Ο πρώτος ΟΥΚας Υπουργος Άμυνας

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Ο πρώτος ΟΥΚας Υπουργος Άμυνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 16 Ιαν 2019, 23:26

Χαοτικός έγραψε:
16 Ιαν 2019, 23:23
The Rebel έγραψε:
16 Ιαν 2019, 19:17
Χαοτικός έγραψε:
16 Ιαν 2019, 12:11


Η μεγάλη διαφορά με σας είναι ότι δεν σας πιάνει ποτέ σεβασμός για τίποτα.
Εικόνα
Γελάει βρε παπάρα ο άνθρωπος και διπλώνεται λίγο. Προφανώς είπαν κάτι χαλαρό μεταξύ τους. Περίμενα να βάλεις καμιά τραβέστο να γουστάρεις όπως το συνηθίζεις. :102:
Βιάστηκα ο μαλάκας να βγάλω συμπέρασμα. Η Ελλάδα ποτέ δεν πεθαίνει λαίμαι.

The Rebel @ Ότι μαλακία μας έρθει.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2680
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Ο πρώτος ΟΥΚας Υπουργος Άμυνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 16 Ιαν 2019, 23:46

AΝ είναι έτσι οι ουκαδες να το κλείσουμε το μαγαζί να τελειώνουμε
«Στέλνω ένα μήνυμα αμοιβαιότητας στην άλλη πλευρά του Αιγαίου. Υπάρχει ο δρόμος της σύγκρουσης, αλλά και ο δρόμος της συνεργασίας. Να θυμίσω στους γείτονες μας ότι όποτε πρυτάνευσε η συνεργασία επήλθε η ευημερία όποτε όμως κυριάρχησαν οι εθνικισμοί οι λαοί δυστύχησαν».
https://www.pronews.gr/amyna-asfaleia/y ... nontas-tin
Μάλλον και η επανάσταση του 21 πρέπει ήταν κάποιοι ξεβράκωτοι εθνικιστές που χάλασαν την αρμονική συνύπαρξη των λαών. Έχω σκυλομετανιώσει για τον 1,5 χρόνο που έφαγα φαντάρος για αυτό το πρώην έθνος καραγκιόζηδων.
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

independent_44
Δημοσιεύσεις: 2501
Εγγραφή: 24 Απρ 2018, 00:25
Phorum.gr user: independent_44

Re: Ο πρώτος ΟΥΚας Υπουργος Άμυνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από independent_44 » 16 Ιαν 2019, 23:49

Η υπουργοποίηση είναι στα πλαίσια της πεποίθησης του Σύριζα ότι οι ψηφοφόροι είναι μαο-μαο.
Έδωσα τη Μακεδονία αλλά σας έβαλα ΟΥΚά υπουργό είμαστε πάτσι;

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22887
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ο πρώτος ΟΥΚας Υπουργος Άμυνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 17 Ιαν 2019, 00:08

Dorian έγραψε:
16 Ιαν 2019, 23:46
AΝ είναι έτσι οι ουκαδες να το κλείσουμε το μαγαζί να τελειώνουμε
«Στέλνω ένα μήνυμα αμοιβαιότητας στην άλλη πλευρά του Αιγαίου. Υπάρχει ο δρόμος της σύγκρουσης, αλλά και ο δρόμος της συνεργασίας. Να θυμίσω στους γείτονες μας ότι όποτε πρυτάνευσε η συνεργασία επήλθε η ευημερία όποτε όμως κυριάρχησαν οι εθνικισμοί οι λαοί δυστύχησαν».
https://www.pronews.gr/amyna-asfaleia/y ... nontas-tin
Μάλλον και η επανάσταση του 21 πρέπει ήταν κάποιοι ξεβράκωτοι εθνικιστές που χάλασαν την αρμονική συνύπαρξη των λαών. Έχω σκυλομετανιώσει για τον 1,5 χρόνο που έφαγα φαντάρος για αυτό το πρώην έθνος καραγκιόζηδων.
μια χαρά είναι το μήνυμα! Επισημαίνει ότι οκ υπάρχει και ο δρόμος της σύγκρουσης(για να τραβάει εμμεσα τα λουριά,λέγοντας ουσιαστικά,οκ αν επιθυμείτε σύγκρουση,εδώ είμαστε,ελατε,αλλα ταυτόχρονα προτείνει και το δρόμο της διπλωματίας και αποσυμπίεσης της οργής). Μια χαρά τα λέει ο τύπος, αν γουστάρετε φραγκοφραγκούληδες που καθε φορά τερματίζουν τα γραφικόμετρα και γελάει το παρδαλό κατσίκι,ειναι δικό σας θέμα. Έλεος δηλαδή,εχετε τόσους άλλους σοβαρότατους λόγους να επικρίνετε και να χτυπήσετε τα ζαία,μην το κάνετε με μαλακίες, επικρίνοντας τη μόνη σωστή επιλογή που εκαναν εντος διακυβέρνησής τους.*

*ο δε,ναύαρχος, έκανε τη χειρότερη της καριέρας του,αλλά αυτό ειναι αλλη κουβέντα.

Γιωργης

Re: Ο πρώτος ΟΥΚας Υπουργος Άμυνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιωργης » 26 Ιαν 2019, 10:08

Ειδα σημερα φωτογραγια που χειροκροταει την συμφωνια. :smt005: και οι ακροδεξιοι εδω μεσα καβλωνανε :smt005:

Αμα ειναι ετσι τα ουκ τοτε και εγω στρατοκαβλος ειμαι :smt005:

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7761
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Ο πρώτος ΟΥΚας Υπουργος Άμυνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 26 Ιαν 2019, 13:11

Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Ο πρώτος ΟΥΚας Υπουργος Άμυνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Ιαν 2019, 21:03

Γιωργης έγραψε:
26 Ιαν 2019, 10:08
Ειδα σημερα φωτογραγια που χειροκροταει την συμφωνια. :smt005: και οι ακροδεξιοι εδω μεσα καβλωνανε :smt005:

Αμα ειναι ετσι τα ουκ τοτε και εγω στρατοκαβλος ειμαι :smt005:
Τα ΟΥΚ είναι ένστολοι κρατικοί υπάλληλοι που πληρώνονται και υπακούουν στην νόμιμη ελληνική κυβέρνηση

Τρίκαλος
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 442
Εγγραφή: 31 Δεκ 2018, 20:33

Re: Ο πρώτος ΟΥΚας Υπουργος Άμυνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τρίκαλος » 28 Ιαν 2019, 16:18

Σήμερα έγινε η τελετή παράδοσης-παραλαβής του Α/ΓΕΕΘΑ. Τουλάχιστον δεν πήγε με τη στολή ο απερχόμενος.
"Σκαιός και αγροίκος είμαι. Είναι στη φύση μου, τη σκάφη-σκάφη να λέω."

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9496
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Ο πρώτος ΟΥΚας Υπουργος Άμυνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 28 Ιαν 2019, 16:22

vantono έγραψε:
17 Ιαν 2019, 00:08
Dorian έγραψε:
16 Ιαν 2019, 23:46
AΝ είναι έτσι οι ουκαδες να το κλείσουμε το μαγαζί να τελειώνουμε
«Στέλνω ένα μήνυμα αμοιβαιότητας στην άλλη πλευρά του Αιγαίου. Υπάρχει ο δρόμος της σύγκρουσης, αλλά και ο δρόμος της συνεργασίας. Να θυμίσω στους γείτονες μας ότι όποτε πρυτάνευσε η συνεργασία επήλθε η ευημερία όποτε όμως κυριάρχησαν οι εθνικισμοί οι λαοί δυστύχησαν».
https://www.pronews.gr/amyna-asfaleia/y ... nontas-tin
Μάλλον και η επανάσταση του 21 πρέπει ήταν κάποιοι ξεβράκωτοι εθνικιστές που χάλασαν την αρμονική συνύπαρξη των λαών. Έχω σκυλομετανιώσει για τον 1,5 χρόνο που έφαγα φαντάρος για αυτό το πρώην έθνος καραγκιόζηδων.
μια χαρά είναι το μήνυμα! Επισημαίνει ότι οκ υπάρχει και ο δρόμος της σύγκρουσης(για να τραβάει εμμεσα τα λουριά,λέγοντας ουσιαστικά,οκ αν επιθυμείτε σύγκρουση,εδώ είμαστε,ελατε,αλλα ταυτόχρονα προτείνει και το δρόμο της διπλωματίας και αποσυμπίεσης της οργής). Μια χαρά τα λέει ο τύπος, αν γουστάρετε φραγκοφραγκούληδες που καθε φορά τερματίζουν τα γραφικόμετρα και γελάει το παρδαλό κατσίκι,ειναι δικό σας θέμα. Έλεος δηλαδή,εχετε τόσους άλλους σοβαρότατους λόγους να επικρίνετε και να χτυπήσετε τα ζαία,μην το κάνετε με μαλακίες, επικρίνοντας τη μόνη σωστή επιλογή που εκαναν εντος διακυβέρνησής τους.*

*ο δε,ναύαρχος, έκανε τη χειρότερη της καριέρας του,αλλά αυτό ειναι αλλη κουβέντα.
Νομιζω οτι θα συμφωνησω με τον φιλο και συμπαιχτη στα στοιχηματα Βαντονο! Οταν θελει η αντι-ΠΑΟΚ-τσιδικη κουφαλα γραφει και σοβαρα!
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22887
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ο πρώτος ΟΥΚας Υπουργος Άμυνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 28 Ιαν 2019, 17:17

:lol:

Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: Ο πρώτος ΟΥΚας Υπουργος Άμυνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 28 Ιαν 2019, 17:25

gassim έγραψε:
14 Ιαν 2019, 11:00
νομίζω οτι μόνο επι χούντας έχει ξαναγίνει τοποθέτηση εν ενεργεία στρατιωτικού σε θέση υπουργού.

Ετοιμαζουν πραξικοπημα με βατραχανθρωπους.A las Barricadas!
Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Ο πρώτος ΟΥΚας Υπουργος Άμυνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 28 Ιαν 2019, 17:31

Drexler έγραψε:
28 Ιαν 2019, 17:25
gassim έγραψε:
14 Ιαν 2019, 11:00
νομίζω οτι μόνο επι χούντας έχει ξαναγίνει τοποθέτηση εν ενεργεία στρατιωτικού σε θέση υπουργού.

Ετοιμαζουν πραξικοπημα με βατραχανθρωπους.A las Barricadas!
Αυτοι θα χαθουν προσπαθωντας να βρουν τον δρομο για την πλατεια συνταγματος. Συνηθως το ναυτικο τους μεταφερει στον προορισμο τους και δεν πανε τα καραβια στο συνταγμα.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28675
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ο πρώτος ΟΥΚας Υπουργος Άμυνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 29 Ιαν 2019, 16:07

Καλά, Α/ΓΕΣ έβαλαν άνθρωπο με προβλήματα υγείας;


Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Ο πρώτος ΟΥΚας Υπουργος Άμυνας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 15 Μάιος 2021, 12:19

Εσυ το βατραχι Αποστολακης!

Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών