα 40 του, και μάλιστα δουλεύει ακόμα:

αν ξεκιστείς στο φάρμακο, αλλάζουν οι όροι
Όχι ρε φάρμακο ο συγκεκριμένος, γραμμωμένο σώμα δεν σημαίνει απαραίτητα φάρμακο. Street workouts κάνει με λιγο γυμναστηριάκι, δεν έχει καμμιά υπερβολική μυική μάζα. Πρόσεξε και τη διατροφή του όμως, υποδειγματική.

Πάρε κι άλλο, 60 χρονών άντρας και 70 χρονών γυναίκα:

δε πρέπει να είσαι τόσο ευκολόπιστος
δεν γίνεται να διατηρείς τέτοιο φισικ και κάνεις αυτά που κάνει ο τύπος στα 70 σου χωρίς φάρμακο. απλά δεν γίνεται, είναι αδύνατο. είναι θέμα βιολογίας
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
micmic
Δημοσιεύσεις: 2148
Εγγραφή: 08 Μάιος 2023, 09:29
Phorum.gr user: micmic

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από micmic » 02 Μάιος 2024, 14:46

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 14:36
δε πρέπει να είσαι τόσο ευκολόπιστος
δεν γίνεται να διατηρείς τέτοιο φισικ και κάνεις αυτά που κάνει ο τύπος στα 70 σου χωρίς φάρμακο. απλά δεν γίνεται, είναι αδύνατο. είναι θέμα βιολογίας
Μια χαρά γίνεται και δεν είμαι καθόλου ευκολόπιστος. Με το θέμα ασχολούμαι δεκαετίες, και από την πλευρά του φαρμάκου (χωρίς να έχω πάρει προσωπικά) και από την "καθαρή". Έχω κάτι χιλιάδες posts στο πάλαι ποτέ cuttingedgemuscle και σε συναφή fora...

Ξέρω άτομα που οι άλλοι λέγανε ότι "έχουν πάρει" επειδή πολύ απλά δεν μπορούσαν να διανοηθούν τα genetics που είχαν και την προπόνηση που είχαν ρίξει, και άλλους που βάραγαν ενέσεις σε ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ βάση και φαινόντουσαν σκατά.

Αν ο Sandow ζούσε σήμερα θα έλεγαν ότι σίγουρα παίρνει "βιταμίνες". Μόνο που στην εποχή του Sandow δεν υπήρχαν ούτε φάρμακα ούτε καν γυμναστήρια...

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21543
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 02 Μάιος 2024, 14:54

micmic έγραψε:
02 Μάιος 2024, 14:46
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 14:36
δε πρέπει να είσαι τόσο ευκολόπιστος
δεν γίνεται να διατηρείς τέτοιο φισικ και κάνεις αυτά που κάνει ο τύπος στα 70 σου χωρίς φάρμακο. απλά δεν γίνεται, είναι αδύνατο. είναι θέμα βιολογίας
Μια χαρά γίνεται και δεν είμαι καθόλου ευκολόπιστος. Με το θέμα ασχολούμαι δεκαετίες, και από την πλευρά του φαρμάκου (χωρίς να έχω πάρει προσωπικά) και από την "καθαρή". Έχω κάτι χιλιάδες posts στο πάλαι ποτέ cuttingedgemuscle και σε συναφή fora...

Ξέρω άτομα που οι άλλοι λέγανε ότι "έχουν πάρει" επειδή πολύ απλά δεν μπορούσαν να διανοηθούν τα genetics που είχαν και την προπόνηση που είχαν ρίξει, και άλλους που βάραγαν ενέσεις σε ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ βάση και φαινόντουσαν σκατά.

Αν ο Sandow ζούσε σήμερα θα έλεγαν ότι σίγουρα παίρνει "βιταμίνες". Μόνο που στην εποχή του Sandow δεν υπήρχαν ούτε φάρμακα ούτε καν γυμναστήρια...
εντάξει προφανώς δε μπορώ να σε πείσω αλλά ένας άνθρωπος στα 70 του θεωρώ ότι απλά δεν γίνεται να κάνει τέτοια καλλισθενική προπόνηση και να διατηρεί τέτοιο σώμα. η τεστο στα 70 είναι σε χαμηλά επίπεδα, δεν συγκρίνεται με τον 25αρη. πρέπει να την αυξήσει εξωγενώς
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Allah
Δημοσιεύσεις: 843
Εγγραφή: 08 Ιαν 2023, 14:40
Phorum.gr user: Άγιος Παπάριος, Άγιος, Έσχατόγερος
Τοποθεσία: Mecca
Επικοινωνία:

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Allah » 02 Μάιος 2024, 14:59

Είμαι σχεδόν 50. Αν ήμουν ελεύθερος τώρα, το ιδανικό φάσμα ηλικιών θα ήταν απο 40 εως 55. Κάτω απο 35 δεν θα είχαμε τίποτα κοινό, και πλέον άτομα κάτω των 25 μου φαίνονται παιδάκια.
لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰم حَمَّدٌ رَسُولُ ٱللَّٰهِ‎

! ٱللَّٰهُ أَكْبَرُ

Άβαταρ μέλους
micmic
Δημοσιεύσεις: 2148
Εγγραφή: 08 Μάιος 2023, 09:29
Phorum.gr user: micmic

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από micmic » 02 Μάιος 2024, 15:15

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 14:54
εντάξει προφανώς δε μπορώ να σε πείσω αλλά ένας άνθρωπος στα 70 του θεωρώ ότι απλά δεν γίνεται να κάνει τέτοια καλλισθενική προπόνηση και να διατηρεί τέτοιο σώμα. η τεστο στα 70 είναι σε χαμηλά επίπεδα, δεν συγκρίνεται με τον 25αρη. πρέπει να την αυξήσει εξωγενώς
Ψάξε στο yt και θα δεις πάμπολλες τέτοιες περιπτώσεις. Δεν χρειάζεται υψηλή τέστο για να συντηρείς μια τέτοια μυική μάζα, δεν είναι υπερβολικός. Απλά έχει χαμηλά ποσοστά λίπους. Τώρα όσο γι'αυτά που κάνει... υπάρχουν μεγαλύτεροι που κάνουν περισσότερα:


Γυφτάκι
Δημοσιεύσεις: 782
Εγγραφή: 10 Ιουν 2023, 16:54

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γυφτάκι » 02 Μάιος 2024, 15:24

ΓΑΛΗ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:48
Unique έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:46
Γυφτάκι έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:42


Α, μια χαρά .. Περίμενε να περάσεις τα 40 και με τα λεφτά σου να τραβάς σαν τις μύγες στο σκατό 20άρες πουτάνες..
Ολες gold diggers είναι. Απλά μερικές ξέρουν να κρύβουν το τσαπί καλύτερα.
Εσύ δεν έχεις φτάσει στο επίπεδο του χαλκού ακόμα βρε κακομοίρη. Κι αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα σου. :P
:smt005:

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27222
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 02 Μάιος 2024, 16:00

τι θα γίνει ρε μλκς με τους γεροντοσφίχτες; αναγουλιάσαμε
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21460
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 02 Μάιος 2024, 16:22

Unique έγραψε:
02 Μάιος 2024, 10:36
Σε γενικές γραμμές, η παραγωγικότερη ηλικία είναι από τα 18 μέχρι 25. Τότε η αξία μιας γυναίκα είναι στην κορυφή.

Από εκεί και μετά αρχίζει η κατιούσα. Θα παντρευόσασταν κάποια πάνω από τα 30? Θα σας ενδιέφερε περισσότερο η καριέρα της ή η ικανότητά της να τίκτει ?
:goodpost:

Kάποτε παντρευόντουσαν στα 14 και έκαναν παιδιά. Αυτές ήταν εποχές.
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Άβαταρ μέλους
micmic
Δημοσιεύσεις: 2148
Εγγραφή: 08 Μάιος 2023, 09:29
Phorum.gr user: micmic

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από micmic » 02 Μάιος 2024, 16:31

sharp έγραψε:
02 Μάιος 2024, 16:22
Unique έγραψε:
02 Μάιος 2024, 10:36
Σε γενικές γραμμές, η παραγωγικότερη ηλικία είναι από τα 18 μέχρι 25. Τότε η αξία μιας γυναίκα είναι στην κορυφή.

Από εκεί και μετά αρχίζει η κατιούσα. Θα παντρευόσασταν κάποια πάνω από τα 30? Θα σας ενδιέφερε περισσότερο η καριέρα της ή η ικανότητά της να τίκτει ?
:goodpost:

Kάποτε παντρευόντουσαν στα 14 και έκαναν παιδιά. Αυτές ήταν εποχές.
Ακόμα γίνεται, σε οικισμούς που διαβιούν άτομα με στοιχεία κοινωνικής ομοιογένειας.

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 02 Μάιος 2024, 16:32

micmic έγραψε:
02 Μάιος 2024, 14:22

Όχι ρε φάρμακο ο συγκεκριμένος, γραμμωμένο σώμα δεν σημαίνει απαραίτητα φάρμακο. Street workouts κάνει με λιγο γυμναστηριάκι, δεν έχει καμμιά υπερβολική μυική μάζα. Πρόσεξε και τη διατροφή του όμως, υποδειγματική.

Πάρε κι άλλο, 60 χρονών άντρας και 70 χρονών γυναίκα:
δεν παίρνουν αναβολικά μόνο οι μποντιμιλντερς. Και μοντέλα τύπου fitness Νεαροι, ινφουενσερς κά παίρνουν. Αλλες δόσεις και σχηματα βέβαια. 70 χρονος με τέτοιο τραπεζοειδή, κοιλιακούς και χαμηλό ποσοστο λίπους είναι φύσει αδύνατον.
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5427
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 02 Μάιος 2024, 16:35

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:26
ΠΙΠΙΝΙΑ ΜΟΝΟ
ΤΑ ΣΑΒΑΝΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΣΕΠΕΣ
Κάτσε καλά ρε αλεπουδιάρη γερομπισμπίκη. :lol:
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Γυφτάκι
Δημοσιεύσεις: 782
Εγγραφή: 10 Ιουν 2023, 16:54

Re: Τι ηλικία θέλετε να είναι η μέλλουσα σύζυγός σας?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γυφτάκι » 02 Μάιος 2024, 16:51

Unique έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:46
Γυφτάκι έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:42
Unique έγραψε:
02 Μάιος 2024, 13:33


Συμφωνείς λοιπόν με τον Tate οτι οι γυναίκες τραβιούνται απο το χρήμα όπως η μύγα στο σκατό. Αναζητούν προστασία ως υποτακτικά όντα.

Και αυτή την προστασία την προσφέρουν, σε γενικές γραμμές, οι 35αρηδες και άνω.
Α, μια χαρά .. Περίμενε να περάσεις τα 40 και με τα λεφτά σου να τραβάς σαν τις μύγες στο σκατό 20άρες πουτάνες..
Ολες gold diggers είναι. Απλά μερικές ξέρουν να κρύβουν το τσαπί καλύτερα.
Έχεις κι εσύ τα δίκια σου .. Δε φταίς εσύ ,που είσαι το 10 το καλό στη τελική ,αυτά τα γύναια φταίνε για όλα και κυρίως που δε σ΄ εχτιμάνε :102:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών