Γιατί όλοι οι πετυχημένοι άντρες είναι gay?

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Γιατί όλοι οι πετυχημένοι άντρες είναι gay?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 19 Νοέμ 2018, 17:17

this_man έγραψε:
19 Νοέμ 2018, 17:06
A, καλά...
ε ναι... και απ οτι βλεπω εχεις τετοιο υλικο στη διαθεση σου. Μπορεις. Πιστευω σε σενα.


Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Γιατί όλοι οι πετυχημένοι άντρες είναι gay?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 21 Νοέμ 2018, 00:23

omg kai 3 lol έγραψε:
19 Νοέμ 2018, 13:03



οχι δεν ετυχε, ημουν καθετος στις φορουμοσυναντησεις και να ηθελα δηλαδη οι αντιμαχιες με τον Κουπακια δεν αφηναν και πολλα περιθωρια για κατι τετοιο.. :P τελοσπαντων : :)
Ω,Μαύρο Φόρουμ ! :romance-hearteyes:
koupakia,ΓΑΛΗ,Αριστοτέλης Ων,τα παιδιά από το Βόλο με τα οποία δεν βρεθήκαμε ποτέ,ο Nostalgia (αν θυμάμαι καλά,με το ίδιο αβατάρ ρε άτομο ; :D )...και τόσοι άλλοι,που απ΄ότι βλέπω γράφουν κι εδώ.Αξέχαστες εποχές :wave:

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16179
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Γιατί όλοι οι πετυχημένοι άντρες είναι gay?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 21 Νοέμ 2018, 00:35

Papa John έγραψε:
19 Νοέμ 2018, 00:33
(η λέξη gay μου τη δίνει,έμαθε και η κάθε χαζοβιόλα στο κομμωτήριο να λέει gay),
Μου θυμησες το ανεκδοτο: παει ο γιος και λεει στον πατερα : "Πατερα πατερα εχω να σου ανακοινωσω οτι ειμαι γκεη!!!". "Παιδί μου" του λέει ο πατερας, "είσαι διασημος κομμωτής;" ¨"Οχι πατέρα", "Μεγαλος μόδιστρος;" "Οχι καλε πατερα τι λες;;;" " Μήπως έχεις βίλα στη Μύκονο;" "Καλέ πατερα τι ειναι αυτά που λες;;;;" "Παιδί μου,... τότε δεν είσαι γκέη, πούστης είσαι".
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Γιατί όλοι οι πετυχημένοι άντρες είναι gay?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 21 Νοέμ 2018, 00:56

Ούτε το πούστης εξηγεί σωστά την κατάσταση.Πούστη θα αποκαλέσεις και κάποιον που σου κάνει...πουστιές,χωρίς απαραίτητα αυτός να τον παίρνει κιόλας.
Αδερφή, αν και αρκετά υποτιμητικό είναι η αλήθεια,πλησιάζει αρκετά στην περιγραφή.
Φυσικά η ελληνικότατη λέξη ομοφυλόφιλος το περιγράφει τέλεια,αλλά μάθανε όλοι και λένε gay.

Όχι τίποτε άλλο,αλλά προσβάλλουμε και τον μέγιστο


Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16179
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Γιατί όλοι οι πετυχημένοι άντρες είναι gay?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 21 Νοέμ 2018, 00:58

Tωρα πλέον ο Μαρβιν hears it through the grave pine
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Γιατί όλοι οι πετυχημένοι άντρες είναι gay?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 21 Νοέμ 2018, 01:00

Yochanan έγραψε:
21 Νοέμ 2018, 00:58
Tωρα πλέον ο Μαρβιν hears it through the grave pine
Τι μλκς :smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Γιατί όλοι οι πετυχημένοι άντρες είναι gay?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 21 Νοέμ 2018, 01:21

Εγω δεν εχω ακομα καταλαβει γιατι θα πρεπει να μας πειραζουν οι gay, ισα-ισα που μειωνεται ο ανταγωνισμος οσο πιο λιγοι αντρες τοσο το καλυτερο.
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16179
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Γιατί όλοι οι πετυχημένοι άντρες είναι gay?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 21 Νοέμ 2018, 01:26

paul25 έγραψε:
21 Νοέμ 2018, 01:21
Εγω δεν εχω ακομα καταλαβει γιατι θα πρεπει να μας πειραζουν οι gay, ισα-ισα που μειωνεται ο ανταγωνισμος οσο πιο λιγοι αντρες τοσο το καλυτερο.
τα 'χει πει ολα πρωτος ο blackadder
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Γιατί όλοι οι πετυχημένοι άντρες είναι gay?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 21 Νοέμ 2018, 01:28

Yochanan έγραψε:
21 Νοέμ 2018, 01:26

τα 'χει πει ολα πρωτος ο blackadder
Ποιος ειναι αυτος; Στο παλιο;
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16179
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Γιατί όλοι οι πετυχημένοι άντρες είναι gay?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 21 Νοέμ 2018, 01:30

https://www.imdb.com/title/tt0526716/quotes

Doctor Leech: It isn't every day a man wakes up to discover he's a screaming bender with no more right to live on God's clean Earth than a weasel. Ashamed of yourself?

Blackadder: Not really, no.

Doctor Leech: Bloody Hell. I would be. Still, why should I complain. Just leaves more rampant totty for us real men, eh?

Blackadder: Look, am I paying for this abuse or is it extra?

Doctor Leech: No, no, it's all part of the service
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
lafkiotis
Δημοσιεύσεις: 4447
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 01:08

Re: Γιατί όλοι οι πετυχημένοι άντρες είναι gay?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lafkiotis » 21 Νοέμ 2018, 10:38

Souvlatzis έγραψε:
19 Νοέμ 2018, 00:27
Όλοι οι άντρες ηθοποιοί, τραγουδιστές, μουσικοί, πολιτικοί, και γενικά όλοι στην show biz είναι gay, και εαν δεν είναι δηλωμένοι, τότε σε κάποια στιγμή της ζωής τους έπρεπε να περάσουν από κρεβάτια άλλων gay για να προωθηθούν.

Γιατί οι πετυχημένοι είναι gay? Μήπως το να είσαι gay στις μέρες μας είναι μεγάλο προσόν? Μήπως το να είσαι gay είναι για τους "έξυπνους" και ο straight τρόπος ζωής είναι για την κοινή πλέμπα?
Γιατι για να πας μπροστα, πρεπει να σε σπρωξουν απο πισω
"Να πάτε να πνιγείτε. Δεν κάνετε ούτε για χαρτιά υγείας στον Ρέντη."

"Με τη Ντιναμό σαν κότες, με τη Λαμία με έπαρση, πλέον θα μας βρείτε μπροστά σας"

Γραφικός

Re: Γιατί όλοι οι πετυχημένοι άντρες είναι gay?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 21 Νοέμ 2018, 10:57

Ρε Souvlatzis, γιατί δεν μας αφήνεις στην ευτυχή μας άγνοια και μας τρίβεις συνέχεια στα μούτρα την ανωτερότητά σου; Θα μας δημιουργήσεις υπαρξιακά προβλήματα. Μπορείς να απολαύσεις την γκέι ευτυχία σου σιωπηλά.
Δεν διαλέξαμε να είμαστε στρέιτ, γεννηθήκαμε έτσι.

Άβαταρ μέλους
Μηχανικός
Δημοσιεύσεις: 12036
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:31
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Γιατί όλοι οι πετυχημένοι άντρες είναι gay?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μηχανικός » 21 Νοέμ 2018, 13:14

paul25 έγραψε:
21 Νοέμ 2018, 01:21
Εγω δεν εχω ακομα καταλαβει γιατι θα πρεπει να μας πειραζουν οι gay, ισα-ισα που μειωνεται ο ανταγωνισμος οσο πιο λιγοι αντρες τοσο το καλυτερο.
Γιατί δεν θέλεις οι δικοί σου άνθρωποι να πάνε προς τα εκεί.

Άσε που επιδεινώνουν το δημογραφικό πρόβλημα που έχει η Ελλάδα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών