Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Αρχέλαος
Δημοσιεύσεις: 6711
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:01

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρχέλαος » 07 Ιούλ 2020, 18:35

ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 11:36
Η Καραμπέτη στα φόρτε της ήταν αξεπέραστη, Ελληνίδα Μπελούτσι και Lisa Ann μαζί.
Αγαπημένη όπως και η Κατερίνα Διδασκάλου.
"Πως μπορεί να είμαστε 20 χρόνια πίσω από την Αμερική, χωρίς αυτή να είναι 20 χρόνια μπροστά από εμάς;"

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12536
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 07 Ιούλ 2020, 18:39

Σενέκας έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 12:29
vantono έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 12:21
mgtow metrics :smt005:
r/mgtow metrics λεει. Είναι τα νούμερα που έχει η φωλιά τους στο reddit. Θέλει να πει ότι αυξάνονται και πληθαίνουν.

αν και θα μπορούσε να αναρωτηθεί κανείς πως πολλαπλασιάζονται έτσι χωρίς να αναπαράγονται :102:

Πλέον δεν είναι ταμπού η ομοφυλοφιλία.
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22781
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 07 Ιούλ 2020, 18:42

Από τις πολύ 90ς μιλφοκαβλιαρες ήταν η φιλαρετη Κομνηνού. Καλά κρατιέται ακόμα πάντως.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23286
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 07 Ιούλ 2020, 20:32

Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 17:46
Ερμής έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 15:49

αναμεσα δηλαδή στο μοναστήρι και στην πηγάδα μια ψωλή δρόμος
πηγαδα γινεται αμα παιρνει διαφορετικες ψωλες καθε βδομαδα, αλλα οχι αμα παιρνει την ιδια ψωλη καθε μερα;

παει με την ποσοστητα των γαμησιων, η των ερωτικων συντροφων;

τις γυναικες μας ας πουμε, να μην τις γαμαμε και πολυ συχνα, μην και γινουν πηγαδες;
Κοίτα δε το παίζω open mind Και ούτε είμαι αλλά αν η άλλη πηδάει μέρα παρά μέρα και άλλη ψωλη η αν παίζει παρτουζα κάθε τρεις και λίγο εμένα με χαλάει. Δε λέω για τη συγκεκριμένη. Γενικά μιλάω
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3977
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 07 Ιούλ 2020, 20:45

like here nowhere έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 03:35
Gordian Knot έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 02:34

Σε αυτό το σημείο, να ενημερώσουμε κάθε ενδιαφερόμενο πως η εν λόγω ηθοποιός τυγχάνει ΚΑΙ μέταλλο. :smt023:sal13:
Πηγή:
Το ringtone του κινητού της σε κάποια σειρά ήταν το “If I could fly” των Helloween
φύτε μπορεί να ήταν για τις ανάγκες του ρόλου :p2:
Το σκέφτηκα κι εγώ αυτό, αλλά ο χαρακτήρας που υποδυόταν στο σήριαλ εκείνο, δεν ήταν «ατίθασο νιάτο» «επαναστατημένη νεανίς» κ.λπ.
Υπάρχει πάντα το ενδεχόμενο να της είχαν παραχωρήσει μια συσκευή από την παραγωγή και να μην ήταν το δικό της κινητό...
Βλήμα έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 10:57
Μαίρη Μηλιαρέση, έρως από εποχές ρουκζούκ
Εποχές «Ρουκ Ζουκ»;
Ρε εγώ την πέτυχα πρόσφατα να διαφημίζει κάποιο ευτελές «παραγγείλετε τώρα και σας κάνουμε έκπτωση 90%» προϊόν, και έπαθα ταράκουλο.
Είχε πετάξει και τους βύζους έξω (άνετα έσπαγε καρύδια στη χαράδρα της), ΚΟΛΑΣΗ σου λέω.
Καβλοράπανο στα νιάτα της (είχε συμμετάσχει και σε μια ταινία τύπου «Ρόδα, τσάντα και κοπάνα» στα mid ’80s, να την τσεκάρετε*) αρχικαβλάρα τώρα στα... τι ηλικίας είναι αλήθεια;
Πρέπει να ’ναι το γονίδιο. Α, υπ’ όψιν, η κόρη της κληρονόμησε τα ίδια χαρακτηριστικά. :smt047

*Ιδού: «Θηριοτροφείο αρρένων εναντίον θηλέων»
Συμμετέχει και το αρχιcougar και ΚΚΕτζού (φτου κακά!) Λίλα Καφαντάρη, επίσης προικισμένη με καλά γονίδια και απίστευτα ηδυπαθή/ηδονική, για να μην πώ ΟΡΓΑΣΜΙΚΗ, φωνή.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 5014
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 07 Ιούλ 2020, 20:56

Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 17:46
Ερμής έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 15:49

αναμεσα δηλαδή στο μοναστήρι και στην πηγάδα μια ψωλή δρόμος
πηγαδα γινεται αμα παιρνει διαφορετικες ψωλες καθε βδομαδα, αλλα οχι αμα παιρνει την ιδια ψωλη καθε μερα;

παει με την ποσοστητα των γαμησιων, η των ερωτικων συντροφων;

τις γυναικες μας ας πουμε, να μην τις γαμαμε και πολυ συχνα, μην και γινουν πηγαδες;


ναι, γιατι η μια πηδιεται αν ειναι τυχερη απο ρουτινα ενω η αλλη το κανει ολοκληρη ιεροτελεστια, και δε θα παει στα τυφλα να βρει το γαριδακι θα εχει κανει την ερευνα της πρωτα θα κλεισει σε ενα μοτελ και θα πηδιεται για ενα 6ωρο ή θα κλεισει ενα εξοχικο για το τριημερο με 3-4

αυτο ειναι ο σκοπος της ζωης της καθε της εμπειρια να ειναι αν οχι ισαξια αλλα καλυτερη της προηγουμενης

εξακολουθεις να πιστευεις οτι ειναι το ιδιο;

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 08 Ιούλ 2020, 09:41

omg kai 3 lol έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 20:56
Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 17:46
Ερμής έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 15:49

αναμεσα δηλαδή στο μοναστήρι και στην πηγάδα μια ψωλή δρόμος
πηγαδα γινεται αμα παιρνει διαφορετικες ψωλες καθε βδομαδα, αλλα οχι αμα παιρνει την ιδια ψωλη καθε μερα;

παει με την ποσοστητα των γαμησιων, η των ερωτικων συντροφων;

τις γυναικες μας ας πουμε, να μην τις γαμαμε και πολυ συχνα, μην και γινουν πηγαδες;


ναι, γιατι η μια πηδιεται αν ειναι τυχερη απο ρουτινα ενω η αλλη το κανει ολοκληρη ιεροτελεστια, και δε θα παει στα τυφλα να βρει το γαριδακι θα εχει κανει την ερευνα της πρωτα θα κλεισει σε ενα μοτελ και θα πηδιεται για ενα 6ωρο ή θα κλεισει ενα εξοχικο για το τριημερο με 3-4

αυτο ειναι ο σκοπος της ζωης της καθε της εμπειρια να ειναι αν οχι ισαξια αλλα καλυτερη της προηγουμενης

εξακολουθεις να πιστευεις οτι ειναι το ιδιο;
το μουνι δεν ξεχειλωνει απο το γαμησι. χωραει να βγει παιδι απο κειμεσα, καμμια ψωλη δεν μπορει να του κανει ζημια.

αλλα ακομη κι αν μπορουσε, παλι το σκεπτικο σου μπαζει απο παντου. και ο μονιμος συντροφος, μια χαρα ψωλαρας μπορει να ειναι, και καθε μερα να ξεσκιζονται οσο θελουν, οχι να περιμενει να γαμηθει για ενα τριημερο μια στο τοσο. δεν ειναι δα και τοσο ευκολο οσο νομιζεις για μια γυναικα να βρισκει καθε μερα και διαφορετικο γαμια, και ολοι ναναι ψωλαραδες. θα περναει και μεγαλα διαστηματα ξηρασιας.
μια που εχει μονιμο συντρεοφο για 10 χρονια, θα εχει γαμηθει πολυ περισσοτερο απο μια που εχει αλλαξει 10 συντροφους στο ιδιο διαστημα.

οποτε, για να μη γινει "πηγαδι" οπως νομιζεις οτι γινεται, πρεπει ειτε να βρεις παρθενα, ειτε καμμια κρυοκωλη ανοργασμικη που δεν πολυγουσταρει το σεξ και το κανει απο αγγαρεια αραια και που.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

bolek
Δημοσιεύσεις: 2245
Εγγραφή: 06 Ιουν 2019, 21:40

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bolek » 08 Ιούλ 2020, 09:48

ασφαλως και ξεχιλωνει απο το γαμησι
γιατι το αποτελεσμα ειναι ενα παιδι.
μετα την γεννα ο κολπος δεν επανερχεται ποτε στην προτερα κατασταση γιατι ανοιγει και χανει την ελαστικοτητα του ενα πραμα σαν κλαταρισμενο λατιχο....

Άβαταρ μέλους
like here nowhere
Δημοσιεύσεις: 353
Εγγραφή: 30 Ιουν 2020, 02:47

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από like here nowhere » 08 Ιούλ 2020, 21:03

Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 11:28
Ερμής έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 10:54
Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 10:40


η νινα ειναι πατρινια, και εχουμε κυκλοφορησει στα νιατα μας στην ιδια παρεα. στα 16-18 περπατουσε και μοιραζε εγκεφαλικα.
Επίσης απίστευτα μεταχειρισμένη πλέον.
τι ειναι αυτο το "μεταχειρισμενη"; και γιατι ειναι κακο;

απο μοναστηρια πρεπει να ψωνιζουμε η μονο νεαρες παρθενες;

οι γυναικες κανουν σεξ. και αυτο ειναι καλο. αν δεν κανουν, κατι παει στραβα συνηθως. ισως με τον ιδιο για πολλα χρονια, ισως με διαφορετικους. το να μην κανουν, να ειναι δηλαδη "αμεταχειριστες" στα 45 τους, κατι παει στραβα, πολυ στραβα.
:blm:
Σωκράτης έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 21:04
Να σου πω πολύ επιθετικά μιλάς. Δεν πας στο διάολο;

Άβαταρ μέλους
like here nowhere
Δημοσιεύσεις: 353
Εγγραφή: 30 Ιουν 2020, 02:47

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από like here nowhere » 08 Ιούλ 2020, 21:05

Gherschaagk έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 11:49
Δεν ξέρω πού βαδάμε ούτε πού βαράμε.
δεν ξέρω πού αλλά μερικοί συμμετέχοντες στον νήμα, πρέπει να είναι πολύ τακτικοί από θέμα συχνότητας :102:
Σωκράτης έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 21:04
Να σου πω πολύ επιθετικά μιλάς. Δεν πας στο διάολο;

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29716
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 08 Ιούλ 2020, 23:23

bolek έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 09:48
ασφαλως και ξεχιλωνει απο το γαμησι
γιατι το αποτελεσμα ειναι ενα παιδι.
μετα την γεννα ο κολπος δεν επανερχεται ποτε στην προτερα κατασταση γιατι ανοιγει και χανει την ελαστικοτητα του ενα πραμα σαν κλαταρισμενο λατιχο....
Ασφαλώς και δεν ξέρεις τι σου γίνεται.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

bolek
Δημοσιεύσεις: 2245
Εγγραφή: 06 Ιουν 2019, 21:40

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bolek » 08 Ιούλ 2020, 23:51

Gherschaagk έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 23:23
bolek έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 09:48
ασφαλως και ξεχιλωνει απο το γαμησι
γιατι το αποτελεσμα ειναι ενα παιδι.
μετα την γεννα ο κολπος δεν επανερχεται ποτε στην προτερα κατασταση γιατι ανοιγει και χανει την ελαστικοτητα του ενα πραμα σαν κλαταρισμενο λατιχο....
Ασφαλώς και δεν ξέρεις τι σου γίνεται.
:smt005: γαμωτο με αναγκασες να ψαχω τοσην ωρα την αληθεια για να την κανω να λαμψει...

https://www.aidoioplastiki.gr/aisthitik ... iki-kolpou

κεντρικη ιδεα....
Ο γυναικείος κόλπος μπορεί να χαλαρώσει λόγω ηλικίας ή μετά από έναν ή περισσότερους φυσιολογικούς τοκετούς.

Δυστυχώς το μέγεθος του κόλπου δεν επανέρχεται πλήρως μετά τον φυσιολογικό τοκετό. Η κατάσταση είναι χειρότερη όσο μεγαλύτερο ήταν το βάρος γέννησης των παιδιών της γυναίκας ή όσους περισσότερους τοκετούς είχε, καθώς η διάταση του κόλπου είναι ακόμα μεγαλύτερη. Με την πάροδο των ετών, το κολλαγόνο μειώνεται και ο κόλπος χαλαρώνει. αλλά και η στήριξη του μειώνεται με αποτέλεσμα η κατάσταση να χειροτερεύει.

Αποτέλεσμα είναι να χάνεται η αισθητικότητα κατά τη διάρκεια της ερωτικής επαφής...........
Επίσης, πολλές από αυτές τις γυναίκες έχουν το φόβο ότι ο σύντροφος τους μπορεί να αναζητήσει σε κάποια άλλη γυναίκα την ευχαρίστηση που λείπει από την ερωτική του ζωή............................
Για ποιο λόγο γίνεται η επέμβαση πλαστικής κόλπου?
Οι γυναίκες που επιθυμούν να «ξαναφέρουν» τον κόλπο τους στη διάμετρο που είχε πριν από τη γέννηση του παιδιού της

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24545
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 08 Ιούλ 2020, 23:53

Ασέβαστος έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 09:41
omg kai 3 lol έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 20:56
Ασέβαστος έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 17:46


πηγαδα γινεται αμα παιρνει διαφορετικες ψωλες καθε βδομαδα, αλλα οχι αμα παιρνει την ιδια ψωλη καθε μερα;

παει με την ποσοστητα των γαμησιων, η των ερωτικων συντροφων;

τις γυναικες μας ας πουμε, να μην τις γαμαμε και πολυ συχνα, μην και γινουν πηγαδες;


ναι, γιατι η μια πηδιεται αν ειναι τυχερη απο ρουτινα ενω η αλλη το κανει ολοκληρη ιεροτελεστια, και δε θα παει στα τυφλα να βρει το γαριδακι θα εχει κανει την ερευνα της πρωτα θα κλεισει σε ενα μοτελ και θα πηδιεται για ενα 6ωρο ή θα κλεισει ενα εξοχικο για το τριημερο με 3-4

αυτο ειναι ο σκοπος της ζωης της καθε της εμπειρια να ειναι αν οχι ισαξια αλλα καλυτερη της προηγουμενης

εξακολουθεις να πιστευεις οτι ειναι το ιδιο;
το μουνι δεν ξεχειλωνει απο το γαμησι. χωραει να βγει παιδι απο κειμεσα, καμμια ψωλη δεν μπορει να του κανει ζημια.

αλλα ακομη κι αν μπορουσε, παλι το σκεπτικο σου μπαζει απο παντου. και ο μονιμος συντροφος, μια χαρα ψωλαρας μπορει να ειναι, και καθε μερα να ξεσκιζονται οσο θελουν, οχι να περιμενει να γαμηθει για ενα τριημερο μια στο τοσο. δεν ειναι δα και τοσο ευκολο οσο νομιζεις για μια γυναικα να βρισκει καθε μερα και διαφορετικο γαμια, και ολοι ναναι ψωλαραδες. θα περναει και μεγαλα διαστηματα ξηρασιας.
μια που εχει μονιμο συντρεοφο για 10 χρονια, θα εχει γαμηθει πολυ περισσοτερο απο μια που εχει αλλαξει 10 συντροφους στο ιδιο διαστημα.
Στάνταρ.

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3977
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 08 Ιούλ 2020, 23:58

Νήμα σπάνιας ομορφιάς.
Ξέρει κανείς το e-mail της Αλ. Παλαιολόγου να της στείλουμε το link;
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

bolek
Δημοσιεύσεις: 2245
Εγγραφή: 06 Ιουν 2019, 21:40

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bolek » 09 Ιούλ 2020, 00:03

Gordian Knot έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 23:58
Νήμα σπάνιας ομορφιάς.
Ξέρει κανείς το e-mail της Αλ. Παλαιολόγου να της στείλουμε το link;
ελλεινιδα ειναι, σιγουρα θα εχει ινσταγραμ...........

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών