Σοκάρει 15χρονος μαθητής: Το σεξ με τη δασκάλα μου ήταν τόσο άγριο που αιμορραγούσα.Ήθελε να την.

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Σοκάρει 15χρονος μαθητής: Το σεξ με τη δασκάλα μου ήταν τόσο άγριο που αιμορραγούσα.Ήθελε να την.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 12 Απρ 2018, 09:59

Τι γίνεται με τις δασκάλες....το ξεζούμισε το παιδάκι η λυσσάρα, τα βρήκε μπαστούνια ο νέος μας.

Νέες ανατριχιαστικές αποκαλύψεις για την παιδόφιλη δασκάλα από το Μάντσεστερ, είδαν το φως της δημοσιότητας, επιτείνοντας την αίσθηση του σοκαριστικού.

Ο μαθητής που μπλέχτηκε στον ερωτικό ιστό της 53χρονης Deborah Lowe όταν ήταν μόλις 15 ετών, εξομολογήθηκε στο δικαστήριο με αποκρουστικές λεπτομέρειες όλα όσα έζησε - κυρίως - στο κρεβάτι της ανώμαλης δασκάλας, η οποία κατηγορείται για έξι αδικήματα σεξουαλικής κακοποίησης ανηλίκου.

«Το σεξ ήταν τόσο άγριο που μετά αιμορραγούσα. Ήθελε να την αποκαλώ τσούλα και να τη δαγκώνω», εκμυστηρεύτηκε ο νεαρός, υπό καθεστώς φυσικά ανωνυμίας, περιγράφοντας πώς η δασκάλα του τον έριξε στο κρεβάτι στην τρυφερή ηλικία των 15.
Τα στοιχεία που μαρτυρούν ερωτική σχέση ανάμεσα στη Lowe και το αγόρι είναι αδιάσειστα, ωστόσο ο δικαστής θέλει να εξακριβώσει ποια ήταν η ηλικία του παιδιού την περίοδο της αποπλάνησής του.

Η δασκάλα ισχυρίζεται ότι είχε φύγει από το σχολείο και ήταν 17 ετών, αντίθετα με τον κατήγορο που υποστηρίζει πως αν και δεν έγινε καταναγκαστικό ή εξαναγκαστικό σεξ, το γεγονός ότι ήταν μόλις 15 ετών «δεν μπορεί να καλυφθεί από το νόμο».

Μετά την ακατάλληλη κάρτα ωστόσο και η μαρτυρία του νεαρού Βρετανού έρχεται να «κάψει» την παντρεμένη μητέρα δύο παιδιών, αφού φέρεται να κονιορτοποιεί και την τελευταία αμφιβολία για τη διεστραμμένη δράση της.

Σύμφωνα λοιπόν με τον πρώην μαθητή της, η δασκάλα τον έπεισε αρχικά να κάνουν τηλεφωνικό σεξ (δύο φορές όπως επιβεβαιώθηκε στο δικαστήριο) πριν τον μυήσει στα μυστικά της ολοκληρωμένης επαφής. Η ερωτική σχέση τους, δε, κράτησε μέχρι τα 17 του, ενώ μπορεί ο Βρετανός να παραδέχθηκε πως η εμπειρία του ήταν αρχικά «η φαντασίωση κάθε νεαρού αγοριού», ωστόσο αργότερα η συμπεριφορά της γυναίκας τον «φρίκαρε», με αποτέλεσμα να προσπαθήσει να κρατήσει αποστάσεις.

Ως εκ τούτου την «μπλόκαρε» από τα social media, όμως τότε ήταν που η αχόρταγη Lowe άρχισε να τον πολιορκεί ακόμα περισσότερο, ισχυριζόμενη ότι τον αγαπούσε, με αποκορύφωμα την κάρτα που του έστειλε ούσα σε απόγνωση.

Η δασκάλα φέρεται να είχε προσεγγίσει πρώτη το νεαρό πρώτη το 2015, ζητώντας του να της δώσει το τηλέφωνό του, μέσα στην τάξη, μετά το μάθημα. Δεν έχασε μάλιστα καθόλου χρόνο, αφού σύμφωνα πάντα με τους ισχυρισμούς του μαθητή, το ίδιο βράδυ τον κάλεσε στο κινητό και προσπάθησε να τον ερεθίσει με πρόστυχες περιγραφές του σώματός της.

Κατέληξαν να κάνουν τηλεφωνικό σεξ, κάτι που οι δικαστές επιβεβαίωσαν από τα αρχεία κλήσεων, μην αφήνοντας το παραμικρό περιθώριο αμφισβήτησης από την πλευρά της Lowe.

Μετά από ένα μήνα «καυτών» τηλεφωνικών συνομιλιών, η δασκάλα πέρασε στο επόμενο βήμα του σχεδίου της, καλώντας το μαθητή σπίτι της όπου είχαν για πρώτη φορά σεξουαλική επαφή. Ο νεαρός δεν δίστασε μάλιστα να την περιγράψει με γλαφυρές λεπτομέρειες. Η 52χρονη τότε γυναίκα τού πήρε την παρθενιά, ρίχνοντάς τον ορμητικά στο κρεβάτι και γδέρνοντάς του την πλάτη με τα νύχια της!

«Ήθελε να την αποκαλώ τσούλα, να της τραβάω τα μαλλιά και να τη δαγκώνω. Της άρεσαν όλα αυτά», υποστήριξε ο νεαρός στο δικαστήριο, συμπληρώνοντας ότι πολλές φορές μετά τη σεξουαλική τους επαφή αιμορραγούσε, αφού η Lowe φτιαχνόταν να του γδέρνει την πλάτη «με τα μυτερά της νύχια»…

Η δάσκαλα δήλωνε μάλιστα τόσο παράφορα ερωτευμένη με τον νεαρό, που του ζήτησε να κάνει ένα ρομαντικό τατουάζ γι΄ αυτήν, το οποίο θα πλήρωνε η ίδια.

Όπως του είχε εκμυστηρευτεί επίσης, μαζί του είχε κάνει το καλύτερο σεξ της ζωής της, ενώ του έστελνε συνεχώς μηνύματα ικετεύοντάς τον να το επαναλάβουν.

Υπενθυμίζεται ότι σύμφωνα με τα τοπικά Μέσα, η «αχόρταγη» δασκάλα κατάφερε να ρίξει στο κρεβάτι τον 15χρονο, ωστόσο όταν εκείνος το μετάνιωσε και την «μπλόκαρε» από τα social media προσπάθησε απελπισμένα να τον μεταπείσει στέλνοντας του μία κάρτα.

Η μητέρα του νεαρού έμεινε με το στόμα ανοιχτό όταν εντόπισε την ανάρμοστη κάρτα στο δωμάτιο του γιου της, ωστόσο ούτε στη χειρότερη μάνα… εχθρό της θα ευχόταν να δει την ίδια υπογραφή αποστολέα.

«Ποιος άλλος μπορεί να μου βγάλει την πόρνη που κρύβω μέσα μου», έγραφε στον ανήλικο μαθητή της η Deborah Lowe, προκαλώντας της σοκ και αποτροπιασμό.

Αν και η μητέρα κατήγγειλε τη διεστραμμένη δασκάλα αρκετούς μήνες αργότερα, τα στοιχεία εναντίον της που μαρτυρούν σεξουαλική επαφή με τον 15χρονο δεν σηκώνουν αμφιβολία, ωστόσο αυτό που φέρεται να την «καίει» περισσότερο είναι μια κάρτα ακατάλληλου περιεχομένου, μέσω της οποίας απαιτούσε να μάθει γιατί διέκοψε κάθε επαφή μαζί της.

Η κάρτα περιλάμβανε τη φωτογραφία μιας γυναίκας σκυμμένης στο χορτάρι με «καυτό» μίνι που αποκάλυπτε το εσώρουχό της και το εξής μήνυμα: «Αυτή είμαι εγώ από τότε που ανακάλυψα ότι με μπλόκαρες. Είμαι χάλια. Με έχεις μπλοκάρει και δεν ξέρω τι έκανα. Ποιος άλλος μπορεί να μου βγάλει την πόρνη μου κρύβω μέσα μου; Δεν θα ήθελα ποτέ να σε αναστατώσω, να σου κάνω κακό ή να σε κάνω δυστυχισμένο. Πες μου σε παρακαλώ τι σου έκανα. Φταίει ο γέρικος χοντρός πισινός μου; Είναι τα γενέθλιά μου και είμαι τόσο δυστυχισμένη...».

Η 53χρονη, παντρεμένη μάλιστα και μητέρα δύο παιδιών, υπέγραφε το αρρωστημένο μήνυμα με τη φράση: «Μου λείπεις τρελά, η τσούλα σου».

Η δίκη της δασκάλας άρχισε τη Δευτέρα (09/04) στη Βρετανία, ωστόσο η ίδια υποστηρίζει ότι η παράνομη σχέση με το αγόρι άρχισε όταν είχε κλείσει τα 17 και είχε φύγει από το σχολείο. Αρνείται μάλιστα και τις έξι κατηγορίες για σεξουαλική κακοποίηση ανηλίκου απο θέση εμπιστοσύνης που αντιμετωπίζει.

Όπως έγινε επίσης γνωστό στο δικαστήριο, η Lowe έκανε δυο φορές τηλεφωνικό σεξ με τον ανήλικο μαθητή της (στις 16 Μαρτίου για 32 λεπτά και πέντε ημέρες αργότερα για 33 λεπτά), τον είχε ικανοποιήσει και με το χέρι της, ενώ είχαν ερωτική επαφή ακόμα και μέσα στο σπίτι της. Τα περισσότερα, επίσης, από τα 144 μηνύματα που του είχε στείλει, ήταν ερωτικού περιεχομένου.

Ο νεαρός ωστόσο κατέθεσε στις αρχές πως η πρώτη τους επαφή ήταν στα 15 του χρόνια και ότι το σημείωμα ήταν αρκετά παλαιότερο. Φέρεται, δε, να είχε εξομολογηθεί στους συμμαθητές του πως αισθανόταν μεγάλη ντροπή για ό,τι συνέβη…

Και μπορεί ο κατήγορος Justin Hayhoe να παραδέχθηκε στον εισαγγελέα ότι ο 15χρονος δεν έκανε καταναγκαστικό ή εξαναγκαστικό σεξ με την Lowe, ωστόσο ήταν πολύ νέος για να καλύπτεται από το νομο.

Όλα τα σεξουαλικά αδικήματα της Lowe φέρονται να έχουν σημειωθεί μεταξύ 1 Απριλίου του 2015 και 30 Ιουνίου του 2016.

Read more: http://www.newsbomb.gr/kosmos/story/876 ... z5CRH8n0V2

Εικόνα
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48013
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Σοκάρει 15χρονος μαθητής: Το σεξ με τη δασκάλα μου ήταν τόσο άγριο που αιμορραγούσα.Ήθελε να την.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 01 Φεβ 2021, 23:59

Ο βιαστής είσαι 'συ, κατά τ' άλλα...
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Σοκάρει 15χρονος μαθητής: Το σεξ με τη δασκάλα μου ήταν τόσο άγριο που αιμορραγούσα.Ήθελε να την.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 02 Φεβ 2021, 00:01

Kauldron έγραψε:
01 Φεβ 2021, 23:59
Ο βιαστής είσαι 'συ, κατά τ' άλλα...
αμπα :giggle:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Σοκάρει 15χρονος μαθητής: Το σεξ με τη δασκάλα μου ήταν τόσο άγριο που αιμορραγούσα.Ήθελε να την.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 02 Φεβ 2021, 00:01

Έμπαινα άνετα στα 15 μου με τις γκαυλες που είχα τότε, αν ανακετευοταν η μάνα μου θα την εδινα καμια καρπαζα :g030:


Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Σοκάρει 15χρονος μαθητής: Το σεξ με τη δασκάλα μου ήταν τόσο άγριο που αιμορραγούσα.Ήθελε να την.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 02 Φεβ 2021, 00:03

:lol:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48013
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Σοκάρει 15χρονος μαθητής: Το σεξ με τη δασκάλα μου ήταν τόσο άγριο που αιμορραγούσα.Ήθελε να την.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 02 Φεβ 2021, 00:06

EKPLIKTIKOS έγραψε:
02 Φεβ 2021, 00:01
Έμπαινα άνετα στα 15 μου με τις γκαυλες που είχα τότε, αν ανακετευοταν η μάνα μου θα την εδινα καμια καρπαζα :g030:
Σε λένε σφίχτερ?
Γαμάς και νιώθει ρίχτερ?
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
02 Φεβ 2021, 00:01
Kauldron έγραψε:
01 Φεβ 2021, 23:59
Ο βιαστής είσαι 'συ, κατά τ' άλλα...
αμπα :giggle:
Ο τοΚΣικός λευκός ανδριΖμόΖ.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26899
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Σοκάρει 15χρονος μαθητής: Το σεξ με τη δασκάλα μου ήταν τόσο άγριο που αιμορραγούσα.Ήθελε να την.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 02 Φεβ 2021, 04:09

nyxtovios έγραψε:
02 Φεβ 2021, 00:02
Σε αυτή τη σκυλομουρα;
Στα 15 με τις γκαβλες που λεει και ο προλαλησας οχι στη σκυλομουρα αλλα και στη πριζα θα "εμπαινες".
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4410
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Σοκάρει 15χρονος μαθητής: Το σεξ με τη δασκάλα μου ήταν τόσο άγριο που αιμορραγούσα.Ήθελε να την.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 02 Φεβ 2021, 06:23

Aγγλιδα και να θεωρεί τον εαυτό της πόρνη;
Έλα τώρα.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Σοκάρει 15χρονος μαθητής: Το σεξ με τη δασκάλα μου ήταν τόσο άγριο που αιμορραγούσα.Ήθελε να την.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 02 Φεβ 2021, 06:35

Ελπίζω να μην αθωωθει κι αυτή σαν την άλλη.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14486
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Σοκάρει 15χρονος μαθητής: Το σεξ με τη δασκάλα μου ήταν τόσο άγριο που αιμορραγούσα.Ήθελε να την.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 02 Φεβ 2021, 07:56

Deborah Lowe

Σόι πάει το βασίλειο.

Εικόνα
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Σοκάρει 15χρονος μαθητής: Το σεξ με τη δασκάλα μου ήταν τόσο άγριο που αιμορραγούσα.Ήθελε να την.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 02 Φεβ 2021, 08:00

stavmanr γιατί την λενε παιδόφιλη την κοπέλα; δεν είχε δικαίωμα αυτοδιάθεσης ο 15χρονος;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: Σοκάρει 15χρονος μαθητής: Το σεξ με τη δασκάλα μου ήταν τόσο άγριο που αιμορραγούσα.Ήθελε να την.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 02 Φεβ 2021, 08:37

EKPLIKTIKOS έγραψε:
02 Φεβ 2021, 00:01
Έμπαινα άνετα στα 15 μου με τις γκαυλες που είχα τότε, αν ανακετευοταν η μάνα μου θα την εδινα καμια καρπαζα :g030:
Σωστός.

Τώρα, μετα από πόσα ποτά έμπαινες;
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Σοκάρει 15χρονος μαθητής: Το σεξ με τη δασκάλα μου ήταν τόσο άγριο που αιμορραγούσα.Ήθελε να την.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 02 Φεβ 2021, 08:42

Naida έγραψε:
02 Φεβ 2021, 08:00
stavmanr γιατί την λενε παιδόφιλη την κοπέλα; δεν είχε δικαίωμα αυτοδιάθεσης ο 15χρονος;
Αν κατάλαβα σωστά κατηγορείται ότι ασέλγησε επ' ανηλίκου επί τουλάχιστον ένα χρόνο πριν μπει στα 15 έτη.
Του έστελνε προκλητικά και πρόστυχα μηνύματα, τον προκαλούσε σε ερωτικές δραστηριότητες κλπ.
Η ασέλγεια δεν απαιτεί σεξουαλική επαφή, αλλά κάθε μορφή σεξουαλικής πρόκλησης.

Επομένως, αν καταλαβαίνω σωστά, πρόκειται για κατηγορία αποπλάνησης και κατάχρηση σε ασέλγεια ανηλίκου (κατάχρηση = εκμετάλλευση θέσης εμπιστοσύνης) πριν τα 15 έτη του.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stavmanr την 02 Φεβ 2021, 08:49, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34309
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Σοκάρει 15χρονος μαθητής: Το σεξ με τη δασκάλα μου ήταν τόσο άγριο που αιμορραγούσα.Ήθελε να την.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 02 Φεβ 2021, 08:43

Naida έγραψε:
02 Φεβ 2021, 08:00
stavmanr γιατί την λενε παιδόφιλη την κοπέλα; δεν είχε δικαίωμα αυτοδιάθεσης ο 15χρονος;
Επειδή προσπαθούν να δημιουργήσουν μια επίπλαστη κατάσταση ισότητος των φύλων που είναι έξω από τη βιωμένη πραγματικότητα,η οποία πραγματικότητα είναι ότι δεν είναι το ίδιο να την πέφτει ένας πενηντάχρονος σε ένα δεκαπεντάχρονο κορίτσι με το να την πέφτει μια πενηντάχρονη σε ένα δεκαπεντάχρονο αγόρι.Δεν πρόκειται ποτέ να το παραδεχθούν αλλά δεν αλλάζει.
Και όμως κινείται είχε πει ο Γαλιλαίος στην ιερά εξέταση του καιρού του.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών