Σύλληψη μου από την ... Χρυσή Αυγή και δεκάωρη περιπέτεια !

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Alexander the Great
Δημοσιεύσεις: 1660
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:42

Re: Σύλληψη μου από την ... Χρυσή Αυγή και δεκάωρη περιπέτεια !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alexander the Great » 21 Απρ 2018, 20:30

wooded glade απο τα δυνατα τρολια του πχωρουμ

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Σύλληψη μου από την ... Χρυσή Αυγή και δεκάωρη περιπέτεια !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 01 Μάιος 2018, 15:41

15 μέρες στο νοσοκομείο.
Καλά πήγαν τα πράγματα αλλά θα ξέρουμε τι ακριβώς έπαιζε μετά από ένα μήνα πάλι.
Επιτυχής εγχείρηση και φυσικά πόνοι - αϋπνίες.
Από το hot-spot του νοσοκομείου μπαίνω τώρα στο internet.
Ένα πράγμα που φοβόντουσαν οι γιατροί ήταν το "κνιτιδίωμα" στα νεφρά -κάπως έτσι το είπαν-που ευτυχώς όμως δεν υπήρχε, Αλλά παρακάτω ;

Τα αβγά με τη σειρά τους, καθώς και το χρυσαβγουλομπατσομόρφωμα που κατάφεραν να στρατολογήσουν - έχει μάθει να δέρνει τους καρκινοπαθελις αυτός στη σχολή. Θα τα πούμε αλλοιώτικα και πασαλομανιώτικα με το άτομο και θα τον έδινα στην ψύχρα εδώ αλλά έχω τα στοιχεία του στο σπίτι - δεν τα κρατάω μαζί.
Για την υπόθεση αυτή καθ' εαυτή δεν σας δίνω direct link για τυπικούς λόγους, αλλά μπορείτε να την βρείτε εύκολα στο ιπποδρομιακό site cosmicway.net.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14734
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Σύλληψη μου από την ... Χρυσή Αυγή και δεκάωρη περιπέτεια !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 01 Μάιος 2018, 21:39

Alexander the Great έγραψε:
21 Απρ 2018, 20:30
wooded glade απο τα δυνατα τρολια του πχωρουμ
:a038:

Απολύτως ειλικρινής και ... αυτιστικός. (συνάδελφος) :oops:


Τον πιστεύω αν και δεν έχω καταλάβει τίποτα ...
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Fuerte
Δημοσιεύσεις: 1918
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 16:11
Phorum.gr user: petit_bourgeois

Re: Σύλληψη μου από την ... Χρυσή Αυγή και δεκάωρη περιπέτεια !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fuerte » 01 Μάιος 2018, 21:42

wooded glade έγραψε:
01 Μάιος 2018, 15:41
15 μέρες στο νοσοκομείο.
Καλά πήγαν τα πράγματα αλλά θα ξέρουμε τι ακριβώς έπαιζε μετά από ένα μήνα πάλι.
Επιτυχής εγχείρηση και φυσικά πόνοι - αϋπνίες.
Από το hot-spot του νοσοκομείου μπαίνω τώρα στο internet.
Ένα πράγμα που φοβόντουσαν οι γιατροί ήταν το "κνιτιδίωμα" στα νεφρά -κάπως έτσι το είπαν-που ευτυχώς όμως δεν υπήρχε, .
Περαστικά!

bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Re: Σύλληψη μου από την ... Χρυσή Αυγή και δεκάωρη περιπέτεια !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 01 Μάιος 2018, 22:12

Περαστικά,καλή υπομονή

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6595
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: Σύλληψη μου από την ... Χρυσή Αυγή και δεκάωρη περιπέτεια !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 01 Μάιος 2018, 22:46

περαστικά wooded και άλλο κακό να μην σε βρει
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: Σύλληψη μου από την ... Χρυσή Αυγή και δεκάωρη περιπέτεια !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 01 Μάιος 2018, 23:41

Περαστικά Σορε!

και φόλα στη χούντα - προστάτη των αβγών
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25172
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Σύλληψη μου από την ... Χρυσή Αυγή και δεκάωρη περιπέτεια !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 02 Μάιος 2018, 09:39

Περαστικά ρε μπαγάσα κι όλα θα πάνε καλά

Πες μου μόνο ότι το site είναι δικό σου;!
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Σύλληψη μου από την ... Χρυσή Αυγή και δεκάωρη περιπέτεια !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 02 Μάιος 2018, 09:50

Περαστικά! Εύχομαι απο καρδιάς ό,τι καλύτερο για την υγεία σου.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27164
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Σύλληψη μου από την ... Χρυσή Αυγή και δεκάωρη περιπέτεια !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 02 Μάιος 2018, 12:01

Και από εμένα ευχές για ταχεία ανάρρωση... Μας λείπεις, γούντεντ!
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Σύλληψη μου από την ... Χρυσή Αυγή και δεκάωρη περιπέτεια !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 02 Μάιος 2018, 14:20

Beria έγραψε:
02 Μάιος 2018, 09:39
Περαστικά ρε μπαγάσα κι όλα θα πάνε καλά

Πες μου μόνο ότι το site είναι δικό σου;!
Δικό μου είναι από το 2001, αλλοιώς πως θα είχα θεωρηθεί υπεύθυνος ;
Υπάρχει ωστόσο μυστήριο που δεν το έχω συζητήσει ακόμα με νομικό σύμβουλο.
Διότι και καλά ότι ο άλλος μου κάνει μήνυση. Γιατί δεν του είπαν "μάλιστα κύριε πληρώστε το παράβολο και θα πάει στον προσδιορισμό η μήνυση σας".
Δε λέμε αν έχει δίκιο ή όχι, αλλά είναι τόσο καραμπινάτο σαν αδίκημα ώστε να θεωρηθεί αυτόφωρο ;;;
Κάθε δημοσίευση που δεν αρέσει σε κάποιον και τραβάει μία μήνυση αέρα-πατέρα ή και που είναι όντως τελικά άδικη για τον θιγόμενο πάει αυτόφωρο ;;;
Θυμίζει ερντογανιστάν-21απριλιουστάν το όλο αυτό σκηνικό.
Και civil να ήταν ο μπατσίου και να μου έλεγε "παρακαλώ κύριε ακολουθείστε με" και να μην έκανε τα ρεζιλίκια που έκανε, δεν αλλάζει τίποτα.
Αυτόφωρες συλλήψεις εγώ θυμάμαι επί χούντας και για τα "άσεμνα", πριν από το νόμο μαρκησίου ντε Σαντ της Μερκούρη.

Απ' ότι διάβασα μάλιστα το άτομο ψεύδεται στη μηνυτήρια αναφορά του.
Λέει π.χ. ότι εγώ γράφω ψευδώς ότι παλαιότερα, το 2012, είχε αποπεμφθεί τη στιγμή που υπάρχει video του ιδίου στο youtube με μισή ώρα κλάμα για το "κόψιμο του" και υπάρχει και δημοσιευμένη επιστολή πάλι του ιδίου στην οποία καταγγέλει τους πάντες και τα πάντα για την "αδικία" !
Και θέλει τώρα να μας πει όχι ότι είχε γίνει "άδικα" αυτό, αλλά ότι αναφερόμαστε σε ένα γεγονός που δεν έγινε ποτέ !
Θα πάθει πλάκα - μόνο με τον Θεοφιλογιαννάκο δικαστή κερδίζει.
Αλλά ο εισαγγελέας (ή η εισαγγελέας) πόσο χόρτο τρώει ; Λογικά δεν πρέπει να σκεφτεί ότι "που να ξέρω εγώ αν είναι αλήθεια ή όχι αυτά που λέει η μηνυτήρια αναφορά, ας τα βρει ο δικαστής". Από που κι ως που το χαρακτηρίζει αυτόφωρο αδίκημα ;.

Εδώ που τα λέμε τα υβριστικά είναι πάντα επικίνδυνα και γι αυτό εγώ τα προσέχω.
Παραλίγο να την πατήσω δύο φορές.
Τη μία ήταν σε παλιό φόρουμ δικό μου στο οποίο κάποιος έγραψε κάτι όντως εξυβριστικό για κάποιον. Συντονιστές και τέτοια δεν υπήρχαν και πήγα εγώ για ύπνο το βράδυ και το είδα την άλλη μέρα το μεσημέρι, μαζί με απειλητικό email από τον θιγόμενο. Του εξήγησα ότι το έγραψε κάποιος μπούρδας, το έσβησα, το δέχτηκε.
Την άλλη μου έκαναν αγωγή χωρίς κοινοποίηση μάλιστα - με τοιχοκόλληση στο δημαρχείο (!!!) - αλλά το πληροφορήθηκα. Ψάχνω την αιτία, δεν βρίσκω τίποτε. Ανοίγω ιστορικά αρχεία δύο ετών, πάλι δεν βρίσκω τίποτα. Πάω στο δικαστήριο και λέω "ρε λεβέντες τι είπα εγώ ;", "που είναι που προσκομίζετε κάποιο αντίγραφο σελίδας δικιάς μου ;". Και μου λέει η δικηγορίνα τους "ααα κάποιος φίλος σου εκδότης τα έγραψε σε εφημερίδα".
Είχα γίνει πυρ και μανία και τους λέω "μου κάνετε αγωγή στα κρυφά, ενώ ξέρει τη διεύθυνση μου όλη η Ελλάδα και μου λέτε ότι επειδή σας έβρισε κάποιος φίλος μου ή δήθεν φίλος μου ή κάποιος παλαβός φταίω εγώ ;;; πάτε καλά ;;; Μου λένε να γράψεις στη σελίδα σου ότι υπολήπτεσαι τον θιγόμενο και τους λέω καλά θα γράψω αφού έτσι κι έτσι δεν είχα τίποτα μαζί του και το έκλεισα εκεί το θέμα για να μην τραβιέμαι.
Είναι γεγονός ότι αυτά κάνουν οι δικηγόροι και τα αποφεύγω όπως ο διάβολος το λιβάνι, αλλά όπως καταλαβαίνετε όποιος κάνει μαχητική δημοσιογραφία δεν γλυτώνει από αυτούς.


Σε ότι αφορά την προσωπική μου περιπέτεια, τώρα βγήκα από το νοσοκομείο και είμαι καλά.
Αλλά αν συνέβαινε κάτι θα μας το πουν οι ιστολογικές εξετάσεις.
Μου φαίνεται ότι έχει σχέση με την κοιλιά χαρακτηρίζεται "CA" αυτοδικαίως, αλλά είναι η ιστολογική εξέταση αυτή που οπωσδήποτε δείχνει περί τίνος επρόκειτο. Ίδωμεν.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος wooded glade την 02 Μάιος 2018, 14:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25172
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Σύλληψη μου από την ... Χρυσή Αυγή και δεκάωρη περιπέτεια !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 02 Μάιος 2018, 14:23

wooded glade έγραψε:
02 Μάιος 2018, 14:20
Beria έγραψε:
02 Μάιος 2018, 09:39
Περαστικά ρε μπαγάσα κι όλα θα πάνε καλά

Πες μου μόνο ότι το site είναι δικό σου;!
Δικό μου είναι από το 2001, αλλοιώς πως θα είχα θεωρηθεί υπεύθυνος ;
SpoilerShow
Υπάρχει ωστόσο μυστήριο που δεν το έχω συζητήσει ακόμα με νομικό σύμβουλο.
Διότι και καλά ότι ο άλλος μου κάνει μήνυση. Γιατί δεν του είπαν "μάλιστα κύριε πληρώστε το παράβολο και θα πάει στον προσδιορισμό η μήνυση σας".
Δε λέμε αν έχει δίκιο ή όχι, αλλά είναι τόσο καραμπινάτο σαν αδίκημα ώστε να θεωρηθεί αυτόφωρο ;;;
Κάθε δημοσίευση που δεν αρέσει σε κάποιον και τραβάει μία μήνυση αέρα-πατέρα ή και που είναι όντως τελικά άδικη για τον θιγόμενο πάει αυτόφωρο ;;;
Θυμίζει ερντογανιστάν-21απριλιουστάν το όλο αυτό σκηνικό.
Και civil να ήταν ο μπατσίου και να μου έλεγε "παρακαλώ κύριε ακολουθείστε με" και να μην έκανε τα ρεζιλίκια που έκανε, δεν αλλάζει τίποτα.
Αυτόφωρες συλλήψεις εγώ θυμάμαι επί χούντας και για τα "άσεμνα", πριν από το νόμο μαρκησίου ντε Σαντ της Μερκούρη.

Απ' ότι διάβασα μάλιστα το άτομο ψεύδεται στη μηνυτήρια αναφορά του.
Λέει π.χ. ότι εγώ γράφω ψευδώς ότι παλαιότερα, το 2012, είχε αποπεμφθεί τη στιγμή που υπάρχει video του ιδίου στο youtube με μισή ώρα κλάμα για το "κόψιμο του" και υπάρχει και δημοσιευμένη επιστολή πάλι του ιδίου στην οποία καταγγέλει τους πάντες και τα πάντα για την "αδικία" !
Και θέλει τώρα να μας πει όχι ότι είχε γίνει "άδικα" αυτό, αλλά ότι αναφερόμαστε σε ένα γεγονός που δεν έγινε ποτέ !
Θα πάθει πλάκα - μόνο με τον Θεοφιλογιαννάκο δικαστή κερδίζει.
Αλλά ο εισαγγελέας (ή η εισαγγελέας) πόσο χόρτο τρώει ; Λογικά δεν πρέπει να σκεφτεί ότι "που να ξέρω εγώ αν είναι αλήθεια ή όχι αυτά που λέει η μηνυτήρια αναφορά, ας τα βρει ο δικαστής". Από που κι ως που το χαρακτηρίζει αυτόφωρο αδίκημα ;".

Εδώ που τα λέμε τα υβριστικά είναι πάντα επικίνδυνα και γι αυτό εγώ τα προσέχω.
Παραλίγο να την πατήσω δύο φορές.
Τη μία ήταν σε παλιό φόρουμ δικό μου στο οποίο κάποιος έγραψε κάτι όντως εξυβριστικό για κάποιον. Συντονιστές και τέτοια δεν υπήρχαν και πήγα εγώ για ύπνο το βράδυ και το είδα την άλλη μέρα το μεσημέρι, μαζί με απειλητικό email από τον θιγόμενο. Του εξήγησα ότι το έγραψε κάποιος μπούρδας, το έσβησα, το δέχτηκε.
Την άλλη μου έκαναν αγωγή χωρίς κοινοποίηση μάλιστα - με τοιχοκόλληση στο δημαρχείο (!!!) - αλλά το πληροφορήθηκα. Ψάχνω την αιτία, δεν βρίσκω τίποτε. Ανοίγω ιστορικά αρχεία δύο ετών, πάλι δεν βρίσκω τίποτα. Πάω στο δικαστήριο και λέω "ρε λεβέντες τι είπα εγώ ;", "που είναι που προσκομίζετε κάποιο αντίγραφο σελίδας δικιάς μου ;". Και μου λέει η δικηγορίνα τους "ααα κάποιος φίλος σου εκδότης τα έγραψε σε εφημερίδα".
Είχα γίνει πυρ και μανία και τους λέω "μου κάνετε αγωγή στα κρυφά, ενώ ξέρει τη διεύθυνση μου όλη η Ελλάδα και μου λέτε ότι επειδή σας έβρισε κάποιος φίλος μου ή δήθεν φίλος μου ή κάποιος παλαβός φταίω εγώ ;;; πάτε καλά ;;; Μου λένε να γράψεις στη σελίδα σου ότι υπολήπτεσαι τον θιγόμενο και τους λέω καλά θα γράψω αφού έτσι κι έτσι δεν είχα τίποτα μαζί του και το έκλεισα εκεί το θέμα για να μην τραβιέμαι.
Είναι γεγονός ότι αυτά κάνουν οι δικηγόροι και τα αποφεύγω όπως ο διάβολος το λιβάνι, αλλά όπως καταλαβαίνετε όποιος κάνει μαχητική δημοσιογραφία δεν γλυτώνει από αυτούς.


Σε ότι αφορά την προσωπική μου περιπέτεια, τώρα βγήκα από το νοσοκομείο και είμαι καλά.
Αλλά αν συνέβαινε κάτι θα μας το πουν οι ιστολογικές εξετάσεις.
Μου φαίνεται ότι έχει σχέση με την κοιλιά χαρακτηρίζεται "CA" αυτοδικαίως, αλλά είναι η ιστολογική εξέταση αυτή που οπωσδήποτε δείχνει περί τίνος επρόκειτο. Ίδωμεν.
Αμα σου πω ότι κατάλαβα, θα λέω ψέμματα

Να έχεις καλά αποτελέσματα στην περιπέτεια και όλα τα άλλα λύνονται
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Σουβλίτσα
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6091
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:31

Re: Σύλληψη μου από την ... Χρυσή Αυγή και δεκάωρη περιπέτεια !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σουβλίτσα » 02 Μάιος 2018, 14:28

Περαστικά Γούντυ και ταχεία ανάρρωση!!! :):wave
...δι᾿ ἐσόπτρου ἐν αἰνίγματι...

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Σύλληψη μου από την ... Χρυσή Αυγή και δεκάωρη περιπέτεια !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 02 Μάιος 2018, 14:34

Beria έγραψε:
02 Μάιος 2018, 09:39
Αμα σου πω ότι κατάλαβα, θα λέω ψέμματα

Να έχεις καλά αποτελέσματα στην περιπέτεια και όλα τα άλλα λύνονται
Δεν ξέρεις το χώρο.
Όπως πήγαν να το κάνουν το 12 ήταν περίπτωση πειρατικού-Χελάκη, αλλά με τον Κασιδιάρη στη θέση του Χελάκη !
Οι τότε διοικούντες είχαν άγνοια ; Δεν έδωσαν σημασία ; Ειλικρινά δεν ξέρω, αλλά μετά από λίγες μέρες και μετά από βροχή τηλεφωνημάτων τους σταμάτησαν.
Στην παρούσα φάση απλά υπέδειξα στον ιππόδρομο ότι σε ένα αθλητικό χώρο δεν επιτρέπεται τέτοιο "καπέλωμα" (να τους τη χαρίσω δεν επρόκειτο).
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29174
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Σύλληψη μου από την ... Χρυσή Αυγή και δεκάωρη περιπέτεια !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 02 Μάιος 2018, 14:49

Κατ' αρχήν, περαστικά με την υγεία.

Κατα δεύτερον, μπήκα στο εν λόγω σάιτ και έψαξα.

Πρώτον, δεν σου έκανε καμμία μύνηση η Χρυσή Αυγή, αλλά συγκεκριμένο πρόσωπο (βάσει αυτών που γράφονται στην σελίδα).

Δεύτερον, δεν είναι φόρουμ, αλλά δημοσιογραφική ιστοσελίδα (συγκεκριμένης θεματολογίας).

Τρίτον, δεν θα σχολιάσω τα της μυνήσεως, γιατί υπάρχει δικαστική υπόθεση εν εξελίξει.

Θα σε ρωτήσω όμως το εξής. Εαν κάποιος έγραφε σε δημοσιογραφική ιστοσελίδα για 'σένα τέτοιου τύπου πράγματα, εσύ πως θα αντιδρούσες;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών