ΝΟΜΙΜΗ ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: ΝΟΜΙΜΗ ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 14 Νοέμ 2018, 20:53

Nandros έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 20:49
Nostalgia έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 20:29
Λειοκαννο, 51 εκατοστα καννη και σφιχτο τσοκ, για την ωρα αυτο μπορεις να εχεις σπιτι σου, αδεια κυνηγιου δεν ειναι απαραιτητη. Και πανω απο ολα practice practice practice....
Πόσο βέβαιος είσαι για το υπογραμμισμένο;
Επειδή είναι σημαντικό θα ήθελα και την πηγή σου.
.
Τι εννοεις ποσο βεβαιος ειμαι, η αδεια κυνηγιου μου εχει ληξει απο περυσι και ακομα δεν την εχω ανανεωσει, εχει τυχει και στο παρελθον καποιες χρονιες να μην βγαλω αδεια κυνηγιου λογω πιεσμενου χρονου, το οπλο ειναι νομιμο, η αδεια του ειναι για δεκα χρονια, μπορει να μην γουσταρω κυνηγι, αλλα να γουσταρω να σπαω πιατακια στον αερα.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
DIOMEDESGR
Δημοσιεύσεις: 6665
Εγγραφή: 24 Οκτ 2018, 19:46
Phorum.gr user: DIOMEDESGR

Re: ΝΟΜΙΜΗ ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από DIOMEDESGR » 14 Νοέμ 2018, 20:54

Nandros έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 19:20

22άρι είναι αυτό; Το ίδιο διαμέτρημα χρησιμοποίησε ο Μπλοχίν στο Κατύν, για να μην κουράζεται το χέρι του.
.
5.45Χ18 ουσιαστικά .22άρι, αλλά με ΑΤΣΑΛΙΝΕΣ βολίδες (χάλκινο περιτύλιγμα) που του δίνει ικανότητα ΔΙΑΤΡΗΣΗΣ των μαλακών θωρακίσεων!

Τυπικό πιστόλι των ανωτάτων αξιωματικών του Κόκκινου Στρατού, αλλά ο Blokhin ΜΑΛΛΟΝ χρησιμοποιούσε TT-33 ή Makarov μιας και ήταν Ταγματάρχης !
"Patriotism is the last refuge of a scoundrel." Samuel Johnson, 1775.

Άβαταρ μέλους
DIOMEDESGR
Δημοσιεύσεις: 6665
Εγγραφή: 24 Οκτ 2018, 19:46
Phorum.gr user: DIOMEDESGR

Re: ΝΟΜΙΜΗ ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από DIOMEDESGR » 14 Νοέμ 2018, 20:55

Στο Κατίν χρησιμοποιήθηκαν Γερμανικά όπλα με Γερμανικά πυρομαχικά αν δεν κάνω λάθος, για την ΓΝΩΣΤΗ ΠΡΟΒΟΚΑΤΣΙΑ, αν και δεν θυμάμαι καλά ! !
"Patriotism is the last refuge of a scoundrel." Samuel Johnson, 1775.

Άβαταρ μέλους
DIOMEDESGR
Δημοσιεύσεις: 6665
Εγγραφή: 24 Οκτ 2018, 19:46
Phorum.gr user: DIOMEDESGR

Re: ΝΟΜΙΜΗ ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από DIOMEDESGR » 14 Νοέμ 2018, 20:58

Nostalgia έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 20:53

Τι εννοεις ποσο βεβαιος ειμαι, η αδεια κυνηγιου μου εχει ληξει απο περυσι και ακομα δεν την εχω ανανεωσει, εχει τυχει και στο παρελθον καποιες χρονιες να μην βγαλω αδεια κυνηγιου λογω πιεσμενου χρονου, το οπλο ειναι νομιμο, η αδεια του ειναι για δεκα χρονια, μπορει να μην γουσταρω κυνηγι, αλλα να γουσταρω να σπαω πιατακια στον αερα.
Η άδεια του λειόκανου παρέχει την ελευθερία της οπλοκατοχής για εξάσκηση στη σκοποβολή και την μεταφορά του όπλου από και προς το σκοπευτήριο ή τον τόπο κυνηγιού!

Αν το θες για κυνήγι και όχι μόνο αθλητισμό, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΙ αδεια θήρας, άλλο ένα ΧΑΡΑΤΣΙ στους ΡΑΓΙΑΔΕΣ της χώρας ! ! :011:
"Patriotism is the last refuge of a scoundrel." Samuel Johnson, 1775.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: ΝΟΜΙΜΗ ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 14 Νοέμ 2018, 21:01

DIOMEDESGR έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 20:58
Nostalgia έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 20:53

Τι εννοεις ποσο βεβαιος ειμαι, η αδεια κυνηγιου μου εχει ληξει απο περυσι και ακομα δεν την εχω ανανεωσει, εχει τυχει και στο παρελθον καποιες χρονιες να μην βγαλω αδεια κυνηγιου λογω πιεσμενου χρονου, το οπλο ειναι νομιμο, η αδεια του ειναι για δεκα χρονια, μπορει να μην γουσταρω κυνηγι, αλλα να γουσταρω να σπαω πιατακια στον αερα.
Η άδεια του λειόκανου παρέχει την ελευθερία της οπλοκατοχής για εξάσκηση στη σκοποβολή και την μεταφορά του όπλου από και προς το σκοπευτήριο ή τον τόπο κυνηγιού!

Αν το θες για κυνήγι και όχι μόνο αθλητισμό, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΙ αδεια θήρας, άλλο ένα ΧΑΡΑΤΣΙ στους ΡΑΓΙΑΔΕΣ της χώρας ! ! :011:
Εννοειται εαν θες να κυνηγησεις πρεπει να εχεις αδεια κυνηγιου, αλλα ο Νανδρος απο οτι καταλαβα δεν ενδιαφερεται για παπιες. Το λειοκαννο ειναι νομιμο στο σπιτι σου, απλα ενα χαρτι γιατρου χρειαζεται και να πας στην ασφαλεια της περιοχης σου.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27010
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: ΝΟΜΙΜΗ ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 14 Νοέμ 2018, 21:03

DIOMEDESGR έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 20:55
Στο Κατίν χρησιμοποιήθηκαν Γερμανικά όπλα με Γερμανικά πυρομαχικά αν δεν κάνω λάθος, για την ΓΝΩΣΤΗ ΠΡΟΒΟΚΑΤΣΙΑ, αν και δεν θυμάμαι καλά ! !
The executions were usually performed with German-made .25 ACP Walther Model 2 pistols supplied by Moscow,[32] but Soviet-made 7.62×38mmR Nagant M1895 revolvers were also used.[33] The executioners used German weapons rather than the standard Soviet revolvers, as the latter were said to offer too much recoil, which made shooting painful after the first dozen executions.[
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: ΝΟΜΙΜΗ ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 14 Νοέμ 2018, 21:07

Εαν απο την αλλη καποιος θελει να εχει πιστολι σπιτι του τοτε πρεπει να γραφτει σε σκοπευτικο συλλογο, οποτε το κοστος ανεβαινει, νομιζω περιπου 400 ευρω τον χρονο εβγαινε για να εισαι νομιμος, απο την αλλη με λειοκαννο, απλα το αγοραζεις και περνας γιατρο καθε δεκα χρονια για την ανανεωση εφοσον δεν γουσταρεις το κυνηγι.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27010
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: ΝΟΜΙΜΗ ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 14 Νοέμ 2018, 21:09

Nostalgia έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 21:01
DIOMEDESGR έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 20:58
Nostalgia έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 20:53

Τι εννοεις ποσο βεβαιος ειμαι, η αδεια κυνηγιου μου εχει ληξει απο περυσι και ακομα δεν την εχω ανανεωσει, εχει τυχει και στο παρελθον καποιες χρονιες να μην βγαλω αδεια κυνηγιου λογω πιεσμενου χρονου, το οπλο ειναι νομιμο, η αδεια του ειναι για δεκα χρονια, μπορει να μην γουσταρω κυνηγι, αλλα να γουσταρω να σπαω πιατακια στον αερα.
Η άδεια του λειόκανου παρέχει την ελευθερία της οπλοκατοχής για εξάσκηση στη σκοποβολή και την μεταφορά του όπλου από και προς το σκοπευτήριο ή τον τόπο κυνηγιού!
Αν το θες για κυνήγι και όχι μόνο αθλητισμό, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΙ αδεια θήρας, άλλο ένα ΧΑΡΑΤΣΙ στους ΡΑΓΙΑΔΕΣ της χώρας ! ! :011:
Εννοειται εαν θες να κυνηγησεις πρεπει να εχεις αδεια κυνηγιου, αλλα ο Νανδρος απο οτι καταλαβα δεν ενδιαφερεται για παπιες. Το λειοκαννο ειναι νομιμο στο σπιτι σου, απλα ενα χαρτι γιατρου χρειαζεται και να πας στην ασφαλεια της περιοχης σου.
O Nostalgia το έπιασε. Κάπου είχα διαβάσει/μου είχαν πει (?) πως δίνεις εξετάσεις επί των θηρευτικών για να αποδείξεις πως το θέλεις για κυνήγι, αλλιώς γιοκ όπλο.
Προφανώς δεν ισχύει.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: ΝΟΜΙΜΗ ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 14 Νοέμ 2018, 21:12

Nandros έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 21:09
Nostalgia έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 21:01
DIOMEDESGR έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 20:58
Η άδεια του λειόκανου παρέχει την ελευθερία της οπλοκατοχής για εξάσκηση στη σκοποβολή και την μεταφορά του όπλου από και προς το σκοπευτήριο ή τον τόπο κυνηγιού!
Αν το θες για κυνήγι και όχι μόνο αθλητισμό, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΙ αδεια θήρας, άλλο ένα ΧΑΡΑΤΣΙ στους ΡΑΓΙΑΔΕΣ της χώρας ! ! :011:
Εννοειται εαν θες να κυνηγησεις πρεπει να εχεις αδεια κυνηγιου, αλλα ο Νανδρος απο οτι καταλαβα δεν ενδιαφερεται για παπιες. Το λειοκαννο ειναι νομιμο στο σπιτι σου, απλα ενα χαρτι γιατρου χρειαζεται και να πας στην ασφαλεια της περιοχης σου.
O Nostalgia το έπιασε. Κάπου είχα διαβάσει/μου είχαν πει (?) πως δίνεις εξετάσεις επί των θηρευτικών για να αποδείξεις πως το θέλεις για κυνήγι, αλλιώς γιοκ όπλο.
Προφανώς δεν ισχύει.
.
Δεν ισχυει, εαν σε ενδιαφερει να παρεις λειοκαννο για προστασια στο σπιτι μονο, δεν εχεις κανεναν απολυτως λογο να βγαλεις αδεια κυνηγιου.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29818
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: ΝΟΜΙΜΗ ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 14 Νοέμ 2018, 22:02

waldorf έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 19:09
Otto Weininger έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 12:18
Εικόνα
Όσο και να μην θέλω να έχω ούτε πυρετό με τον Otto,δεν μπορώ να μην αναγνωρίσω την εξαιρετική του επιλογή.
Για κάποιο λόγο πίστευα ότι το συγκεκριμένο θα το βάλει ή αυτός ή ο Ερμής.
Κορυφαίο πιστόλι, αμυντικό. Μετά από λίγο καιρό με είχε εκπλήξει ποσό γρήγορα βγαίνει από την θήκη, οπλίζεις, αδειάζεις γεμιστηρα προς τον στόχο και βάζεις την δεύτερη.

Επίσης ιδανικό για close combat. Απορώ με αυτούς που έβαλαν τα μαγκνουμ. Σε κλειστό χώρο (σπίτι) θα γέλαγε και το παρδαλό κατσίκι.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
τεν τεν
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: 09 Οκτ 2018, 14:38
Phorum.gr user: τεν τεν

Re: ΝΟΜΙΜΗ ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από τεν τεν » 14 Νοέμ 2018, 22:09

Nostalgia έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 21:07
Εαν απο την αλλη καποιος θελει να εχει πιστολι σπιτι του τοτε πρεπει να γραφτει σε σκοπευτικο συλλογο, οποτε το κοστος ανεβαινει, νομιζω περιπου 400 ευρω τον χρονο εβγαινε για να εισαι νομιμος, απο την αλλη με λειοκαννο, απλα το αγοραζεις και περνας γιατρο καθε δεκα χρονια για την ανανεωση εφοσον δεν γουσταρεις το κυνηγι.
Να γραφτεί σε σύλλογο και να λαμβάνει μέρος σε αγώνες. Μετά από έναν αριθμό μπορείς να αγοράσεις όπλο αλλά θα πρέπει να έχεις ένα μίνιμουμ αριθμό το έτος για να μη χάσεις την άδεια.
Ολιγόστευαν οι σκύλοι,
και Αλλά εφώναζαν, Αλλά
και των Χριστιανών τα χείλη
φωτιά εφώναζαν, φωτιά.

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14106
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: ΝΟΜΙΜΗ ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 14 Νοέμ 2018, 22:24

DIOMEDESGR έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 19:14
panos291 έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 17:04
Μεσα - και μονο μεσα- στο σπιτι για αυτοπροστασία, κομμενη καραμπινα. Στα 3 μετρα τρυπες σε μέγεθος κουβά.
Αστικός μύθος η διασπορά (εκτός κιαν τόχεις κάνει "πιστόλι", αλλά και πάλι....), και ΠΑΣ ΚΑΤΕΥΘΕΊΑΝ στο γκισζντάνι για ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΟΠΛΟΧΡΗΣΙΑ, οπλοφορία, άσε που το μεγαλύτερο πρόβλημα με τα όπλα στο σπίτι είναι τα "φίλια πυρά" λόγω πλημμελούς αναγνώρισης ! !

Καθόλου ρεαλιστική η πρότασή σου για άμυνα στο σπίτι !
Εχει πλακα οταν προσπαθεις να αποδειξεις οτι δεν ισχυουν πραγματα σε ατομα που τα εχουν δει με τα ματια τους.

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: ΝΟΜΙΜΗ ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 14 Νοέμ 2018, 22:52

Otto Weininger έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 22:02
waldorf έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 19:09
Otto Weininger έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 12:18
Εικόνα
Όσο και να μην θέλω να έχω ούτε πυρετό με τον Otto,δεν μπορώ να μην αναγνωρίσω την εξαιρετική του επιλογή.
Για κάποιο λόγο πίστευα ότι το συγκεκριμένο θα το βάλει ή αυτός ή ο Ερμής.
Κορυφαίο πιστόλι, αμυντικό. Μετά από λίγο καιρό με είχε εκπλήξει ποσό γρήγορα βγαίνει από την θήκη, οπλίζεις, αδειάζεις γεμιστηρα προς τον στόχο και βάζεις την δεύτερη.

Επίσης ιδανικό για close combat. Απορώ με αυτούς που έβαλαν τα μαγκνουμ. Σε κλειστό χώρο (σπίτι) θα γέλαγε και το παρδαλό κατσίκι.
Προσφάτως έκανα βολές με το Βάλτερ στα 9μμ.

Καλή εργονομία, αλλά "σκληρή" σκανδάλη. Σε κάθε βολή λόγω πίεζα περισσότερο την σκανδάλη απο όσο εχω συνηθίσει και άλλαζε ολίγον η σκόπευση, και συν την ενγενή κατά την ανάκρουση τάση στους δεξιόχειρες, κατέληγαν οι βολές μου δεξιότρα απο όσο σημάδευσα.

Αξιόπιστο όπλο αλλά νομίζω πιο πολύ για στρατιωτικχρήση παρά για αυτοάμυνα ειναι κατάλληλο.

Επίσης , η ΗΚ έχει ασυνήθιστο μηχανισμό για το κατέβασμα του γεμιστ'ηρα Αντι για ενα κουμπί που το πατας με τον αντίχειρα, έχουν τα δυο πλάγια κουμπιά στο προστατευτικό της σκανδάλης.
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: ΝΟΜΙΜΗ ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 14 Νοέμ 2018, 22:55

Otto Weininger έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 09:24
Όσοι διαλέγετε πιστόλια ή περίστροφα που θα σταματούσαν και φορτηγό, έχετε ρίξει ποτέ με τέτοια;
:lol::lol:

Ασε που εαν τα χρησιμοποιήσουν σε κλειστό χωρο η σφαίρα θα διαπεράσει όλους τους τοίχους και τα πατώματα στο οικοδομικό τετράγωνο. :lol::lol:
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Άβαταρ μέλους
Ελβετός Τραπεζίτης
Δημοσιεύσεις: 4557
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:31
Τοποθεσία: Geneva, Los Angeles, St Lucia

Re: ΝΟΜΙΜΗ ΟΠΛΟΦΟΡΙΑ!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ελβετός Τραπεζίτης » 14 Νοέμ 2018, 22:58

ΤΑΣΟΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 12:45
Εικόνα
Ωραίο το Στέϊερ και πολύ εργονομικό στο πως καλύπτει το μαλακό μέρος της παλάμης του χεριού ανάμεσα στον Αντίχειρα και τον Δείκτη.

Αλλά μου είχε φανέί λίγακι βαρύ σαν όπλο.
Success is not an end-of-the-road game, it's a never-ending-road game.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών