Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
νύχτα

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 17 Ιαν 2019, 07:12

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
17 Ιαν 2019, 01:19
the comet the course the tail έγραψε:
17 Ιαν 2019, 01:15

άι ξυσ' πατσές κουλούρι!

:smt005:
αχ κυρ Κόμετ!!
Εικόνα
:smt005::smt005:
πόσο εύστοχο, να ξερες

2019
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: 31 Δεκ 2018, 03:01

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 2019 » 17 Ιαν 2019, 07:28

:zz:
aLiCat έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:28
Πάνας έγραψε:
17 Ιαν 2019, 02:27


Μας διώχνετε;
Μήπως μας εκβιάζετε οτι θα φύγετε;

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 17 Ιαν 2019, 09:49

Rocco Siffredi έγραψε:
16 Ιαν 2019, 21:48
εθνι τι θες να πεις με το τοπικ
γνωστη ειναι τυπισσα καλα κρατιεται
και τις στελνουν μλκιες στο ινσταγκραμ
θα τα φουσκωνει και λιγο η θειτσα
και τι :102:

Θέλει να πει
1ον ότι τά χει πάρει που υπάρχουν ακόμα άντρες που γουστάρουν γυναίκες και μάλιστα 50άρες. Οι άντρες κατα Έθνι mgtow δε θα έπρεπε να έχουν κανένα συναίσθημα απλώς να ικανοποιούν την σεξουαλική τους ανάγκη και
2ον ότι η κυρα Αλεξάνδρα είναι μίσανδρη γυναικοκεντρική καζινοκαπιταλίστρια επειδή δεν έκατσε σε όλους όσους της έστειλαν ντικ πικ, όπως οφείλει-υποχρεούται να κάνει μια γυναίκα σε οποιονδήποτε τη γουστάρει, ασχέτως αν δεν γουστάρει εκείνη, το τελευταίο δε τους αφορά.

Τα λέω καλά κύριε Έθνι;

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37818
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 17 Ιαν 2019, 10:06

aLiCat έγραψε:
17 Ιαν 2019, 01:23
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
17 Ιαν 2019, 01:19
the comet the course the tail έγραψε:
17 Ιαν 2019, 01:15


άι ξυσ' πατσές κουλούρι!

:smt005:
αχ κυρ Κόμετ!!
Εικόνα
:smt005:
Τι κοροϊδεύετε ρε, αυτό με το πορτοκάλι μαζί με το άλλο με την βανίλια κάνουν φοβερό συνδυασμό.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23320
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 17 Ιαν 2019, 10:29

Υπήρξε πολύ καλό η κα. Αλεξάνδρα αλλά πλέον έχει παραγίνει απο τα λιφτινγκς.

Αυτή που μέχρι πριν λίγα χρόνια τουλάχιστον ήταν πολύ δυνατό σε όλους τους τομείς ήταν η κα. Λοτσάρη. Βαμμένη χάνει πολύ.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22689
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 17 Ιαν 2019, 10:41

Ερμής έγραψε:
17 Ιαν 2019, 10:29
Υπήρξε πολύ καλό η κα. Αλεξάνδρα αλλά πλέον έχει παραγίνει απο τα λιφτινγκς.

Αυτή που μέχρι πριν λίγα χρόνια τουλάχιστον ήταν πολύ δυνατό σε όλους τους τομείς ήταν η κα. Λοτσάρη. Βαμμένη χάνει πολύ.
και μετά λένε οτι δεν κοιτάμε πρώτα το πρόσωπο. :011:


Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23320
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 17 Ιαν 2019, 13:48

enaon έγραψε:
17 Ιαν 2019, 10:41
Ερμής έγραψε:
17 Ιαν 2019, 10:29
Υπήρξε πολύ καλό η κα. Αλεξάνδρα αλλά πλέον έχει παραγίνει απο τα λιφτινγκς.

Αυτή που μέχρι πριν λίγα χρόνια τουλάχιστον ήταν πολύ δυνατό σε όλους τους τομείς ήταν η κα. Λοτσάρη. Βαμμένη χάνει πολύ.
και μετά λένε οτι δεν κοιτάμε πρώτα το πρόσωπο. :011:
Εννοείται κοιτάμε πρώτα και κύρια πρόσωπο.
Πρώτα το σώμα το παρατηρούν οι κωλόμπες και οι μόδιστροι.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10164
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 17 Ιαν 2019, 13:48

Ερμής έγραψε:
17 Ιαν 2019, 10:29
Υπήρξε πολύ καλό η κα. Αλεξάνδρα αλλά πλέον έχει παραγίνει απο τα λιφτινγκς.

Αυτή που μέχρι πριν λίγα χρόνια τουλάχιστον ήταν πολύ δυνατό σε όλους τους τομείς ήταν η κα. Λοτσάρη. Βαμμένη χάνει πολύ.
Περνανε τα χρονια (για ολους) δεν βλεπω καθολου tv σειρες κλπ , τωρα που τις γουγλαρα ομως ...

Εδω το τζενακι στην αείμνηστη σκηνη '' τι εγινε κωθτακη θε γουθταρει η χωριατιθθα '' ? :smt005:


Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12490
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 17 Ιαν 2019, 13:57

Ερμής έγραψε:
17 Ιαν 2019, 13:48
enaon έγραψε:
17 Ιαν 2019, 10:41
Ερμής έγραψε:
17 Ιαν 2019, 10:29
Υπήρξε πολύ καλό η κα. Αλεξάνδρα αλλά πλέον έχει παραγίνει απο τα λιφτινγκς.

Αυτή που μέχρι πριν λίγα χρόνια τουλάχιστον ήταν πολύ δυνατό σε όλους τους τομείς ήταν η κα. Λοτσάρη. Βαμμένη χάνει πολύ.
και μετά λένε οτι δεν κοιτάμε πρώτα το πρόσωπο. :011:
Εννοείται κοιτάμε πρώτα και κύρια πρόσωπο.
Πρώτα το σώμα το παρατηρούν οι κωλόμπες και οι μόδιστροι.
μεγαλη ατακα :003:
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 17 Ιαν 2019, 23:40

Ίφιδα έγραψε:
17 Ιαν 2019, 09:49
Rocco Siffredi έγραψε:
16 Ιαν 2019, 21:48
εθνι τι θες να πεις με το τοπικ
γνωστη ειναι τυπισσα καλα κρατιεται
και τις στελνουν μλκιες στο ινσταγκραμ
θα τα φουσκωνει και λιγο η θειτσα
και τι :102:

Θέλει να πει
1ον ότι τά χει πάρει που υπάρχουν ακόμα άντρες που γουστάρουν γυναίκες και μάλιστα 50άρες. Οι άντρες κατα Έθνι mgtow δε θα έπρεπε να έχουν κανένα συναίσθημα απλώς να ικανοποιούν την σεξουαλική τους ανάγκη και
2ον ότι η κυρα Αλεξάνδρα είναι μίσανδρη γυναικοκεντρική καζινοκαπιταλίστρια επειδή δεν έκατσε σε όλους όσους της έστειλαν ντικ πικ, όπως οφείλει-υποχρεούται να κάνει μια γυναίκα σε οποιονδήποτε τη γουστάρει, ασχέτως αν δεν γουστάρει εκείνη, το τελευταίο δε τους αφορά.

Τα λέω καλά κύριε Έθνι;
οχι φυσικα

αλλα δεν προκειται να πειτε την αληθεια στους μουνοζητιανους γιατι αυτο σας εξυπηρετει
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Ορέστης 35

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 18 Ιαν 2019, 01:47

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
16 Ιαν 2019, 20:26
Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου βρίσκεται σε μια ηλικία που σε συνδυασμό με την εξωτερική της εμφάνιση την κάνει «στόχο» για τους νεαρότερους άντρες.
Μετά τον δεύτερο και οριστικό χωρισμό της από τον Γιάννη Πάριο, η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου είναι αρκετό καιρό μόνη. Ή τουλάχιστον έχει φροντίσει να κρατήσει καλά κρυφά τα προσωπικά της. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει πως δεν έχει επιτυχίες και δη σε ηλικίες πολύ μικρότερες από την δικιά της.


Πριν μερικά χρόνια που είχε παίξει στις 7 Θανάσιμες Πεθερές είχε κάνει μια γυναίκα κοντά στα 50 που δεν αποδέχεται την ηλικία της. Που κάνει πλαστικές, βγαίνει έξω, φλερτάρει με νεαρότερους άντρες και τελικά κάνει σχέση με έναν.

Στην πραγματική ζωή η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου είναι εκείνη που δέχεται το φλερτ ή και το χοντροκομμένο πέσιμο στα social media. Όπως ανέφερε στη συνέντευξη της στην εκπομπή «Τι Λέει;», είναι πολλοί οι 25αρηδες που είτε της στέλνουν προκλητική φωτογραφία είτε της ζητάνε να πάνε για ποτό και φαγητό. Τι απαντάει η ίδια;
«Μου στέλνουν γυμνές φωτογραφίες στο Instagram. Τι νομίζουν δηλαδή; Δεν φαντάζονται ότι θα τους μπλοκάρεις; Οι 25αρηδες που μου στέλνουν κάθε μέρα να βγούμε για ποτό είναι τόσοι πολλοί που αν πήγαινα με τον καθένα για φαγητό ή ποτό, δεν θα είχα ελεύθερο χρόνο καθόλου μέσα στη μέρα».




αυτα στην χωρα της αγαμιας και του ακραιου γυναικοκεντρισμου οπου ο μεσος νεος ανδρας εχει αντιμετωπιση αντιστοιχη του εβραιου στην ναζιστικη γερμανια

πολεμηστε μαζι μας :g030:
Δεν ειναι τραγικο ποση πολυ (ανδρικη) αγαμια υπαρχει στην Ελλαδα; Σκεφτομαι ποσο διαφορετικη θα ηταν η ζωης μας αν ειχαμε γεννηθει σε μια χωρα σαν την Αγγλια που το σεξ ειναι κατι συνηθισμενο, σαν να κανεις high five.

Στο κατω κατω τι θα χαναμε σαν κοινωνια;

Παλια ημουν ρομαντικος αλλα τελικα κανοντας εναν απολογισμο καταληγω στο οτι το αγγλικο μοντελο ειναι το καλυτερο.

Nasos85
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 11 Ιαν 2019, 02:43

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nasos85 » 18 Ιαν 2019, 01:48

Τους τραβάει η ομορφιά σου

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 18 Ιαν 2019, 01:49

Ορέστης 35 έγραψε:
18 Ιαν 2019, 01:47
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
16 Ιαν 2019, 20:26
Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου βρίσκεται σε μια ηλικία που σε συνδυασμό με την εξωτερική της εμφάνιση την κάνει «στόχο» για τους νεαρότερους άντρες.
Μετά τον δεύτερο και οριστικό χωρισμό της από τον Γιάννη Πάριο, η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου είναι αρκετό καιρό μόνη. Ή τουλάχιστον έχει φροντίσει να κρατήσει καλά κρυφά τα προσωπικά της. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει πως δεν έχει επιτυχίες και δη σε ηλικίες πολύ μικρότερες από την δικιά της.


Πριν μερικά χρόνια που είχε παίξει στις 7 Θανάσιμες Πεθερές είχε κάνει μια γυναίκα κοντά στα 50 που δεν αποδέχεται την ηλικία της. Που κάνει πλαστικές, βγαίνει έξω, φλερτάρει με νεαρότερους άντρες και τελικά κάνει σχέση με έναν.

Στην πραγματική ζωή η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου είναι εκείνη που δέχεται το φλερτ ή και το χοντροκομμένο πέσιμο στα social media. Όπως ανέφερε στη συνέντευξη της στην εκπομπή «Τι Λέει;», είναι πολλοί οι 25αρηδες που είτε της στέλνουν προκλητική φωτογραφία είτε της ζητάνε να πάνε για ποτό και φαγητό. Τι απαντάει η ίδια;
«Μου στέλνουν γυμνές φωτογραφίες στο Instagram. Τι νομίζουν δηλαδή; Δεν φαντάζονται ότι θα τους μπλοκάρεις; Οι 25αρηδες που μου στέλνουν κάθε μέρα να βγούμε για ποτό είναι τόσοι πολλοί που αν πήγαινα με τον καθένα για φαγητό ή ποτό, δεν θα είχα ελεύθερο χρόνο καθόλου μέσα στη μέρα».




αυτα στην χωρα της αγαμιας και του ακραιου γυναικοκεντρισμου οπου ο μεσος νεος ανδρας εχει αντιμετωπιση αντιστοιχη του εβραιου στην ναζιστικη γερμανια

πολεμηστε μαζι μας :g030:
Δεν ειναι τραγικο ποση πολυ (ανδρικη) αγαμια υπαρχει στην Ελλαδα; Σκεφτομαι ποσο διαφορετικη θα ηταν η ζωης μας αν ειχαμε γεννηθει σε μια χωρα σαν την Αγγλια που το σεξ ειναι κατι συνηθισμενο, σαν να κανεις high five.

Στο κατω κατω τι θα χαναμε σαν κοινωνια;

Παλια ημουν ρομαντικος αλλα τελικα κανοντας εναν απολογισμο καταληγω στο οτι το αγγλικο μοντελο ειναι το καλυτερο.
τα μεγαλυτερα προτεκτορατα του νατο πασχουν απο την μεγαλυτερη αγαμια παγκοσμιως ως κοινωνιες,τιποτε δεν ειναι τυχαιο

ειναι ενας τροπος χειραγωγησης του καθεστωτος
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Ορέστης 35

Re: Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 18 Ιαν 2019, 01:52

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
18 Ιαν 2019, 01:49
Ορέστης 35 έγραψε:
18 Ιαν 2019, 01:47
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
16 Ιαν 2019, 20:26
Αλεξάνδρα Παλαιολόγου: Μου στέλνουν συνεχώς 25άρηδες να βγούμε

Η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου βρίσκεται σε μια ηλικία που σε συνδυασμό με την εξωτερική της εμφάνιση την κάνει «στόχο» για τους νεαρότερους άντρες.
Μετά τον δεύτερο και οριστικό χωρισμό της από τον Γιάννη Πάριο, η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου είναι αρκετό καιρό μόνη. Ή τουλάχιστον έχει φροντίσει να κρατήσει καλά κρυφά τα προσωπικά της. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει πως δεν έχει επιτυχίες και δη σε ηλικίες πολύ μικρότερες από την δικιά της.


Πριν μερικά χρόνια που είχε παίξει στις 7 Θανάσιμες Πεθερές είχε κάνει μια γυναίκα κοντά στα 50 που δεν αποδέχεται την ηλικία της. Που κάνει πλαστικές, βγαίνει έξω, φλερτάρει με νεαρότερους άντρες και τελικά κάνει σχέση με έναν.

Στην πραγματική ζωή η Αλεξάνδρα Παλαιολόγου είναι εκείνη που δέχεται το φλερτ ή και το χοντροκομμένο πέσιμο στα social media. Όπως ανέφερε στη συνέντευξη της στην εκπομπή «Τι Λέει;», είναι πολλοί οι 25αρηδες που είτε της στέλνουν προκλητική φωτογραφία είτε της ζητάνε να πάνε για ποτό και φαγητό. Τι απαντάει η ίδια;
«Μου στέλνουν γυμνές φωτογραφίες στο Instagram. Τι νομίζουν δηλαδή; Δεν φαντάζονται ότι θα τους μπλοκάρεις; Οι 25αρηδες που μου στέλνουν κάθε μέρα να βγούμε για ποτό είναι τόσοι πολλοί που αν πήγαινα με τον καθένα για φαγητό ή ποτό, δεν θα είχα ελεύθερο χρόνο καθόλου μέσα στη μέρα».




αυτα στην χωρα της αγαμιας και του ακραιου γυναικοκεντρισμου οπου ο μεσος νεος ανδρας εχει αντιμετωπιση αντιστοιχη του εβραιου στην ναζιστικη γερμανια

πολεμηστε μαζι μας :g030:
Δεν ειναι τραγικο ποση πολυ (ανδρικη) αγαμια υπαρχει στην Ελλαδα; Σκεφτομαι ποσο διαφορετικη θα ηταν η ζωης μας αν ειχαμε γεννηθει σε μια χωρα σαν την Αγγλια που το σεξ ειναι κατι συνηθισμενο, σαν να κανεις high five.

Στο κατω κατω τι θα χαναμε σαν κοινωνια;

Παλια ημουν ρομαντικος αλλα τελικα κανοντας εναν απολογισμο καταληγω στο οτι το αγγλικο μοντελο ειναι το καλυτερο.
τα μεγαλυτερα προτεκτορατα του νατο πασχουν απο την μεγαλυτερη αγαμια παγκοσμιως ως κοινωνιες,τιποτε δεν ειναι τυχαιο

ειναι ενας τροπος χειραγωγησης του καθεστωτος
Μηπως φταιει και οτι δεν ειμαστε ομοιογενης πληθυσμος;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών