Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 07 Νοέμ 2018, 02:07

Βασικά το βίντεο απαιτώ να κατέβει γιατί έχω συγγενική σχέση με τη μία από τις δυο γυναίκες που φαίνονται στο βίντεο.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 07 Νοέμ 2018, 02:09

Naida έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 01:52
Ίφιδα έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 01:43

Τώρα αν εννοείς οτι ειμαι βλαμμένη γιατί σκέφτηκα αυτές τις περιπτώσεις να σε πω ότι δεν ειπα ούτε τις μισές, και πως απο τότε που έχω τον μικρό, το μυαλό μου σκέφτεται.... αλλιώς, ως προς την πρόληψη-αποτροπη οποιασδήποτε κατάστασης μπορεί να κάνει κακο στο παιδί, όπως και των περισσοτέρων μανάδων
Αυτό! Ξαφνικά το μυαλό γινεται "καχύποπτο" και σκέφτεσαι από το τι θα κάνεις άμα στραβοματαπιεί μέχρι και πως θ' αντιδράσεις αν έρθει τσουνάμι και που θα το πας.
Εχω κολλήσει εδώ και ώρα και δεν μπορώ να θυμηθώ πως ονομάζεται αυτό στα αγγλικά, είναι και επάγγελμα, αυτό που προσπαθείς να σκεφτείς κάθε πιθανή καταστροφή και να πάρεις τα κατάλληλα μέτρα. Βοηθειστε λιγο γιατί παίζει να μην κοιμηθώ μεχρι να το θυμηθω

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Νοέμ 2018, 02:12

Ίφιδα έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 02:09
Naida έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 01:52
Ίφιδα έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 01:43

Τώρα αν εννοείς οτι ειμαι βλαμμένη γιατί σκέφτηκα αυτές τις περιπτώσεις να σε πω ότι δεν ειπα ούτε τις μισές, και πως απο τότε που έχω τον μικρό, το μυαλό μου σκέφτεται.... αλλιώς, ως προς την πρόληψη-αποτροπη οποιασδήποτε κατάστασης μπορεί να κάνει κακο στο παιδί, όπως και των περισσοτέρων μανάδων
Αυτό! Ξαφνικά το μυαλό γινεται "καχύποπτο" και σκέφτεσαι από το τι θα κάνεις άμα στραβοματαπιεί μέχρι και πως θ' αντιδράσεις αν έρθει τσουνάμι και που θα το πας.
Εχω κολλήσει εδώ και ώρα και δεν μπορώ να θυμηθώ πως ονομάζεται αυτό στα αγγλικά, είναι και επάγγελμα, αυτό που προσπαθείς να σκεφτείς κάθε πιθανή καταστροφή και να πάρεις τα κατάλληλα μέτρα. Βοηθειστε λιγο γιατί παίζει να μην κοιμηθώ μεχρι να το θυμηθω
Risk Forecast και σχετικά;
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Νοέμ 2018, 02:18

Κατά τα άλλα, είναι απολύτως φυσιολογικό αυτό που αναφέρεις για την πιθανότητα επικινδυνότητας στη χ ή ψ κατάσταση.

Αρκεί να μη σου γυρίσει ανάποδα. Στην καλή φάση, μπορεί να σε κάνει πιο ψύχραιμη ή προετοιμασμένη, πράγμα που θα σε χαλαρώσει, στην κακή να πάθεις μανία καταδίωξης και να είσαι μονίμως στην τσίτα.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28237
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 07 Νοέμ 2018, 02:21

Χαοτικός έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 02:07
Βασικά το βίντεο απαιτώ να κατέβει γιατί έχω συγγενική σχέση με τη μία από τις δυο γυναίκες που φαίνονται στο βίντεο.
Εχω ενα γνωστο που εχει ενα φιλο που ξερει καποιον που δουλευει στο youtube.Θα δω τι μπορω να κανω.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 07 Νοέμ 2018, 02:23

GoBack έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 02:21
Χαοτικός έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 02:07
Βασικά το βίντεο απαιτώ να κατέβει γιατί έχω συγγενική σχέση με τη μία από τις δυο γυναίκες που φαίνονται στο βίντεο.
Εχω ενα γνωστο που εχει ενα φιλο που ξερει καποιον που δουλευει στο youtube.Θα δω τι μπορω να κανω.
Ναι φίλε αλλά πρέπει να γίνει άμεσα. Σε καθιστώ υπεύθυνο.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Νοέμ 2018, 02:32

GoBack έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 02:21
Χαοτικός έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 02:07
Βασικά το βίντεο απαιτώ να κατέβει γιατί έχω συγγενική σχέση με τη μία από τις δυο γυναίκες που φαίνονται στο βίντεο.
Εχω ενα γνωστο που εχει ενα φιλο που ξερει καποιον που δουλευει στο youtube.Θα δω τι μπορω να κανω.
Τσιμπάς εύκολα. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 07 Νοέμ 2018, 02:36

ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 02:12

Risk Forecast και σχετικά;
Ναι ρε ψυχημ και management :romance-hearteyes:
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 02:18
Κατά τα άλλα, είναι απολύτως φυσιολογικό αυτό που αναφέρεις για την πιθανότητα επικινδυνότητας στη χ ή ψ κατάσταση.

Αρκεί να μη σου γυρίσει ανάποδα. Στην καλή φάση, μπορεί να σε κάνει πιο ψύχραιμη ή προετοιμασμένη, πράγμα που θα σε χαλαρώσει, στην κακή να πάθεις μανία καταδίωξης και να είσαι μονίμως στην τσίτα.
βασικά μου γύρισε ανάποδα, όχι σε φάση καταδίωξης αλλά το "μονίμως στην τσίτα" σε σημείο να ειμαι ερείπιο απο ενα σημείο και μετά. Και δε σου λέω μόνο για τέτοιες φάσεις ή "προετοιμασία για φυσικές καταστροφές" αλλά να τρέχει π.χ. το διάδρομο του σπιτιού με το μολύβι κι εγω να αγχώνομαι για το χειρότερο ή να τρέχει με το κεφάλι πάνω στον καναπέ κι εγώ να τρώω φλασιά τον μπασκεμπολίστα που κουτούλησε το κεφάλι του στη κολώνα της μπασκέτας κι εμεινε παράλυτος, δε θυμάμαι πως τον λεν.


Είμαι καλύτερα τώρα. :lol:

ας πούμε ότι το ελέγχω... κάπως

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Νοέμ 2018, 02:44

Ίφιδα έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 02:36
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 02:12

Risk Forecast και σχετικά;
Ναι ρε ψυχημ και management :romance-hearteyes:
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 02:18
Κατά τα άλλα, είναι απολύτως φυσιολογικό αυτό που αναφέρεις για την πιθανότητα επικινδυνότητας στη χ ή ψ κατάσταση.

Αρκεί να μη σου γυρίσει ανάποδα. Στην καλή φάση, μπορεί να σε κάνει πιο ψύχραιμη ή προετοιμασμένη, πράγμα που θα σε χαλαρώσει, στην κακή να πάθεις μανία καταδίωξης και να είσαι μονίμως στην τσίτα.
βασικά μου γύρισε ανάποδα, όχι σε φάση καταδίωξης αλλά το "μονίμως στην τσίτα" σε σημείο να ειμαι ερείπιο απο ενα σημείο και μετά. Και δε σου λέω μόνο για τέτοιες φάσεις ή "προετοιμασία για φυσικές καταστροφές" αλλά να τρέχει π.χ. το διάδρομο του σπιτιού με το μολύβι κι εγω να αγχώνομαι για το χειρότερο ή να τρέχει με το κεφάλι πάνω στον καναπέ κι εγώ να τρώω φλασιά τον μπασκεμπολίστα που κουτούλησε το κεφάλι του στη κολώνα της μπασκέτας κι εμεινε παράλυτος, δε θυμάμαι πως τον λεν.


Είμαι καλύτερα τώρα. :lol:

ας πούμε ότι το ελέγχω... κάπως
Μεταξύ μας δεν το ελέγχεις :lol: και σόρυ που γελάω αλλά ο μόνος τρόπος είναι αυτός. Να μην ξεχνάς και την αστεία πλευρά.
Όλες τα περάσαμε, θα περάσει... κάπως.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 07 Νοέμ 2018, 02:47

Αυτό σκέφτομαι, ότι θα ηρεμησω κάποια στιγμή ...ξερεις εκεί, ένα κλικ πριν την τρέλα. :lol:

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 07 Νοέμ 2018, 02:51

Ίφιδα έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 02:47
Αυτό σκέφτομαι, ότι θα ηρεμησω κάποια στιγμή ...ξερεις εκεί, ένα κλικ πριν την τρέλα. :lol:
Τη νυφη σου σκεφτομαι απο τωρα οχοχοχο
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
exiledd
Δημοσιεύσεις: 499
Εγγραφή: 19 Ιουν 2018, 00:13
Phorum.gr user: exiledd

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από exiledd » 07 Νοέμ 2018, 03:00

Ίφιδα έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 02:36
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 02:12

Risk Forecast και σχετικά;
Ναι ρε ψυχημ και management :romance-hearteyes:
ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 02:18
Κατά τα άλλα, είναι απολύτως φυσιολογικό αυτό που αναφέρεις για την πιθανότητα επικινδυνότητας στη χ ή ψ κατάσταση.

Αρκεί να μη σου γυρίσει ανάποδα. Στην καλή φάση, μπορεί να σε κάνει πιο ψύχραιμη ή προετοιμασμένη, πράγμα που θα σε χαλαρώσει, στην κακή να πάθεις μανία καταδίωξης και να είσαι μονίμως στην τσίτα.
βασικά μου γύρισε ανάποδα, όχι σε φάση καταδίωξης αλλά το "μονίμως στην τσίτα" σε σημείο να ειμαι ερείπιο απο ενα σημείο και μετά. Και δε σου λέω μόνο για τέτοιες φάσεις ή "προετοιμασία για φυσικές καταστροφές" αλλά να τρέχει π.χ. το διάδρομο του σπιτιού με το μολύβι κι εγω να αγχώνομαι για το χειρότερο ή να τρέχει με το κεφάλι πάνω στον καναπέ κι εγώ να τρώω φλασιά τον μπασκεμπολίστα που κουτούλησε το κεφάλι του στη κολώνα της μπασκέτας κι εμεινε παράλυτος, δε θυμάμαι πως τον λεν.


Είμαι καλύτερα τώρα. :lol:

ας πούμε ότι το ελέγχω... κάπως
Κουράγιο ρε...Μαμά...
Ρε κοιτά ρε το Ιφιδάκι μαμα...

Μπόμπαν Γιανκβιτς στον Πανιώνιο νομίζω έπαιζε...
Το γραφώ χωρίς να το γκουκλάρω...μπέσα...

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 07 Νοέμ 2018, 03:09

Cecily Anne έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 02:51
Τη νυφη σου σκεφτομαι απο τωρα οχοχοχο
Μπα δε νομίζω, δηλαδή θέλω να ελπίζω ότι θα ειμαι καλή πεθερά.





Αρκεί να βρει καλή νύφη :003:

Εντωμεταξυ επειδη δε θελω να γινει αυτός φοβιτσιάρης ή κανας φλώρος μιλάμε έχω πάρει όσκαρ στην ηθοποιία, φάση πέφτει κάτω κι εγώ στυλ Βορειοευρωπαίας, ούτε ά ούτε ΟΥ ούτε ΙΙΙΙΙ καλέ το παιδί, παω δίπλα χαλαρουίτα ψύχραιμα, "χτύπησες;" περιμένοντας με σφυγμους στους 180 να μου πει "όσι" παρακαλώντας να μην τον δω με ματωμένα δόντια, το οποίο μετά την 6-7η φορά το συνηθίζεις.

Απ έξω βράχος κι απο μέσα κοτάρα. Αυτό ειν η μητρότητα :lol:
exiledd έγραψε:
07 Νοέμ 2018, 03:00
Κουράγιο ρε...Μαμά...
Ρε κοιτά ρε το Ιφιδάκι μαμα...

Μπόμπαν Γιανκβιτς στον Πανιώνιο νομίζω έπαιζε...
Το γραφώ χωρίς να το γκουκλάρω...μπέσα...
Ναι ρε συ, αυτός.
Εσύ να γράφεις πιο συχνά, να μη χάνεσαι :smt058

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32748
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 07 Νοέμ 2018, 08:45

Papa John έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 22:59

Το αστείο είναι ότι στο νήμα με τις μανούλες αυτός ο ίδιος έκραζε τις γαμημένα ηλίθιες που συγκροτούν το συγκεκριμένο γκρουπ.Τώρα τις υποστηρίζει για να μην του πει κανείς ότι δεν είναι στο γαμημένο πνεύμα της εποχής.Αφελέστατος και κουκουρούκου τελείως,ο κύριος Ασέβαστος.
Άγεται και φέρεται κυριολεκτικά,αρκεί να μην του πεις ότι δεν είναι μοντέρνος.
οι γαμημενα ηλιθιες που καταπινουν ματζουνι η σταυροκοπιουνται για να φυγει η αρρωστια απο το παιδι τους, δεν ειναι το ιδιο με οσες θηλαζουν.

δυσκολο να το ξεχωρισεις, ε; αστο, μην προσπαθεις, εχεις πιο πολυ πλακα ετσι.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32748
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 07 Νοέμ 2018, 08:52

Naida έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:09
Otto Weininger έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:06

Αλήθεια τώρα;
Η δράση φέρνει αντίδραση :102:
να παρουμε το σεναριο απο την αρχη, οπως το κουβεντιασαμε. η πρωτη δραση ηταν κοιταγμα, που εφερε αντιδραση σφαλιαρα, που εφερε αντιδραση παλι σφαλιαρα, που εφερε αντιδραση "bring it", προβλεπω την καταληξη.

To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών