Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Νοέμ 2018, 20:49

Εν τω μεταξύ απ' όσες είναι εκεί, μια βγάζει σέλφι και πιάστηκαν απ' αυτό. Ουστ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 04 Νοέμ 2018, 20:49

Ερμής έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:46
Χαοτικός έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:44
Ερμής έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:36
Για τις σελφις κροζουμε αν δεν έγινε αντιληπτο.
Όχι εγώ έκραξα για τς σέλφι που δεν έχω βγάλει ούτε μία στη ζωή μου και κράζω και την κουλτούρα των κινητών.

Εσείς κράξατε για τη δημοσιότητα. Όχι;
Για τις σελφι κραζουμε. Το έγραψα και παραπάνω στον σατανικό. Το να βλέπω μια γυναίκα να θηλάζει το παιδί της δε μου κάνει κάτι διαφορετικό από το να τη βλέπω να πίνει καφέ, η να διαβάζει, η να μιλάει στο τηλ
[/quote/

Σωστός.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 04 Νοέμ 2018, 20:52

Naida έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:47
Ερμής έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:36
Για τις σελφις κροζουμε αν δεν έγινε αντιληπτο.
Ναι έβγαλαν σελφι.Όπως στις περισσότερες περιστάσεις που διαδίδονται μέσω σόσιαλ και θέτονται προς διάδοση. Και; Είναι λόγος αυτός να απαξιωθεί η ενέργεια;
Αυτό είναι το ζήτημα. Ότι ζουν για να διαδίδουν από ένα σημείο και μετά. αυτό το θεωρώ μαλακία. Τη σέλφι και τη δημοσιοποίηση της τη θεωρώ μαλακία. Πήξαμε στη μαλακία.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7724
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 04 Νοέμ 2018, 20:53

Ερμής έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:46
Χαοτικός έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:44
Ερμής έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:36
Για τις σελφις κροζουμε αν δεν έγινε αντιληπτο.
Όχι εγώ έκραξα για τς σέλφι που δεν έχω βγάλει ούτε μία στη ζωή μου και κράζω και την κουλτούρα των κινητών.

Εσείς κράξατε για τη δημοσιότητα. Όχι;
Για τις σελφι κραζουμε. Το έγραψα και παραπάνω στον σατανικό. Το να βλέπω μια γυναίκα να θηλάζει το παιδί της δε μου κάνει κάτι διαφορετικό από το να τη βλέπω να πίνει καφέ, η να διαβάζει, η να μιλάει στο τηλ
αν δώσεις το κινητό σε καποιον για να σε τραβήξει φωτό είναι εξίσου άξιο κραξίματος;

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14556
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 04 Νοέμ 2018, 20:55

Ερμής έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:46
Χαοτικός έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:44
Ερμής έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:36
Για τις σελφις κροζουμε αν δεν έγινε αντιληπτο.
Όχι εγώ έκραξα για τς σέλφι που δεν έχω βγάλει ούτε μία στη ζωή μου και κράζω και την κουλτούρα των κινητών.

Εσείς κράξατε για τη δημοσιότητα. Όχι;
Για τις σελφι κραζουμε. Το έγραψα και παραπάνω στον σατανικό. Το να βλέπω μια γυναίκα να θηλάζει το παιδί της δε μου κάνει κάτι διαφορετικό από το να τη βλέπω να πίνει καφέ, η να διαβάζει, η να μιλάει στο τηλ
Απλα, ας ειμαστε ειλικρινεις, ολοι μας παρατηρουμε το βυζι της.
Αυτο βεβαια δεν σημαινει αυτοματως οτι ειμαστε ανωμαλοι η οτι εκδηλωνουμε ερωτικη επιθυμια.

Προσωπικα μου βγαινει μια αισθηση χαρας, θαυμασμου γιατι ειναι πολυ ωραιο να βλεπεις ζωντανα μια τετοιου ειδους ιεροτελεστια. (εστω και με μια κλεφτη, διακριτικη ματια)
Η εικονα της αθωοτητας και της τρυφεροτητας του μωρου υπερνικα τα ανδρικα ενστικτα.

Βεβαια δεν αποκλειω να υπαρχουν τυποι που τη βρισκουν με την ολη φαση. Εδω υπαρχουν ανωμαλοι που τη βρισκουν με μικρα παιδια...
Επισης να σημειωθει οτι παιζει ρολο και η συμπεριφορα της γυναικας.
Ορισμενες ειναι διακριτικες και ορισμενες αλλες ειναι ψιλοπροκλητικες.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37812
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 04 Νοέμ 2018, 20:57

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:30
Μετά από σύντομη επισκόπηση των τοποθετήσεων εδώ μέσα, αποφάσισα ότι στηρίζω. Επίσης, αν δει κανείς το άρθρο στο ορ θα καταλάβει ότι δεν πρόκειται για πεντέξι πυροβολημένες ραντομάκισες, αλλά για ιβέντ που γίνεται επί χρόνια και συντονισμένα σε πολλές ελ πόλεις
κ γω είμαι υπέρ αλλά επειδή μάλλον δεν έχεις επαφή με το αντικείμενο καθότι λέιπεις κτλ fyi σχεδόν όλες αυτές είναι γκλούτεν φρή βήγκαν φριέντλη και τα ρέστα.
επίσης για κάποιο λόγο οι πολύ μνρς μανούλες δεν το κάνουν δημόσια.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

don't speak
Γενική Γραμματέας Συντονισμού
Δημοσιεύσεις: 6674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:04

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από don't speak » 04 Νοέμ 2018, 21:00

Άμα το τάιζε με μπιμπερό και έβγαζε σελφι, δε θα λέγατε τίποτα.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 04 Νοέμ 2018, 21:01

μίστερ μαξ έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:34
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:30
δεν υφισταται βιασμο το βρεφος ως εικονα οταν αντικειμενικοποιειται προς ωφελος της μητερας Μαξ?
Δλδ αν βγάλεις μια φωτογραφια με το μωρό για διαφήμιση, είναι βιασμός; Νταξει, μαλλον δεν ξερεις τι σημαίνει βιασμός. Οι συγκεκριμένες κάνουν ακτιβισμό για ενα δικαίωμα των μωρών, να τρώνε φυσιολογικά στην ώρα τους. Μπραβο τους και μια χαρα θα ειναι τα παιδάκια τους. Τα σημερινα μωρά τα βγάζουν 100 φωτογραφίες την ημέρα, δεν θα πάθουν τίποτα.

Είναι αναμενόμενο οι ΔΙΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟΙ της χριστιανορθοδοξίας να προτιμάνε να πεινάει το μωρό ή να τρώει σκεπασμένο με μπουργκα, για να μην ενοχληθει το μάτι τους απο ενα φυσιολογικότατο ανθρώπινο όργανο.
προσβαλλεται η προσωπικοτητα του βρεφους
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20264
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 04 Νοέμ 2018, 21:01

Για όσους μεγαλώσαμε κοντά στη φύση και έχουμε δει όλα τα ζώα της φύσης να χρησιμοποιούν τους γαλακτοφόρους αδένες τους, στηρίζουμε την πράξη τους αυτή 100%, ο θηλασμός είναι απαραίτητος για όλα τα παιδάκια, κατσικάκια, μοσχαράκια, κλπ.
Τώρα σαν ιβέντ, αδιάφορο.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37812
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 04 Νοέμ 2018, 21:02

don't speak έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 21:00
Άμα το τάιζε με μπιμπερό και έβγαζε σελφι, δε θα λέγατε τίποτα.
πως, θα λέγαμε γιατί, βυζγιά δεν έχει;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70013
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 04 Νοέμ 2018, 21:02

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:47
ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:46

Τι διαφορά έχει μια σέλφι από τις φωτο που θα βγάλουν οι άλλοι; :lol:
Στις σέλφι καδράρουν και ποζάρουν σαν ηλίθιες (κέις ιν πόιντ η φωτό στο ορ)
Τραγουδάτε όσο θέλετε. Κατά την άποψη μου, για όλους τους φυσιολογικούς ανθρώπους ο θηλασμός είναι μια τρυφερή εικόνα και όχι μια σεξουαλική πρόκληση. Αυτοί που θεωρούν ότι η όποια ενόχληση προέρχεται από πουριτανισμό, είναι αυτοί που βλέπουν μόνον ένα γυμνό γυναικείο στήθος στην εικόνα. Άρα αυτό που υπερασπίζονται είναι το γυμνό και όχι η μοναδική σχέση παιδιού και μάνας. Αυτό είναι νοοτροπία επανάστας του Μάη του 68, ξεκολλάτε.

Στις χαζούλες που επιδιώκουν δημοσιότητα αυτής της μοναδικής στιγμής και τη διαθέτουν στα βλέμματα του κάθε μαλάκα, θεωρώντας ότι επιτελούν κοινωνικό έργο, ό,τι και να προσθέσω δεν θα το καταλάβουν.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Νοέμ 2018, 21:04

Χαοτικός έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:52
Naida έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:47
Ερμής έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:36
Για τις σελφις κροζουμε αν δεν έγινε αντιληπτο.
Ναι έβγαλαν σελφι.Όπως στις περισσότερες περιστάσεις που διαδίδονται μέσω σόσιαλ και θέτονται προς διάδοση. Και; Είναι λόγος αυτός να απαξιωθεί η ενέργεια;
Αυτό είναι το ζήτημα. Ότι ζουν για να διαδίδουν από ένα σημείο και μετά. αυτό το θεωρώ μαλακία. Τη σέλφι και τη δημοσιοποίηση της τη θεωρώ μαλακία. Πήξαμε στη μαλακία.
Το ότι θα το κάνουν κάποιες για λόγους fb και likes δε σημαίνει ότι πρέπει ν' αντιμετωπιστούν όλες το ίδιο και όλη η ενέργεια με αυτό το σκεπτικό.Και καλώς βγαίνουν φωτό και καλώς διαδίδεται. Αυτό είναι και το νόημα του δημόσιου θηλασμού συγκεντρωμένα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27164
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 04 Νοέμ 2018, 21:05

sys3x έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:57
επίσης για κάποιο λόγο οι πολύ μνρς μανούλες δεν το κάνουν δημόσια.
Εδώ είσαι http://www.andro.gr/kentrika-themata/free-nipple-park/ και χωρίς μωρά, γάλατα, και μλκίες :)
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 04 Νοέμ 2018, 21:08

Naida έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 21:04
Χαοτικός έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:52
Naida έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:47

Ναι έβγαλαν σελφι.Όπως στις περισσότερες περιστάσεις που διαδίδονται μέσω σόσιαλ και θέτονται προς διάδοση. Και; Είναι λόγος αυτός να απαξιωθεί η ενέργεια;
Αυτό είναι το ζήτημα. Ότι ζουν για να διαδίδουν από ένα σημείο και μετά. αυτό το θεωρώ μαλακία. Τη σέλφι και τη δημοσιοποίηση της τη θεωρώ μαλακία. Πήξαμε στη μαλακία.
Το ότι θα το κάνουν κάποιες για λόγους fb και likes δε σημαίνει ότι πρέπει ν' αντιμετωπιστούν όλες το ίδιο και όλη η ενέργεια με αυτό το σκεπτικό.Και καλώς βγαίνουν φωτό και καλώς διαδίδεται. Αυτό είναι και το νόημα του δημόσιου θηλασμού συγκεντρωμένα.

Με αυτό που λες συμφωνώ. Εγώ μόνο για το fb μιλάω και τις σέλφι.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 04 Νοέμ 2018, 21:08

Naida έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 21:04
Χαοτικός έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:52
Naida έγραψε:
04 Νοέμ 2018, 20:47

Ναι έβγαλαν σελφι.Όπως στις περισσότερες περιστάσεις που διαδίδονται μέσω σόσιαλ και θέτονται προς διάδοση. Και; Είναι λόγος αυτός να απαξιωθεί η ενέργεια;
Αυτό είναι το ζήτημα. Ότι ζουν για να διαδίδουν από ένα σημείο και μετά. αυτό το θεωρώ μαλακία. Τη σέλφι και τη δημοσιοποίηση της τη θεωρώ μαλακία. Πήξαμε στη μαλακία.
Το ότι θα το κάνουν κάποιες για λόγους fb και likes δε σημαίνει ότι πρέπει ν' αντιμετωπιστούν όλες το ίδιο και όλη η ενέργεια με αυτό το σκεπτικό.Και καλώς βγαίνουν φωτό και καλώς διαδίδεται. Αυτό είναι και το νόημα του δημόσιου θηλασμού συγκεντρωμένα.
Οποιος δεν θελει να πάει στον μύλο....Πολλοί ανθρώποι κάνουνε πολλά πράγματα για λαηκ και δεν είναι απαραιτήτως κακό. Λες και αυτοί δεν καραγουστάρουνε τα λαηκς που παίρνουν στο φβ τους. (τα 2-3 απο την μανα τους και αντε κανένα ξεκάφρωτο)
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών